Британський стартап Swytch сконструював пристрій, який здатен зробити зі звичайного ровера - електричний. Спеціальний блок, в який входить мотор і з'ємна батарея, можна встановити на залізного коняку лише за 10 хвилин.
 
 
Для багатьох людей електричний велосипед має сенс лише для тривалих поїздок на великі відстані. Через велику вагу здійснювати на ньому короткі прогулянки досить незручно. В результаті, на ринку з'явилися комплекти, які дозволяють тимчасово перетворити звичайний велосипед в електричний, замінивши одне з коліс.
 
Більшість таких коліс занадто важкі, щоб використовувати їх постійно, - близько 7-9 кг. Це пов'язано з тим, що на колесо встановлені і мотор, і батарея. Тому для звичайних поїздок доводиться ставити назад звичайне велосипедне колесо.
 
 
Swytch пропонує вирішити цю проблему за допомогою eBike Conversion Kit - блоку, який встановлюється на кермо. На відміну від електричних коліс, установка, більше схожа на портфель або шкіряну сумку, включає в себе легкий мотор потужністю 250 Вт і знімну батарею.
 

 
Вся електроніка знімається і встановлюється разом з акумулятором за кілька секунд. Двигун залишається на кермі, але завдяки малій потужності практично не збільшує ваги велосипеда. У комплекті з малою батареєю він важить всього 4 кг, а з великою - 5 кг. «Портфель» Swytch можна встановити абсолютно на будь-який велосипед.
 
Панель управління, розташована у верхній частині блоку, дозволяє водіям перевіряти заряд і вибирати необхідний режим їзди. Максимальна швидкість версії для європейського ринку обмежена 24 км/год, а для міжнародного ринку - 32 км/год. Дальність їзди залежить від обраної ємності батареї - 40 або 80 км. Час зарядки становить 3-4 години і 5-6 годин, відповідно.
 
 
Система Swytch в даний час просувається на платформі Indiegogo за ціною $300 за 40-кілометрову модель. Роздрібна ціна буде районі $ 650, відзначають представники компанії.
 
 

Схожі статті

Даруємо гроші!
Zefal Tubeless Tank
ShockWiz — телеметрія для амортизатору.

Прокоментувати статтю