Ария

Для обговорення концертів, вистав, книжок, фільмів.....та iн.
Аватар користувача
dimsan
* * * * *
Повідомлень: 1813
З нами з: 1.7.03 10:49
Стать: чол
Звідки: PRAHA

Ария

Повідомлення dimsan » 12.9.05 14:39

Кто собирается?

Самое интерестное кто был на прошлом концерте, как оно без Кипелова?
...ну какой ты князь тьмы - Ты Детя Божье... :) © Gepard

Аватар користувача
Yarder
* *
Повідомлень: 114
З нами з: 6.6.05 10:20
Skype: yarder.look
Стать: чол
Звідки: Киев, Дорогожичи

Повідомлення Yarder » 13.9.05 11:43

по моему скромному мнению, Ария-Кипелов=0 (от оригинальной Арии остался один Холст).
На Арию не ходил в прошлом году, но был на Кипелове. Разочарование полное. Ступор в творчестве у них полнейший. Звук был совсем никакой (гитары на высоких резали уши). В этом году не пойду - платятся деньги ни за что. А если учесть, что они на сцене уже 20 лет и так лажают, то становится грустно.

Аватар користувача
Эльф
* * * *
Повідомлень: 531
З нами з: 1.3.05 11:35
Стать: чол
Звідки: Вышгород

Повідомлення Эльф » 15.9.05 16:18

Был я в прошлом году на Арии. Эххх не то совсем.
При Кипелыче энергетика была другая. Было ощущение свободы, воли к победе, к жизни. А тут какое-то темное, давящее на психику беспокойство. Вокал у Беркута намного хуже Кипеловского (в студии его, конечно, вытягивают). С момента распада только 2 хорошие песни записали: "Колизей" и "Там высоко". У Кипелыча вообще 0, даже его "Вавилон", которым он так бахвалится, мне совсем не нравится.

Смотрел на сайте Кипелова, так он в октябре должен быть в Киеве. Вот на него еще хочется сходить, хоть я и боюсь разочароваться. (А Маврин тоже свалил от Кипелова, думаю что не просто так). :(

Аватар користувача
F.O.X.
*********
Повідомлень: 4004
З нами з: 19.11.02 17:45
Skype: constfox
Стать: чол
Звідки: Киев. Др. Народов

Повідомлення F.O.X. » 15.9.05 16:56

мне понравилось в прошлом году, а голос у Беркута не хуже - он другой;)
Жить хочется лучше, а приходится веселее...

Аватар користувача
Эльф
* * * *
Повідомлень: 531
З нами з: 1.3.05 11:35
Стать: чол
Звідки: Вышгород

Повідомлення Эльф » 16.9.05 08:08

Был я в прошлом году на Арии. Эххх не то совсем.
При Кипелыче энергетика была другая. Было ощущение свободы, воли к победе, к жизни.
Реготав. :p :p :p
Тю!!! :duma: От нерозумний хлопчисько, кожен шукає в музиці щось своє, світогляд у кожного різний. Чому це тобі так смішно стало? Чи може ти гот? :p ;)

Я згоден, що в Беркута інший вокал. Добре, що він не намагається бути схожим на Кіпелова. Але! Студійний запис, та живий голос ну зовсім різні.

Аватар користувача
Эльф
* * * *
Повідомлень: 531
З нами з: 1.3.05 11:35
Стать: чол
Звідки: Вышгород

Повідомлення Эльф » 16.9.05 12:41

Смішно чого?
Що, припустимо, споживачі попси типу Вєлікой І Ужасной Брітні - якось легко відносяться до того споживання.
Сракою подригали - і задоволені.
Ніхто нічим не морочиться - люди відпочивають.

А от фоннати ВІА Арєя і подібного чомусь вважають що вузьке їх коло, страшенно далекі вони від народу - вони слухають Справжній РЬОКК!!! Пафосні соплі - ето наше всьо!!!

Ось це й смішно. :gerl:
Споживачі чудової фірми Snowbike... :D

Якщо тобі подобється "руки ввєрх", то слухай на здоров'я, насолуджуйся чудовим змістом та неймовірною музикою :inlove:. Але чому ж ти намагаєшся висловлювати своє "фє" у речах, які ти не розумієш? В цій темі ніхто нічого пафосно не казав, не кричав "Попса маст дай", люди спілкуються про різницю між минулою "Арією" та теперишньою.
Та й не треба так хвилюватися про наше "вузьке коло", краще випити декілька краплів валер'яну та послухати "Зой, що ж я знову наробила! ".

ЗІ. Мабуть народний англійський ВІА "Жуки" теж "пафосно-сопливі" *oops*. Проте попса вмирає дуже швидко...

Аватар користувача
foxik
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 1009
З нами з: 16.1.03 15:31
Стать: жін
Звідки: Киев

Повідомлення foxik » 16.9.05 15:45

народ, оверквотинг "карается законом"
Это последнее китайское предупреждение. В дальнейшем все такие сообщения будут отправляться в топку.
Лучше согрешить и покаяться, чем не согрешить и раскаиваться...(Д. Бокаччо)

Аватар користувача
Taurus
*
Повідомлень: 11
З нами з: 17.8.05 08:23
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Taurus » 17.9.05 21:40

Група дійсно була класна. Пишу "була", бо зараз ні Арія, ні Кіпєлов нічого нового вартого не видають. Мабуть, їм, все таки, не варто було розпадатись, це негативно позначилось на творчості. Хоча, коли свого часу вже був розпад, Кіпєлов з Мавріним видали прекрасний альбом "Смутное время".

Аватар користувача
Эльф
* * * *
Повідомлень: 531
З нами з: 1.3.05 11:35
Стать: чол
Звідки: Вышгород

Повідомлення Эльф » 19.9.05 08:20

Не только Мейден, а еще много других групп продолжали Творить после ухода солиста. К сожалению, с Арией не так. Маврин тоже ушел через некоторое время из новосозданной группы "Кипелов". Как мне кажется, Кипа начал слишком сильно размахивать пальцами. Надеюсь, что обе группы поймают свою музу и напишут что-то стоящее.


Повернутись до “Культурне життя України: турбота про духовну спадщину країни, та культурний розвиток генофонду нації”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей