Євромайдан.АТО.Вiйна. Хроніка становлення Нації ...

Аватар користувача
Dzorg
* * *
Повідомлень:396
З нами з:24.11.12 22:43
Стать:чол
Звідки:Киев , Борщаговка
Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Dzorg » 20.3.14 01:58

Рефат Чубаров воплощает основы новой государственной языковой политики
phpBB [video]

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень:1893
З нами з:24.7.07 17:14
Стать:чол
Звідки:отовсюди

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 20.3.14 02:04

"Дорогие Украинские Друзья, В это нелегкое время мы бы хотели поддержать вас морально и выразить свою солидарность с вами.
Spoiler
Show
Борьба за достоинство, независимость и мир является наивысшей ценностью. Никто из нас не может безразлично наблюдать за тем, что происходит сейчас в Украине. Для каждого из нас эти последние месяцы были временем молитвы – молитвы за свободную и независимую Украину. Мы гордимся вашей выдержкой и хотим еще раз подчеркнуть – мы с вами!

Барбара Брыльска
Эва Шикульска
Ежи Гоффман
Анджей Вайда
Кшиштоф Занусси
Войцех Марчевский
Яцек Блавут
Ян Новицкий
Зображення

Зображення
Предыдущий пост О ЮЛИИ ТИМОШЕНКО вызвал тут волну обсуждения. Но хочу перевести кто меня прочтет на позитив, рассказать почему Грузия никогда не будет против Украины, и всегда будет поддерживать эту братскую себе страну. Это почти история про Мимино!
Spoiler
Show
История эту многие украинцы не знают, а грузины знают все. Началась она в 1993 году 27 сентября, именно в этот день пал город Сухуми в Абхазии. И большинство грузин живших в центральной части Абхазии были вынуждены бежать от наступающих войск в горы Сванетии а точнее Кодорского ущелья. К тому времени уже пошел снег и более 200 тысяч человек находились фактически в ловушке, так как это анклав в окружении гор кавказского хребта и оттуда попасть на «Большую Землю» в зимний период можно только по воздуху. Грузия же проиграв войну не имела не вертолетов и не бюджета на тот момент. И тут Эдуард Шеварднадзе сказал своему окружению, нам никто не поможет – есть только один вариант звонить Кравчуку в Украину.
Шеварднадзе позвонил Кравчуку, и 29 числа в Грузии уже было более 35 украинских вертолетов с украинскими экипажами и топливом, которое тоже было выделено правительством Украины.
Знаете, я родился и вырос в Абхазии и после этого момента я понял для себя навсегда что ближе и роднее чем Украина у нас страны нет, а теперь я еще более счастлив так как у меня растет сын, который наполовину грузин а наполовину украинец. Правда грузинского он не знает – но я стараюсь вырастить из него достойного гражданина Украины.
И уверен каждому грузину сегодня болит то что происходит в Украине, так же как болело когда были события в Абхазии и Южной Осетии.https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень:1893
З нами з:24.7.07 17:14
Стать:чол
Звідки:отовсюди

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 20.3.14 02:18

бар Барабан
Шановні барабанщики. Наступний текст буде російською, бо написаний для росіян.
Уважаемые гости из России:
С 18.03.2014 мы обслуживаем россиян в следующих случаях:
1. Мы давно знакомы и дружим.
2. Вы рекомендованы теми, с кем мы давно знакомы и дружим.
3. У вас есть с собой паспорт и справка от психиатра, не являющегося резидентом России.
Добро пожаловать.
https://www.facebook.com/baraban.bar


Зображення



Турчинов уполномочил Яценюка подписать ассоциацию с Евросоюзом
Spoiler
Show
Зображення
Картинка из английской Guardian
https://www.facebook.com/sergiy.gutiev
СЛАБКІСТЬ ПОЗИЦІЙ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Англійці, ймовірно, не готові відмовитися від грошей російських олігархів
19 БЕРЕЗНЯ, 22:54
Spoiler
Show
Кримська криза оголила слабкість позицій Великої Британії. Принаймні так вважає відома британська журналістка-міжнародниця Мері Дежевські. Про те, чому Лондон так довго не реагував на події в Україні та про комфортне життя російських олігархів у британській столиці Дежевські розповіла в інтерв'ю Дмитрові Каневському:

"У Європі почався "великий переоблік": усі намагаються зрозуміти, наскільки економіки їхніх країн залежать від Росії та як далеко їхні уряди готові йти у запровадженні санкцій. Дедалі більше запитань європейські інтелектуали та пересічні громадяни звертають до власних можновладців і бізнесу.

Непрості дискусії тривають не лише у Німеччині та Франції, а й у Великобританії – країні, яка виступила одним із гарантів територіальної цілісності України за Будапештським меморандумом 1994 року. На думку відомої британської журналістки-міжнародниці Мері Дежевські, кримська криза стала помітною для всього світу точкою ослаблення Сполученого Королівства. Ще не так давно, у часи правління Маргарет Тетчер, британська дипломатія грала роль "першої скрипки" на європейському континенті, ефективно тиснучи на комуністичний режим у Кремлі. Але це було колись. Сьогодні ж, як із жалем констатує Дежевські, британська дипломатія "ніяк себе не проявила", а міністр закордонних справ Вільям Гейґ підключився до розв’язання української кризи на дуже пізньому етапі. У суспільних настроях британців теж не все однозначно. Так, до кризи в Україні велика цікавість мас-медіа. Але британці, як каже Мері Дежевські, наразі стежать за подіями як зацікавлені, але сторонні спостерігачі.

Ключ до розуміння цієї нової надобережної політики Лондона Мері Дежевські радить шукати не лише у внутрішньополітичних процесах, а й, банально, у грошах. Інтереси британського бізнесу в Росії, звісно, менші, ніж у німецького, але Лондон останніми роками перетворився на справжній заповідник для російських "грошових мішків". Тут вони скуповують елітну нерухомість, з'ясовують стосунки у судах, тут вчаться їхні діти і ходять на шопінг їхні коханки.

Чи готові у Лондон-сіті або, як його вже прозвали, Лондонграді відмовитися від сумнівних грошей російських олігархів заради відстоювання основ міжнародного права? Очевидно, що від відповіді на це запитання напряму залежатиме ефективність не лише британських, а й загалом європейських санкцій проти Росії

Юрий Бутусов
Киев ·
28 февраля поспорил с одним умным человеком на большую сумму денег (ставка была 1 к 10, и я, честно сказать, был уверен в выигрыше), который убеждал меня, что нападение России на Украину - это часть избирательной кампании Тимошенко.
Spoiler
Show
Что она вот-вот приедет в Москву, всех помирит, и благодарное человечество без проблем выберет ее президентом Украины. Но я поставил против версии с заговором Юли. Мне было очевидно, что игра Путина гораздо масштабней - и я сразу написал, что для Путина в Украине не важны никакие фигуры - он просто хочет аннексии всей территории и крепостных душ на ней. А вся политическая и экономическая структура Украины ему просто не нужна. А постоянные истории о заговоре Тимошенко и Медведчука - это просто отвлечение внимания на негодный объект, чтобы российская армия в Крыму выглядела как милое внутриукраинское дело, междусобойчик, который очень легко разрулить. Так вот вчера мой умный товарищ позвонил и сказал: "Долго не хотел в это верить, но мир реально на пороге Третьей мировой. После разрыва дипотношений США с Сирией, и после расстрела наших военнослужащих в Крыму, я понимаю, что срежиссировать эту трагедию просто невозможно. И решение сегодня только в воле народа бороться и в Божьей воле". Я это к чему - давайте максимально жестко и критично ругать наших политиков, это все правильно. Это наше внутриукраинское дело. Но когда речь идет о патриотизме и преданности стране - здесь другой счет. Я в эти дни видел народных депутатов, которые недавно вышли из Партии регионов, которые проявляли чудеса патриотизма, личного мужества, и гражданской ответственности, помогая нашим военным в Крыму. Мы ругаем чиновников - но десятки сотрудников СБУ, таможни, погранслужбы, МО, МВД отклонили все предложения о переходе на службу в российские силовые структуры и бросили свои квартиры в Крыму, чтобы вернуться в Украину, либо защищать Украину в Крыму на своем посту. Я все это к чему? Обвинения в госизмене и переговорах с противником - это очень серьезно. Криками - нас сдали и нас слили мы действительно без боя сливаем и сдаем. Сами себя. Пока мы едины и борьба продолжается - ничего не решено.
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень:2005
З нами з:22.6.07 16:46

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Moderator » 20.3.14 02:34

БЛОГ МОСКВЫ
новости Москвы и не только
Spoiler
Show
среда, 19 марта 2014 г.
Россию начинают ненавидеть

Ну что, дорогие россияне, особенно москвичи, особенно те 120 тысяч человек вчера на Красной площади яростно размахивавшие пока еще не запрещенными флагами, наше имперское самолюбие получило самоудовлетворение? Крым наш ! Не на веки, конечно, как не вечна и сама Россия. Но сейчас он наш. Так же как наша сейчас Абхазия. Правда большинство из нас никогда не было и не будет отдыхать на абхазских курортах. Но в Крым теперь мы точно поедем отдыхать. Потому, что больше в мире нас нигде не хотят видеть. В Таиланде в гостинице висит объявление : мы не обслуживаем оккупантов из России. Такое же объявление висит в испанском ресторане. В Турции нам за крымских татар скорее всего втихую плюнут в компот или в суп. Так что остается только Крым да Сочи.

Про то, что Киев - мать городов русских, теперь можно забыть. Там даже проспект Московский переименуют, что бы мы себя слишком комфортно не чувствовали.
Весь мир против нас !
Но ничего, пляшем, Крым то - наш !!
Кстати - а проспект московский будут переименовывать ? :gerl:


*****************************************************************
Зараз основне для нас – не впасти. І ми робимо все для того, щоб втримати економічну ситуацію. Невдовзі буде представлено Кодекс економічного зростання – зменшення кількості податків і, відповідно, розширення бази оподаткування. Крім того, буде вирішуватися питання дерегуляції, залучення інвестицій, створення робочих місць.
Ми повинні швидко і оперативно працювати. Країна очікує термінових змін. У нас залишилось дуже мало часу для того, щоб український народ дав перші оцінки роботі цього уряду. І від нас залежить, які будуть ці оцінки.
https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy



phpBB [video]


Смотрящим в Крыму будет бывший муж Орбакайте Руслан Байсаров
19.03.2014 14:58
Spoiler
Show
С утра имел беседу с человеком близким к Порошенко, который занимался решением вопроса по симферопольскому автосалону «Богдан» (сам салон пока удалось вернуть, но пару автобусов уже исчезли в неизвестном направлении). так вот, весь курортный бизнес и коммерческую недвижимость ЮБК Крыма отдают чеченцам (к слову, именно через чеченцев решался вопрос по салону). срок - до конца этой недели-к началу следующей. Россия поставила там главным бывшего гражданского мужа Кристины Орбакайте Руслана Байсарова.

Байсаров планирует ввести своих людей и установить контроль как минимум над двумя объектами «Укрпрофздравницы»: санатории «Курпаты» и «Ливадия». + имеет он виды еще на несколько объектов, которые Минкурортов Крыма планирует национализировать, а потом продавать. сколько этих объектов пока не знаю.

Самим же русскоговорящим крымчанам, которые сейчас находятся в эйфории от «исторического воссоединения с Россией», я очень не завидую. рано или поздно эйфория пройдет и наступят будни, а в Крыму, по словам моего источника, уже нехилый «дессант» чеченцев и в ближайшее время численность людей, называющих себя «нохча», будет только увеличиваться. они уже подминают под себя бизнес.

так что, я думаю, дорогим русскоговорящим крымчанам следует выучить значение слов «Аллаху акбар» и «Тахрир»

Тодор Цветанов --
Что сделал Путин?
Spoiler
Show
1. Создал национальную украинскую идею, которую не могли придумать 300 лет.

2. Сотворил мега-рекламу Украине на весь мир.

3. Обосрал Россию на весь белый свет так, как все враги русских, вместе взятые, не могли даже мечтать за всю историю России.

4. Возродил из руин украинскую армию за две недели и показал на весь мир силу духа украинского солдата: как можно без оружия остановить армию агрессора.

5. За пару недель засветил всех пророссийских политиков и русских шпионов в украинском правительстве.

6. Раскрыл истинную суть уголовной власти Януковича и своей собственной.

7. Испытывает страстное желание взять на полное содержание за счет всех москалей украинский убыточный Крым, сэкономив национальному бюджету Украины несколько миллиардов долларов.
Столько добра для Украины не было сделано всеми её патриотами вместе взятыми со времен Богдана Хмельницкого!
8. Заразил мировой бандеровщиной каждого порядочного человека
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

veloOFFline
* * * *
Повідомлень:599
З нами з:11.12.03 13:15
Стать:чол
Звідки:Kiev

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення veloOFFline » 20.3.14 04:25

http://novoross.info/happens/24081-russ ... nikov.html
:dash2: Слабонервным не читать :bad:

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень:2005
З нами з:22.6.07 16:46

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Moderator » 20.3.14 05:04

Ультиматум Майдана Верховной раде 19.03.2014
phpBB [video]

http://rusln-spb.livejournal.com/14503.html
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень:4881
З нами з:24.3.06 20:17
Стать:чол
Звідки:Киев, проспект Победы

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення TIGOR » 20.3.14 09:12

Олег Соскин
Украина - Россия: кто кого?

http://ukrlife.tv/video--ukraina-rossiy ... ideo--1391
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 09:53

Кстати - а проспект московский будут переименовывать ? :gerl:
Навіщо? Саме по ньому на Москву підуть наші танки :). Ви ще сумніваєтесь, що рашці хана? Буде війна чи не буде, здихне путін сам чи його повісять, все одно рашці хана. Варіантів нема, або Океан Мрії, або переродження в європейську країну. В результаті буде щось посередині - Росія розпадеться на кілька ворогуючих між собою островів і з'їсть себе сама зсередини своєю ненавистю. Ні одній імперії не вдалось проіснувати довго через накопичення внутрішніх протиріч. А плюнувши при цьому ще й всьому світові в лице... :dash2:
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 11:48

Послухав виступ Тягнибока у ВР.
https://www.youtube.com/watch?v=TbOCXL3_CDo
Я відразу якось не проникся, що перший національний транслював не тільки підписання договору про анексію, а й концерт-шабаш-св'яткування цієї "перемоги" в рашці :dash2:. Ну, просто я тої трансляції не бачив, я взагалі рідко дивлюся телевізор. Блін, то є не просто провокація, то відверто пропагандистська акція, не гірше Кісельов-ТВ для підривання морального духу українців. І то на нашому державному каналі :o. Та йому, засранцю, ще мало дали, треба було дати більше, ніж пару раз по морді. Тільки камеру перед тим виключити...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
nonimp
* *
Повідомлень:187
З нами з:6.5.11 14:21
Skype:nonimp
Стать:чол
Звідки:Киев, Харьковский массив

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення nonimp » 20.3.14 11:56

Я одного не пойму, если ген дир 1-го национального продажная сволочь, то почему его не снять по закону? для чего устраивать террор? Это в 1917-21 годах уже было под названием борьбы с контреволюцией и красный террор... и к чему это привело??? привело к узурпации власти сначало узкой кучкой, а потом эту кучку оседлал Сталин. Тогда для чего было 3 мес. Майдана? чтобы привести другого Сталина?
Мы уже имеем узкую кучку "на троих", которая начинает играть свою подковерную игру, судя по некоторым назначения в МВД, МО, принимаемым законам, далее как вариант входит в игру Тимошенко и готово... Король умер, да здравствует Король?
Востаннє редагувалось 20.3.14 12:03 користувачем nonimp, всього редагувалось 1 раз.
«Пессимист видит трудности при любой возможности, а оптимист в любой трудности видит возможности»
Уинстон Черчилль, политик

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень:4871
З нами з:17.1.03 19:50
Стать:чол
Звідки:укрхромбромпром

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення de Balzam » 20.3.14 12:01

Талааандно, вот громадскоэ тоже транслировало выступ хутина полностью и торжество перемогы отрывками.
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Renderman
* *
Повідомлень:152
З нами з:29.6.12 14:46
Стать:чол
Звідки:Киев

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Renderman » 20.3.14 12:06

Ни в коем случае не оправдывая действия Мирошниченко и Ко, там случилась идиотская история.
Я телевизионщик, знакомые из телецентра рассказали.
Преший ретранслирует Громадьске ТВ.
При всем моем уважении к позиции Громадьского, технологически - это любительский интернет-канал сделанный на коленке.
У них опаздывал гость в студию минут на 20.
Редактор Громадьского после трансляции подписания договора в Москве не придумал ничего лучшего, чем продолжить трансляцию - то есть концерта с красной площади.
В эти 20 минут это увидел кто-то из Свободы, справа вверху стоит логотип Першого.
В охренении понеслись разбираться в телецентр, результат - на всех экранах России.
Востаннє редагувалось 20.3.14 12:09 користувачем Renderman, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
nonimp
* *
Повідомлень:187
З нами з:6.5.11 14:21
Skype:nonimp
Стать:чол
Звідки:Киев, Харьковский массив

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення nonimp » 20.3.14 12:08

Талааандно, вот громадскоэ тоже транслировало выступ хутина полностью и торжество перемогы отрывками.
Громадське - это не национальное телевидение... и МИД Украины ноты МИДу России выдвигает... тогда для чего это? для чего военные в Крыму защищают как могут военные объекты? для чего активисты им помогают, для чего тогда этот весь сыр бор? если можно прийти компанией набить морду любому и так решить вопрос. У меня тоже есть люди, к которым у меня есть вопросы, так что я соберу однодумцев и пойду бить ему лицо для разъяснения своей позиции?
Востаннє редагувалось 20.3.14 12:14 користувачем nonimp, всього редагувалось 1 раз.
«Пессимист видит трудности при любой возможности, а оптимист в любой трудности видит возможности»
Уинстон Черчилль, политик

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень:4871
З нами з:17.1.03 19:50
Стать:чол
Звідки:укрхромбромпром

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення de Balzam » 20.3.14 12:12

А ну конечно же! 1-й как раз транслировал Громадскоэ, вместе с его всеми накладками :p :p :p
Востаннє редагувалось 20.3.14 12:14 користувачем de Balzam, всього редагувалось 1 раз.
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 12:13

Думаю, що не було на нього (гендиректора першого) достатнього компромату, щоб то зробити по закону. А зйомка на камеру не означала якусь тупість, чи самопідставу, просто мала на меті показати ворогу, що навіть якщо на вас законно не можна знайти управи, то управа знайдеться по другому. В мене немає інформації, то просто мої роздуми, але мені ніяк не віриться, що в Свободі, яка є партією напіввоєнного типу з чіткою ієрархією, можливою була б така "самоволка", що пару чоловік, які в тій партії не просто рядові солдати, плюнули на партійну дисципліну і пішли за власним бажанням морду бити цьому свинтусу.

2 de Balzam "отрывками" то є просто звична форма подання новин, а повноцінна трансляція концерту - ну ти мене вибач, то ж не концерт Пугачової. Якщо ви будете ворогам видавати такі "індульгенції", піду особисто запишусь в партію Свобода, хоча й не зі всіма пунктами їхнього статуту згоден. Дістали тролити патріотів! Нєхер захищати ворогів! })
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Stail
* * * *
Повідомлень:654
З нами з:5.8.05 19:38
Стать:чол
Звідки:Киев, Борщаговка...теперь Дарница

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Stail » 20.3.14 12:29

Irina Ivanova · РПИ
інформація
Сайт “Репортажист” – гумористичний сайт вигаданих новин. Усі опубліковані на сайті новини вигадані їх авторами. Збіг з реальними людьми, подіями чи організаціями випадковий. Не допускається посилання на сайт, як на достовірне джерело інформації.

“Репортажист” не є засобом масової інформації і не знаходиться у доменній зоні України, тому українське законодавство на нього не поширюється.
Нельзя обьять необьятное!!!

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 12:36

А взагалі ідея зі стіною цікава :).

Ловлять рибу українець та москаль. Зловили золоту рибку. От рибка і каже :
– Відпустіть мене, я Вам виконаю любі три бажання.
Москаль каже:
– Я словіл рибку за губу, я буду загадивать два желанія, а ти за хвост словіл, ти одно.
Добре каже українець, Москаль каже:
– Хочу что би на всей русі небило ніодного хохла, і что би кругом всей русі била велікая огорожа!
Рибка каже 1,2,3-все зроблено.
Українець:
– рибко, а правда що в москалів нема жодного українця – правда каже рибка; а правда що кругом москальляндії велика-превелика огорожа – правда каже рибка. Тоді українець і каже:
– То заляй це все нах*й зверху бетоном!
Востаннє редагувалось 20.3.14 12:38 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Stail
* * * *
Повідомлень:654
З нами з:5.8.05 19:38
Стать:чол
Звідки:Киев, Борщаговка...теперь Дарница

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Stail » 20.3.14 12:59

Ціхонько, не кусайтесь. Нам ще воювати пліч-о-пліч. Краще мати двох ворогів спереду, ніж товариша, з яким посварився - ззаду.
Эт точно...я уже и военный билет нашел. А глупости все же постить не стоит...Или хотя бы обозначать свою позицию..
Нельзя обьять необьятное!!!

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 13:04

І в чому, скажіть, Тягнибок неправий? Хіба то не так? А то бавляться вони з ворогом в демократію, гуманісти срані. А ворог то не тільки той, що вишикувався вздовж границь і окопався в криму... П'яту колону треба вичистити під ніготь. Дехто боїться, що при цьому постраждають невинні. А як то вони постраждають? Ну вигонять їх з кормушки, максимум. Ну то знайде собі другу роботу, що мало робочих місць в Україні?

phpBB [video]
Востаннє редагувалось 20.3.14 13:13 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

konst
*********
Повідомлень:4118
З нами з:27.7.11 11:33
Стать:чол
Звідки:Киев, Харьковский

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення konst » 20.3.14 13:11

І в чому, скажіть, Тягнибок неправий?
Как минимум в том, что имея назначенного от своей партии генпрокурора, можно решать подобные вопросы в рамках закона - было б желанием. С желанием очевидно туго, а вот красиво поговорить - это всегда пожалуйста.
Удивляет количество людей, которые этого не понимают.

Vadim Bus
*********
Повідомлень:8392
З нами з:28.4.09 10:28

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Vadim Bus » 20.3.14 13:17

Я тільки зараз розумію скільки Трям забанив сволоти, і вичистив лайна щоб ця тема не виглядала як опрацьована гебнявими псами помийка, а була як чистенька клумба іноді з тепличними патріотами - "дегенератами", але все ж таки своїми)) .. Трям дякую, і модерам яких не знаю теж дякую..

Подія з тим головою першого каналу висмоктана з пальця, всі вже її пережували і забули, його треба було вбити тихенько. Те що відбулося звичайна провокація. Свободівці його побили за САБОТАЖ в воєнний час. А треба вбивати.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 13:20

І в чому, скажіть, Тягнибок неправий?
Как минимум в том, что имея назначенного от своей партии генпрокурора, можно решать подобные вопросы в рамках закона - было б желанием. С желанием очевидно туго, а вот красиво поговорить - это всегда пожалуйста.
Риторика - то також зброя. Кличко он вольова людина, та двох слів зв'язати не вміє. На жаль. Політик - публічна особа, то його робота, виступати перед народом. От якби вони після засідань ВР виходили на Майдан і розказували людям простими словами про досягнуті успіхи і про те, що робиться для вирішення кризи - мені здається, довіра до них була би більшою. І моральний дух народу підтриманий на висоті. Слово - велика сила, другу сигнальну систему в людини ніхто не відміняв. Он путяха як перед москалями в телевізері розпинаеться. Пи..дить же ж. Але йому вірять.
***************************************************
Тягнибока бояться і не довіряють багато людей навіть з нашого табору. Особливо російськомовних. А все через його статус бандерівця і радикала. Ну не любить він москалів! Так я їх не люблю ще більше })! Вони в мене записані на сторінці "вороги" ще з шестирічного віку. Разом з комуністами... Але моя ненависть абсолютно не поширюється на адекватних росіян чи російськомовних співвітчизників. Я преспокійно можу розмовляти з російськомовним пацієнтом на його рідній російській мові, хоча завжди вважав цю мову мовою окупантів і не збираюсь цього приховувати. Вчора взагалі працював з пацієнткою, близькі родичі якої є симпатиками російського вторгненя в Криму і приєднання до Росії, ну а вона ж не павлик морозов, хоч а й живе в Києві. Звичайно, в нас ідеологічні розбіжності повні! Але на рівні звичайних міжлюдських комунікацій абсолютно ніяких проблем і повне порозуміння... Ця етнічна проблема насправді сильно роздута для використання московською пропаґандою. Вчіться віддиференційовувати патріотизм і щирість від політики і фальшу... І стосовно Тягнибока також.
***************************************************
Для себе я давно зробив висновок - як тільки но кремлівська пропаґанда зі шкіри лізе, ледь не всреться, доводячи всім, який цей український політик засранець, скільки в нього будинків і вілл, на яких машинах їздять його діти, як він зраджує ідеї майдану і кулуарно домовляється з москвою і його за це треба вигнати, зняти, розтоптати і кричати "ганьба" - о, то значить той політик наша людина, а москаликам він ой як впоперек горла стоїть. Ото його я й підтримаю, хай москалики вдавляться, а я їм кісточку ще глибше засуну, професійно, по медичному, до повної обструкції, якщо не в прямому смислі, то хоча б підтримкою цього політика усіма доступними методами. Но пасаран. Кінцева мета - Океан Мрії або на місці Кремля кози пасуться, а росіяни їздять до нас на заробітки. Кожен, хто зверху сре на голову іншим, має трохи посидіти в тому самому гамні, яке насрав. То буде гуманно і по-людському. А політика побоку.
***************************************************
Росія стурбована ставленням до росіян Естонії. Про це заявив російський представник в Раді ООН з людини.
http://dt.ua/WORLD/rosiya-sturbovana-pr ... 0039_.html
Вони вперто нариваються. Фраза "вбий москаля - врятуй світ" скоро стане інтернаціональною. Коли росіяни нарешті зрозуміють в своїй великоруській тупості, що путін їх відверто підставляє... :duma:
Востаннє редагувалось 20.3.14 15:02 користувачем Varyat, всього редагувалось 2 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
k_ilya
* *
Повідомлень:114
З нами з:19.6.07 08:26
Стать:чол
Звідки:Киев, Оболонь

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення k_ilya » 20.3.14 14:51

Подія з тим головою першого каналу висмоктана з пальця, всі вже її пережували і забули, його треба було вбити тихенько. Те що відбулося звичайна провокація. Свободівці його побили за САБОТАЖ в воєнний час. А треба вбивати.
omg

Varenikov
* *
Повідомлень:147
З нами з:21.12.11 22:25
Стать:чол

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varenikov » 20.3.14 15:35

Мірошниченко Ігор Михайлович - заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.
І що йому заважало вирішити питання ЗАКОННО через свій комітет?
Щодо "Свободи", то стільки інформаційних приводів, які створила саме вона і які відвертають від України, не надала жодна політична сила.
Замість публічно вибачитись, публічно перед телекамерами всього світу скласти депутатський мандат, швидко провести розслідування і прийняти "покарання" у вигляді штрафу за хуліганку та повернутися з величезними бонусами "законолюбців" в Верховну раду (чи хтось ще тішиться, що перевиборів депутатів не буде?). Навіщо валити щось на папєрєдників за стан інформаційної політики та задавати самому собі риторичні запитання: "А чому це в моєму комітеті ми досі не розглядаємо питання про керівництво Першого Національного?.." І самому на них відповідати: "А я не знаю чому ми досі не розглядаєм ці питання". Як це правильно розуміти: як "прохвессіоналізм" заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації чи як щирий патріотизм?
Хіба такі дії призвані когось згуртувати?

А щодо подій, які нібито висмоктані з пальця і не заслуговують на увагу, то пригадайте вислови того ж персонажа на адресу Міли Куніс і Дуні Міятович і уявіть собі скільки тепер потрібно зусиль дипломатів, щоб переконати весь світ, що Україна біленька та пухнаста, а не фашистська і неонацистська.
Чем крепче нервы, тем ближе цель.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень:6711
З нами з:27.2.06 21:13
Стать:чол
Звідки:Київ

Re: Евромайдан. хроника становления нации...

Повідомлення Varyat » 20.3.14 16:04

Мірошниченко Ігор Михайлович - заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.
І що йому заважало вирішити питання ЗАКОННО через свій комітет?
Та ви дістали! Москалі тут роблять, що хотять, входять-виходять, зброєю бряцають, людей б'ють, закони свої на території України приймають, а тут один раз "ботанік" дав по морді гопнику - скандал на весь світ підняли! То й добре зробив, що дав. Ну і пофіг, я знаю, що це суб'єктивне мислення і з такими підходами я нічим не відрізняюся від того москаля, так що мені тепер путіну іти ноги цілувати зі словами "вибачте нас, нерозумних, ми більше не будемо ваших людей ображати, зараз же перепросимо його і призначимо на пост Мірошниченка, хай контролює, щоб дитячі мультики замість кісельова випадково в ефір не поставили". Та пішов він нах, цей путін, разом зі своєю кодлою і своїми агентами в Україні! Він ворог і ставлення до нього вороже... А Мірошниченка пальчиком посварити, щоб Європа заспокоїлась і перевести на посаду керівника відділу боротьби з антидержавною пропагандою.
Востаннє редагувалось 20.3.14 16:08 користувачем Varyat, всього редагувалось 2 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей