Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення VooDoo » 2.4.13 23:54

phpBB [video]

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Varyat » 3.4.13 14:04

Витя, но Вики это ж не дети германии. Хотя умного человека всегда стОит послушать. Вот если бы россияне не истребили таких аристократов, как проф. Преображенский во времена своей дурноватой диктатуры - были бы у меня в друзьях. А так - в игноре...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення de Balzam » 3.4.13 15:32

Не, ну тут весь смысл в 6 буквах: не хочу. Усё. Добровольное. Я википедии тоже денег не даю, потому что не хочу.
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vadim Bus » 3.4.13 16:30

Я думаю що це менталітет. не вдаючись в історію поверхневий погляд
- прийти повз порушення прав громадянина мусорами. (владою)
- не побачити як витягують з кишені гаманець пасажира (метро, маршрутки)
- не вийти на політичну демонстрацію.... навіщо? нехай це роблять ті хто отримує за це гроші.
- не робити благочинних внесків, це самий незначущий компроміс із собою "таким"... Дійсно навіщо, проект масштабний, хтось це зробить за нас :good:
Сам не жертвував, але виключно тому що не визнаю интернет платежів. 50-100 грн на більше не готовий.

Забувв додати. Визнаю Вікіпедію супер корисною. В дитинстві захоплювався БЕС (БАльшайа Савьєцкая Інциклапєдія) здавалося що там є про все)))..
Те що Вікіпедію регулярно коригують і оновлюють - є чудом.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення de Balzam » 3.4.13 17:01

Те що Вікіпедію регулярно коригують і оновлюють - є чудом.
её ещё регулярно вандалят :)
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vadim Bus » 3.4.13 17:06

Те що Вікіпедію регулярно коригують і оновлюють - є чудом.
её ещё регулярно вандалят :)
Та да ... Дякувати Богам, що до неї не дісталися руці данєцкіх пацанофф. Буде вхід -1 гривня, а за вихід ви заплатите разом із пенею згідно з рішенням суду Шевченківського району м. Києва...
Можливо ця стрічка комусь нагадає що добра воля - це також чудо.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vognick » 5.4.13 01:20

А якщо переформулювати запитання автора так: чи дали б ви гроші на те, щоб купити невелику партію дитячих велосипедів для сиріт в київській області? Якщо так, то скільки?

Питання конкретно по темі, бо збирає ці гроші некомерційна організація для підтримки дитячого будинку.

Аватар користувача
Сёрж
* * *
Повідомлень: 328
З нами з: 27.7.12 15:40
Стать: чол
Звідки: Оболонь, Минская

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Сёрж » 5.4.13 09:25

Была бы уверенность, что эти деньги пойдут туда, куда надо, а не на покупку небоскребов и мерСедесов (она), то можно чуть пожертвовать.
... Друзья мои, пусть каждый из нас подумает о том добром поступке, который он совершил в этот день. Думаем...(с) Пацаны 1983

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vadim Bus » 5.4.13 10:50

Была бы уверенность, что эти деньги пойдут туда, куда надо, а не на покупку небоскребов и мерСедесов (она), то можно чуть пожертвовать.
Це дуже легко перевірити. Благочинністю , насправді займаються дуже багато людей і всі вони звичайні , тобто віддають ЗАРОБЛЕНЕ а не ВКРАДЕНЕ.
Велосипеди для дітей теж важлива річ, але протиставляти тому про що йшлось вище, я б не став. І те і те потребує підтримки.

didyky
новичок
новичок
Повідомлень: 119
З нами з: 31.7.09 13:43
Стать: чол

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення didyky » 5.4.13 13:24

"Мы только помогаем детям, ничего кроме помощи детям"(Двенадцать стульев, И.Ильф,Е. Петров)
Осмелюсь рекомендовать освежить в памяти это нетленное произведение:)

Аватар користувача
Krugliy
*********
Повідомлень: 2170
З нами з: 25.9.05 19:24
Skype: Dimius
Стать: чол

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Krugliy » 5.4.13 15:29

Благочинністю , насправді займаються дуже багато людей і всі вони звичайні , тобто віддають ЗАРОБЛЕНЕ а не ВКРАДЕНЕ. .
Жена каждого президента, премьера и др высокопоставленных чиновников зачастую заведуют благотворительными фондами. Помощи детям, одиноким женщинам, старикам, итд итп. Но почему же на улице столько нищих и голодных и беспризорных? Ответ в произведении Ильфа и Петрова. А что бы не морочить голову - то просто фонды для отмывания денег. В благотворительность от власть имущих слабо верится как то.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення gylka » 5.4.13 15:40

Но почему же на улице столько нищих и голодных и беспризорных? Ответ в произведении Ильфа и Петрова. А что бы не морочить голову - то просто фонды для отмывания денег.
І правильно. Чого морочити голову, напрягати мозок перед тим як щось сказати, голова пухне... Все і так зрозуміло: фонди для відмивання грошей, отримані жидомасонами завдяки нещадній експлуатації робочого класу. Треба просто взяти все і поділити.

п.с. :facepalm

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення AVVAKUM » 5.4.13 17:18

Ну в фондах и деньги отмываются и люди работают. Это уже второй аспект фондов. Далеко не все дети влиятельных чиновников достаточно талантливы, что бы им можно было доверить ответственный пост в коммерческом предприятии. А вот не пыльная работа в фонде, с приличной зарплатой, с очень денежными командировками, крутыми медицинскими страховками, это очень даже неплохое местечко. А помощь, ведь ни где нет нормативных законов, определяющих сколько 90% или 5% от денег поступивших в распоряжение фонда, должно пойти на помощь нуждающихся.
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vognick » 6.4.13 00:10

Захотілось відкрити рахунок і стати головою фонду... :crazy: Беру всіх обізнаних в темі до себе в заступники!

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення de Balzam » 9.4.13 15:34

...А тем временем российские власти вот-вот заблокируют Википедию, и наступит у них Китай, Иран и Узбекистан.
По этому поводу уже высказался Джимбо:
По моему мнению, блокировки всегда предпочтительнее, чем уступки цензорам. Важно понять, что страх полномасштабных блокировок проекта основывается на том, что некоторые (надо полагать, небольшие) интернет-провайдеры неспособные по техническим причинам заблокировать страницы определённых статей, начнут блокировать википедию целиком, ссылаясь на законы своей страны. Поверьте мне, те провайдеры, которые начнут блокировать сайт целиком, тогда как другие только определённые страницы, будут терять клиентов очень-очень быстро. Мы не слабы — мы очень сильны. Подчиняться давлению слабых и трусливых политиков — тех, которые боятся распространения знаний, — это не путь Википедии.
Ему уже пытались возразить, что «это не цензура, РФ имела право…». На что был ответ:
Это цензура, ясно и однозначно. Это нелегитимный закон, им движет страх и трусость.
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vadim Bus » 9.4.13 15:46

и наступит у них Китай, Иран и Узбекистан.
ніколи в раші не буде Китаю, максимум Північна Корея , називайте речі своїми іменами.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення de Balzam » 9.4.13 16:33

я имел в виду просто страны, которые заблокировали Википедию.
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vadim Bus » 9.4.13 17:02

я имел в виду просто страны, которые заблокировали Википедию.
А я про те що навіть заблокувавши вільне дихання, раша ніколи не перетвориться на Китай. та і на Іран теж ніколи.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vognick » 25.4.13 16:02

Про жертвування некомерційним організаціям - чомусь згадалася ця тема. :empathy Крч, механізм такий: людина окрім всього іншого має потребу почувати себе "хорошою", а "хорошість" - це переважно соціальне явище. Відповідно якщо я підтримую бідних чи допомагаю тим, хто цього потребує, то я роблю соціально схвалювану дію (соціум заточений на взаємодопомогу як наслідок еволюційного розвитку), а значить Я - хороший.

Будьмо хорошими, є варіант: http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 5&t=128126

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення MaD_CameL » 25.4.13 16:28

вот так незамысловато снова пиарят 3 буквы :)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Вы жертвуете деньги некоммерческим организациям?

Повідомлення Vognick » 25.4.13 17:02

MaD_CameL, })


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей