"ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Wityk » 27.5.15 19:02

Два раза спешиться,
так можно решить все проблемные участки.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Technician » 27.5.15 19:04

В теории правильно. Расположение перехода перед съездом на Выдубичи и развязкой обратно на Подол (там такая вилка) близкое, а это чревато, учитывая бешеные перестроения в этом месте. Если едешь с бульвара Дружбы народов, то на скорости "влетаешь" в струю и никому особо не мешаешь, но стартовать с этого места страшно.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
kiv
 
Повідомлень: 6323
З нами з: 8.6.09 21:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення kiv » 27.5.15 19:16

"Никому не мешаешь" и "не нарушив ни одного ПДД" немного разные вещи ;)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Technician » 27.5.15 19:26

Вы правы.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
zeeL
* * * * *
Повідомлень: 1527
З нами з: 18.5.03 22:50
Skype: ilya.galkin
Звідки: thepiratebay.se / Wasteland

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення zeeL » 27.5.15 21:55

ребята, есть места, где нарушать безопаснее ,чем следовать тупо букве ПДД. И водители это понимают. (не грубое нарушение)

Порой мы как велосипедисты откровенно плюем - те самые Т-образные перекрестки / пустые свефоторные переходы.
Spoiler
Show
Но я так нарушаю, только когда полностью уверен в безопасности. И водители это вполне терпят.
Но что реально опасно для всех - это непредсказуемое поведение велосипедиста.
Сложные перекрестки с нерегулиремым переходом\ многополосные переходы -- поверьте моему опыту, лучше перейти пешком. Так вы сами все хорошо видите, и для водителя вы в 4 раза заметнее силуэт. И вы пешеход при этом.
Т.е. вы либо пешеход, либо транспортное средство. не гибрид.

Пример из жизни.
Spoiler
Show
Есть одно место - переход после моста над ЖД на Петровке (за рынком), где я быстро глянув, поехал по "зебре". А там вираж, и не видно изза поворота на удалении, что и как - и чувак топит 100 км\ч наверное - и я уже спешно докатываю до края дороги, чтоб не стать помехой.
То есть там реально безопаснее ДАЖЕ по встречке пересечь дорогу (1 полоса туда, 1 сюда) - потому что контролируешь все визуально, чем ехать по "зебре" на веле (что, повторю, запрещено также). Теперь я там просто спешиваюсь.
PS:
Правила діють ефективно, тільки коли ВСІ їх дотримуються
я б навіть так уточнив:
Правила діють -- коли ВСІ їх дотримуються
мы лучше чем на самом деле (ц) Кобра
(с)...К овладению интеллектом надо относиться более позитивно! Т. (GitS:SAC)

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення AVVAKUM » 27.5.15 22:39

Ну и где здесь нарушение правил?
http://www.gpsies.com/createTrack.do
Должен правда отметить, что маршрут в принципе рискованный, но веь нарушения на мой взгляд нету
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Trion » 27.5.15 22:51

Скажите, как заехать с Подола на мост Патона и дальше на левый берег, не нарушив ни одного ПДД?
На машине.

Аватар користувача
plumber
* * *
Повідомлень: 440
З нами з: 19.3.12 14:21
Стать: чол
Звідки: Троещина-Золотые Ворота

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення plumber » 27.5.15 23:08

Лучшие правила, инстинкт самосохранения. Я не парюсь о нарушенях, правила знаю и знаю когда нарушаю , еду по здравому смыслу, дрочить на ПДД это не в наших реалиях.
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти!

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення M.G.Ferrum » 28.5.15 08:48

отже запитую далі знавців ПДР. от наприклад там написано, що я повинен рухатись якумога правіше/*про 1; 1.5 метри - ткніть носом. в старих правилах наче було, а зараз не бачу*/, але водночас мені не можна різко змінювати смугу руху. таким чином я повинен лізти в середню смугу? і чи їдеться тут ліворуч? https://www.google.com.ua/maps/@50.4593 ... !2e0?hl=ru якщо так, то з якої смуги? /*про те, що можна "прикритись трамваєм, і що там 30 метрів до пішоходного переходу поки забудемо."*/

Аватар користувача
WarFox
* * * *
Повідомлень: 957
З нами з: 9.3.06 00:56
Стать: чол
Звідки: Харьковский

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення WarFox » 28.5.15 09:02

отже запитую далі знавців ПДР. от наприклад там написано, що я повинен рухатись якумога правіше/*про 1; 1.5 метри - ткніть носом. в старих правилах наче було, а зараз не бачу*/, але водночас мені не можна різко змінювати смугу руху. таким чином я повинен лізти в середню смугу? і чи їдеться тут ліворуч? https://www.google.com.ua/maps/@50.4593 ... !2e0?hl=ru якщо так, то з якої смуги? /*про те, що можна "прикритись трамваєм, і що там 30 метрів до пішоходного переходу поки забудемо."*/
машины в том месте быстро не едут потому спокойно за 20-30 метров показываешь поворот налево и плавно перестраиваешься между 1 и 2 полосой.
Кто ты, червь юзерный, что говоришь модератору:"Что ты сделал"?

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення M.G.Ferrum » 28.5.15 09:04

так в ПДР і написано? :) //сам тут катаюсь вже 3,5 місяці щодня B2W так що практику знаю. цікавить теорія

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Maksym » 28.5.15 09:16

По теорії там трішки вперед якщо проїхати пішохідний перехід...

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення M.G.Ferrum » 28.5.15 09:28

ну... так не цікаво. я ж писав "забудемо". ок. вважатиму як "згідно ПДР ніяк не їдеться, лише прямо".

Аватар користувача
WarFox
* * * *
Повідомлень: 957
З нами з: 9.3.06 00:56
Стать: чол
Звідки: Харьковский

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення WarFox » 28.5.15 09:30

ну... так не цікаво. я ж писав "забудемо". ок. вважатиму як "згідно ПДР ніяк не їдеться, лише прямо".
а каким образом ты там РЕЗКО меняешь полосу? рукой поворот показал и катись себе медленно влево
Кто ты, червь юзерный, что говоришь модератору:"Что ты сделал"?

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення M.G.Ferrum » 28.5.15 09:43

конкретно тут - не бачив. тут і правда якщо що то народ просто йде в бік переходу і спокійно перебирається, але кілька разів бачив таку картину біля виїздів на мости і т.п.: людині не вистачило швидкості, чи відтисло потоком праворуч /*ну от не пустив ніхто*/, чи просто "тупанув". ну от не вийшло влізти в потрібну смугу. а вже власне розвилка. і стоїть бідоллаха біля правого узбіччя і чекає шансу щоб проїхати перпендикулярно(!!!) той зїзд що праворуч і всунутись на потрібну дорогу. от цей от маневр з перпендикулярним перетином дороги я і називаю "РІЗКО".

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Maksym » 28.5.15 09:49

ооооооо, такий маневр небезпечний і його дуже складно реалізувати, оскільки дочекатися настільки великого вікна буває дуже складно. Якщо ж перестроюватися завчасно - то це значно простіше. Ось тут https://maps.yandex.ua/?ll=30.497035%2C ... C65.473958 якщо завчасно не перестроївся - навіть той один ряд, який необхідно перетнути - зробити це дуже складно, оскільки йому завжди зелена стрілка й він досить завантажений.

darkwhisper
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 24.4.15 10:28
Стать: чол
Звідки: Солом'янка

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення darkwhisper » 28.5.15 09:58

ооооооо, такий маневр небезпечний і його дуже складно реалізувати, оскільки дочекатися настільки великого вікна буває дуже складно. Якщо ж перестроюватися завчасно - то це значно простіше. Ось тут https://maps.yandex.ua/?ll=30.497035%2C ... C65.473958 якщо завчасно не перестроївся - навіть той один ряд, який необхідно перетнути - зробити це дуже складно, оскільки йому завжди зелена стрілка й він досить завантажений.
Там дальше справа пешеходный есть. Но его не видно с перекрестка.
Тоже в этом месте один раз влип в сумерках (ваще прикольно было влазить во вторую)
С подола в сторону веника это очень неудобный маршрут.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Wityk » 28.5.15 10:25

ребята, есть места, где нарушать безопаснее ,чем следовать тупо букве ПДД. И водители это понимают.
Правила діють -- коли ВСІ їх дотримуються
Так всё таки?

Как бы там ни было, а статистика (РЕЗУЛЬТАТ) скажет последнее слово.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
mashuck
* * *
Повідомлень: 305
З нами з: 27.4.11 17:15
Skype: *mashhuck
Стать: чол
Звідки: Киев, Виноградарь

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення mashuck » 28.5.15 10:32

ооооооо, такий маневр небезпечний і його дуже складно реалізувати, оскільки дочекатися настільки великого вікна буває дуже складно. Якщо ж перестроюватися завчасно - то це значно простіше. Ось тут https://maps.yandex.ua/?ll=30.497035%2C ... C65.473958 якщо завчасно не перестроївся - навіть той один ряд, який необхідно перетнути - зробити це дуже складно, оскільки йому завжди зелена стрілка й він досить завантажений.
Там дальше справа пешеходный есть. Но его не видно с перекрестка.
Тоже в этом месте один раз влип в сумерках (ваще прикольно было влазить во вторую)
С подола в сторону веника это очень неудобный маршрут.
Я на этом участке даже и не пытаюсь лезть влево, еду дальше до пешеходного перехода и там уже перехожу, как по мне этот участок опасен для велосипедистов, там пешеходов не всегда пропускают, так как было сказано выше "
Там дальше справа пешеходный есть. Но его не видно с перекрестка. "

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Maksym » 28.5.15 10:47

А я це перехрестя вже знаю і завчасно займаю другу смугу - дуже зручний маршрут з Подолу на Куренівку, завжди ним користуюся.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Блеск и нищета велодорожек

Повідомлення Trion » 28.5.15 12:24

ДТП с пострадавшим на Трухановом острове: сбил велосипедиста и скрылся черный внедорожник, номер неполный, АI 903_. На месте работает скорая и районный патруль ГАИ. Перелом ноги, ЗЧМТ, СГМ, готовят к БСП, стабильный

Лайк и перепост приветствуется. Характерные повреждения - царапины на боку. Увидите - немедленно звоните 102. Ключевые приметы - черный джип AI903
http://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/pho ... =1&fref=nf

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Wityk » 28.5.15 13:11

Вот... :(
... А обсуждение правил дорожного движения перенести отсюда в тему "Напоминание про ПДД".
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Adromath
* * * *
Повідомлень: 816
З нами з: 13.3.13 17:54
Skype: adromath
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Adromath » 28.5.15 15:56

Так а что делать с Московским мостом будут с учетом "велодорожки" ? Всегда стремно там ехать

McCM
*
Повідомлень: 26
З нами з: 17.11.14 14:32
Стать: чол
Звідки: Отрадный

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення McCM » 28.5.15 16:29

отже запитую далі знавців ПДР. от наприклад там написано, що я повинен рухатись якумога правіше/*про 1; 1.5 метри - ткніть носом. в старих правилах наче було, а зараз не бачу*/, але водночас мені не можна різко змінювати смугу руху. таким чином я повинен лізти в середню смугу? і чи їдеться тут ліворуч? https://www.google.com.ua/maps/@50.4593 ... !2e0?hl=ru якщо так, то з якої смуги? /*про те, що можна "прикритись трамваєм, і що там 30 метрів до пішоходного переходу поки забудемо."*/
11.14. Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об'їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.
4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.
Таким образом, строго по ПДД - оглядываемся в поисках перехода, если его нет и нас видно - спешиваемся, переходим, едем дальше. Если переход есть - едем до его и то же самое.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "ДТП с велосипедистами" Обсуждение

Повідомлення Trion » 28.5.15 21:16

Так а что делать с Московским мостом будут с учетом "велодорожки" ? Всегда стремно там ехать
На мостах не будет знаков, сами выбираете где ехать.
Хотите кисель пейте, хотите на транзисторе играйте.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей