Отже ви вирішили, що вам потрібен велосипед. Який? Давайте розберемось.

По прибутті у веломагазин вам скоріш за все спробують продати "універсальний", "гірський" велосипед, на всі випадки життя, для катання в міських умовах та по бездоріжжю. З одного боку продавець буде правий. Як показує практика, такий велосипед підходить більшості людей. Можливо вам такий і не знадобиться.

Нижче приведено список типів велосипедів з коротким описом можливостей та для чого ці велосипеди призначені.

Будемо кататится по бездоріжжю. Що брати?

Гірські велосипеди:

Хардтейл (від англ. hardtail - жорсткий хвіст) - велосипед з амортизаційною (пружинною, воздушною, масляною) вилкою та жорстким заднім трикутником. Найпоширеніший тип велосипеда у наших краях. Такі велосипеди універсальніЮ не потребують особливого обслуговування. За рахунок м'якої вилки мають підвищений комфорт при їзді по нерівній поверхні, хоча насправді амортизація винайдена не для комфорту, а для того щоб колеса не втрачали зчеплення з землею.

Такий тип рами характерний для шосейних, горних, туристичних та гібридних (кросових) велосипедів.

Двохпідвіс (від англ. full suspension - повна підвіска) - велосипед з амортизаційною вилкою спереду та амортизатором ззаду. За рахунок повної підвіски такий тип велосипедів має підвищену прохідність та більш високий рівень контролю на великих швидкостях по нерівній поверхні (можна летіти вниз по камінню, ступеням, корінню і т.д. і вам за це нічого не буде, скоріш за все).

Зазвичай хід підвіски варіюєтсья від 100/120 мм до 200/300 мм - в залежності від величини перепон, які треба здолати. Наприклад, на велосипеді з підвіскою 300 мм можна спокіно стрибати з гаража, але про це пізніше.

Середньостатистичному райдеру достатньо 120/140 мм ходу для комфортного здолання наших просторів. Хів в 160/200 мм дозволяє проходити доволі жорсткі даунхільні траси в парках Пилипець, Захар Беркут та ін.

Види двохпідвісів:

  • DH - для даунхілу (від англ. downhill - швидкісний спуск). Повнопідвісні велосипеди з ходом підвіски 200 мм та більше. Придатні лише для їзди вниз.
  • Enduro - (від англ endurance - витривалість), відносно нова дисциплінау велосвіті. Зазвичай це заїзд на витривалість (гонка чи звичайна покатушка), на великі дистанції по жорсткому рельєфу. Велисипеди цього класу мають хід підвіски 140-150 мм.
  • Trail - їзда по пішим тропам по підготовленим трасам і т.д. Подібні велосипеди мають підвіску 140-150 мм.
  • MTB marathon - велосипеди для марафонів та кроскантрійних гонок. Як правило це короткохідні підвіси з ходом 100-120 мм. Характеризуються невеликою вагою та підвіскою, що не заважає ефективному подоланню перешкод.

Висновок: Для катання по укатаним грунтовим тропам, невеликому бездоріжжю, в лісі і т.д. достатньо мати простий хардтейл, який вам запропонують в магазині. Рівень компонентів не сильно вплине на якість покатушки, щонайбільше - вони швидше зіпсуються.
Для більш екстремальних умов (жорсткі даунхільні траси, гонки, стрибки) потрібні відповідні велосипеди, з відповідним рівнем компонентів.

Будемо підкорювати місто. Що саме обрати для їзди по асфальту?

Шосейний - назва мовить сама за себе. Велосипед виключно для асфальту. Конструкція подібних велосипедів майже кричить - я створений для швидкості! Руль-баран дозволяє триматися різними хватами. Нижній хват, вузькі покришки легка та жорстка конструкція, все це сприяє аеродинамиці та швидкості. НА таких велосипедах досить легко розігнатися до 40 км/г та навіть більше (за умови вдалого покриття). В професійних гонках швидкість іноді досягає 90 км/г.

Шосейні велосипеди також мають різні види:

  • Гоночні аеродинамічні шосейники - за рахунок додатковой ваги від 0.3 до 1 кг велосипед отримує жорстку аеродинамічну раму та високопрофільні колеса. такий велосипед ідеальний для спринта.
  • Гірські шосейники - мають мінімальну вагу, бо кожні 100 грам відчутні при підйомі вгору.
  • Комфортні гоночні шосейники - за рахунок більш м'якого заднього трикутника, який зменшує навантаження на спину, підходить для тренувань чи довготривалих перегонів.
  • Розділочні шосейники - велосипеди, що створені лише для одного - перегонів з роздільним стартом. У таких гонках головне - аеродинаміка, а боротьба ведеться за секунди. Поділяються на велосипеди для роздільного старту та тріатлону. Велосипеди для тріатлону оснащені гідраторами, що надає змогу спортсмену пити, не змінюючи положення.
  • Шосейники для фітнесу - велосипеди з укороченою рамою, за рахунок чого досягається більш комфортна посадка. Іноді мають більш широкий простір заднього трикутника для покришок до 32 мм.

Дорожний (сітібайк) - міскі велосипеди призначені для коротких прогулянок містом. Частіш за все мають пряму посадку. Вкомплектовані такі байки максимально - багажник, кріла, фари, корзини - все для комфортного пересування у міських джунглях.

Гібрид (кросовий) - суміш шосейного та гірського велосипедів. Конструкція передбачає більш пряму посадку, ніж на звичайному гірському байку. Комплектується більшширокими покришками-напівсліками та амортизаційною вилкою. За рахунок прямої посадки комфортний в умовах міста, а широкі покришки дозволять проїхати по легкому бездоріжжю. Мабуть це той самий тип велосипедів, що підійдуть більшості людей, які бажають просто кататись з комфортом.

Складник (англ. folding bike) - маленькі велосипеди з діаметром колес біля 20 дюймів, які мають змогу складатись до дуже компактних розмірів. За рахунок невеликих габаритів можуть транспортуватись в громадському транспорті. Підійдуть для поїздок до станцій метро, зупинок громадського транспорту з подальшим транспортуванням, в магазин та ін.

Сінглспід, фікс (singlespeed, track bike, fixed gear) - велосипеди для їзди на треку. Трекові велосипеди не мають гальм (на треку вони просто не потрібні), мають лише одну передачу, за рахунок чого досягається повна передача енергіі на привід, без значих втрат, як у випадку з багатошвидкісними велосипедами. Часто на подібні велосипеди встановлюють фривіл та гальма - через те їх називають сінглами (англ. singlespeed). Сінгли та фікси не потребують особливого догляду. Єдиним обмеженням для таких велосипедів моде бути фізична форма володаря.

Висновок: Для спокійного пересування містом слід обрати дорожний велосипед чи гібрид. Їх буде достатньо для пересування з оптимальним балансом швидкості та комфорту. Якщо мета - спорт, тоді безумовно шосейник.

При виборі свого першого велосипеда зверніть увагу на відомі бренди з початковій комплектації. Вони не будуть коштувати нечуваних грошей, що забезпечить вам дешеві компоненти для заміни у майбутньому, та міцну раму з гарантією.
Багато хто з покупців не бере до уваги те, що основа велосипеда - це саме рама, ніяк не компоненти, навіть якщо вони високого рівня. Після зносу компоненти досить легко замінити, а ось раму зазвичай не замінюють.

При виборі велосипеда багато залежить від фізіологічних особливостей людини, тобто зросту, ваги і т.д. Чим більша вага, тим більше навантаження на вузли велосипеда, тому треба взяти до уваги більш надійні компоненти, у першу чергу - вилка, гальма та ободи. Надійність та міцність велосипеда значно виросте, якщо обрати подвійні ободи, повітряну вилку, а гальма - дискові, бажано гідравлічні.

Джерело

Схожі статті

Пристрій від Swytch перетворює будь-який велосипед в електробайк
Даруємо гроші!
Розпродаж головних уборів Buff

Прокоментувати статтю