Бейте меня, режьте меня, рисуйте на меня шаржи :) (С)

бовтанка-2. Теми, які шкода видаляти, та які актуальні чи корисні для читання навіть після закриття
Аватар користувача
Kolia Kilch
* * * *
Повідомлень: 927
З нами з: 3.4.03 13:10
Стать: чол
Звідки: Київ, центр

Бейте меня, режьте меня, рисуйте на меня шаржи :) (С)

Повідомлення Kolia Kilch » 3.6.05 16:58

Прохання: почитайте уважно, не поспішайте з відповіддю.
Користуйтесь Copy-Paste :)

Шановне товариство.

Питання з одного боку - моє особисте, а з другого - стосується багатьох колег по форуму, моїх знайомих і не тільки. Я роблю це для тих, хто не може наважитися зробити перший крок.

Був час, я з кількома товарищами вів розмову про організацію окремого форуму на тему практичної психології відносин, був готовий працювати і відслідковувати все це, а віз і нині там.

Питання - про пошук супутника/супутниці життя, що часто, і не тільки у мене, вирішується далеко не вдало.

Спрощено, була ідея створити форум для велокиян, паралельний основному, в якому можна було би дати інформацію про себе, як під своїм ім"ям, так і анонімно. Я, наприклад, волію виступати відкрито. Хтось - не може. Також пропонувалося вести обговорення питань психології, типових проблем і т.д. Була досить розроблена ідея з точки зору обходу "підводних каменів", були люди, готові добровільно працювати з цим.

Річ не в засобі пересування. Наше спільне захоплення визначає, як ми сприймаємо та ставимося до зовнішнього світу, до життя, до природи, до відпочинку. Це світоглядна річ. Я шукаю розуміння. Ви, мої друзі, живете розумінням життя і світу навколо себе - не хлібом єдиним.

Нарешті я розвівся. Іноді краще поміняти все одразу, аніж намагатися виправити "те, що є". Мої намагання продовжувалися протягом 4 років, поки я не зрозумів, що і сам залишаюся нещасливим, и позбавляю шансу людину поруч. Ми були такі, які є, просто стиковки не відбулося. Не було того вогню, який повинен зігрівати тих, хто ближче всіх на світі. Дві людини, які в цілому непагано відносилися одне до одного, але розмовляли різними мовами, і не відчували потягу, імпульсу назустріч. Було би просто злочином намагатися жити разом далі. Важке рішення, але я свідомо пішов на це.

Є така річ - тупікові відносини. Коли не можеш ні розстатися, ні гармонійно жити разом. Як показав досвід, дуже багато людей перебувають в них, навіть не намагаючись що-небудь змінити у своєму житті на краще.

Не збираюся залишатися самотнім. Хочу бачити поруч із собою достойну жінку, можливо - мати моїх дітей, друга на все життя. Шукаю близьку душу, а де мені ще шукати, як не на Велокиєві. Якоюсь мірою, це моє життєве середовище, моє коло друзів. Це люди, які розуміють мене краще, ніж інші.
Не знаю, хто би з людей не мріяв про власну домівку. Але насамперед домом для людини є інша людина, та, що стоїть найближче у житті. Які б не були друзі, ти все одно вертаєшся до себе. Важливо, що очікує тебе там.

Іноді мені кажуть - щоб знайти когось, добре їздити в компаніях, спілкуватися. Від людей я ніколи не ховався, але такого cпілкування явно недостатньо. Думаю, варто відкрито сказати про свою зацікавленість, щоб не було непорозумінь. Кілька історій показали, що дуже важливі ясні наміри людини, спільні інтереси та спрямованість. Тому я зараз перед всім товариством, перед вами, яких я дуже ціную, хочу відкрито заявити про свій нинішній стан та інтерес.

Досвід показав, наскільки важлива особиста зацікавленість в людині. Я знаю достатньо не бідних сімей, в яких не складаються відносини. Він дає гроші, вона веде дім, чого іще? Але люди не бачуть одне одного за функціями, які вони виконують. Не бачуть своїх вчорашніх коханих, не бачуть дітей - все поглинув конвейер побуту та текучки. Мабуть, тому що в основу відносин не було покладено найголовнішого - вміння бачити і, насамперед, розуміти, людину поруч з тобою, та знати, що це і є основа всього. Те, що мало би стояти на початку, відкладено на невизначений термін. Спільні інтереси якраз і дозволяють побачити людину, придивитися до неї у незвичних, іноді складних умовах, оцінити хто чого вартий, оновити відносини.

Були такі думки - хіба можна пропонувати, "продавати" себе, "купляти" когось. Соромно там, тощо. Хоча аналогія є, це скоріше рівноправне партнерство. Просто, коли ти дозрів до певних намірів, планів у своєму житті, то можна відкрито сказати про це. Що ти можеш привнести у відносини, чого чекаєш. З нічого нічого не виникне. Як не виникнуть з повітря гроші - їх треба заробити, так і не знайдеться сама людина, з якою ви будете щасливі - над цим варто попрацювати. Це і внутрішня робота, і зовнішня.

Буду радий будь-яким конструктивним думкам, відповідям, точкам зору.
e-mail: kilchi@ukr.net
***

Колись я придумав, якою я хотів би бачити королеву свого життя. Може, вона зовсім не буде схожа на цей портрет, але все ж...

* Корінна жителька Києва, дуже любить і цінує своє рідне місто, не хотіла би переїхати.
* Повага до світу в цілому починається для неї з поваги і любові до батьківщини, до рідного міста, до рідного дому, до свого найближчого оточення.
* Вміє бачити красу світу.
* Знає ціну зовнішньому блиску, а тому намагається побачити у речах і людях те, що лежить на глибині.
* Розуміє і цінує вірність, готова дати її свому обранцеві і чекає того ж назустріч.
* Поважає свою думку, а тому терпіти не може, коли хтось нав"язує їй свої правила гри. Не йде на поводу. Тільки правдиві аргументи можуть схилити її до зміни своєї позиції.
* Не піддається зовнішнім впливам та враженням - в неї достатньо мудрості зберегти свій шлях.
* Не вірить всьому підряд, що сказано чи написано. Перевіряє все через власний досвід.
* Не надто захоплюється філософськими системами, вченнями, правильним харчуванням - просто бере до уваги те, що узнає, завжди має свою точку зору на все, не йде на поводу у сказаного чи написаного.
* Відчуває відповідальність за те, що робиться у її оточенні. "Ваші проблеми" - не її репліка.
* Віруюча, неважливо якої конфесії, серйозно відноситься до своїх переконань, але вміє поважати іншу точку зору.
* Не трудоголік, любить відпочити, поговорити, подихати свіжим повітрям. Не витрачає даремно свої сили.
* Вміє побачити себе та ситуацію зі сторони.
* Серед відпочинків віддає перевагу природі, активному рухові, цікавим та історичним місцям, хорошій компанії.
* Любить читати, віддає перевагу "складним" книжкам, хоча розуміє, що у світі не все завжди відбувається так, як пишуть.
* Думаю, що їй років 27 - 35.
* Не носить довгих нігтів, не зловживає косметикою.
* Воліє краще промовчати, аніж сказати непотрібне.
* Любить смачно поїсти, а може і приготувати під настрій. Їжа для неї - спосіб виразити своє добре відношення до людини.
* Не палить:) Випити може іноді...

Свідомо не пишу про побут.


***
А ось, будь-ласка, деякі мої риси, від яких мені нема куди дітися :)

* Працюю у фірмі при Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона (саме так - без Патона Інститут не ходить :). Ми публікуємо журнал, надаємо інформаційні послуги, організуємо виставки та спільні експозиції, нагоромаджуємо і впорядковуємо інформацію, ведемо клієнтські бази даних. Це насправді бере дуже багато часу, сил, натхнення. Діяльність нестереотипна, завжди потребує нового підходу, робиш все практично як в перший раз.
* Іноземні мови - англійська, російська.
* Люблю красу природи - зірки, небо, воду, сніг, хмари і все інше. Люблю спостерігати, фотографувати. Особливо подобається сосновий ліс, з м"якою підстилкою хвої, з шумом вітру у верхівках сосен, з білим пісочком.
* Люблю Україну. Мова, народні пісні, українська поезія, живопис, сучасна музика, архітектура, історія, природа.
* Люблю поезію, авторську пісню, також і не вітчизняну.
* Улюблені сезони: зима, весна, літо, осінь :)
* Улюблена погода: літня гроза, буря, зимовий ясний день, ясна зоряна ніч.
* Віруючий, звичаїв в основному не дотримую. Хрещений у православ"ї. Хоча, вважаю, це тільки форми віри, кожен в світі йде до Бога своєю дорогою. Керуюся совістю.
* Не нав"язую погляди іншим людям, поважаю їх точку зору.
* Вмію відмовляти, коли треба.
* Відстоюю свої погляди, коли це необхідно. Не втручаюся у пусті балачки.
* Не люблю командувати, маніпулювати людьми або використовувати їхню працю. Хоча іноді доводиться керувати, не роблю з цього предмету насолоди.
* Немстивий. Відходчивий, вмію прощати. Вважаю, не варто тримати зла на людину.
* Відношення з оточенням: Не сприймаю тиску зовні. Тримаю емоції в собі. Приймаю рішення та слідую йому. Можна
переконати тільки правдою. Господар та володар на своїй теріторії. Дуже ціную власне гніздо. Волію розпоряджатися своїм життям самостійно. Рішення, як робити, завжди приймаю сам, не покладаючись на інших. Найкраще для мене - бути самим собою, не грати роль.
* Інженер, технар. Підхід до матеріального світу, погляди на світ матеріалістичні. Шукаю пояснення явищ, розуміння їхньої суті. Волію виконати роботу сам, не доручаючи іншим. Інтелегенція, найманий працівник.
* Напої - чай чорний. Пиво. Горілка, кон"як, вино - рідко.
* Їжа - невибагливий, готую сам. М"ясо&картопля, чай чорний - обов"язково, майонез бажаний хоча б іноді. Рибу не люблю. І не рибалю. Перші блюда - НІ з дитинства.
* Доходи? Якщо без фантазій, сім"ю потягну. Хоча, все у руках Божих. Вважаю, що Господь дає нам стільки грошей, скільки відповідає нашим задачам - сьогодні і в перспективі.
* Віддаю перевагу невеликому колу людей зі взаєморозумінням. Не люблю великих збіговиськ. Не переношу шуму.
* Ще вподобання? Художня та історична література. Поезія. Друзі. Добра бесіда. Красиві жінки. Фотографія. Кицьки. Музика. Технічні цацки. Люблю готувати під настрій: узбецький плов :)
* Не люблю: собак, ДАІ, військових, начальство, повчання, мазохистів, високопоставлених та самовпевнених людей, самозакоханих, а також таких, яким від життя "нічого не треба".
* Почуття гумору, здається, є, але краще його не випробовувати.
* Дітей нема, але хотілося б тільки від коханої жінки. Стосовно чужих - питання відкрите, навіть не знаю.
* Що ще? Фаталіст, з роками все більше. Мовляв, все, що вами збудоване, може бути знищене в одну мить. Тільки душа залишається. Майно повинно бути легким та компактним. Переконаний, що все діється до кращого, не треба тільки ламати природний хід речей.
* Відношення до шлюбу? Вважаю нормальним, коли люди живуть разом багато років, не міняючи вподобань, поважаючи
та люблячи одне одного. Якщо дві людини будують життя разом, вони не можуть бути абсолютно незалежними одне від одного. Зерно та рілля люблять одне одного, але їм треба зустрітися, щоб дати колос, і вони після цього не залишаться "при своїх".

Тепер стосовно велосипеду:

* ДУЖЕ люблю матрасити :) на велосипеді. На природу, до цікавих місць, про які читав або щось знаю.
Не мислю себе без цього, віддаю перевагу перед будь-якими іншими захопленнями. Це перевернуло моє життя на краще.
* Також, велосипед для мене є важливим фактором здоров"я, самопочуття та самооцінки - він стимулює кровообіг, обмін речовин, діяльність всього організму, дозволяє побачити нові місця, вимагає чітких та рішучих дій, розрахунку і мобілізації сил, свіжого погляду на речі.
* Стиль катання? Помірний темп, вилазки на природу. Спеціально заради поглинання шашликів не люблю їхати. Шосе, грунт. День, ніч. Погода будь-яка. Швидкість на горизонтальному шосе без вітру крейсерська 28 км/г. За один день до 190 км. Досвіду ночівлі на природі немає. Мета поїздки - подивитися на красиві місця, фізично навантажитися, відволіктися, очиститися фізично і морально, поспілкуватися з цікавими людьми.
* Походи - заповідник Медобори, Черкащина: Холодний Яр, Суботів, Чигирин.
* Почуваю себе на природі, як дома, намагаюся поменьше ламати, все сміття забираю з собою.

***
Буду радий Вашим доброзичливим думкам.

Якщо є будь-які питання, не соромтесь задати їх - пишить, я обов"язково відповім.

Моя країна чекає на Королеву.
Свою Україну любіть,
Любіть її...
Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Аватар користувача
Petrof
* *
Повідомлень: 159
З нами з: 20.3.05 21:06
Стать: чол
Звідки: Тернопіль

Повідомлення Petrof » 3.6.05 20:08

Коля

я тебя умоляю :) переведи ты это на доступный язык :) :) :) :) а то у меня дальше "шановнэ товарыство" чтение не идет :) :):)

"А Эта тіпа не для русКАЯЗІЧНІХ? :D :duma: "

А взагалі ідея непогана, от тільки сумніваюсь, що Ти знайдеш свою королеву саме на велоКиєві. А стосовно психології це на мою думку актуально, в мене навіть є декілька запитань... :smt002
Жывут в нас не адские силы и
не светила небесные,
а бодрствующий дух,
всё ето свершающий

Аватар користувача
F.O.X.
*********
Повідомлень: 4004
З нами з: 19.11.02 17:45
Skype: constfox
Стать: чол
Звідки: Киев. Др. Народов

Повідомлення F.O.X. » 3.6.05 21:44

почему в подобных темах персонажи одни и тежи?
все же - "наверно нада , что-то в консерватории поменять"

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Повідомлення Трям » 3.6.05 22:15

Костя, может ну их всех - пошли и мы в "Космо" :angel: ...хотя то, что Лач всё же оттуда сбежал немного настораживает... :p

ну и шо с этим Колей делать ?
впрочем оставь - пусть удостоверятся в ......
всё равно уже в понедельник перейдут на секс и тогда можно будет удалять с полным основанием .. :^:

p/s/ Маша, ты за шо на Майдане мёрзла ? - быренько вместо велосипеда купила учебник украинского :kolobok: :D
Зображення

Аватар користувача
Парасолька
* * * *
Повідомлень: 841
З нами з: 18.6.04 20:18
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка

Повідомлення Парасолька » 3.6.05 22:38

А по-моему, для глубокого изучения данного вопроса, лучше обратиться сюда:
http://your-ideal.com/

P.S. Я глубоко не копался, а то совсем плохо станет. Жизнь, как говорят, хороша ...

Аватар користувача
Михаил
матрацнiк
матрацнiк
Повідомлень: 2357
З нами з: 13.5.03 15:33
Стать: чол
Звідки: Киев (Лукьяновка)

Повідомлення Михаил » 3.6.05 22:50

Коля а почему обязательно велосипедистку, есть куча одиноких девушек которые умеют кататся(наше счастливое детство никто не отменял) и которые хотят и мужа, и неотказались бы от твоего образа жизни, только сначала лисапед а потом женится.... :) серьёзно...

Аватар користувача
Yurik
*
Повідомлень: 11
З нами з: 17.3.05 01:07
Стать: чол
Звідки: Киев. Оболонь

Повідомлення Yurik » 3.6.05 23:09

Както не видел я в жизни щасливых Овнов может судьба такая.

Аватар користувача
antanta
*
Повідомлень: 33
З нами з: 8.3.05 16:12
Стать: чол
Звідки: дровишки?

м-м-м-м

Повідомлення antanta » 3.6.05 23:17

...ниасилил...
...тема секса не раскрыта... :kolobok:

Аватар користувача
esv
* * *
Повідомлень: 374
З нами з: 14.2.04 02:43
Стать: чол
Звідки: Киев, пл. Победы

Повідомлення esv » 4.6.05 00:34

Както не видел я в жизни щасливых Овнов может судьба такая.
А кто такие "Овны" ?
Это кандидат на правильный шашлык.
"The motorcycle is obviously a sexual symbol. It's what's called a phallic locomotor symbol. It's an extension of one's body, a power between one's legs.” (с) dr. Bernard Diamond

Аватар користувача
Николай
* * * *
Повідомлень: 532
З нами з: 4.4.03 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Николай » 4.6.05 15:29

Ну пан Микола , РЕСПЕКТ :D !!!
То , что ты виртуоз художественного слога я знал :) , но теперя я еще и удостоверился , что ты решительный и отчаянный хлопэц ;) .
Только вот по неумолимой статистике полирелигеозные браки , упомянутые в твоем перечне , как правило ничем хорошим не закачиваются :smt014 .
Но главное не это , а то , что ты пребываеш в состоянии поиска , а состояние поиска - это состояние движения :kolobok: . А состояние движения , как известно , это состояние жизни .
Вобщем , " подвижный в подвижном " , что в переводе на наш язык , означает , ИЩУЩИЙ ДА ОБРЯЩЕТ :) :) :) .
П.С. И почему ты вдруг решил , что все кинутся рисовать на тебя шаржи :gerl: ?!

Аватар користувача
SUKIN KOT
Пекассо
Повідомлень: 848
З нами з: 16.4.04 09:50
Стать: чол
Звідки: Киев,Чоколовка

Повідомлення SUKIN KOT » 4.6.05 20:47

мдя.......
Кильчу с его талантом к сентенциям и чувством ЗДОРОВОГО ЮМОРА
нада быть #uятором (Админом) udaff.com
это я без злого прикола:)

Odyssey
* * * *
Повідомлень: 506
З нами з: 3.3.04 15:48
Стать: чол
Звідки: Киiв

Повідомлення Odyssey » 4.6.05 22:08

{bla-bla-bla} ...Дві людини, які в цілому непагано відносилися одне до одного, але розмовляли різними мовами...
так она оказалась кацапкой ? :)

ну скажи, что счастья в жизни нет , правда ? :)

Ок, раскрываю место обитания/общения/встреч симпатичных девченок-горнолыжниц: http://www.trostian.com

..токо ж смотри не опозорь дядю :) будь хорошим малчиком

зы: на лыжах не обязательно уметь кататься, там еще собираются в велопоходы, водные сплавы, треккинги и марафоны

Аватар користувача
Paul
* * * *
Повідомлень: 684
З нами з: 1.9.04 22:24
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення Paul » 5.6.05 12:27

Всем ребятам, не девушкам: а вы не заметили, что из женского пола только Маша откликнулась, и то не по сути вопроса, а ... пошутила.
Лач, тебе уже не мяукается? Свил гнездо и доволен, или зачем тогда рыбные места выдаёшь?:)

Аватар користувача
Maks
* *
Повідомлень: 87
З нами з: 28.4.04 15:02
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Maks » 6.6.05 01:43

Всем ребятам, не девушкам: а вы не заметили, что из женского пола только Маша откликнулась, и то не по сути вопроса, а ... пошутила.
Все очень просто: женщины, как существа более практичные, просто не в состоянии осилить такой объем текста на мове. Опять же обнаженки совсем нету. Короче, тему не раскрыл как следует...

ЗЫ. Вот посмотрел профиль, из больших фоток тока птица какая-то... А где ж молодецкая грудь и все остальное?! Надо ж женщин как-то заинтерисовывать...

Аватар користувача
Maks
* *
Повідомлень: 87
З нами з: 28.4.04 15:02
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Maks » 6.6.05 01:50

Тут плакать надо! Леопольд, а на Лесной общаги Торгово-экономического института прорабатывать не пробовал...
Короче, Лач, сам видишь, без тебя никак. По моим грубым подсчетам количество велокиевлян существенно превышает количество велокиевлянок. Народ в смятении. Организовывай на следующие выходные покатушку на Лесной. Все покажешь, расскажешь, поделишься опытом. Это ж просто грех когда такой эксперт пропадает без последователей... 8)

Аватар користувача
mich
* * * *
Повідомлень: 870
З нами з: 27.2.04 20:38
Стать: чол

Повідомлення mich » 6.6.05 01:58

Складывается впечатление, что Коля - секс-маньяк :).
По-другому сказать просто невозможно.

А вообще это не сайт знакомств.
Можно попробовать тут: _http://love.gala.net _http://www.facelink.ru _http://bizarre.tsua.net

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Бейте меня, режьте меня, рисуйте на меня шаржи :) (С)

Повідомлення Трям » 6.6.05 02:07


Колись я придумав, якою я хотів би бачити королеву свого життя.
Это твоя основная ошибка
Когда любишь - не замечаешь ни длинные ногти, ни сколько лет ...
а когда не любишь.... :gerl: ..... тогда либо идёшь на компромиссы и закрываешь на всё глаза либо живёшь один ..

а девушки просто по выходым катаются, а не на форуме сидят :D



Був час, я з кількома товарищами вів розмову про організацію окремого форуму на тему практичної психології відносин, був готовий працювати і відслідковувати все це, а віз і нині там


Прости, но подобными форумами должны заниматься либо профессиональные психологи, либо люди, которые могут решить чьи-то проблемы.
а если человек не может решить свои......... :gerl:
Зображення

Аватар користувача
foxik
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 1009
З нами з: 16.1.03 15:31
Стать: жін
Звідки: Киев

Повідомлення foxik » 6.6.05 09:13

Ну что же...я почитала...но Трям ответил первым...нельзя подходить к "выбору" человека, с которым хочешь провести жизнь, подобным образом...написать список и ставить галочки...если не напротив каждой строчки галочка, то все, не подходит.

Большинство мужчин предпочитают молодых, грудастых, стройных, с длинными светлыми волосами и т.д.... А каких жен заводят?
Та же картина и с женщинами. Ну нравится мне типаж Бреда Пита. Ну и что? Любила я: маленького сбитенького с короткими пальцами и прической ежик; лицо кавказской национальности, которое ревновало меня к каждому столбу; вредного, нос картошкой, неопределенного и переменчивого.....ничего общего с Бредом Питом :)
Потому что это жизнь :)

Я вот прочитала, Коля, список твоих требований...кажись я ни по одному пункту не подхожу...надеюсь, тока я такая "неудачница" в этом плане....

А вообще...любовь приходит нежданно. И чем меньше мы ходим и вертим по сторонам с вопросом "Может, этот? Или вот этот? А этот вроде ничего...ногти в порядке, попка упругая, ноги прямые и шевелюра не большая....", тем больше шансов встретит того/ту единственную...

И еще. Я как раз позавчера ехала на байке…и меня как-то ни с того, ни с сего посетила мысль, что ну не место велотусовка для поиска своей половины…как по мне, одно из самых неподходящих мест….

Коля, главное, не любовь к велосипеду, а способность и желание твоей половины понять и разделить твои увлечения и взгляды на жизнь…а если ее любовь к природе через рыбалку проявляется, что, не подходит? А может просто нужно научиться понимать друг друга, заниматься тем, чем вам нравится, и если это не совсем совпадает, приходить вечером домой и с горящими глазами делиться этим всем?
Лучше согрешить и покаяться, чем не согрешить и раскаиваться...(Д. Бокаччо)

Аватар користувача
Bird
* * * * *
Повідомлень: 1048
З нами з: 4.8.04 17:35
Стать: жін
Звідки: Киев (Оболонь)

Повідомлення Bird » 6.6.05 09:29

To Maks: :smt075
А может девушки просто флудить в этой теме не хотят?

To Faxegio: Там еще дальше написано: "Може, вона зовсім не буде схожа на цей портрет, але все ж..." Так что ошиька подобного списка разве что в том, что может получиться, как в анекдоте:
"Я много лет искал идеальную женщину.
А когда нашел, оказалось, что она ищет идеального мужчину."

To Kolia Kilch: можливо, шутаки супутницю за допомогою інтернету не така вже погана ідея. В мене за останні 2 роки троє знайомих одружилися після такого знайомства :) хоча ціль саме знайти чоловіка здається була лише в одному випадку.
Якщо вже вирівишив підходити до цього серьйозно, раджу звернути увагу на сайт, який приводив S.V. Соціоніка - то є дуже цікава і корисна штука. :)
We were born to fly

Аватар користувача
Михаил
матрацнiк
матрацнiк
Повідомлень: 2357
З нами з: 13.5.03 15:33
Стать: чол
Звідки: Киев (Лукьяновка)

Повідомлення Михаил » 6.6.05 09:58

ЗЫ. Вот посмотрел профиль, из больших фоток тока птица какая-то... А где ж молодецкая грудь и все остальное?! Надо ж женщин как-то заинтерисовывать...
Заинтересовывать женщин лучше всего пресом, но не на животе - это просто квадратики...

Аватар користувача
Julika
* * * *
Повідомлень: 640
З нами з: 5.5.05 15:27
Стать: жін

Повідомлення Julika » 6.6.05 10:11

Это твоя основная ошибка
Когда любишь - не замечаешь ни длинные ногти, ни сколько лет ...

______________________________________________
Трям, РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!

....Ногти можно состричь, краску смыть, одежду снять...(ну или наоборот) и что - перед вами будет другой человек ?:) Нет, ребята, ТОТ же :))

И, ради бога, НИКОГДА не превращайте девушку в эдакий "суповой набор" качеств, который существует абстрактно и сам по себе.

О "перкрасной даме" - ЕЁ НЕ СУЩЕСТВУЕТ! пока вы не влюбитесь :))
Востаннє редагувалось 6.6.05 12:06 користувачем Julika, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
dimsan
* * * * *
Повідомлень: 1813
З нами з: 1.7.03 10:49
Стать: чол
Звідки: PRAHA

Повідомлення dimsan » 6.6.05 10:12

вот блин, все ищут хороших и пушистых.

Девушкам тоже подавай идеал.
Деченки, а что делать, таким редким сволочам как я?
:)
...ну какой ты князь тьмы - Ты Детя Божье... :) © Gepard

Аватар користувача
Julika
* * * *
Повідомлень: 640
З нами з: 5.5.05 15:27
Стать: жін

Повідомлення Julika » 6.6.05 10:20

dimsan - ты невнимательно читаешь :)))
Только что тут признавались в любви к животастым, кривоногим парням с носом-картошкой и непушистым характером :))

Аватар користувача
Arina Rodionovna
старушка-няня
Повідомлень: 2168
З нами з: 24.2.04 17:11
Стать: жін
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Бейте меня, режьте меня, рисуйте на меня шаржи :) (С)

Повідомлення Arina Rodionovna » 6.6.05 10:31

[quote="Kolia Kilch"]Прохання: почитайте уважно, не поспішайте з відповіддю.
Користуйтесь Copy-Paste :)

***

Колись я придумав, якою я хотів би бачити королеву свого життя. Може, вона зовсім не буде схожа на цей портрет, але все ж...

* Корінна жителька Києва, дуже любить і цінує своє рідне місто, не хотіла би переїхати.
* Повага до світу в цілому починається для неї з поваги і любові до батьківщини, до рідного міста, до рідного дому, до свого найближчого оточення.
* Вміє бачити красу світу.
* Знає ціну зовнішньому блиску, а тому намагається побачити у речах і людях те, що лежить на глибині.
* Розуміє і цінує вірність, готова дати її свому обранцеві і чекає того ж назустріч.
* Поважає свою думку, а тому терпіти не може, коли хтось нав"язує їй свої правила гри. Не йде на поводу. Тільки правдиві аргументи можуть схилити її до зміни своєї позиції.
* Не піддається зовнішнім впливам та враженням - в неї достатньо мудрості зберегти свій шлях.
* Не вірить всьому підряд, що сказано чи написано. Перевіряє все через власний досвід.
* Не надто захоплюється філософськими системами, вченнями, правильним харчуванням - просто бере до уваги те, що узнає, завжди має свою точку зору на все, не йде на поводу у сказаного чи написаного.
* Відчуває відповідальність за те, що робиться у її оточенні. "Ваші проблеми" - не її репліка.
* Віруюча, неважливо якої конфесії, серйозно відноситься до своїх переконань, але вміє поважати іншу точку зору.
* Не трудоголік, любить відпочити, поговорити, подихати свіжим повітрям. Не витрачає даремно свої сили.
* Вміє побачити себе та ситуацію зі сторони.
* Серед відпочинків віддає перевагу природі, активному рухові, цікавим та історичним місцям, хорошій компанії.
* Любить читати, віддає перевагу "складним" книжкам, хоча розуміє, що у світі не все завжди відбувається так, як пишуть.
* Думаю, що їй років 27 - 35.
* Не носить довгих нігтів, не зловживає косметикою.
* Воліє краще промовчати, аніж сказати непотрібне.
* Любить смачно поїсти, а може і приготувати під настрій. Їжа для неї - спосіб виразити своє добре відношення до людини.
* Не палить:) Випити може іноді...

Наконец-то кто-то еще таки подтвердил, что я - идеал!!!!

Плюс еще красавица, активистка, спортсменка, умница - и как водится - отличница!


Вапрос - пачиму на мне никто не женицца?!!!!!!!!!!!
Куда идем мы с Пятачком большой-большой секрет,
И не расскажем никому ибо сами понятия не имеем.

Аватар користувача
phasol
стройная блондинка
Повідомлень: 3188
З нами з: 16.4.03 13:01
Стать: жін
Звідки: velodom.kiev.ua

Повідомлення phasol » 6.6.05 10:49

гыы, зато мне теперь понятно, почему на мне не женятся :smt025


Повернутись до “Корисні і цікаві теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей