АРИЙцы

Для обговорення концертів, вистав, книжок, фільмів.....та iн.
Аватар користувача
esv
* * *
Повідомлень: 374
З нами з: 14.2.04 02:43
Стать: чол
Звідки: Киев, пл. Победы

Повідомлення esv » 19.10.04 23:37

мнээээ... в последний раз ходил года 3 назад. не понравилось. года 4 назад еще был драйв и сила в выступлениях, а сейчас наверное все совсем печально. хотя любимая тянет на концерт. ;)
"The motorcycle is obviously a sexual symbol. It's what's called a phallic locomotor symbol. It's an extension of one's body, a power between one's legs.” (с) dr. Bernard Diamond

Аватар користувача
Лёшка
*
Повідомлень: 25
З нами з: 18.8.04 17:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення Лёшка » 20.10.04 07:25

Говорят что это последнее выступление в старом составе... прийдётся идти...
а велопарковка там бкдет:-))
Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 20.10.04 14:39

та ну, який там старий состав?
на скіки я знаю там буде новий, фіговий состав, арія вже не та...

старі альобми достатньо цікаві, а от нове... :s
і вокаліст новий....

а тексти... як Маргарита Пушкіна перестала їм писати (одразу пісял розпаду)

короче кажучи цей концерт на мою думку не вартий уааги, а от Діп Пьорпл от то інша розмова...
якщо моя сестра не знайде собі ніякого хахоля до оконцерту, то мені 2доведеться" її супроводжувати :angel:

Аватар користувача
Uncle Ы
*********
Повідомлень: 2274
З нами з: 5.9.03 14:21
Skype: eugene.novikov
Стать: чол
Звідки: из мамы

Повідомлення Uncle Ы » 20.10.04 14:43

короче кажучи цей концерт на мою думку не вартий уааги, а от Діп Пьорпл от то інша розмова...
То же самое. Я был на концерте DIO, Scorpions и Deep Purple в Денвере пару лет назад. Скорпы зажигали не на шутку, хотя обычно я бы и слушать их не стал. А DP... народ, когда они вышли, с трудом слушая всякую муть, которую они исполняли поначалу, дождался Smoke on the water и начал расходиться, так как старые пердуны не смогли даже собственный хит достойно исполнить... очень скучно выступили...
Нас невозможно сбить с пути - нам пофигу, куда идти!

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Повідомлення isv » 20.10.04 15:16

Тікети на глибоко фіолетових уже є, такшо будем зробити перевірити, як воно там у них :)

ЗІ: Про старих пердунів -- дуже сподобався концерт металіки, хоч їх там і прокинули, але на якість виступу це не вплинуло, оце і є профі :)
no faith, no hope...

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Повідомлення isv » 20.10.04 15:21

Та мені вже взяли квитки, я навіть не знаю де :)
no faith, no hope...

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 20.10.04 15:29

для лисів....
Кіпєлов і Арія тепер два різних, не сумістних слова

просто старих пєрдунів...

якщо ще ніхто не забів хтотакий Роберт Плант. так от він теж вже не сицкун малий, і відііграли вонив києві у минулому році просто суперово!

скорпіонс... ну я ходив на них коли вони впереше в київ приїздили, що мені там сподобалося? тіки зізі-топ котрий грав з диску до початку концерту :)

а взааглі треб шось важче слухати :)

от наприклад Дарк ФЮнерал скорко в київ приїдуть скоріше за все, от там сумно не буде точно :D

Аватар користувача
esv
* * *
Повідомлень: 374
З нами з: 14.2.04 02:43
Стать: чол
Звідки: Киев, пл. Победы

Повідомлення esv » 20.10.04 17:43

Да, Плант сильно выступил. Я даже пошел и снова купил Дримлэнд (альбом, с которым он приезжал), который до того послушал в машине, поржал и стер.
"The motorcycle is obviously a sexual symbol. It's what's called a phallic locomotor symbol. It's an extension of one's body, a power between one's legs.” (с) dr. Bernard Diamond

Аватар користувача
Uncle Ы
*********
Повідомлень: 2274
З нами з: 5.9.03 14:21
Skype: eugene.novikov
Стать: чол
Звідки: из мамы

Повідомлення Uncle Ы » 20.10.04 17:51

скорпіонс... ну я ходив на них коли вони впереше в київ приїздили, що мені там сподобалося? тіки зізі-топ котрий грав з диску до початку концерту :)
Я вообще такую музыку не слушаю, поэтому мне пофиг. Нужно было барышню повести куда-то, вот и пошел на концерт.
Я просто сравнил уровень выступлений. У Скорпов оно было очень драйвовым, как на меня, который их никогда не слушает в обычных условиях, а DP после них выглядели вяло и серо... хотя на сцену они вылезли в ярких гавайках и даже пытались там как-то расшевеливать публику, но тщетно... впрочем, я ведь никого не отговариваю. :)
Нас невозможно сбить с пути - нам пофигу, куда идти!

Аватар користувача
Master
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 9.6.03 16:20
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення Master » 20.10.04 22:02

Даже Child In Time не было? УУУУУ - это был не концерт

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 20.10.04 23:17

скорпіонс... ну я ходив на них коли вони впереше в київ приїздили, що мені там сподобалося? тіки зізі-топ котрий грав з диску до початку концерту :)
Я вообще такую музыку не слушаю, поэтому мне пофиг. Нужно было барышню повести куда-то, вот и пошел на концерт.
Я просто сравнил уровень выступлений. У Скорпов оно было очень драйвовым, как на меня, который их никогда не слушает в обычных условиях, а DP после них выглядели вяло и серо... хотя на сцену они вылезли в ярких гавайках и даже пытались там как-то расшевеливать публику, но тщетно... впрочем, я ведь никого не отговариваю. :)
пробач звичайно це не култтурно з моєї сторони, але дико бачити месагу в котрій кажуть що скорпіонс жирний концерт а ДП лайно... старі пердуни

та ці старі пердуни зробили ТАКИЙ внесок у музику що скорпіонсам, доречі окмерційним посовикам, це може тільки у снах видітися.

вакально інстурментальний ансамбль ГРА також подобається бубліці. котрій вистачає розуму прийти на концерт. ;)

а на ДП треба іти не для того щоб поплясати а щоб послухати дійсно серйозну музику та побачити власними очима того ж легенадрного блекмора, без дібільного блекмор найту де він трохи цвякнувся...
доречі на минулому концерті ДП блекмора не було, бо він палець ламав, а зараз ДП їздять у старому складі і музика має бути прсото суепровою

а те що хтось сказав що вони не змогли нормально зіграти свою пісню, смок он зе вотер... ну-ну...
а якщо бподумати що це ЇХ пісня, і краще за них її зіграти ніхтоне зможе бо переробити зажди легше ніж зробиит нове, а тому це ніколи не буде краще.

коротче кажучи я шалено поважаю ДП і не можу просто чути коли їх порінвють із скорпіонсом.

от таке.

Аватар користувача
Лёшка
*
Повідомлень: 25
З нами з: 18.8.04 17:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення Лёшка » 21.10.04 08:55

А ВООБЩЕ - КОНЦЕРТ - СУПЕР!!! тока мусора - .......................................................................(вырезано цензурой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 21.10.04 14:01

2 години? :smt082
ото концерт був мабуть... хе-хе....

:fadein:
а якщо серйозно то то знач не коцерт а обдиралово звичайцне :58:
навіть дешеві коцерти українського андерграунда по 4-5 годин проходять, а тут таке....

короче яя ваажааю що похід на арію - гроші на вітер :D

Аватар користувача
Fzzl
Дядя Хрюша
Повідомлень: 2034
З нами з: 16.8.03 09:29
Стать: чол

Повідомлення Fzzl » 21.10.04 14:04

Два часа - мало? Ребята, а вы пробовали хотя бы полчаса попрыгать и поорать одновременно? :) Да еще так, чтобы это было более-менее похоже на пение?.. :)

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 21.10.04 14:27

Два часа - мало? Ребята, а вы пробовали хотя бы полчаса попрыгать и поорать одновременно? :) Да еще так, чтобы это было более-менее похоже на пение?.. :)
ой да лана тобі прикинувся шалнгом. типа так і треба :)
ПС. розігрів рулез ;)

Аватар користувача
Fzzl
Дядя Хрюша
Повідомлень: 2034
З нами з: 16.8.03 09:29
Стать: чол

Повідомлення Fzzl » 21.10.04 14:35

А, ну если в два часа входит еще и часовой разогрев, тогда другое дело. :)
What kind of fool am I?

Аватар користувача
Cannibal_KOR
* * * *
Повідомлень: 952
З нами з: 24.5.03 18:26
Стать: чол

Повідомлення Cannibal_KOR » 21.10.04 15:08

А, ну если в два часа входит еще и часовой разогрев, тогда другое дело. :)
та нє я мав на увазі що ще б годинк дві розігріву і булиб усі задоволені, а так ка-ка :)

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Повідомлення Трям » 21.10.04 15:53

а якщо серйозно то то знач не коцерт а обдиралово звичайцне :58:
навіть дешеві коцерти українського андерграунда по 4-5 годин проходять, а тут таке....

:D
Мальчик, постарайся меньше писать вообще и на невелосипедные темы в частности.
поскольку если ты не понимаешь то, о чем сказал Даня, то это очень грустно, но читать целую ветку только одних твоих постингов - не прикалывает ...


Повернутись до “Культурне життя України: турбота про духовну спадщину країни, та культурний розвиток генофонду нації”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей