Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Velur
*********
Повідомлень: 2833
З нами з: 23.5.05 19:43
Стать: чол
Звідки: prostoKYIVo

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Velur » 5.2.11 18:08

ахтунг?
"...запишите эти простые, но, в то же время, великие слова" (с) ДМБ

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Vadim Bus » 5.2.11 19:50

Здається, Vadim Bus згадував, як його постійно рідня дістає запитаннями "коли нарешті одружишся?" і т.д. Виявляється, не один я такий "ущєрбний" Боюся уявити, що через десяток велосезонів буде, якщо вже зараз кожна порядочна сволота вважає ніби за честь подіставати "пачіму у тібя нєт дєвушкі,а?", при цьому на день народження 95% привітань містило побажання знайти свою другу половинку, велике і чисте слоненятко? кохання та інші подібні маразми. І лише кілька розуміючих людей побажали справді чогось нормального. Дістало, чес слово! Колись у відповідь почну дьоргати за рукав з криками "ну купи собі вєлік, ну купиииии" :eek:

*інформація для роздумів* Дуже багато дівчат, з якими маю дружні або товариські стосунки, у приватних задушевних бесідах зізнаються, що зустрічаються з кимось...типу просто так, аби було, бо в інших є, а я чо - гірша? В кіно сходити, в кафе посидіти, в клубі потусувати та іншим стандартним набором причин. А ви про якусь міфічну "любов-морков". Хоча є справді хороші пари і я за них радий. Тільки мало їх, дуже мало, скоріше як вийняток із правил. Тоді - навіщо? Зі Енд.
О ще одна світла людина, дуже приємно :friends: .. Ви там трішкі не уважні були я писав про персонажа з Львівського форуму котрого родичі дістають.. а не про себе.. Чесслово я б ненаважився кинути таку зухвалу і авантюрну об'явку :no: А те що вас оточує така незмістовна молодь то можливо це лише вам так здається. Я б не ставив під сумнів щирість почуттів людей яких я не розумію або не сприймаю, або вони мені не цікаві. А дівчачі відмазкі про
типу просто так, аби було, бо в інших є, а я чо - гірша? В кіно сходити, в кафе посидіти, в клубі потусувати та іншим
теж треба ділити на двоє, думаю дівчисько в останню чергу зізнається в своїх почуттях , як слабкості якої треба запобігати.. (я так думаю)
Востаннє редагувалось 5.2.11 22:14 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення cunnilinux » 5.2.11 20:28

тю, ви б ще бронтозаврів би згадали ©
у меня в контакте подобных фоток знаете скока?
а вобще да, слава мне :good: это палюбому!
А ви про якусь міфічну "любов-морков".
любов-морков не міфічна!! це атлічна пєйсня гурту Вася Ложкин рокындроль бэнд:
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення TIGOR » 5.2.11 21:17

Здається, Vadim Bus згадував, як його постійно рідня дістає запитаннями "коли нарешті одружишся?" і т.д. Виявляється, не один я такий "ущєрбний"
Вечная полемика.
На рыбалке разговоры "о бабах", с бабами - "о рыбалке"...(если руки не свяжут, чтобы размер пойманной рыбы показать можно было).
Дуже багато дівчат, з якими маю дружні або товариські стосунки, у приватних задушевних бесідах зізнаються, що зустрічаються з кимось...типу просто так, аби було, бо в інших є, а я чо - гірша? В кіно сходити...
Да, была такая.
На "Одноклассниках" публично всё в кино просилась.
Может быть, кто-то и клюнул.
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Vadim Bus » 5.2.11 21:45

На "Одноклассниках" публично всё в кино просилась.
Может быть, кто-то и клюнул. [/color]
а до весны тем временем совсем понты осталось :grin:
Востаннє редагувалось 5.2.11 21:50 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення TIGOR » 5.2.11 21:47

Таки, да...
Последняя неделя морозов.
Потом можно смазывать цепь...
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Аватар користувача
Котяра
котяра велокиевская
котяра велокиевская
Повідомлень: 6794
З нами з: 29.3.04 04:08
Skype: abrygida76
Стать: чол
Звідки: Бомж Подольский

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Котяра » 5.2.11 22:46

Та уже вон жарища +5 :) Правда ветерок нехилый. Зато, если в спину, то до Обухова за час доехать можно :lol:
Зображення
"Человек культурен настолько, насколько он способен понять кошку"
Бернард Шоу

Оказываю услуги кота, заходящего первым в новую квартиру. Мяукаю, мечу углы. Телефон в профиле :)

Аватар користувача
Tolstiy )
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 30.10.10 21:18
Стать: чол
Звідки: бомж печерський

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Tolstiy ) » 5.2.11 23:35

Може й молодь така, в підлітковому віці одне, в двадцять з хвостиком інше, після тридцяти свої заморочки. Тільки дівчата, з якими спілкувався, цілкоми адекватні і як люди хороші (інакше б не спілкувався, бо навіщо, якщо типу зайняті і в голові дятли поклювали, одним словом нормальні, тільки зустрічаються не всупереч, а по причині, без почуттів), а з особистим життям...таке от ставлення. Через безвихідь чи що. Версію їх парубків не знаю, було б цікаво подивитися на реакцію, якби почули такі зізнання. Ех, не записував, шантаж не прокатить )) Частина з групи "молодо-зєльоно" напевно у відповідь хвастається за пивом як "грають якусь там кобіту" майже задаром (соррі за франківський діалект, сусід звідти був), а ті хто з підліткового віку давно вийшов справдє хрєн зізнаються, бо chlopaki nie placza :cool:
Ремарка про клуби і тусню було вже моїми додатками, щоб напрямок задати, то вже зі ншої категорії. З такими бажання постояти поряд не виникало. В гуртожитку шість років відмотав, вистачало вражень, є що згадати ))

О, і дівчата-то не з контактів-однокашників-сокамерників, а цілком живі і натуральні, можна руку протянуть помацати :grin: Без силікону :Yahoo!:

То був крик велосипедної душі, не зважайте . Гггг #crazy_pilot

пс А чому світла людина? :friends:

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення TIGOR » 6.2.11 00:05

Частина з групи "молодо-зєльоно" напевно у відповідь хвастається за пивом як "грають якусь там кобіту" майже задаром
Каким-то жлобством попахивает махровым... :bad:
Даже публичные женщины, выходящие на дороги по ночам, имеют свою цену и градации, начинаяю от Окружной и заканчивая Крещатиком.
Чем ближе к центру, тем дороже.
Как-то выезжали в три часа ночи с Крещатика (ехали велопробег "Киев-Одесса").
Больше всего поразила стая молодых особ перед горисполкомом,
гоняющаяся за останавливающимися Бентли или Мерседесами, и предлагающие свои услуги.
Через сутки возвращались в Киев ночью, таже картина на пр. Победы
- девушки по 16 лет, стоят улыбаются, рядом сутенеры на джипах.
За Окружную дорогу и Одесскую пл. я вообще не говорю.
Дальнобойщики сбрасывают плечевых подруг при подъезде к городу.
Создавая живую конкуренцию городским начинающим индивидуалкам.
Как-то раньше не замечал и не обращал внимание. :V:
Нация дурнеет и опускается. :help:
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Аватар користувача
Tolstiy )
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 30.10.10 21:18
Стать: чол
Звідки: бомж печерський

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Tolstiy ) » 6.2.11 00:25

Не вся країна готова себе продати - є ще надія на порятунок. Маленька :grin:

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення cunnilinux » 6.2.11 07:41

тю блин.
по придумывали какого-то равенства и братства.
в дикой природе далеко не все особи спариваются, и ничо. дикая природа не вымирает уже вон сколько миллонов лет.
а тут жыж капец, всем спариваться надо, аж платить за это готовы.
а работать хто будет?! :lol:
и потом, людей уже почти 7 миллиардов наделали. куда ещё больше?!

з.ы. не, по такой слякоти как вчера — неуегонафиг ездить. я подожду пока подсохнет.
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Chevalier » 6.2.11 12:58

Я как-то вечером на спортивной площадке занимался и видел, как две девушки расставались по домам , при этом обнимались и целовались, как влюблённые и долго не могли друг от друга отлипнуть и расстаться. (Вообщем как это бывает у влюбленных парня и девушки. Кто пробовал, тот знает)

Шутки типа "надо было подойти, познакомиться и предложить втроём!" прошу не приводить.

И вот так бывает.

Где-то они были старшеклассного или студенческого возраста младших курсов. Думаю, пройдёт это у них, когда захочется собственного ребенка.
Но сам факт.....люди ищут любви и понимания....

Аватар користувача
Tolstiy )
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 30.10.10 21:18
Стать: чол
Звідки: бомж печерський

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Tolstiy ) » 6.2.11 13:18

Це швидше вавка в голові. Речі треба називати своїми іменами. Якби на їх місці були мужики - міг же і проблюватися, праффд? Як і я. А на дівчат да, повтикати прикольно. Зі сторони здається веселим...доки не впізнаєш там свою :grin:

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Chevalier » 6.2.11 13:35

Це швидше вавка в голові. Речі треба називати своїми іменами. Якби на їх місці були мужики - міг же і проблюватися, праффд? Як і я. А на дівчат да, повтикати прикольно. Зі сторони здається веселим...доки не впізнаєш там свою :grin:

Помиляешся.
Може ще в кіно дівчата бувають цікавими. А в житі на ЦЕ втикати не прикольно. Принаймі мені :smt102
Зі сторони невесело, бо можна загальну тенденцію собі уявити. А це дуже погано для нації.

Ну нічого, приїдуть в нашу країну жити китайці та індуси. В них гомосятини та вавок в голові немає. І стануть вони новими українцями! :grin:

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення cunnilinux » 6.2.11 14:20

Ну нічого, приїдуть в нашу країну жити китайці та індуси. В них гомосятини та вавок в голові немає. І стануть вони новими українцями! :grin:
не новими, а добре забутими старими.
і не приїдуть, а повернуться на історичну батьківщину, звідки помандрували до індій півтори безлічі років тому. :old:
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
=СкаляриЯ=
*********
Повідомлень: 4634
З нами з: 4.1.11 20:30
Стать: жін
Звідки: Киев. Лепсе.

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення =СкаляриЯ= » 8.2.11 11:21

Хочу сказать от себя, так как за других представительниц слабого пола ручатся не могу (очень мало подруг, что бы говорить уверенно за многих :-( ). Я ЗА здоровые отношения, такие, какие предначертаны природой. Не согласна с мнением многих женщин, что в наше время мужиков нет - они есть, просто очень редко совпадают жизненные цели людей, они смотрят в разные стороны, у каждого свои ценности. Нужно искать и обязательно получишь положительный результат. Но впадать в крайности, такие, как однополая любовь, однозначно не стоит :58: . Терпение, молодёжь, и еще раз терпение! :smt052
><(((°>

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Shurik 13-th » 8.2.11 19:15

Очередная теория тараканов, в другой интерпритации :p
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 8#p1185508
Всё правильно сказала :good:

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Vadim Bus » 8.2.11 19:42

Я как-то вечером на спортивной площадке занимался и видел, как две девушки расставались по домам , при этом обнимались и целовались, как влюблённые и долго не могли друг от друга отлипнуть и расстаться. (Вообщем как это бывает у влюбленных парня и девушки. Кто пробовал, тот знает)

Шутки типа "надо было подойти, познакомиться и предложить втроём!" прошу не приводить.

И вот так бывает.

Где-то они были старшеклассного или студенческого возраста младших курсов. Думаю, пройдёт это у них, когда захочется собственного ребенка.
Но сам факт.....люди ищут любви и понимания....
Та єто нормально. в єтом возрасте можно испытывать совершенно искренние чувства к телеграфному столбу не то что к любимой подружке которой она намедни рассказала как Сашка вчера провожая ее домой рукой в трусах шарудел.. ТАк шо .. таке

Аватар користувача
gaechka
* *
Повідомлень: 134
З нами з: 26.4.05 23:59
Звідки: Киев

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення gaechka » 11.2.11 00:25

Не вистачило наснаги ознайомитися з усіма повідомленнями, вибачте, шановне товариство... *oops*

Якщо не заперечуєте - висловлюсь і я.
Дивно було читати стільки негативних думок саме від чоловіків, навіть перейнялася спочатку - бідна беззахистна "сильна стать", це ж треба, які ці дівчата бувають.. :shock:
А потім схаменулася і згадала безліч невигаданих історій, де чоловіки фігурували зовсім не як принці на білих кониках..
Схоже на те, що стать - не вирішальна ознака непорядності. Людина повинна залишатися людиною, перш за все, за будь-яких обставин.
А щодо почуттів... Якось потрапило до рук кілька наукових праць на цю тему, були у деяких авторів навіть спроби классифікації.

Щось таке:
"Можно выделить три вида любви:
1) люблю тебя, потому, что ты мне за это что-то даришь/покупаешь/...;
2) люблю тебя за то, что ты меня любишь;
3) люблю, потому что ты есть.
Третий вид встречается крайне редко, и очень немногие люди могут испытывать такие чувства. Не стоит обижаться или требовать от кого-то именно этого, т.к. человеку может быть просто не дано ТАК любить."(с)

Красота в глазах смотрящего.(с)
Нечего на зеркало пенять, ... (с)
Та ще безліч народної мудрості натякає на те, що левова частка того, що з нами відбувається - це справа наших рук...
Зорко одно лишь сердце: самого главного глазами не увидишь. (с) А. Сент-Экзюпери

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Vadim Bus » 11.2.11 04:13

Таки, да...
Последняя неделя морозов.
Потом можно смазывать цепь...
:shock: а раньше можно было напомнить?? я уже на несмазанной 2 к накатал. О мой нещасный инвентарь..


Гаечка, а что там говорят о переходах от одного типа к другому?, а как это проявляэться в возрастном аспекте? :duma:

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Chevalier » 11.2.11 17:01


3) люблю, потому что ты есть.
Третий вид встречается крайне редко, и очень немногие люди могут испытывать такие чувства. Не стоит обижаться или требовать от кого-то именно этого, т.к. человеку может быть просто не дано ТАК любить."(с)


Та ще безліч народної мудрості натякає на те, що левова частка того, що з нами відбувається - це справа наших рук...
Опа! А ось і попалася на протиріччі сказанного , Гаєчко :Rose:

Скоріш за все, що просто не дано так кохати всіх оточуючих чи першого ліпшого, хто підійшов та проявив знак уваги.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення Trion » 11.2.11 23:34


Последняя неделя морозов.
Потом можно смазывать цепь...
:duma:

Аватар користувача
gaechka
* *
Повідомлень: 134
З нами з: 26.4.05 23:59
Звідки: Киев

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення gaechka » 12.2.11 00:02


Гаечка, а что там говорят о переходах от одного типа к другому?, а как это проявляэться в возрастном аспекте? :duma:
О переходах сказали следующее - если много усилий приложить, то можно и результат желаемый получить. Возраст роли не играет, скорее - уровень развития личности.

3) люблю, потому что ты есть.
Третий вид встречается крайне редко, и очень немногие люди могут испытывать такие чувства. Не стоит обижаться или требовать от кого-то именно этого, т.к. человеку может быть просто не дано ТАК любить."(с)


Та ще безліч народної мудрості натякає на те, що левова частка того, що з нами відбувається - це справа наших рук...
Опа! А ось і попалася на протиріччі сказанного , Гаєчко :Rose:

Скоріш за все, що просто не дано так кохати всіх оточуючих чи першого ліпшого, хто підійшов та проявив знак уваги.
Не бачу ніяких суперечностей. :)
Перше - то цитування чиїхось досліджень, друге - мої міркування. Та, навіть, якщо на це не зважати - то чи не самі ми робимо вибір? ("Как много девушек хороших, а тянет ..." :duma: )
Хтось вже згадував про хист до малювання, музики, порівнюючи з умінням кохати. Автор вищезгаданих досліджень (даруйте, що не пригадаю його прізвища) також писав про це. Насправді, малюванню можна навчити будь-кого, так само як і співу, якщо докласти достатньо зусиль. Ось тільки результат буде відрізнятися від того, який можна отримати, займаючись з обдарованою людиною.
...хоча: "Усердием посредственность добивается большего, чем крупный талант без усердия"(с)
*oops*
Зорко одно лишь сердце: самого главного глазами не увидишь. (с) А. Сент-Экзюпери

Аватар користувача
siao
* * *
Повідомлень: 414
З нами з: 22.5.09 12:22
Skype: SK-Eco
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка, Героев Космоса

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення siao » 13.2.11 22:48

Да, ребята, весело с вами.
Факт - то, что у женщин (по крайней мере, заметной части ОЖП) наметился явный сдвиг в моске (или какой там еще орган у них на это влияет) в сторону "взять любой ценой". Факт - то, что "он" обязан это дать только потому, что "она" вообще мимо пролетала. Это их твердое убеждение. :p Проверено в разных ситуациях, в т.ч. лично.
Повоспитывали мы тут друг друга немножко, девочки наши мозги нам вправили, как водится. ;-)
Хорошая тема, без нее - не обойтись, но, к счастью, мы уже на пороге открытия сезона! :Yahoo!:
Давай не будем, а если будем, то давай!

Аватар користувача
=СкаляриЯ=
*********
Повідомлень: 4634
З нами з: 4.1.11 20:30
Стать: жін
Звідки: Киев. Лепсе.

Re: Неполитическое, межсезонное, девушкам В........

Повідомлення =СкаляриЯ= » 14.2.11 09:09

Мальчики, хватит на нас бузеть, лучше любите ;-) . С Днем всех влюбленных вас!!! :smt057
><(((°>


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей