Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

для оголошень про вкрадені велосипеди
Правила форуму
Перед созданием новой темы в разделе "Украденные велосипеды" обязательно ознакомьтесь с правилами раздела
Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 13:49

Власне, на днях вкрали черговий велосипед, що спонукає думати, що проблема носить все більш глобальний характер. Однією з основних частин проблеми є абсолютна бездіяльність правоохоронних органів як щодо викрадачів, так і щодо продавців краденого. Останнє, як мені здається має бути взяте нами на прапор боротьби, як основа економічної мотивації крадіжки велосипедів: якщо збути крадене стане значно важче, то і мотивів красти буде менше, що в кінцевому результаті знизить рівень крадіжок принаймні для велосипедів середньої та нижньої категорії.

Так от, мені стало відомо місцезнаходження принаймні одного місця, де реально скуповують крадені велосипеди і це можна довести. Точно так само, як і у випадку з ломбардами, до речі. Питання полягає в тому, що моя індивідуальна ініціатива не зможе зсунути налагоджену систему "вкради-продай", тому чи зможе ще хтось приділити достатньо часу та зусиль для спільної праці й запуску кампанії принаймні на рівні Києва? Зокрема цікавить позиція адміністрації форуму, яка завжди на словах засуджувала "крадені велосипеди з Європи".

Я бачу два рівні роботи: 1) епістолярно-юридична: писати, скаржитись, подавати до суду; 2) фізично-виховна: цікаві життєві ситуації пригодницького характеру, просвітницька робота в полі.

ПС: зараз написав запит, скільки ж було зареєстровано крадіжок велосипедів в Києві і на яку суму завдано збитків. Цікаво, які цифри отримаємо на виході.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення meral » 15.10.15 14:07

ваша индивидуальная инициатива все может.
пишите заяву в милицию.
ждете положенное время.
пишите заяву в прокуратуру на "бездiялнисть".

или ходите каждый день пока не надоест участковому. или идете в полицию работать.
ну и всегда можно патруль полиции вызвать на место.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Maksym » 15.10.15 14:22

Скупщиков крышуют властьимущие - как вы с ними будете бороться? В маршрутках уже размещают недвусмысленную рекламу куда можно сдавать ворованные велосипеды. Вы действительно думаете что кто-то будет против себя бороться?
Зображення

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 14:42

Рєбята, позавчора вкрали один велосипед - замок цілий, виривали реально з м"ясом рами і колеса. Сьогодні вночі вкрали другий, взагалі понтовий в плані ціни, але не полінилися для цього перерізати 15 мм ланцюг... Все це в межах одного району. Звісно я викликав безтолкову Нову Поліцію й дочекався безтолкову слідчо-оперативну групу і звісно я індивідуально буду зацікавлений в тому, щоб знайти своїх коней. Але камон, це не змінить систему і через місяць-рік-два все повториться. Мені трохи шкода свого часу, і якщо вже братися, то системно. Як показало життя, зокрема й нещодавні події, ініціативна група з 5-8 людей цілком може підважити всякі "кришування" і т.д. Про це і мова. Якщо є ще люди, які мають час і натхнення для реалізації своїх намірів по боротьбі з велозлочинцями - саме час долучатися.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Maksym » 15.10.15 15:11

Якщо не зберігати велосипеди в громадськиx місцяx - то не повториться. А якщо навмисне провокувати злодіїв - то чому дивуватися? Й навіщо відволікати поліцію від важливішиx викликів?

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 15:42

Якщо не виходити з дому, то можна померти незайманим :yes

Аватар користувача
nikon
* * * *
Повідомлень: 965
З нами з: 10.7.03 20:49
Skype: alexxnik
Стать: чол
Звідки: Kiev, Печерській bridge(поки ще не рухнув)

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення nikon » 15.10.15 17:47

Зламати Систему це саме як вбити Дракона! Краще "спустися" на Землю і не кидай своє майно деінде!
Нема ума - считай калека!

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 18:01

Систему і не треба, власне, ламати в прямому сенсі - її треба налаштувати під наші вимоги. Це цілком під силу невеликій зацікавленій групі людей.

ПС: моє місто - це не "деінде", а цілком земний простір. Маючи зону комфорту, що виходить за межі квартири, сприймати крадіжку велосипеда (міцно пристібнутого) як належне просто неможливо. Це не для всіх, погоджуюсь, тому проходьте мимо, якщо ваша думка розходиться з даною тезою.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Maksym » 15.10.15 18:14

Кілька мільйонів людей на Майдані які стояли, сотня яка там загинула + тисячі які загинули на сході НЕ ЗМОГЛИ НІЧОГО ЗЛАМАТИ! А ви марите тим, що вдасться зламати невеликій групі людей? В єдиному випадку, хіба що - якщо вони з поясом шахіда проникнуть до зали ВРУ під час сесійного засідання й підірвуть себе. А їхні спільники це зроблять на митницях, в МВС та інших органах влади. Одночасно. Є добровольці? Отож бо...
Сприймати крадіжку ви можете як завгодно - але по факту це просто робота. Буденна щоденна праця із заробітку грошей. На щастя для крадіїв створені спеціалізовані мережі збуту краденого - тому над тим куди подіти голову ламати вже не потрібно.

Аватар користувача
SilverS
ничего не осталось
ничего не осталось
Повідомлень: 3083
З нами з: 23.4.05 02:41
Стать: чол
Звідки: Киев,Харьковский

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення SilverS » 15.10.15 18:30

Чувак оставляет золотое кольцо/велосипед/кошелек,надежнейше привязанным стальным тросиком,через пять часов приходит,а кошелька нет,представляете себе!?! :cry:
Ну или велосипеда.
После чего он вызвает Полицию и вместо того что бы заниматься делами ,она вынужденна три часа, выслушивать о том что: "ну вот он тут прямо стоял,еще вчера в обед,обьявите план перехват,вызовите два десятка сотрудников и через суд затребуйте,изьятие всех записей камер наблюдения,фигли вы не хотите работать,бестолковые!?" :dash2:

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 19:05

... і буде абсолютно правий, бо сьогодні "хтось" краде пристібнуте, а завтра вже лізе в квартиру.

ПС: Сільверс, не витрачай час, покажи приклад.

+ хе, хе, забавно: http://olx.ua/list/user/bS0R/

Аватар користувача
nikon
* * * *
Повідомлень: 965
З нами з: 10.7.03 20:49
Skype: alexxnik
Стать: чол
Звідки: Kiev, Печерській bridge(поки ще не рухнув)

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення nikon » 15.10.15 19:10

Систему і не треба, власне, ламати в прямому сенсі - її треба налаштувати під наші вимоги. Це цілком під силу невеликій зацікавленій групі людей.

ПС: моє місто - це не "деінде", а цілком земний простір. Маючи зону комфорту, що виходить за межі квартири, сприймати крадіжку велосипеда (міцно пристібнутого) як належне просто неможливо. Це не для всіх, погоджуюсь, тому проходьте мимо, якщо ваша думка розходиться з даною тезою.
Проходьте Ви, мимо, без улюбленного вела, а я буду їздити і не кидати, як терпіла, свій вел, ДЕІНДЕ! (потрафлять лугандону! )
І ще, "нашого міста" немає взагалі, а є тільки наше місце в місті, з цього і треба виходити і розраховувати свої можливості....
Нема ума - считай калека!

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Покарання за торгівлю краденим - системний підхід

Повідомлення Vognick » 15.10.15 19:27

Воістину.


Повернутись до “Вкрадені велосипеди”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей