Одиночество в сети (обсуждение)

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Одиночество в сети (обсуждение)

Повідомлення gylka » 8.1.11 18:57

из нескольких фильмов досмотрел до конца "Одиночество в сети", очень понравился, судя по отзівам там еще и книжица бембезная по которой он снят..
Фільм не дивився, а книжка - слабувата, м"яко скажемо... звичайна белетристика, купа емоцій, рівень жіночих романів, загалом у автора все переважно таке, подібні тонами випускають. Хоча піпл, да, любить подбіне.

Отделена от Темы

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Доброе-вечное-счастливое в фильмах

Повідомлення Vadim Bus » 9.1.11 07:20

из нескольких фильмов досмотрел до конца "Одиночество в сети", очень понравился, судя по отзівам там еще и книжица бембезная по которой он снят..
Фільм не дивився, а книжка - слабувата, м"яко скажемо... звичайна белетристика, купа емоцій, рівень жіночих романів, загалом у автора все переважно таке, подібні тонами випускають. Хоча піпл, да, любить подбіне.
Я іншої думки про цю роботу. По перше для мене це зовсім інший рівень польського кіно (біля якого інше європейсье і поряд не стане, особливо хранцузьке), по друге тематика хоч і бабська але розкрита ідеально.. по третє, - саме в цей період для мене це актуально бо перживаю дещо схожі подіїї .. Отаке

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Доброе-вечное-счастливое в фильмах

Повідомлення gylka » 9.1.11 12:01

Ні, Вадим, я ж не про фільм, а про книжку. :) Фільм я не бачив, тільки чув, що зняли. Тематика звичайна, мелодраматична, не "бабська" (таке слово навіть не вживаю) з sad end'ом (ну нарешті!). Фільм якраз можна зробити гарний, якщо є гарний сценарист який вдало адаптує + ще 1000 засобів, які текстом не передасиш.
Але все це оффтоп, замовк.

Аватар користувача
svobodastrasti
*
Повідомлень: 48
З нами з: 18.8.09 00:41
Стать: жін
Звідки: министерка

Re: Доброе-вечное-счастливое в фильмах

Повідомлення svobodastrasti » 9.1.11 14:38

Вадим, читай книгу "Одиночество в сети"- не пошкодуєш, і те що намалює твоя уява не відтворить жоден фільм.
Жизнь дарована человеку, чтобы быть свободным, а свобода - чтобы жить.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Доброе-вечное-счастливое в фильмах

Повідомлення Vadim Bus » 9.1.11 15:02

Вадим, читай книгу "Одиночество в сети"- не пошкодуєш, і те що намалює твоя уява не відтворить жоден фільм.
Дякую тобі за пораду, мене досить не погано зачепила візуальни історія. Недолік книжків в тому що не встигаєш проковтнути історію з першого разу і втрачаєш емоційн стан сприйняття.. Хоча на аудіо книгу готовий погодитися ;-)

Гілка , сорі забув "бабська" взяти у лапки :duma:

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Одиночество в сети (обсуждение)

Повідомлення Chevalier » 12.1.11 14:00

А зачем эту книгу читать?
Что она даст?
Желание отключить интернет или способ находить новые суперпуперклассные знакомства?

Или это очередные переживания некоего автора в тырнете? Своих переживаний разве не хватает? :smt102


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей