Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
nedolyga
* *
Повідомлень: 123
З нами з: 20.3.10 11:01
Skype: nedolyga1
Стать: чол
Звідки: Київ

Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення nedolyga » 29.4.13 22:49

Всім привіт.
Прошу пробачення, якщо повтор - пошук пробував - не смачний :crazy: В основному нарив маршрути на день\кілька. Але цікавить трохи інше.

Якщо чесно, то в Криму у свідомому віці ще не був, в містах не орієнтуюсь, в рельєфі теж.

І так :
1) Дано : Машина, кк велики 2-3 шт, кріплення, Компанія : 2м, 1-2ж, досвід катання в "м" хороший, в "ж" - середній :D
2) Період : друга половина червня;
3) Цікавить : в першу чергу цікаві, затяжні спуски і підйоми :crazy: , звісно не ДХ, але і не асфальт. Хочеться лісів, стежок, камінців, грунту, бездоріжжя і т.д для помірного КК.
4) Важливо : треба підібрати точку дислокації культурну менш більш - максимально близько до води ("ж" хочуть погріти свої "Ж" на пляжі :D ) і до цих самих спусків\підйомів;
5) Менш важливо : наближеність до маршрутів по місцям інтересу. Якщо раз і проїдемося, то кілометрів 30-50, не більше. Далі - на авто.

Порхання не бити і не кидати помідорами. Я дійсно нуб в велотуризмі *oops*. Якщо поділитесь досвідом, або хоча б підкажете де почитати (окрім гугла) буду дуже вдячний ;)

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення meral » 29.4.13 22:58

да где угодно. уточняйте запрос. какой набор высоты и дальность вы выдерживаете.
в районе феодосии или саки и 50 км судак-алушта это вообще разные категории.
не говоря уже о перевалах.

моя Ж вон в районе Оленевки(степь с набором высоты метров 100-200 на 8 км дистанции) вполне уморилася.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
nedolyga
* *
Повідомлень: 123
З нами з: 20.3.10 11:01
Skype: nedolyga1
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення nedolyga » 29.4.13 23:30

Дальність по менше - висоту побільше :roll: "Ж" не обов'язково кожен раз з собою буду брати ;)
Хоча, повторюсь, в Криму в перше, до цього катав тільки по Києву та області.

Аватар користувача
plumber
* * *
Повідомлень: 440
З нами з: 19.3.12 14:21
Стать: чол
Звідки: Троещина-Золотые Ворота

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення plumber » 29.4.13 23:42

Я бы Алушту посоветовал, по стратегическому расположению одно из самых выгодных мест для подобного досуга, учитывая то что есть авто.
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти!

Аватар користувача
Fisher
* * *
Повідомлень: 246
З нами з: 2.5.07 00:47
Стать: чол
Звідки: Вишнёвое, Киевская обл.

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Fisher » 30.4.13 09:09

Я бы пожалел Ж и покатался лайтово в окрестностях Бахчисарая: Чуфут-Кале, озеро в Баштановке, Лука, Сюйреньская крепость, Мангуп, Эски-Кармен. Если не хватит, то переезжайте в Кореиз, оставляйте авто у Канатной дороги и на ней же поднимайтесь на Ай-Петри, там по плато до котловины Беш-Текне и затяжной спуск по Еврейской дороге в 7-11 км через Алупку к канатке и так до бесконечности. Если и этого мало, то по плато, через Данилу до Чайного домика и вниз, через водопад Серебряные струи в Большой Каньон с долгожданным апхиллом обратно на плато.
Будет красиво и интересно!
Все самые интересные приключения начинаются со слов: "...Не ссыте, я знаю короткую дорогу..."

Аватар користувача
nedolyga
* *
Повідомлень: 123
З нами з: 20.3.10 11:01
Skype: nedolyga1
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення nedolyga » 30.4.13 12:28

Спасибі. Якраз на Кореіз звернув увагу. На йотюбі відео цікаві зі спусками з Ай-Петрі :inlove:

Аватар користувача
Alykel
*
Повідомлень: 43
З нами з: 5.6.08 19:22
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Alykel » 30.4.13 15:22

"Если и этого мало, то по плато, через Данилу до Чайного домика и вниз, через водопад Серебряные струи в Большой Каньон с долгожданным апхиллом обратно на плато."
Подскажите, пожалуйста, есть возможность не поднимаясь на плато продолжить движение в сторону Бахчисарая?
Планируем, впервые, заехать на Ай-Петри на майские со стороны Бахчисарая, а потом обратно в "бахчик"...поделитесь треком - "через Данилу до Чайного домика и вниз, через водопад Серебряные струи в Большой Каньон"
Благодарю заранее!))

Аватар користувача
Fisher
* * *
Повідомлень: 246
З нами з: 2.5.07 00:47
Стать: чол
Звідки: Вишнёвое, Киевская обл.

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Fisher » 1.5.13 07:14

500 метровка в помощь. Это маркированный маршрут, найдете легко. К сожалению я сейчас за рулем, еду в Крым и пишу с телефона. Как доберусь к компу, могу более развернуто ответить. Если терпит, то 7-го буду в Киеве, можно пересечься и я расскажу/покажу на карте.
Не вижу смысла тратить 3 часа на подъем, хотя....если вставляет....
Можно пробовать на плато заехать с пер.Бечку через Ай-Дмитрий, но я так не ездил, буду так пробовать в июне, но только с плато, через Барскую поляну, Бечку к Мангупу.
Вообщем, если что, спрашивай.
Все самые интересные приключения начинаются со слов: "...Не ссыте, я знаю короткую дорогу..."

Аватар користувача
Alykel
*
Повідомлень: 43
З нами з: 5.6.08 19:22
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Alykel » 1.5.13 14:50

Я сейчас в поезде еду в в Крым. Третьего буду на плато. Разберусь на месте. Спасибо за ответ.

Аватар користувача
Fisher
* * *
Повідомлень: 246
З нами з: 2.5.07 00:47
Стать: чол
Звідки: Вишнёвое, Киевская обл.

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Fisher » 1.5.13 19:58

Ну, если что, телефон в профиле
Востаннє редагувалось 2.5.13 06:03 користувачем Fisher, всього редагувалось 1 раз.
Все самые интересные приключения начинаются со слов: "...Не ссыте, я знаю короткую дорогу..."

Аватар користувача
Alykel
*
Повідомлень: 43
З нами з: 5.6.08 19:22
Стать: чол
Звідки: Виноградарь

Re: Де в Криму сумістити відпочити і покататись ?

Повідомлення Alykel » 2.5.13 03:44

Добро))


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 53 гостей