
А какие рамы,тогда НЕ подходят,для туризма?А то что рама гоночная указывает лиш на то, что ее об камни кидать не надо.
Вполне хорошо подходит для туризма.
Цікавий спосіб використання рами для туризму.Да візьміть ту титанову раму, киньте з рюкзаком на плоскач і побачите шо з неї буде!
А про такое свойство у титана как эфективоное гашение вибраций известно?Ти ніфіга не зрозумів.
Да і поясніть переваги титанової рами перед алю для походів (маса не враховується. Економія на рамі до 1кг ну ніяк не вплине ні на що, при масі рюкзака в 15кг і масі райдера).
піднімались ми якось на горуЕкономія на рамі до 1кг ну ніяк не вплине ні на що, при масі рюкзака в 15кг і масі райдера).
То есть когда ты налегке катишь,ты этот кг,ой как ощущаешь.(маса не враховується. Економія на рамі до 1кг ну ніяк не вплине ні на що, при масі рюкзака в 15кг і масі райдера).
Спроси Скарамуча, он кажется на такой по Карпатам ездил. вроде был доволен....
Вот еще на Cube LTD посматриваю. http://www.cube-bikes.de/xist4c/web/LTD ... 21019_.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
нравятся сильные перья и крепкий петух. Что о ней скажете?
Повернутись до “Велосипеди та Рами”
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей