Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
rumoku
* * * *
Повідомлень: 743
З нами з: 10.7.09 21:20
Стать: чол

Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення rumoku » 28.7.11 07:34

Матеріал для роздумів...

Відкрите звернення митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла до Генерального директора ТРК «Студія «1+1» Олександра Ткаченка
Spoiler
Show
Генеральному директору
ТРК «Студія «1+1»
Ткаченку О.В.



ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Владиславовичу!

Звернутися до Вас з цим листом мене змусив факт необ’єктивної і упередженої подачі інформації про Києво-Печерську Лавру та священноначаліє Української Православної Церкви співробітниками ТРК «Студія «1+1», а також те, що, телефонуючи за номерами ТРК «Студія «1+1», я не отримав можливості поспілкуватися з цього приводу ні особисто з Вами, ні з Вашими відповідальними заступниками.

21.07.2011 року я запросив знімальну групу «Студії «1+1» , а саме журналіста Михайла Ткача, на інтерв’ю та екскурсію до Києво-Печерської Лаври, щоб, показавши справжній стан святині та життя монахів, спростувати висловлені ним у ефірі телеканалу «1+1» обвинувачення на адресу монастиря. Зустріч було призначено на 25.07.2011 року. Прибувши на територію Лаври, знімальна група самовільно знімала відеокамерою та прихованою камерою відеоматеріали, не звертаючи уваги на зауваження з боку уповноважених осіб, опускаючи відеокамеру вниз і продовжуючи записувати. Цими діями знімальна група телеканалу «1+1» порушила правила монастиря і моє громадянське право на конфіденційність. У програмах Вашого телеканалу уже були сюжети, в яких журналісти висміювали Лавру, намісника, братію, людей, які тут трудяться і перебувають у паломництві, в тому числі священноначаліє, людей похилого віку. Для журналістів як законних борців за справедливість, як вони себе репрезентують, це не припустимо. А вищезазначені факти свідчать про відсутність у журналістів Вашого телеканалу знань професійно-етичних норм журналістської поведінки і, відповідно, їх низький професійний рівень.

Журналіст Михайло Ткач у спілкуванні зі мною вів себе неадекватно, фамільярно і зневажливо. Хочу зазначити, що, по-перше, я старший за віком. А, по-друге, я в сані – митрополит, намісник Лаври. Впевнений, що Михайло не має уявлення про те, що таке духовне життя, благословення архієрея і, напевно, через свій молодий вік, не знає елементарних правил спілкування з людьми. У цьому я бачу гіркий приклад окремих представників молодого покоління, вихованого за часів 20-ліття нашої Незалежності.

Прошу Вас, Олександре Владиславовичу, звернути увагу на те, як журналіст Вашого телеканалу, виконуючи свої службові обов’язки, веде розмову на теми, які, за його словами, цікавлять телеглядачів: усілякі плітки, що не відповідають дійсності, та «улюблені» теми журналістів про машини і телефони священноначалія. Я хотів би запитати Вас, шановний пане Олександре, на якій машині їздите Ви, у яких приміщеннях мешкаєте і працюєте, якою технікою у роботі користуються працівники Вашого телеканалу, зокрема, якими камерами журналісти знімають «на замовлення» сюжети, отримуючи за це, очевидно, чималі гроші. Хочу сказати, що Ваша діяльність по справедливості заслуговує на найнижчу оцінку, якщо телеканал «1+1» привертає глядацьку аудиторію, показуючи неправду і тим паче зводячи наклеп на Церкву.

Я не роблю рекламу тому, що ми з братією робимо для Лаври і для людей, які щодня звертаються по допомогу з різних життєвих питань. Але, на жаль, коли нам треба показати святкування пам’ятних дат засновників Лаври преподобних Антонія і Феодосія, або висвітлити у ЗМІ якесь дійство, яке звершується у монастирі, жоден журналіст з камерою не прийде, як би ми не запрошували. А для брехні ефірного часу не шкода. Тільки треба завжди пам’ятати, що є суд Божий. І про це я сказав сьогодні журналісту Вашого телеканалу Михайлу Ткачу, на що він обурився, говорячи, що я його проклинаю. Це не прокляття, а застереження в тому, що не треба подібними вчинками зводити на себе гнів Господній. Журналіст має бути проповідником слова, культури, але, на жаль, у представника Вашого телеканалу я її не побачив. Знімати з-під поли, провокувати дискусію, дозволяти собі хамство і перекручування фактів – це не робить честі Вашому трудовому колективу. Мені дивно і боляче, коли я бачу на телебаченні подібні сюжети, в яких журналісти своїми несправедливими судженнями вводять людей в оману.

Шановний Олександре Владиславовичу! Сподіваюся, що Ви дасте відповідь на моє звернення і поспілкуєтесь зі мною. Опосередковане чи пряме принижування честі, гідності, ділової репутації Києво-Печерської Лаври та священноначалія не виключають з мого боку відповідних правових та юридичних дій.

З повагою

Павел,
Митрополит Вишгородський і Чорнобильський,
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври
http://lavra.ua/index.php?option=com_co ... Itemid=100

Відповідь на відкрите звернення митрополита Павла до Гендиректора ТРК «Студія 1+1» Олександра Ткаченка
Spoiler
Show
Шановний Митрополите Вишгородський і Чорнобильський Павло,

Я ознайомився із обставинами, що містяться у Вашому зверненні, викладеному на сайті Києво-Печерської Лаври. Вважаю неправомірним втручання Церкви у редакційну політику засобу масової інформації, але поважаючи почуття вірян, та враховуючи що сюжет може бути сприйнятий неоднозначно, ми не ставимо в ефір розмову Владики Павла із журналістом Михайлом Ткачем. Водночас вважаю поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною.

Підтримуючи принципи неупередженості та користуючись своїм правом на свободу слова, ми оприлюднюємо відео спілкування у інтернеті аби кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1».

Олександр Ткаченко

Генеральний директор ТРК «Студія 1+1».
http://tsn.ua/ukrayina/vidpovid-na-vidk ... henka.html



Harrier
* * * *
Повідомлень: 663
З нами з: 23.5.08 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Harrier » 28.7.11 07:48

Вот это я понимаю, холивар %-)!
It seems these days are getting shorter
derails my train of thought

Аватар користувача
Realno
*
Повідомлень: 49
З нами з: 19.5.11 08:40
Skype: Realno2011
Стать: чол
Звідки: Місто- Київ вул.Усі

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Realno » 28.7.11 08:09

І я, теж вважаю, поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною.
А, таким попам, звісно, краще спілкуватись з одурманеним народом.
Це-ж їх бізнес.
"Возможно твои ошибки - это то, что нужно Миру. (Раздумья Ванталы)

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Gornostai » 28.7.11 08:36

-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Cubano
* * *
Повідомлень: 478
З нами з: 9.8.05 21:41
Skype: misha-svch
Стать: чол
Звідки: Біля Церкви

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Cubano » 28.7.11 08:36

:lol: :lol: :lol:
Ну ...ля, наших весь час в крайнощі кидає, то стріляли попів, то знову в дупу їх цілують. :molba:
Особливо зараз соплі пускають по рилу Кирила, яке в Україну вже як на роботу їздить... :bad:
А ТСН-щики - бісові виродки! :Yahoo!:
Браво! :good:

Аватар користувача
fanatt
* * * * *
Повідомлень: 1492
З нами з: 5.6.08 23:26
Skype: sergiy-koval
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення fanatt » 28.7.11 08:39

Вова, пам"ятаєш як в Острозі, той дядечко.. говорив ось "наша церква".. якщо чесно мені немає різниці, між різними конфесіями.. Все штучно надумано... + попи завжди жили, не як інші.. а за рахунок інших, адже вони наближені до Бога, хоч на мене вони ближче до ось чого смайлика #diablo ...
Нічого немає випадкового в житті, усе пов'язане і переплетене єдиним світлом Неба, і кожна дрібничка має свою доцільність. Коли я постану із праху, то поведу за собою світ.

Аватар користувача
Krugliy
*********
Повідомлень: 2170
З нами з: 25.9.05 19:24
Skype: Dimius
Стать: чол

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Krugliy » 28.7.11 08:51

религия это бизнес. вера-товар.Церковники-продавцы и маркетологи. Прихожане-покупатели. Спрос рождает предложение.Не было бы спроса - не было бы ни верту ни мерседесов. Чего тут холиварить то? Большинству людей хочется,что бы все решали за них.

Аватар користувача
J A Z Z
* * * * *
Повідомлень: 1986
З нами з: 31.7.06 08:41
Стать: чол
Звідки: Киев, центр...тупо центр

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення J A Z Z » 28.7.11 08:59

Сказочный долб@ёб...Зображення
вы все просто тупо завидуете что я тренируюсь а вы нет!
"Будьте чуточку оригинальнее при выборе аватарки"©
кто не возвращался с "Голубых озер"© в субботу в 16:30 после "Ночных велороллерских"© - тот не матраснег

Аватар користувача
ЗеАленка
* *
Повідомлень: 104
З нами з: 29.7.10 20:09
Skype: zealenka
Стать: жін
Звідки: Киев, Шулявка

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення ЗеАленка » 28.7.11 09:19

Даааа, почуствуй, как говорится, разницу :eek:
хочешь быть счастливым - будь им

Аватар користувача
vitox
*********
Повідомлень: 2125
З нами з: 5.7.11 15:18
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення vitox » 28.7.11 09:33

Тема ця давно вже піднімалась журналістами, а "віз і нині там"
http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2 ... 3/4356664/

Кілька місяців тому показував друзям Лавру
Назустріч нам йшли два служителя (не знаю, хто вони були - монахи, чи священники), жваво обговорювали футбол
Ми чітко почули кілька фраз з їх розмови:
"...а этот Бангура, бл..ть, а этот Каддури, бл..ть - они же совсем не играли..."

І ці люди ще говорять іншим про покаяння!

Звичайно, і серед священників різних конфесій є справжні праведники, але, на моє переконання, віра - це щось занадто особисте, що не обов"язково потребує афішування, а тим більше посередника між людиною і тим, в що вона вірить.
А будь-яка релігія заганяє віру кожного в рамки надуманих правил, обмежень, якими спекулюють деякі не зовсім чисті на руку і совість служителі

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Gornostai » 28.7.11 09:38

религия это бизнес. вера-товар.Церковники-продавцы и маркетологи. Прихожане-покупатели. Спрос рождает предложение.Не было бы спроса - не было бы ни верту ни мерседесов. Чего тут холиварить то? Большинству людей хочется,что бы все решали за них.
Многое так.
Только есть такое понятие как духовник. Тот священник, которому ты доверяешь все и вся и который ведет тебя по жизни.
Тут уж самому человеку решать кто будет тебе духовником (не факт, что он согласится быть тебе духовным отцом): с мерседесом или в истоптаных башмаках.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
J A Z Z
* * * * *
Повідомлень: 1986
З нами з: 31.7.06 08:41
Стать: чол
Звідки: Киев, центр...тупо центр

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення J A Z Z » 28.7.11 09:46

если он по жизни чмо то он не может быть хорошим духовником
вы все просто тупо завидуете что я тренируюсь а вы нет!
"Будьте чуточку оригинальнее при выборе аватарки"©
кто не возвращался с "Голубых озер"© в субботу в 16:30 после "Ночных велороллерских"© - тот не матраснег

Аватар користувача
mark
* * * * *
Повідомлень: 1476
З нами з: 22.4.04 15:10
Стать: чол
Звідки: Ukraine

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення mark » 28.7.11 09:55

Получит по шапке этот поп:
- Шож ты казёл кантору палишь? :smt021

(только не ругайте меня за "казлов" ? http://www.youtube.com/watch?v=Owgm2y4NWI4 а то аничку герман в помощь позову:) )
Чем туманнее предсказания, тем чаще они сбываются.! ©Задорнов

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Gornostai » 28.7.11 10:07

если он по жизни чмо то он не может быть хорошим духовником
Почему же...
Какокв поп таков и приход.
Для какого-нибудь Левчкина или Кивдалова вполне. Оттуда и Верту и и др. признаки сладкой жизни.

ЗЫ: Как это еще тему о религии не закрыли? :smt102 :lol: Хотя она конечно не о религии, а о совсем другом.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення Trion » 28.7.11 10:12

Найдите иллюстрацию "Иисус прогоняет продавцов их храма" (за точность названия не ручаюсь).
Зображення

Аватар користувача
J A Z Z
* * * * *
Повідомлень: 1986
З нами з: 31.7.06 08:41
Стать: чол
Звідки: Киев, центр...тупо центр

Re: Відео інтерв'ю із митрополитом Києво-Печ. Лаври Павлом

Повідомлення J A Z Z » 28.7.11 10:18

если он по жизни чмо то он не может быть хорошим духовником
Почему же...
Какокв поп таков и приход.
Для какого-нибудь Левчкина или Кивдалова вполне. Оттуда и Верту и и др. признаки сладкой жизни.

ЗЫ: Как это еще тему о религии не закрыли? :smt102 :lol: Хотя она конечно не о религии, а о совсем другом.
верту это вообще лол!
с@ка дибилы)))))))))))
вы все просто тупо завидуете что я тренируюсь а вы нет!
"Будьте чуточку оригинальнее при выборе аватарки"©
кто не возвращался с "Голубых озер"© в субботу в 16:30 после "Ночных велороллерских"© - тот не матраснег


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей