Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2188
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка
Контактна інформація:

Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Uda4nik » 25.4.16 18:03

Тема для обговорення петицій до Київскої Міської Ради з сайту https://petition.kievcity.gov.ua/petitions/
А також для реклами інформування відвідувачів форуму про цікаві та корисні пропозиції до міської влади, які можуть покращити якість життя в столиці.
І, звісно ж, для критики шкідливих на Вашу думку петицій.

Розміщуйте тут посилання на корисні на Вашу думку петиції по Києву.

Користуючись нагодою, дам реклямку своєї петиції :)
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3374
Вона про стежки на газонах у подвір`ях. Я пропоную прокласти тротуари не там, де заплановано по плану забудови, а там, де мешканцям зручно ходити.
Вважаю цю пропозицію корисною, підтримайте :)
Прихований текстпоказати
Зображення
Доречі, є позитивний досвід білорусів в обладнанні тротуарів за принципом зручності пересування: http://s13.ru/archives/41487
Востаннє редагувалось 26.4.16 12:31 користувачем Uda4nik, всього редагувалось 1 раз.
Избрание малограмотного наркомана в президенты - это сигнал, что СТРАНА БОЛЬНА. Сигнал всем:
- Олигархам: надо отжимать.
- Партнёрам: надо сваливать.
- Врагам: надо добивать.

2) Роздаю пекучі перці (рослини на підвіконня) https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=151&t=171902

Аватар користувача
stan_slav
* * *
Повідомлень: 360
З нами з: 4.10.11 01:22
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення stan_slav » 26.4.16 08:35

Виходячи з практичного спостереження тротуарів на троєщині - як їх не прокладай - все одно перед початком опальювального сезону комунальники все перекопають.
Те саме стосується й квітників - всі вони опиняються під завалом товстого шару піску.
На мою думку пропозциція доцільна, але вона не застрахована від подальшої руйнації.
От якби зообв'язати комунальні служби відновлювати тротуари до стану "як було"...
Ride MARIN & GIANT bikes.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2188
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка
Контактна інформація:

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Uda4nik » 26.4.16 12:30

Я розумію, що не всі стежки можливо переробити у тротуари. Але якщо обладнають твердим покриттям хоча б частину стежок - буде добре.
Избрание малограмотного наркомана в президенты - это сигнал, что СТРАНА БОЛЬНА. Сигнал всем:
- Олигархам: надо отжимать.
- Партнёрам: надо сваливать.
- Врагам: надо добивать.

2) Роздаю пекучі перці (рослини на підвіконня) https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=151&t=171902

Аватар користувача
olexande
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 18.5.11 09:28
Skype: olexande
Стать: чол

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення olexande » 27.4.16 14:55

https://petition.kievcity.gov.ua/petiti ... 2878&icf=1

Створити рекреаційний вело-маршрут "Київські острови"
Київ довгий час мав статус зеленого міста. На жаль, сьогодні столиця відома перш за все дикою кількістю МАФів, ТРЦ, автівок, парковок на тротуарах, а повітрям просто неможливо дихати.
В межах Києва знаходяться десятки великих та малих островів. Їх рекреаційний потенціал майже не використовується киянами через погано розвинуту рекреаційну інфраструктуру. Але 2015 році був створений чудовий веломаршрут Троєщина - Європейська площа, що пролягає через Труханів острів. Дорога дуже швидко стала популярною серед велосипедистів. Я пропоную побудувати подібний маршрут, який з*єднає чотири (!) острови: острів мікрорайону Русанівка, Венеціанський, Долобецький та Труханів. Довжина складе 5 кілометрів, ширина - приблизно чоитири метри. Цією дорогою велосипедист зможе менш ніж за двадцять хвилин доїхати від Пішоходного моста до Русанівки, насолоджуючись чистим повітрям та природою.

Для створення маршруту необхідно:
-побудувати вело-пішохідний міст над Русанівською протокою між Русанівкою та островом Венеціанський;
-побудувати вело-пішохідний міст над річкою Десенка між островами Труханів та Долобецький;
-власне побудувати дорогу довжиною 5 кілометрів, шириною чотири метри, в відбійниками (аби автівки не гасали в рекреаційній зоні);
-побудувати 4-5 альтанок на шляху (подібні були побудовані на Трухановому острові).

Рекреаційний вело-маршрут - це те, що об*єднає київську громаду, це європейська практика, досить вже руйнувати місто! Столиця має стати прикладом для інших міст.

Будь ласка, підтримайте мою петицію! :)
Ученые утверждают, что человеческий организм растёт лишь до 25 лет, но об этом, вероятно, не знает ни живот, ни жопа

2014+2015 = 1611km
2016 = 822 km

Аватар користувача
olexande
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 18.5.11 09:28
Skype: olexande
Стать: чол

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення olexande » 27.4.16 15:15

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2373

ПРОТИ будівницва підземного паркінгу за рахунок Київського велотреку,ЗА реконструкцію велотреку та створення Центру велосипедної культури Києва тільки за результатами конкурсу
Більше десяти років триває боротьба за порятунок і відновлення славетного Київського велотреку – найстарішого спортивного об’єкта Києва (відкритого у 1913 році) та одного із найстаріших велотреків Європи.
Після Революції Гідності кияни подвоїли зусилля, і в результаті було вирішено юридичні проблеми велотреку. Почали обговорюватись плани реконструкції, яка мала відбуватись за результатами конкурсу проектів.
Чому саме конкурсу? В Україні не має багатофункціональних центрів розвитку велокультури, і Київ з нашим унікальним велотреком в центрі міста має стати першим. Але правильно запроектувати і якісно реалізувати такий Центр можливо тільки за результатами конкурсу.
20.08.2015 на велотреку відбулась презентація концепції створення Центру велосипедної культури Києва, розробленої Департаментом архітектури КМДА (спільно із волонтерами-архітекторами та активістами громадського руху). Концепція була схвалена мером Кличко та ним були дані вказівки її реалізовувати. Вона передбачала наземну парковку на 10 місць, але не будівництво підземного паркінгу.
Під цю концепцію Київрадою було виділено із міського бюджету 35млн.грн (із них на 2016рік – 26млн.грн) на „Реставрацію з пристосуванням споруд велотреку з благоустроєм прилеглої території в межах вул. Б.Хмельницького, М.Коцюбинського та В.Липинського”. Жодної згадки про гроші на будівництво підземного паркінгу.
В грудні 2015 громадськість підготувала відкритий лист до київського міського голови щодо забезпечення прозорості всіх процесів навколо велотреку та організації конкурсу проектів реконструкції. Вже на момент виходу публікації (15.12.2015), лист мав масштабну підтримку і отримав широке розповсюдження (офіційної відповіді на нього так і не надійшло). 16.12.2015 всі викладені у листі ініціативи були підтримані депутатами Київради на засіданні Постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.
17.12.2015 вийшло розпорядження КМДА №1214 про реставрацію велотреку із пристосуванням для сучасного використання та благоустроєм прилеглої території, замовником робіт визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Керуючу проектом компанію було призначено без відкритого конкурсу. І знову жодного натяку про будівництво підземного паркінгу.
Реакцією на тиск з боку громадськості стала організована 23.12.2015 зустріч деяких представників КМДА з активістами. Зустріч не була відкритою, вибірково запросили лише декілька активістів та представників деяких організацій.
На ній були показані передпроектні розробки КП «Житлоінвестбуд-УКБ», і вперше було оголошено про наміри побудувати підземний паркінг на 40 місць площею 938кв.м, який згодом передати до КП „Київтранспарксервіс”, а не на баланс треку.
Представники громадського руху виступили категорично проти, оскільки: 1) підземного паркінгу не було передбачено в публічно затвердженій мером первинній концепції розвитку велотреку та не передбачено в міському бюджеті; 2) на ділянці перед велотреком небезпечно і недоцільно будувати подібну капітальну споруду, тим більше шляхом нецільового використання бюджетних коштів, виділених на велотрек.
Більш детальну інформацію та всі документи можна знайти на сторінці https://www.facebook.com/velodrome.kiev/
Зараз на велотреку вже йдуть не тільки вишукувальні, але і повномасштабні демонтажні, земляні та будівельні роботи без належним чином оформленої і погодженої проектної і дозвільної документації, завезене важке обладнання та конструкції, зроблені перші свердловини і закладні для будівництва паркінгу. Вимоги громадськості щодо конкурсу проектів ігноруються, повним ходом йде освоєння бюджетних коштів з метою здати „реставрований” велотрек (а фактично - непотрібний велосипедистам і неналежний велотреку паркінг) до Дня Києва. Це взагалі дуже погано — будувати паркінг для авто за гроші велосипедистів.

Не дамо закатати велокультуру в асфальт!

Наші вимоги:
- негайно зупинити розпочате будівництво підземного паркінгу перед велотреком, як і взагалі будь-які будівельні роботи до повного погодження проектної документації;
- зупинити нецільове використання бюджетних коштів, виділених Київрадою на реставрацію Київського велотреку, більшість яких КП «Житлоінвестбуд-УКБ» фактично планує використати на будівництво підземного паркінгу;
- зупинити відведення земельних ділянок велотреку (та поруч з ним) для потреб підземного паркінгу;
- створити постійно діючу робочу групу з питань велотреку із представників громадськості, КМДА, Антикорупційної ради при міському голові, депутатів Київради, інших зацікавлених організацій;
- оголосити та провести конкурс проектів створення Центру велосипедної культури Києва та реконструкції велотреку, будівельні роботи проводити тільки після конкурсу та погодження проектної документації;
- провести за рахунок виділених коштів повноцінну реконструкцію будівлі та реставрацію полотна з використанням сучасних технологій, виконавців робіт визначити в порядку відкритого відбору серед досвідчених фахівців;
- забезпечити публічні обговорення всіх питань велотреку та конкурсного завдання на проектування, а також участь представників громадськості в усіх робочих процесах, доступ до всієї документації, а також на територію велотреку під час реконструкції.
Ученые утверждают, что человеческий организм растёт лишь до 25 лет, но об этом, вероятно, не знает ни живот, ни жопа

2014+2015 = 1611km
2016 = 822 km

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення de Balzam » 28.4.16 10:40

https://petition.kievcity.gov.ua/petiti ... 2878&icf=1

Створити рекреаційний вело-маршрут "Київські острови"
против строительства моста Русановка-Венецианский. Мост Долобецкий-Труханов, вот это точно необходимое. (на метро на довбычку ездить :D )
Pǔjīng SB

Аватар користувача
olexande
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 18.5.11 09:28
Skype: olexande
Стать: чол

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення olexande » 28.4.16 12:13

А что плохого может быть от моста "против строительства моста Русановка-Венецианский."?
Просто не знаю и интересуюсь.
Ученые утверждают, что человеческий организм растёт лишь до 25 лет, но об этом, вероятно, не знает ни живот, ни жопа

2014+2015 = 1611km
2016 = 822 km

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення de Balzam » 29.4.16 11:02

И я не знаю. Чисто субЪективно. Не нравится. На Венецианский просто попасть: м. Гидропарк. А "Русановка" это не тот остров, на котором интересно. Там живут.
Pǔjīng SB

Аватар користувача
olexande
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 18.5.11 09:28
Skype: olexande
Стать: чол

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення olexande » 2.5.16 22:17

З іншої сторони - для когось може буди зручним там почати / закінчити поїздку ...
І буде "додатковий" маршрут: "скрізь острови"...
Ученые утверждают, что человеческий организм растёт лишь до 25 лет, но об этом, вероятно, не знает ни живот, ни жопа

2014+2015 = 1611km
2016 = 822 km

Gatuno
*
Повідомлень: 5
З нами з: 17.7.15 12:53

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Gatuno » 16.5.16 09:39

Дозволити провозити велосипеди в метро (спроба № 2) - требагол!
Человэли - голосуймо! :

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3234

ps "Всього учасників(velokyiv.com forum) 40191"!!!
Та за день можна цю петицію оформити. Адміни, може розіслати по всіх @ учасників цю петицію і зразу набере 10к )

Gatuno
*
Повідомлень: 5
З нами з: 17.7.15 12:53

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Gatuno » 16.5.16 09:44

Доречі ось ще одна (мною особисто запущена):
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3336
Переходив там і пішим, і з вело... :o - треба надземний переход!

Голосуймо, колєги!

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1539
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Stepik » 16.11.16 12:34

Велодоріжка на Патона замість реверсивної смуги

https://petition.kievcity.gov.ua/petiti ... 4997&icf=1
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2188
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка
Контактна інформація:

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Uda4nik » 7.12.16 20:30

Підвищення граничної межі безмитного пересилання товарів в міжнародних поштових та експрес-відправленнях зі 150 до 220 євро
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/820


Підвищення порогу неоподатковуваного імпорту товарів до 500 євро (від теперішніх 150 євро)
https://petition.president.gov.ua/petition/31085
Избрание малограмотного наркомана в президенты - это сигнал, что СТРАНА БОЛЬНА. Сигнал всем:
- Олигархам: надо отжимать.
- Партнёрам: надо сваливать.
- Врагам: надо добивать.

2) Роздаю пекучі перці (рослини на підвіконня) https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=151&t=171902

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2188
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка
Контактна інформація:

Re: Петиції різні - кумедні, корисні (Київ)

Повідомлення Uda4nik » 23.5.19 13:35

За відставку Президента України Володимира Зеленського.
https://petition.president.gov.ua/petition/53360
Прихований текстпоказати
Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!
Избрание малограмотного наркомана в президенты - это сигнал, что СТРАНА БОЛЬНА. Сигнал всем:
- Олигархам: надо отжимать.
- Партнёрам: надо сваливать.
- Врагам: надо добивать.

2) Роздаю пекучі перці (рослини на підвіконня) https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=151&t=171902


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість