Жіночий комфортний велосипед для дачі/міста - який?

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
Алина Зая
*
Повідомлень: 7
З нами з: 23.4.15 21:16
Стать: жін

Жіночий комфортний велосипед для дачі/міста - який?

Повідомлення Алина Зая » 24.4.15 17:05

Прошу поради у шановного вело-панства.
Хочу собі купити надійний, зручний, кофортний жіночий велоиспед із скошеною/низькою рамою.
Мій зріст 180см, вага 100кг (якщо я правильно зрозуміла мені потрібна рама 19 розміру?)

Основне призначеня - поїздки до дачного сільмага/ пошти влітку. Дороги, ну такі собі сільські дороги - де асфальт, де не зовсім.
Жодного натяку на екстрим, гонки, тощо, але щоб витримав мою вагу. Кілометражу як такого не буде - ну 3-4 км туди сюди, може декілька раз на озеро 3-5 км. Не більше.
В місті із дитиною покатиися у парку раз на тиждень.

Кататися вмію лише номінально - ну сісти і поїхати, аби не впасти (раніше їздила на радянській, здається Україні, швидкостей там не було, сама проста модіфікація)

Будь ласка порадьте мені велосипед. Цікавить навіть не власне певна модель ,а взгалі - який тип велосипеда треба шукати? на яку комплектацію/характеристи звернути увагу із заданих праметрів?
Дуже прошу не кидати помідорами у чайника.
Чесно прочитала з півсотні стетей з вибору вела, навіть вже вело-шолом купила (хоча вела ще на маю), але так і не змогла зрузуміти який вел за типом мені потрібний.

Заздалегідь дякую за допомогу.

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Жіночий комфортний велосипед для дачі/міста - який?

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 24.4.15 18:40

якщо кілометраж невеликий (а у вашому випадку - дуже маленький), то вам підійде майже будь-який велосипед із жіночою геометрією, або навіть відкритою рамою.

Гірський велосипед краще не розглядати - посадка спортивна, витягнута, купа передач, якими ніхто користуватися не буде.

Зверніть увагу на міські дорожні велосипеди - у них доволі широкі покришки для комфорту, часто вони вже обладнані болотниками, захистом від бруду, мають раму, на яку не треба скакати через сідло.

Зображення

Також раджу розглянути трансмісію на закритих від зовнішнього середовища планетарних редукторах. Їм не треба приділяти аніякої уваги в плані чистки, змащування - нічого.
Катаю кожен день на трансмісії такого типу - 3 роки пройшло ще ніразу не лазив туди із викруткою чи масльонкою.
Зображення

А також ординарні жіночі МТБ - просто яскраві і приємні оку:
Зображення Зображення

Приїжджайте до нас у магазин - всі велосипеди можна подивитись, поміряти, покататись
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
Алина Зая
*
Повідомлень: 7
З нами з: 23.4.15 21:16
Стать: жін

Re: Жіночий комфортний велосипед для дачі/міста - який?

Повідомлення Алина Зая » 25.4.15 10:10

якщо кілометраж невеликий (а у вашому випадку - дуже маленький), то вам підійде майже будь-який велосипед із жіночою геометрією, або навіть відкритою рамою.
Гірський велосипед краще не розглядати - посадка спортивна, витягнута, купа передач, якими ніхто користуватися не буде.
Також раджу розглянути трансмісію на закритих від зовнішнього середовища планетарних редукторах. Їм не треба приділяти аніякої уваги в плані чистки, змащування - нічого.
Дуже дякую за відповідь.
А оця планетарна система, мене дуже зацікавила - все закрите и не змащувати, це супер.
Але там лише 3 швидкості (я ж правильно зрозуміла?). Для мого "суперагресивного" (шуткую) дачного катання до сільмага - то добре? їх вистачить?
І з заднім гальмом не дуже зрозуміла - задне гальмо як у звичайного вела з однією швидкістю - назад педалі надавив і загальмував?

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Жіночий комфортний велосипед для дачі/міста - який?

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 25.4.15 16:02

Але там лише 3 швидкості (я ж правильно зрозуміла?)
Так, тришвидкісні редуктори - найпростіша і наймасовіша трансмісія для міских велосипедів. Існують ще 7-8 та 11 швидкісні, але ціна зростає в прогресіі, близької до геометричної.

Три швидкості - вистачає, ще й лишається. Нагадую, що радянські України мали лише одну і ніхто не скаржився.

Приходьте подивитись на власні очі - це цікаво і безкоштовно.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість