Вибір велосипеда для багатоденних походів

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 24.12.12 22:45

Добрий день.
Відразу зазначу, що перечитав майже все по вибору велосипеда на цьому, і не тільки цьому, форумі. Проте залишилися деякі питання.
Велосипед потрібен для багатоденних велопоходів, більше 5 днів. Маршрути в тому числі Карпатами і При/Закарпаттям. Ріст 173, вага 64, вік 22.
Проживаю біля Івано-Франківська. Бюджет 4000грн. Остаточно не визначився ще чи це має бути мтб, чи гібрид. Взагалі цікавить мене який велосипед більше підходить для багатоденних поїздок, виходячи з моїх параметрів. Просто читаючи, що ось жт-табуретка, а вайпер 40 - макет, а цей ще якийсь, не можу зрозуміти, невже вони настільки різняться? Тобто в одному велосипеді рама призначена для одного типу їзди, а в іншому - вже для іншого типу? Тоді в якому велосипеді рама призначена для багатоденних велопоходів? Буду дуже вдячний всім за допомогу.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення Трям » 24.12.12 23:00

а вайпер 40 - макет,
Можно ссылку на источник, в котором это утверждается ? :lol:
Зображення

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 24.12.12 23:12

на іншому форумі зустрічав такі визначення в подібних темах і в своїй, аналогічній до цієї теж.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення MaD_CameL » 25.12.12 00:32

всі три, які ви обрали - одного типу. ну коррадо я не розглядую, бо не впевнений, що вони якісні. залишаються жт та келліс. тут краще вибирати, виходячи з власних уподобань. просто сісти на один і другий, і де буде зручніше сидіти, той і брати.
аваланч 12 чи 13 року? якщо 12, то потрібно дізнатись, чи є вони в потрібному вам розмірі. скоріш за все М(але ще раз кажу, що розмір треба міряти). аваланч 12 року по обвісу трохи привабливіший, та ще й дешевший - все-таки то розпродаж того, що залежалось на складі.
стовсно МТВ чи крос - дивлячись де ви збираєтесь їздити. якщо по дорогам, то краще крос, а явкщо по карпатським автобанам, то МТВ. тобто якщо планується з'їзд з найбільших трас(типу франківськ-ужгород, чи франківськ-коломия чернівці, чи ще якісь такі) то крос, а якщо ви збираєтесь підніматись тим, що має бути дорогами на хребти, то лише МТВ.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення Трям » 25.12.12 02:58

на іншому форумі зустрічав такі визначення в подібних темах і в своїй, аналогічній до цієї теж.
Ну во первых я просил ссылки :roll:
Во вторых любому, кто такое пишет, можете авторитетно заявлять, что он либо ламер, либо троль... :robot:
Серия Viper ( как минимум те модели, которые уже на кассетных втулках ) это отличные велосипеды. Они чуть дешевле старших моделей - Scarpe и др. за счёт того, что стоят шатуны Santour \ руль и вынос Kalloy \ покрышки не Schwalbe. А в остальном - все компоненты ничуть не хуже чем на любом понтовитом бренде, который на значительно дорожее исключительно за счёт надписи на раме... :yes
Зображення

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 25.12.12 11:17

ось в цій темі http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 79&t=89136 всі варіанти, які я назвав, в тому числі і вайпер 40, дехто шановний Младён, із великою репутацією, називає їх макетами. На цьому форумі багато таких стверджень. Звісно, я розумію, що ці вилки - не фонтан, але в мій бюджет нічого більше не вийде, а я хочу новий велосипед, лише тому, що не розбираюсь в покупці б.у. і не зможу зрозуміти, чи це буде хороший вел, чи вже падустивший, як то кажуть.
Востаннє редагувалось 25.12.12 11:33 користувачем djtapik, всього редагувалось 1 раз.

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 25.12.12 11:33

всі три, які ви обрали - одного типу. ну коррадо я не розглядую, бо не впевнений, що вони якісні. залишаються жт та келліс. тут краще вибирати, виходячи з власних уподобань. просто сісти на один і другий, і де буде зручніше сидіти, той і брати.
аваланч 12 чи 13 року? якщо 12, то потрібно дізнатись, чи є вони в потрібному вам розмірі. скоріш за все М(але ще раз кажу, що розмір треба міряти). аваланч 12 року по обвісу трохи привабливіший, та ще й дешевший - все-таки то розпродаж того, що залежалось на складі.
стовсно МТВ чи крос - дивлячись де ви збираєтесь їздити. якщо по дорогам, то краще крос, а явкщо по карпатським автобанам, то МТВ. тобто якщо планується з'їзд з найбільших трас(типу франківськ-ужгород, чи франківськ-коломия чернівці, чи ще якісь такі) то крос, а якщо ви збираєтесь підніматись тим, що має бути дорогами на хребти, то лише МТВ.
дуже дякую за відповідь. ще вагаюсь між мтб та гібридом.
підкажіть, будь ласка, з гібридів, який варіант буде кращий.
Kellys SAPHIX чи Crosstrail'12, є мій розмір, ціна 4000.

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення Toutacoup » 25.12.12 11:50

підкажіть, будь ласка, з гібридів, який варіант буде кращий.
Kellys SAPHIX чи Crosstrail'12
Судя по указанным хар-кам — первый, естественно. Сильно сомневаюсь, что белые пятна в описании второго скрывают какие-то козыри в его пользу. Красив он, правда — что есть, того не отнять.

Вот только настаиваю на том, что если вы не знаете, что вам нужно — МТБ или кросс — значит, вам нужен МТБ.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення MaD_CameL » 25.12.12 11:52

нууу... знаю такого. я його попросив не коментувати писати нічого в цьому розділі форуму, бо він має специфічний погляд на деякі речі, який намагається всім нав'язати. наприклад те, що після купівлі велосипеда, потрібно обов'язково замінити шприхи. чи те, що мтб не потрібен практично нікому, а лише кросовий, бо сам він їздить на кросі.
стосовно макету тут аналогічно. вилки на велосипедах за 3-4-5-6 тис зірок з неба не хватають. але це однакові вилки на велосипедах різних виробників. і виробники різні, в тому числі й лідери ринку. а лідери відверте лайно не поставлять. для початку такої вилки вистачить, і ви можете бути впевнені, що вона під вами не розвалиться. якщо ж вас дійсно затягне це хоббі, то пізніше ви купите вилку високого рівня, яка сама коштує, як ці велосипеди. і ті вилки дійсно в порівнянні з дешевими - небо і земля.
взагалі велосипеди за 4 тис за досить нечастим виключенням більш-менш однакові і вибирати між ними варто по зовнішньому вигляду та зручності.

тут знову-таки повернемось до того, з чого починали - який туризм у вас намічається. якщо ви збираєтесь їздити виключно по дорогам та везти ззаду на багажнику баул з 30 кг скарбу, то тоді вам треба кроссовий велосипед. якщо ж це більш легкохідний, з їздою по сипухам/багну, то МТВ
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 25.12.12 11:53

Сильно сомневаюсь, что белые пятна в описании второго скрывают какие-то козыри в его пользу.
Що ви маєте на увазі ?

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення MaD_CameL » 25.12.12 12:01

Сильно сомневаюсь, что белые пятна в описании второго скрывают какие-то козыри в его пользу.
Що ви маєте на увазі ?
те, що там в описі лише мала частина компонентів є, а повну я шукав добрих 10 хвилин на сайті виробника.
Spoiler
Show
FRAMESpecialized A1 Premium Aluminum, smooth welding, w/ fender and rack braze-ons, forged dropouts, kickstand mount
REAR SHOCK---
FORKSR Suntour SF11-NVX-700C, alloy lower, 28mm stanchions, 75mm travel
HEADSETFSA Ahead, 1-1/8" cold forged Cr-Mo cups, loose ball
STEMMelt-forged alloy, 4-bolt, 20º rise, 25.4mm clamp
HANDLEBARSHi-Ten riser bar, 640mm wide, 35mm rise, 8º backsweep, 4º upsweep, 25.4mm
GRIPSSpecialized Body Geometry XCT Men's, dual compound, Kraton rubber, closed end, 132mm
FRONT BRAKEDie cast, alloy "V" brake, 1pc. pad
REAR BRAKEDie cast, alloy "V" brake, 1pc. pad
BRAKE LEVERSAlloy "V"-brake, two-finger, linear pull
FRONT DERAILLEURShimano FDM-191, 31.8mm clamp, top-swing, dual-pull
REAR DERAILLEURShimano Altus, 8-speed, top normal
SHIFT LEVERSShimano SL-M310, 8-speed, Rapidfire
CASSETTE Shimano 8-speed, 11-32t
CHAINKMC X-8, 8-speed, reusable Missing Link
CRANKSETSR Suntour, 8-speed, square taper spindle, replaceable outer ring, w/ chainguard
CHAINRINGS44/38/28, w/ chainguard
BOTTOM BRACKET Square taper, cartridge bearing, double crank stop
PEDALSComposite plastic body, loose ball w/ reflectors
RIMSAlex alloy 700c, double-wall w/ CNC side walls, pinned, 32h
FRONT HUB5mm QR, steel axle, loose ball, sealed, dual-lock nuts
REAR HUBDouble-sealed, dual-lock nuts, 5mm QR
SPOKESStainless, 2.0mm (14g)
FRONT TIRESpecialized Borough XC Sport, 60 TPI, wire bead, 700x45c
REAR TIRESpecialized Borough XC Sport, 60 TPI, wire bead, 700x45c
INNER TUBESSchrader valve
SADDLESpecialized Body Geometry Crosstrail, steel rails, front and rear bumpers, 143mm width
SEATPOSTAlloy, 2-bolt head, 12.5mm offset, 27.2mm
SEAT BINDER31.8mm, extruded and machined alloy
NOTESChainstay protector, derailleur hanger, owners manual
порівняйте це з тим, що по вашому лінку ;) а логічно, що коли приховують частину інформації, то це не достоінства велосипеда :)
подивився - келліс має обвіс покраще, не так, щоб сказати що він на голову вище, але краще
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення Toutacoup » 25.12.12 12:07

Що ви маєте на увазі ?
То, что наш Спешовский дилер либо ленив, либо ему есть что скрывать: половина позиций по байку подернута завесой тайны, а те, что описаны — описаны на отъе оставьте нас в покое.

И вот почитал я вашу тему на ХТ. Рекоменую забить на советы бывалых (местами, впрочем, толковые), расматривающих задачу со своей колокольни пробега под 20к за сезон. То, что вы понимаете под многодневками, и то, что понимают под этим словом они — две большие разницы. Вы, если я правильно усек, выбираете первый серьезный байк. Рост в норме. Вес микроскопичен. Планы осторожны. Все это значит, что вам прописан любой МТБ за вменяемые деньги, который спокойно отслужит как минимум сезон, не требуя немедленных вливаний в полстоимости, как вещают вам по ссылке. Ну а дальше — либо будет прост в апгрейде, либо быстр в продаже.

djtapik
*
Повідомлень: 8
З нами з: 24.12.12 12:51
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Вибір велосипеда для багатоденних походів

Повідомлення djtapik » 25.12.12 12:10

ну що ж, ще раз спасибі. тоді буду обирати між келлісом, та ... келлісом) viper 40 або SAPHIX.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей