Хвори люди,ей богу!
Якщо людина купила велосипед щоб кататись, то нехай катається.
А якщо щоб показати що вона "мажор" то нехай цим пишається. А якщо у людини якісь дитячі комплекси то це до психіатора
Просто коли бачиш на Команчі людину, що веде з собою ще 40 велосипедистів (з несамими дешевими байками) - одразу бачиш ЛЮДИНУ а не залізо. І бути людиною набагато крутіше ніж просто мати дороге залізо, але ж людяність за гроші не купиш
А если ЛЮДИНА на Команче ведет группу,по ЖПС встроенному в КПК за 800у.е.а у всей группы нокии за 250 у.е.,кто тогда людина? А у кого комплексы?
А если чудестный "ведущий группы" ездит на Команче,обсуждая на форуме,какую купить машину,в шесть раз дороже моего вела,он мажор а я ЛЮДИНА? А если он потом выигрывает на выставке вел,который в четыре раза дешевле моего,я-мажор,а он ЛЮДИНА?
Исходя из кол-ва подобных обсуждений,можно смело вводить ветку:"Дешевизна(стоимость) велосипеда,как показатель высоких моральных качеств владельца".
