Куда катится велоиндустрия

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 22.9.19 23:39

пане дилетанту,не варто плутати велотуристів і людей що взяли велосипеди на прокат покататися містом.
домашнє тобі завдання - знайди 3 моїх звіта на цьому форумі і почитай уважно
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Ham
* * * *
Повідомлень: 562
З нами з: 30.10.05 12:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Cтарая Дарница

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Ham » 23.9.19 00:10

Если Киев был по размеру как Бердычев или Лубны то велосипед был бы более удачным транспортом.
В странах Европы были опросы, и там катают (даже если и часто но) недалеко на 3-6 км.
Как вы думаете, какой процент людей согласиться 3 или больше дней в неделю ездить на работу и обратно на веле с планетаркой, например по маршруту:
Воскресенка - Севастопольская пл. или Позняки - Шулявка?

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 00:23

пане дилетанту,не варто плутати велотуристів і людей що взяли велосипеди на прокат покататися містом.
домашнє тобі завдання - знайди 3 моїх звіта на цьому форумі і почитай уважно
На моём фото нет прокатных вело. Ты прекрасно знаешь как выглядят прокатные велы, их не перепутаешь.
день як рiк (с)

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 00:32

Если Киев был по размеру как Бердычев или Лубны то велосипед был бы более удачным транспортом.
В странах Европы были опросы, и там катают (даже если и часто но) недалеко на 3-6 км.
Как вы думаете, какой процент людей согласиться 3 или больше дней в неделю ездить на работу и обратно на веле с планетаркой, например по маршруту:
Воскресенка - Севастопольская пл. или Позняки - Шулявка?
Я на Нивки как раз ездил недавно с Позняков. Сел на вел, доехал до метро (до 2 км), там вел бросил на стоянке, уехал на метро, вернулся забрал вел приехал домой. Секономил пол часа пешком.

Посмотрите на многоуровневые стоянки вело на вокзалах, так вся Европа ездит и живёт явно не в Лубнах.
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 06:53

Как вы думаете
розслабтеся , він не думає, він тільки насаджує свої переконання , а коли йому аргументовано відповідають - кидається лайном
На моём фото нет прокатных вело. Ты прекрасно знаешь как выглядят прокатные велы, их не перепутаешь.
так, дійсно я знаю: вони часто усі однакові - саме як на цьому фото. це по-перше .
по-друге - знаю як ти підтасовуєш факти і видаєш бажане за реальне .
а по-третє , головне , знаю як виглядають велотуристи (хоча б тому що іноді бачу себе у дзеркалі :) ) і там не побачиш джинсів. і не тому що потрібно одягнути на себе "спортивні прибамбаси" чи як ти там писав, а тому що одяг має бути відповідний умовам використання. а ще хочеш - не хочеш , потрібна вода, дощовик, якийсь перекус і т.п. І тому потрібно мати хоч якийсь але рюкзак. Або взагалі баул. Це те, чого у цих людей немає - вони від'їхали від свого хостелу/готелю на 5-7 км, ну максимум на 10.

так що не потрібно "ля-ля", особливо у тих питаннях де ти профан дерев'яний
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення qwertyq » 23.9.19 07:33

Я что-то уже совсем не понимаю, об чем спор когда нить дискусии ушла в русло кто сильнее - кит или слон? Можно регулярно ездить на работу - хорошо, катать в удовольствие по выходным - тоже неплохо, совмещать и первое и второе - вообще замечательно. В свое время позволял себе и ежедневный B2W и покатухи на викенд на ~сят километров. Сейчас акцент в силу обстоятельств немного сместился, но и тогда было понятно что рациональнее иметь для таких задач велы немного различной спецификации. Хотя вроде никто не запрещает по делам ездить на карбоне или велосотку на синглспиде финишировать, эпатируя публику.

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 23.9.19 07:49

Можно регулярно ездить на работу - хорошо, катать в удовольствие по выходным - тоже неплохо, совмещать и первое и второе - вообще замечательно.
Есть еще и четвертая категория - "накручивать километры" - зарегистрироваться в страве или еще где и меряться наборами высоты с точно такими же. По сути такая же болезнь как инстаграм.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 08:10

Можно регулярно ездить на работу - хорошо, катать в удовольствие по выходным - тоже неплохо, совмещать и первое и второе - вообще замечательно.
дискусія якраз про те що якийсь колгоспник каже тобі що ти їздеш неправильно і розказує як саме потрібно , навіть якщо тобі це не підходить.

Есть еще и четвертая категория - "накручивать километры" - зарегистрироваться в страве или еще где и меряться наборами высоты с точно такими же. По сути такая же болезнь как инстаграм.
я все ж підозрюю що ви родич топікстатера - от сильно ви його періодично "врубаєте".
страва - це соц мережа яку зробили саме для подібних цілей - дивитися свою статистику, порівнювати з іншими, виставляти завдання для себе і досягати результатів.
якби ви хоч трошки катали норсаоино , скоріше за все у вас були б інтереси у питаннях "де я їздив", "як проїхав", "яка середня" і т.п.
а якщо б ви планували досить великий виїзд чи похід, дана інформація була б не тільки цікавою , а ще й необхідною , бо у незнайомій місцевості додаються питання "чи доїду за день" та " де робити ночівлю".
і страва багатьом у цьому допомагає.
а ще - знаходити компанію, місця куди поїхати і ще багато чого.
тому заява що хтось накручує кілометри заради страви, виглядає взагалі неадекватою.
краще б зареєструвалися і спробували б поїхати кудись з нормальними катальцями.
тим більш , що ніхто ніяку страву не згадував , допоки ваш родич не почав сам це вимагати.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 08:13

так, дійсно я знаю: вони часто усі однакові - саме як на цьому фото. це по-перше .
Зачем ты постоянно врешь ? Даже в мелочах которые три секунды проверить. Увеличь фото и удостоверся что ВСЕ велосипеды разные.
день як рiк (с)

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 23.9.19 08:42

Если сказать "больному инстаграмом" (фейсбуком или любой соцсетью), что он болен, он ответит в том же стиле, слово в слово "фейсбук мне помогает находить новые полезные знакомства ... сами зарегистрируйтесь и поймете". Человек ищет адекватные оправдания своей зависимости, такова психология. Ктото лайкнул фотку - о, поглаживание, порция удовольствия. Запостил свой маршрут, прибавил километров набора высоты - а ну-ка, куда я там продвинулся в рейтинге? Мало( Завтра еще раз проеду Южные холмы!

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 08:45

так, дійсно я знаю: вони часто усі однакові - саме як на цьому фото. це по-перше .
Зачем ты постоянно врешь ? Даже в мелочах которые три секунды проверить. Увеличь фото и удостоверся что ВСЕ велосипеды разные.
різні ага
два з темно-зеленою рамою і вилкою, світло-зеленими крилами, однаковими кошиками на багажнику
інші (майже всі) чорні з однаковими рамами , крилами і багажниками.
на всіх приїхали люди що не мають рюкзаків і валіз. але встановили собі багажники.
нє... нє прокатні ага
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 08:46

Если сказать "больному инстаграмом" (фейсбуком или любой соцсетью), что он болен, он ответит в том же стиле, слово в слово "фейсбук мне помогает находить новые полезные знакомства ... сами зарегистрируйтесь и поймете". Человек ищет адекватные оправдания своей зависимости, такова психология. Ктото лайкнул фотку - о, поглаживание, порция удовольствия. Запостил свой маршрут, прибавил километров набора высоты - а ну-ка, куда я там продвинулся в рейтинге? Мало( Завтра еще раз проеду Южные холмы!
якщо сказати "хворому на планетарку" що він хворий...


ps а як відрізнити хворого від нехворого?
чи усі хто у фб - хворі?
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 23.9.19 09:12

Может у меня и болезнь планетаркой, но как "больной" с десятилетним стажем, скажу, что она меня за все время никогда не беспокоила - ни ТО, ни поломками, ни износом никаких комплектующих. Я не трачу на нее времени вообще. Я даже во время езды о ней не думаю - какая там передача спереди, какая сзади, надо бы заранее переключиться...

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 09:55

Может у меня и болезнь планетаркой, но как "больной" с десятилетним стажем, скажу, что она меня за все время никогда не беспокоила - ни ТО, ни поломками, ни износом никаких комплектующих. Я не трачу на нее времени вообще. Я даже во время езды о ней не думаю - какая там передача спереди, какая сзади, надо бы заранее переключиться...
процитую декого , сподіваюся ви оціните алегорію :
"Если сказать "больному инстаграмом" (фейсбуком или любой соцсетью), что он болен, он ответит в том же стиле, слово в слово "фейсбук мне помогает находить новые полезные знакомства ... сами зарегистрируйтесь и поймете". Человек ищет адекватные оправдания своей зависимости, такова психология. Ктото лайкнул фотку - о, поглаживание, порция удовольствия. "

імхо - текст аналогічний ))
то це зветься "подвійні стандарти "?
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 23.9.19 10:07

Аллегория примерно такая же, как "я курю, но у меня нет зависимости" и "у меня больное сердце, но оно меня не беспокоит"

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 23.9.19 10:12

Может у меня и болезнь планетаркой, но как "больной" с десятилетним стажем, скажу, что она меня за все время никогда не беспокоила - ни ТО, ни поломками, ни износом никаких комплектующих. Я не трачу на нее времени вообще. Я даже во время езды о ней не думаю - какая там передача спереди, какая сзади, надо бы заранее переключиться...
Ну так замечательно, поздравляю. Но вам тот же вопрос, что и вашему брату по разуму - а в горы вы на велосипеде ездили хоть раз? Сколько гонок вы выиграли на своей планетарке? Вы не поверите, но у большинства велосипедистов перекидка тоже не вызывает абсолютно никаких проблем, они просто о ней не думают и не знают, как она называется. На ней точно так же можно годами ездить по городу B2W. Но кроме того, с ней можно ехать быстрее и не так страшно поломаться в экстремальных условиях. Нет, заладили: "планетарку в массы, перекидочники идиоты". Действительно, дискуссия давно вышла из конструктивного русла и превратилась в кидание какашками.

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 23.9.19 10:26

Dagger, вообще-то я планетарку не толкаю в массы, я обсуждаю мифы о планетарке.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 10:30

Аллегория примерно такая же, как "я курю, но у меня нет зависимости" и "у меня больное сердце, но оно меня не беспокоит"
нда... доведеться пояснити
алегорія у тому що "хворим" на щось , за вашою логікою, можна назвати будь-кого.
таким чином, ви назвали хворими людей що юзають страву і що доводи про її корисність у деяких моментах якраз підтверджують захворення.
а коли я пристосував вашу ж логіку до планетарки , ви так само (за вашою ж логікою) підкреслили свою захворюваність саме цим. але не погодилися з висновком про хворобу.
це і є подвійні стандарти - до рідних використовуємо , до інших ні.

цікаво що можу погодитися з попереднім учасником, що звичайні перекидки теж ніфіга не поступаються (навіть якщо і поступаються то не суттєво ) планетаркам у довговічності і надійності, особливо якщо є хоч якийсь догляд (який по факт у потрібно робити і для планетарки), проте дозволяють їхати там де з планетаркою не проїхати.
от і усе. вже всі визнали - планетаркам жити і для деяких умов вони підходять зручно.
але чому ви і топікстатер продовжуєте намагатися натягнути їх на все що з педалями ? ну НЕ ПОТРІБНА МЕНІ ПЛАНЕТАРКА!!! хай її полегшать на кіло і зроблять підбір передач доцільний для мене; і все це за вміняємі гроші - з радістю спробую. а поки що - вона мені взагалі не здалася.
і як би не пижився топікстатер своїми лжефото "велотуристів" на планетарках , такі втулки НЕ використовуються ані профіками, ані туристами (звісно з виключеннями які і підкреслюють правило), ані більшістю катальців. і це все по єдиній причині - ВОНИ НЕ Є КРАЩІМИ за сукупністю всіх-всіх-всіх параметрів : ціна , надійність , вага, універсальність етк.
їздіть собі містом, хто вам забороняє ? ні , зараз знов якийсь дятел напише що він її не обслуговував 100500 років а #вонапрацює. але це взагалі не показник перекидки, це тільки показник дебіла який принципово не користується велосипедом за призначенням
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 11:27

так, дійсно я знаю: вони часто усі однакові - саме як на цьому фото. це по-перше .
Зачем ты постоянно врешь ? Даже в мелочах которые три секунды проверить. Увеличь фото и удостоверся что ВСЕ велосипеды разные.
різні ага
два з темно-зеленою рамою і вилкою, світло-зеленими крилами, однаковими кошиками на багажнику
інші (майже всі) чорні з однаковими рамами , крилами і багажниками.
на всіх приїхали люди що не мають рюкзаків і валіз. але встановили собі багажники.
нє... нє прокатні ага
Ну я там был и фоткал. И собственно сфоткал потому что увидел всех туристов на разных велах с планетаркой. А ты вангуешь и выдумываешь на расстрянии, самому не смешно ?
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 11:56

вангую що ти реального велотуриста у очі не бачив, інакше б дурниці не писав.
фото говорить саме за себе - не я його виставляв а ти. тож маємо те що маємо : дві-три моделі прокатних велов
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 13:58

вангую що ти реального велотуриста у очі не бачив, інакше б дурниці не писав.
фото говорить саме за себе - не я його виставляв а ти. тож маємо те що маємо : дві-три моделі прокатних велов
Где ? Обведи кружочками где прокатные велы на том фото.
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 16:21


Где ? Обведи кружочками где прокатные велы на том фото.
я аргументи навів - однакові велосипеди у всіх декількох моделей , відсутність речей у людей.
це ти краще доведи що вони не прокатні.
підказка - розкажи що ти у них питав і вони відповідали ))))

тим більш , як вже багато разів казалося - далі ніж місто вони не їздять
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 23.9.19 16:25

Ясно, слив засчитан
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 23.9.19 17:55

Ясно, слив засчитан
та рахуй скільки хочеш, хоч обрахуйся))
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Alex_HYXT » 24.9.19 19:25

Я приверженец европейского стиля катания, когда свою жопу нужно планомерно и с ветерком доставить в разные точки своего района города за день....
Европейский стиль катання - на роботу з роботи чи до найближчої станції електрички, щоб зекономити на транспорті.... а не ветір чи ще щось. Як би банально це не звучало... Тому вони і катаються помісту на "дешевих" велосипедах, щоб у випадку чого не шкода було новий купити.
Все що відбувається на краще.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей