Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Трям » 14.5.14 01:50

Зображення Зображення

Зображення


ВІД ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ –

ДО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

скачать программу в формате PDF :
http://lesyaorobets.com.ua/uploads/Lesy ... rogram.pdf


http://nashkiev.ua/
Голосовалка в левом нижнем углу
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Moderator » 14.5.14 04:17

Леся Оробець
4 ч. назад
ОЛІГАРХІЧНИЙ ДОГОВОРНЯК ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ. МЕНЕ ЩОЙНО ЗНЯЛИ З ВИБОРІВ

Щойно ТВК прийняла рішення про зняття мене з виборів і як кандидата в мери, і як лідера списку партії "Нове життя".

Члени ТВК від УДАРу, Батьківщини, Партії регіонів і компартії продемонстрували зворушливу єдність.

Ніколи не думала, що скажу вслух цю затерту фразу: за що ми стояли на Майдані? Щоб через три місяці колишні соратники по барикадах мочили мене методами януковича-ківалова?

Учасники олігархічного договорняка так і не зрозуміли, що відбулося в Україні за останні півроку. Не допомогло ні метушня коло бульдозера, ні вдихання порошкового вогнегасника.

Рекламувати "життя по-новому" в телевізорі - це одне, а своїми справжніми вчинками - зовсім інше.

П.с. Формальною підставою було те, що в мери я йду як самовисуванець і як позапартійна очолюю партійний список (ст.35). Зняття відбулося в останній можливий день (давня фішка - ще при Кучмі так знімали).

Та ж доля постигла Івана Салія - його теж зняли, за його словами "за компанію". Комісія "не змогла виявити" цю фатальну помилку в документах і зареєструвала мене 29 квітня. Тепер виконала команду "зняти".

Офіційне роз'яснення представника ЦВК Андрія Магери на мою користь - спочатку остудило пил. Але після телефонних переговорів ставки зросли, і сором'язливість поступилась жадібності;)

П.п.с. Голова ТВК від УДАРу, секретар від Батьківщини.

Ми завтра оскаржимо це рішення. Кампанія продовжується.

Ми переможемо!
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Wind
* * *
Повідомлень: 485
З нами з: 7.6.10 12:27
Skype: ryaboshapka_v
Стать: чол
Звідки: Киев, Березняки

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Wind » 14.5.14 07:33

Я в шоке. Казалось бы времена подобных решений остались в прошлом, а нет. Надеюсь все разрешится в пользу Леси.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Vadim Bus » 14.5.14 07:57

А Ви думали у боксера зовсім немає мозгів, і він не розуміє що в одні ворота програє Лесі вибори..

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Trion » 14.5.14 09:08

Леся Оробець
3 сек. назад возле Киев


ВЧОРАШНІЙ ЕФІР 1+1 ПРО МОЄ ЗНЯТТЯ - ПРЕКРАСНИЙ ЗРАЗОК "РОСІЙСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ"

Вчора о 23.50 диктор ТСН оголосив, що я ДОБРОВІЛЬНО ЗНЯЛА свою кандидатуру з виборів мера Києва і депутатів Київради. Ніби-то я подала в комісію заяву і вона її задовільнила!!!

Журналістів ні моя команда, ні команда Салія не інформували про події. Вони прийшли самі. Правда члени комісії від Удару переговорювались між собою "ну где ж наш телевизор".

За моє зняття ТВК голосувала десь між 00.05 і 0.30. Ефір на ТСН був о 23.50 - вже змонтований.

Знімальна група ТСН була присутня на знятті Салія!!! І пішла, чому є свідки і відеодокази!!! Але якимось чином знала, що Оробець знімуть, чудеса. Таке правда регулярно буває з російськими журналістами, вони теж містично знають майбутнє.

Нагадаю, що без брехливої пропаганди ненависті, якою займались люди, які чомусь називають себе журналістами, не було би смертей на Майдані, в Одесі, на Сході, не було би втрати Криму.

Журналістика має бути чесною, об'єктивною і спиратись на факти. Тільки такою - в новій Україні. Це не пижити по-новому, бо зовсім по-старому.

Моя команда вивчає шляхи притягнення наклепників до юридичної відповідальності. На випадок, якщо не буде спростування і вибачень.

Ось відео сюжету 1+1. Так як новини ТСН іноді зникають у них з сайту, перезалила відео на свій Ютуб-канал: https://www.youtube.com/watch?v=Pzj_BTj-c8M.

Аватар користувача
BlackFire
* * * *
Повідомлень: 754
З нами з: 29.5.10 22:20
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення BlackFire » 14.5.14 09:53

Избирательная комиссия отменила регистрацию кандидатом в мэры Киева депутата ВР от Батькивщины Леси Оробец и экс-главы КГГА Ивана Салия.
Spoiler
Show
Избирательная комиссия отменила регистрацию кандидатом в мэры Киева депутата ВР от Батькивщины Леси Оробец и экс-главы КГГА Ивана Салия.
Об этом она написала на своей странице в Facebook.
"Только ТИК (територіальная избирательная комиссия - ред.) приняла решение о снятии меня с выборов и как кандидата в мэры, и как лидера списка партии "Новая жизнь", - рассказала Оробец
По ее словам, основанием для такого шага было то, что в мэры политик баллотируется как самовыдвиженец и одновременно как беспартийная возглавляет партийный список.
"Снятие произошло в последний возможный день (старая фишка - еще при Кучме так снимали)", - подчеркивает Оробец.
Также сообщила, что о снятии с выборов Салия. Тот якобы утверждает, что его регистрацию отменили "за компанию".

"Комиссия "не смогла обнаружить" эту роковую ошибку в документах и зарегистрировала меня 29 апреля. Теперь выполнила команду "снять", - добавляет Оробец.
По словам депутата, ее команда собирается обжаловать это решение.
Как известно, выборы мэра Киева должны состояться в один день с президентскими - 25 мая. В них намерены участвовать 19 кандидатов.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення de Balzam » 14.5.14 13:23

Щто? Опять вынуждают портить булетень? я таки когда-нибудь фосфором подпорчу...
Pǔjīng SB

krip
*
Повідомлень: 26
З нами з: 6.8.10 11:26
Стать: чол

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення krip » 15.5.14 17:54

Оробець знову кандидат
ЦВК відновив Оробець кандидатом в мери Києва

Центральна виборча комісія (ЦВК) відновила Лесю Оробець кандидатом на посаду мера Києва і кандидатом у депутати Киевоского міської ради за списком партії "Нове життя". Про це стало відомо на засіданні ЦВК, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, рішенням ЦВК було скасовано постанову Київської міської виборчої комісії від 13 травня 2014 р.
>>>
Зображення
я так понимаю это так:
Когда всё утихнет - вернемся к вопросу о велосипеде для депутата
:good: :Yahoo!:

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Moderator » 16.5.14 03:29



я так понимаю это так:
Когда всё утихнет - вернемся к вопросу о велосипеде для депутата
:good: :Yahoo!:
У депутата - кандидата был День Рождения и любящий супруг решил жене сделать подарок. Изначально планировалось сделать сюрприз, но когда я в 22.30 привёз на Подол три разных по предназначению велосипеда, то инициативная группа признала, что подарок именинница должна выбирать сама. Так я и познакомился с потенциальным мэром. :yes
( и м х о - Киеву очень повезет, если он сможет продемонстрировать продажным политикам, что тонны бумаги с лживыми обещаниями уже не работают. Только поступки. Только честность. А для этого надо просто, чтоб каждый *воин диванной партии* объяснил почему *рыжий и умный* мэр предпочтительнее других.. ) Всего лишь час катания по улице и выбор был сделан :p ( что тоже не могло не радовать, ибо как бы я мог голосовать за кандидата, который бы поверхностно отнёсся к выбору двухколёсного друга) Основным аргументом выбора оказался багажник. На котором можно возить ребёнка.
Шлем KLS ROCKET 2014 просто идеально подошел и тем самым все остались довольны....

p.s. отвечаю на вопрос *друзей*
Мне никто не платит за эту тему.
Отдавая велосипед я рекомендовал заклеить надпись Kellys - чтоб приверженцы других брендов не испытывали дискомфорт :mosking:
( кроме шуток )
Поскольку я сам на работе расставляю, протираю, консультирую, развешиваю и пр, то я с уважением отношусь к людям, которые такие же простые в общении
Кроме того именно Леся зимой при первой необходимости прыгала в машину и мчалась в райотдел или больницу махать корочкой перед рожами продажных мусоров. ( на фоне убогих заявлений Кролика *вы провокаторы* и Боксёра *он не хочет уходить* :bad: ) Думаю не надо никому объяснять, что бы было , если бы мы проиграли ...
именно поэтому моя аватара здесь и на ФБ именно такая....
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Трям » 16.5.14 03:35

Леся Оробець

Рідні!

Події останніх днів – ще одне підтвердження, що традиції ведення брудної передвиборчої кампанії не так легко викорінити. Та завдяки вашій небайдужості і шаленій підтримці, нам вдалося добитися справедливості! Друзі, тепер нам особливо потрібна ваша допомога, щоб закінчити розпочате – чесно провести ці вибори.

Мій штаб формує команду спостерігачів.
Spoiler
Show
Завданнями спостерігачів є співпраця з районними юристами до дня голосування з метою фіксації порушень виборчого законодавства шляхом складення актів про порушення виборчого законодавства (незаконну агітацію, підкуп виборців тощо), а також проведення спостереження на виборчих дільницях в день виборів за ходом голосування та підрахунком голосів виборців.

Офіційним спостерігачем може стати кожен громадянин України! Для цього не потрібна реєстрація у Києві.

Приєднуйтесь!

Щоб стати офіційним спостерігачем та захистити результати виборів, треба:
1. Заповнити анкету: http://bit.ly/1qFkJsQ.
2. Роздрукувати і заповнити заяву (від руки) - http://bit.ly/1g384Lw. Зразок - http://bit.ly/1g8hIwj.
3. Додати ксерокопію паспорту (1,2 сторінки та сторінка з реєстрацією).
4. Передати цей пакет документів до вечора суботи, 17 травня, у центральний штаб (вул. Межигірська, 30).

Контактні особи: Оля Ковшова (kovshova85@gmail.com) та Olenka Halushka (olena.halushka@gmail.com)

Дуже розраховую, що разом ми зробимо ці вибори чесними!
FAQ | ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ ПО ЗНЯТТЮ З ВИБОРІВ

Друзі, лунає багато запитань і коментарів про зняття Лесі з виборів. Ми зібрали ті, що найчастіше зустрічаються і підготували відповіді. Будемо вдячні, якщо допоможете пояснити друзям, що сталося, пояснити позицію команди Лесі. Якщо зустрінете нові питання, пишіть у коментарях, будемо розширювати список.
Spoiler
Show
1. Чому Лесю Оробець було знято з виборів мера?
- Рейтинги кандидатів дуже швидку змінюються. Коли конкуренти побачили, що рейтинг Лесі стрімко зростає, вони вирішили піти нечесним шляхом.

2. Хто стоїть за зняттям Лесі з реєстрації?
- Очевидно, що усунення Лесі Оробець з дистанції вигідно для Віталія Кличка. Його політтехнологи, вочевидь, розраховували, що частина виборців, що збиралися голосувати за Лесю, віддадуть свої голоси йому. Із зняттям Лесі з перегонів подальша боротьба буде точитися між Кличком та Бондаренком. Ось список членів комісію, що голосували за зняття Лесі Оробець: http://on.fb.me/1g5orHA

3. Чому юристи Лесі та вона сама, юрист за фахом, допустили помилку з реєстрацією?
- Юристи виборчого штабу Лесі діяли згідно із законом. Стаття 35, частина 6 ЗУ "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2487-17) каже, що особа може бути висунута кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови шляхом висування місцевою організацією (місцевими організаціями) лише однієї політичної партії або шляхом самовисування."Висування на ці посади є паралельними процесами і вони не перетинаються. Немає заборони поєднувати два шляхи висування (кандидата в депутати і кандидата в мери), як це і зробила Леся Оробець.

Більше того, є офіційне роз'яснення заступника голови Центральної Виборчої Комісії Андрія Магери, яке Леся виклала на своїй особистій сторінці (http://on.fb.me/1gn7bxJ)

4. Так Лесі і треба, нам не подобається її виборча кампанія, агітматеріали тощо. Ми вважаємо, що вона не має бути мером Києва.
- Проведення демократичних виборів - це ознака зрілого суспільства. Але вибори мають пройти чесно. Якщо ви проти Лесі - прийдіть та проголосуйте за більш достойного кандидата. Але якщо ви підтримуєте протизаконне зняття - чим ви краще за Партію регіонів чи комуністів?

5. У неї все одно малий рейтинг, не варто зараз піднімати шум.
- Який рейтинг у кандидата, ми маємо дізнатися 25 травня. Кампанія дуже коротка і динамічна, настрої змінюються швидше, ніж це встигають фіксувати соціологічні дослідження. Значна частина виборців ще не визначилася. Виборці мають вирішити, хто переможе на виборах, а не нечесні конкуренти. «Проковтнути» зараз ці методи - означає погодитися, що й надалі замість нас все вирішуватимуть кулуарні «договорняки».
https://www.facebook.com/groups/lesya.mer/?fref=nf

P.s. Это делали не случайные прохожие. В разных районах повреждения одинаковые. Одинаковая свастика на Оболони и Теремках. У кого-то ещё есть сомнения, что Силы Зла пытаются противостоять Армии Добра ? 8-)
Зображення

phpBB [video]


p.p.s. перед клипом первый раз досмотрел рекламу до конца :p http://samopomich.ua/
Зображення

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: Киеву - нового мэра... Л.Оробец

Повідомлення Katod » 22.5.14 15:22

мені, як людина, Леся Оробець подобається, вона багато робила під час майдану, і вона схожа на героя мультика "врєдниє савєти", але в мене декілька питань.
Перше: тут Леся фігурує з Дем Альянсом, сьогодні отримав листівку, вона йде в Київраду зі своєю командою, вони напевне всі хороші люди. Але фотки з Демальянсом виглядають як фото з Шварцнеггером, що типу, от я колись стану качком. Питання в тому, чи вони будуть співпрацювати?
і друге: мені дали папірець з агіткою за Лесю, і там три основні пункти роботи в місті, і жодного пункта про те, що місто буде розвивати велоінфраструктуру.
Как ета панімать? Чи як каже НАєм, ета вапщє как? Як це взагалі? кажу я
Хай швидко передрукують агітки, ато перебування цієї теми на цьому форумі буде вводити в конгнітивний дисонанс.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей