Як назвати цю пору року?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення konst » 28.3.13 00:38

Ну, до июля - это отдельные снежники, они как бы не в счет. А вот месить мокрый снег в Карпатах на майские - классика. Бывали конечно и неудачные в этом плане года, но нынешний вероятно к ним не относится...

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Wityk » 28.3.13 00:59

Ну, до июля - это отдельные снежники,
Мы однажды, в 2007 году на Троицу ездили в Крым и нашли снег на плато Ай-Петри.
Это было в самом конце мая.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Ketsal-Koatl
*********
Повідомлень: 7127
З нами з: 7.4.08 20:58
Стать: чол
Звідки: Страна терпил.

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Ketsal-Koatl » 28.3.13 07:39

А вот месить мокрый снег в Карпатах на майские - классика. Бывали конечно и неудачные в этом плане года, но нынешний вероятно к ним не относится...
Знавал ребят, которые на майские погибли на Черногоре. Вся группа. Большая.
"Не протестуй! Умри от голода героем!" (С)

Велосезон 2015: 0 км, 0 тортик, 0 пироженок, 0 конфеток, 0 сбитых бабушек.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення AVVAKUM » 28.3.13 08:12

Жара успеет надоесть, а вот на лыжах я еще не накатался. У меня на работе подъемник работает :good:
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
AVZ
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 24.9.09 16:59
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення AVZ » 28.3.13 13:34

Выхожу я на балкон... :o

phpBB [video]

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Wityk » 28.3.13 21:25

Мало помалу, начинался новый ледниковый период, со смехом, шутками, весельем, игрой в снежки и катанием на санках и сноубордах.

Так что? Говорите над Челябинском метеорит пролетел?
Это опять прилетели дренозеброны для активации нового ледникового периода на Земле.
8-)
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Vadim Bus » 28.3.13 22:18

Цей сезон для всіх буде незвичайним. Катання з початку березня, вже протягом 3 років призводить до звикання. Всі зачекалися. Дійсно, нічого із собою не вдієш хочеться їздити по теплому дихати на повні груди а не через ніс або обмерзлу балаклаву. Але думаю що наслідки зміщення зими на місяць, це далеко не все.. Шоссери отримають жахливий сюрприз у вигляді побитих доріг, а МТБ шникі будуть в лісочках місити грязюку майже до самого травня..
Фактично для безпечного катання на шосері залишилися три напрямки Обухівська стара, Бориспільска, і дорога на Алькатрас (межигірья)... Не знаю хто там як. а мені значно зручніше перетерпіти цей період поки дірки не залатають на МТБ..
Чекаємо повені , в суботу + 10 і можливий дощ. Якщо хтось організує фотопокатуху на Осокорки , я приєднаюся.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Ul@senko » 28.3.13 22:21

Фактично для безпечного катання на шосері залишилися три напрямки Обухівська стара, Бориспільска, і дорога на Алькатрас (межигірья)...
Житомирка у хорошому стані (до Макарова так точно).
Варшавка - посередньо як для шосера (хоча після Микуличів покриття досить непогане).
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Vadim Bus » 28.3.13 22:33

Фактично для безпечного катання на шосері залишилися три напрямки Обухівська стара, Бориспільска, і дорога на Алькатрас (межигірья)...
Житомирка у хорошому стані (до Макарова так точно).
Варшавка - посередньо як для шосера (хоча після Микуличів покриття досить непогане).
я катав улюблені дороги, все досить непогано покоцане . Обухів- Метрологічна , Обухів - Васильків. Одеська траса, теж не фонтан, на Фастів ще не катав, але можу собі уявити. Нова Обухівська теж поповнила колекцію ям між стиками бетонних плит.
А про житомирку навіть забув. Це вона ще свіженька.. Сидіти на колесі і чекати коли той хто спереду завтикає яму показати :duma: , якось не тойво..

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення konst » 28.3.13 22:36

Бориспольская в хорошем состоянии, ямы я вообще только на обратной дороге видел. Правда сколько там той трассы - на пару часиков вечерком выскочить нормально, а пилять ради нее через весь город как-то не очень...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Ul@senko » 28.3.13 22:51

А про житомирку навіть забув. Це вона ще свіженька.. Сидіти на колесі і чекати коли той хто спереду завтикає яму показати :duma: , якось не тойво..
там ям немає і широке узбіччя, можна по двоє їхати, не заважаючи машинам.
Єдине, що може заважати, це вітер. Але куди ж без нього.
Сьогодні спілкувалася з колегою, який зранку їздив Варшавкою і Житомиркою.
На Варшавку поки рано потикатися, узбіччя завалене снігом і льодом, їде по 1 ряду в кожному напрямку.
А от Житомирка більш-менш, але поки на узбіччі ще лід трапляється, тож не зовсім безпечно.
Особисто я Житомирку планую їхати наступними вихідними.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення MaD_CameL » 28.3.13 22:55

а МТБ шникі будуть в лісочках місити грязюку майже до самого травня..
прошлые годы морозы приходили раньше снега и земля сильно промерзала, поэтому в прошлом году болота в лесах стояли чуть ли не до июня - вода не уходила. в этом же, снег выпал рано, земля не промерзла и, до этих снегопадов, когда снег таял все сразу уходило в землю, так что я думаю для МТВ наоборот этот год будет более интересный, чем предыдущие ;)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
PTAAG
* * *
Повідомлень: 421
З нами з: 20.1.10 20:40
Стать: чол
Звідки: Эпсилон Эридана

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення PTAAG » 29.3.13 01:37

Киевское море переполнено водой, уроды не спускали зимой, не подготовились. Остался метр до переливания через дамбу, а на дамбе насыпной вырубили лес и построили котэджи. Конечно дамбу прорвёт, стометровой высоты волна разрушит почти весь Киев. Не прячьтесь в метро , не закупайте лотки , не уезжайте из столицы всё это бесполезно.
По принципу домино Днепр прорвёт все дамбы до самого Чёрного моря . Трагедия Запорожской Атомной Станции в разы превзойдёт Чернобыльскую.
Лишь десяти метровая плёнка отделяет самовоспламеняющийся газ серо водород дна Чёрного моря от поверхности воды. При данном наводнении газ в большем количестве выйдет наружу море будет гореть как при Ялтинском землетрясении, если рванёт весь то сместятся литосферные плиты, переместятся полюса, кислотный дождь серной кислоты выжжет всё живое на планете. Что делать ?
На коленях все земляне просите свет нашего батюшку Виктор Федрыча Януковича чтобы жертвуя Кончезаспой немедленно спустили воду с водохранилища киевского моря .
Согласно всемирному списку вероятных катастроф планеты Земля , учёные всего мира на первое место поставили вот эту проблему :molba:
Тут могла быть ваша реклама

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Vadim Bus » 29.3.13 01:52

Остался метр до переливания через дамбу,
А це звідки? я ж блін зараз поїду і сфоткаю, нафіг цей кіпіш?

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Maksym » 29.3.13 01:57

Главный вопрос откуда возьмется стометровой высоты волна. Киевское море 98 метров, куреневский рынок 117 метров, для примера.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Vadim Bus » 29.3.13 02:03

Главный вопрос откуда возьмется стометровой высоты волна. Киевское море 98 метров, куреневский рынок 117 метров, для примера.
Макс не переживай якщо води буде мало , то пацани з Довженка які знімали кліп Ані Лорак, домалюють метрів 90 )))
Зображення

Adromath
* * * *
Повідомлень: 816
З нами з: 13.3.13 17:54
Skype: adromath
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Adromath » 29.3.13 03:54

кстати касаемо киевского водохранилища правда жеж, держится на соплях и проволке же

Аватар користувача
Andragora
*********
Повідомлень: 3254
З нами з: 16.8.06 16:46
Стать: жін
Звідки: Старая Дарница

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Andragora » 29.3.13 10:20

http://www.mignews.com.ua/ru/articles/135204.html - тут есть фото дамбы, но насколько оно "свежее" - вопрос, вроде как видно завалы снега, может, и недавно сняли.

Аватар користувача
senna
*********
Повідомлень: 3811
З нами з: 24.9.03 15:48
Стать: жін

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення senna » 29.3.13 10:29

надо у урбика спросить, он самый главный эколог на велокиеве. тока чота забаненый
да благословит вас Аллах и даст любовь и счастье как в этой жизни, так и в следующей.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення de Balzam » 29.3.13 11:36

Да ннадо, ато британские журналисты Борейка явно переврали, ну каг Десна будет создавать нагрузку на дамбу?! Затопление Киева будет создавать, но дамба к ней причём??
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Vadim Bus » 29.3.13 12:33

Да ннадо, ато британские журналисты Борейка явно переврали, ну каг Десна будет создавать нагрузку на дамбу?! Затопление Киева будет создавать, но дамба к ней причём??
+1 по таким дрібницям формується відповідне ставлення до "такої" інфи. В Києві за пів тижня зійшла більша частина того що нападало в минулі вихідні..

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Maksym » 29.3.13 14:25

Так журналісти тільки ж нещодавно до Києва переїхали — ну звідки ж їм знати що Десна не впадає у Київське водосховище.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення AVVAKUM » 29.3.13 14:29

Ну перепутали киевское и каневское водохранилище. Тем более что получается, что г. Киев как бы на берегу почему-то каневского водохранилища :mosking: .
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6711
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення Varyat » 29.3.13 17:53

Вот что было бы, если бы я перепутал им зуб при удалении? Тотальная безответственность и пофигизм, начиная с московских фоток снегоуборочной техники на сайте КМДА и заканчивая банальным незнанием географии. Предлагаю расстрелять. Иначе мы коммунизм никогда не построим. Лучше бы нас немцы все-таки победили... Москали, принесшие сюда культуру своего национального р@спиздяйства, уже в печенках сидят. На Украине такой херни никогда не было. Общепризнанным был культ "ґазды", тоесть хозяина. Но "визволителі" усё испортили... Попутно заменив "уп'єм помалу" на "давай забухаем". В этом плане мне всегда нравились евреи - не знаю, как в других областях, но в стоматологии более ответственных врачей я не встречал (на радость кариеса, почти все они на современном этапе эмигрировали в Израиль). До сих пор не могу понять, чего евреи с немцами не поделили - две умнейшие нации? Хотя немцы пьют таки больше - наверное, тоже "визволитель" постарался, дотопав в состоянии своего алкогольного делирия до Берлина, попутно разбавив генофонд немецкой нации своими р@спиздяйскими генами.
Востаннє редагувалось 29.3.13 18:20 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
PTAAG
* * *
Повідомлень: 421
З нами з: 20.1.10 20:40
Стать: чол
Звідки: Эпсилон Эридана

Re: Як назвати цю пору року?

Повідомлення PTAAG » 29.3.13 18:18

Народ, шутки конечно шутками и панеко - панекой, но какова высота песочного намыва Троещины над поймой Днепра? Село Троещина я так понимаю при любом раскладе поплывет в Черное Море вместе с домами и курятниками, но какова вероятность достижения водой самого массива? И это, если все так протопит то Московский будет заблокирован для транспорта, не? :duma:
Востаннє редагувалось 29.3.13 18:23 користувачем PTAAG, всього редагувалось 1 раз.
Тут могла быть ваша реклама


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей