VOLTAGE YZ O LIMITED

Форум поклонников крутых спусков, дропов и полетов.
Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 8.1.04 16:55

зачекай, 1колобок, ти в око зардити мені пропонував чи ні??? а то я щось не зрозумів...

Аватар користувача
ATBOARDER
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 15.12.03 01:05
Стать: чол
Звідки: Bravado Group

Повідомлення ATBOARDER » 8.1.04 17:13

І тут Остапа понесло... пам'ятаєте таку репліку?
Щось Вас хлопці несе не зрозуміло куди. Може телефонами варто обмінятися, щоби дешевше спілкування виходило? :kolobok:

SKE,
друже - ти спеціаліст по вилкам????, якщо ти не варишся у тому, не кидайся фразами про вилки Маніту Блек. Ця вилка визнана найкращою для дьорта, ВХ та стріта. Подивися скільки компаній виробників байків ставлять її на відповідні лісапєти.
Команда Йеті слалом/ВХ літає на таких вилках!

А ти якусь пропаганду починаєш тут людям втирати, зігнуться, зламаються...
RIDE WILD!

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 8.1.04 17:18

а ВХ - це що?

Гість

Повідомлення Гість » 8.1.04 17:25

І тут Остапа понесло... пам'ятаєте таку репліку?
Щось Вас хлопці несе не зрозуміло куди. Може телефонами варто обмінятися, щоби дешевше спілкування виходило? :kolobok:

SKE,
друже - ти спеціаліст по вилкам????, якщо ти не варишся у тому, не кидайся фразами про вилки Маніту Блек. Ця вилка визнана найкращою для дьорта, ВХ та стріта. Подивися скільки компаній виробників байків ставлять її на відповідні лісапєти.
Команда Йеті слалом/ВХ літає на таких вилках!

А ти якусь пропаганду починаєш тут людям втирати, зігнуться, зламаються...
контора маниту сама ее позиционирует как кроскантри-эндуро вилку, а то что на ней слалом ездят.............. так пусть ездят.

тут недавно в крыму чемп по спуску проводили, так выйграл хлопец на хардтейле, этож не значит шо хардтейл для спуска лучше чем двухколбас........?

Аватар користувача
ATBOARDER
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 15.12.03 01:05
Стать: чол
Звідки: Bravado Group

Повідомлення ATBOARDER » 8.1.04 17:33

Мені, відверто, до лампочки хто там у Криму на чому виграв. Мене сумніви точать стосовно рівня трас для ДХ у нас. Як би у нас це вже було років 10-ть корового райдінгу, от тоді і коментарі мали бути відповідні. Тому Штати і Канада у тому перші. Рівень інший.
Вилка блек має купу переваг, але то все кому шо подобається, я прихильник Марзоков, але не буди проти і Маніту Дорадо або Шермана. Мій Монстер - вилка добра, але важка, проте надійна. Дорадо кажуть ламається. Проте - легкий. Знову ваш вибір. І грошей не завжди на лісапєтні розваги знайдеться :duma:
RIDE WILD!

Гість

Повідомлення Гість » 8.1.04 17:36

А ти якусь пропаганду починаєш тут людям втирати, зігнуться, зламаються...
а люди которым как ты сказал я пытаюсь чето втирать, хотя вроде не хотел, и на топгане прыгать будут и ваше какая разница какая вилка? прыгать нада уметь, а вилка только сглажевает про**бы твоего прыжка.

БМХ форева. самый колбасный двухколбас!

Аватар користувача
Freerider
* * * *
Повідомлень: 631
З нами з: 21.11.03 01:32
Стать: чол
Звідки: Маріуполь

Повідомлення Freerider » 8.1.04 20:23

А мне Black не нравится, она вся худенькая такая и работает она
как-то странно ;)

Аватар користувача
Наркоман
* * * *
Повідомлень: 523
З нами з: 17.10.03 12:33
Стать: чол
Звідки: Ивано Франковск:АдренолиновыйСтиль

Повідомлення Наркоман » 8.1.04 21:16

зачекай, 1колобок, ти в око зардити мені пропонував чи ні??? а то я щось не зрозумів...
Просто зазнались маленько,вот и я с вами погнал.
К гопникам никакого отношения неимею,
а че Каннибалы ненравятся,?
Хардтейл-недоделаный двух подвес для даунхила.

Аватар користувача
Наркоман
* * * *
Повідомлень: 523
З нами з: 17.10.03 12:33
Стать: чол
Звідки: Ивано Франковск:АдренолиновыйСтиль

Повідомлення Наркоман » 8.1.04 21:18

А ваще Блеки разные есть ,не равняйте ОЭМные версий с нормальными Платинум и остальн.
Хардтейл-недоделаный двух подвес для даунхила.

Аватар користувача
ATBOARDER
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 15.12.03 01:05
Стать: чол
Звідки: Bravado Group

Повідомлення ATBOARDER » 8.1.04 22:02

Я застерігаю вас зводити все до топ-ганів, топ шманів і т.п. Якщо мова ведеться про чітко визначену дисципліну, притримуйтеся самих дрібниць.
Треба завжди максимально наближатися у обладнанні, яке визнано для дьорт-джампінгу або ДХ, лише тоді ви зможете відчути та вивчити правильно дисципліну, набути того досвіду, який буде у нагоді всім іншим.
Якщо на Блеках стрибають канадці та америкоси стріт і дьорт, якщо цілі серії лісапєтів йдуть з такими вилами - це щось таки означає. Перше - доступність такої вили у порівнянні із шерманами.
Друге - не така вона вже і "хлипкая" із тоненькими ніженьками.
Третє - спрацьовує вона суперово, навіть при самих жорстких приземленнях. Пружини - супер, тримає удар, не провалюється.
Четверте - дуже проста у обслуговуванні.
П'яте - топові ваіранти - кращі по деяким пунктам які впливають на ціну. Блек Спорт - 250 у.о. Самий топовий Блек (забув модифікацію) - до 500 у.о. (ціни подаю штатівські)
RIDE WILD!

Аватар користувача
Freerider
* * * *
Повідомлень: 631
З нами з: 21.11.03 01:32
Стать: чол
Звідки: Маріуполь

Повідомлення Freerider » 8.1.04 22:02

Та версия на которой я катался ОЕМ и есть(на A-Gang)
А называется она Black Sport отстой полный!
Она мож и мелоч отрабатывает, но когда на неё просто нажимаеш ощущения как от какойнибудь голимой RST, хотя вроде и регулировка
отскока имеется :duma:

Аватар користувача
Freerider
* * * *
Повідомлень: 631
З нами з: 21.11.03 01:32
Стать: чол
Звідки: Маріуполь

Повідомлення Freerider » 8.1.04 22:04

Я б всё равно лучше DJ3 купил тем более он теперь со стальными ногами, что очень радует :D

Аватар користувача
ATBOARDER
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 15.12.03 01:05
Стать: чол
Звідки: Bravado Group

Повідомлення ATBOARDER » 8.1.04 22:14

Я теж стрибав на такий вилі, нормально. За таку ціну - ОК! А з чим ти її порівнюєш?? Знаєш, може краще таку блек, ніж Псайлу. Хоча, як на мене - головне шоби нічого у лісапєта не ламалося. А Псайло або Блек, то вже залежить від розміру гаманця.
RIDE WILD!

Аватар користувача
Наркоман
* * * *
Повідомлень: 523
З нами з: 17.10.03 12:33
Стать: чол
Звідки: Ивано Франковск:АдренолиновыйСтиль

Повідомлення Наркоман » 8.1.04 22:15

Атбордер вот кто кто а от ТЕБЯ такое слышать аж послушать прыемно,сам то на ДХбайке дёрты прыгаеш.Мнеб такой байк я б в Казмещике наверно неделю жил бы в месяце, или в Славске на подёмник катал, каждые выходные.
Хардтейл-недоделаный двух подвес для даунхила.

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 9.1.04 10:07

зачекай, 1колобок, ти в око зардити мені пропонував чи ні??? а то я щось не зрозумів...
Просто зазнались маленько,вот и я с вами погнал.
К гопникам никакого отношения неимею,
а че Каннибалы ненравятся,?
а хто казав, що ти маєш відношення до гопів????
я зараз повністю на блек перейшов... а канібали обридли вже, бо там нічого не прослухається... ну мелодія і всяке таке інше... вони мабуть альбоми так записували: нажерлись як свині інструменти в руки, та й пішла імпровізація ;-) головне після цього попридумувати назви для пісень...
офф-топ пішоф... ги-ги...

Svinec

Повідомлення Svinec » 9.1.04 14:43

Ну от можна окремий топік робити - музика райдерів :)
Канібал, ти кажешь що перейшов на блек... тобто дез чи просто заДУМатись тебе не влаштовує? А як набридне блек? Кароче нам під стимул і під екстрім райдинг піде вилка блек :) От тільки роботу знайти...

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 9.1.04 14:57

Я слухаю і дез і той самий ДУМ, і доречі зараз The Gathering слухаю, навіть іноді хеві ,але ДУЖЕ рідко... просто блєк мені більше подобається, він інструментально на багато сильніший за дез... а дум сумний занадто... от якщо треба щось робити, то в мене завжди дум грає... як зараз... я втулку перебираю...
а дезграйнд, типу канібалів, так це якщо злющий, або якщо треба порайдити серйозно :-)
чесно кажучи приємно побачити однодумця... а то куди не глянь, то всяке таке, що аж гидко...
НЕоднодумцям не ображатися, але чи можна назвати РЄП музикою??? як на мене - НІ... але це зовсім не втему, тому я хотів би дізнатися, чи можна придбати окремо ОДИН конус???? а то в мене на задньому колесі він трохи здох...

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 9.1.04 14:58

а що до окремого топіка, так я робив... на ньому почалися шалені сварки... і все, більше я його не переглядав...

Гість

Повідомлення Гість » 9.1.04 15:47

а що до окремого топіка, так я робив... на ньому почалися шалені сварки... і все, більше я його не переглядав...
а я люблю катаЦа

Аватар користувача
Pilya
*
Повідомлень: 35
З нами з: 18.7.03 01:45
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Pilya » 9.1.04 17:12

Э ребята вы чё с ума сошли?
Тема была по моему
VOLTAGE YZ O LIMITED
А вы о чём, один в глаз хочет дать, другому втулок для колёс не дали, между прочим в Байк Про Спорте продавцы работают по большэй мере, а не спецы в веломеханике, и вобще тема привратилась в какой-то балаган.
P.S. Тему открыли, велик обсудили, и всё!!!!

Аватар користувача
Deranged
* * * * *
Повідомлень: 1435
З нами з: 17.4.03 08:48
Стать: чол

Повідомлення Deranged » 9.1.04 17:25

А вот теперь, Леха, держись ;) ...
сейчас тебя порвут на "шмаття" :D
Зображення

Аватар користувача
Pilya
*
Повідомлень: 35
З нами з: 18.7.03 01:45
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Pilya » 9.1.04 17:57

Я не думаю что порвут, веть не у всех есть такие крутые велики как Scott, так что посмотрим...

Аватар користувача
Deranged
* * * * *
Повідомлень: 1435
З нами з: 17.4.03 08:48
Стать: чол

Повідомлення Deranged » 9.1.04 18:03

не у всех есть такие крутые велики как Scott, так что посмотрим...
А за эти слова точно порвут... Молись :(
Зображення

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 9.1.04 18:21

Э ребята вы чё с ума сошли?
Тема была по моему
VOLTAGE YZ O LIMITED
А вы о чём, один в глаз хочет дать, другому втулок для колёс не дали, между прочим в Байк Про Спорте продавцы работают по большэй мере, а не спецы в веломеханике, и вобще тема привратилась в какой-то балаган.
P.S. Тему открыли, велик обсудили, и всё!!!!
})
да що ти кажеш???
а скільки там тих продавців треба? і механік там один нормальний є це точно, але коли я приїздив, його нажаль не було...
а фігня така вийшла не черз те що там погані механіки чи продавці... просто не сезон зараз, і тому вони не тримають там увесь час механіка...
це єдине розумне пояснення...

і ніхто тебе рвати не буде... (хоча свіжатини скуштувати не завадило б )
тільки не треба зараз ображатися та починати "відгавкуватися"
мені обридло постійно сваритись... :x
А за эти слова точно порвут... Молись
а молитви - це не проти мене... :dracula: :vamp: :kost:
:2gunfire: :pop: :plus:
не у всех есть такие крутые велики как Scott, так что посмотрим...
тобі не пощастило, у мене якраз Scott })

Аватар користувача
Pilya
*
Повідомлень: 35
З нами з: 18.7.03 01:45
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Pilya » 9.1.04 18:28

Це як раз тоб1 пощастило що в тебе скотт


Повернутись до “DH - Freeride - Dirt - Street”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість