22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Аватар користувача
Son1c
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 13.5.13 23:20
Skype: Vlad1slavik
Стать: чол
Звідки: Лыбедская

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Son1c » 29.7.13 11:47

Беда. Я тупил-тупил и дотупился. Обратно остались только люксы по 554 грн. Что делать не знаю. Буду мониторить, может чего появится...
Чайник на матрасе:)

Аватар користувача
LyudMika
*
Повідомлень: 3
З нами з: 19.4.13 20:26
Skype: lyudmika2011
Стать: жін

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення LyudMika » 29.7.13 13:24

Билеты в любом случае будут появляться, надо мониторить

Аватар користувача
Son1c
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 13.5.13 23:20
Skype: Vlad1slavik
Стать: чол
Звідки: Лыбедская

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Son1c » 31.7.13 11:23

3 дня смотрел - билетов нету, уже по чуть-чуть разбирают даже СВ. Очень жаль, но прийдется снятся с регистрации. Удачно вам катнуть.
Чайник на матрасе:)

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Iron Will » 31.7.13 12:58

А не рано ли паникуешь? Посмотри еще. МБ новые вагоны откроют.
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
triton
*
Повідомлень: 33
З нами з: 21.7.13 06:20
Стать: чол
Звідки: Донецк-Киев

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення triton » 31.7.13 16:04

to "Son1c"
у меня жена под ??? (возможно уедет в командировку в Европу....) поэтому будет лишний билет туда+обратно! Точно скажу - к концу недели!
всё будет О.+К.!

Аватар користувача
Son1c
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 13.5.13 23:20
Skype: Vlad1slavik
Стать: чол
Звідки: Лыбедская

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Son1c » 31.7.13 22:28

Если вы не в курсах 24е августа - День Независимости, 26е - выходной, и тьма народу будет ломится на Киев и с нашими вокзальными барыгами зацепить свободный билет шансов будет мало. Ехать я хочу, но не за 550 грн. в СВ и не с задержкой 10 часов на следующий поезд (+6 чаов на вокзале +4 часа в поезде)

triton было бы оч. круто, желательно быстрее выяснить, так как если я не попадаю на эту покатуху поеду с Vitoxom в Камянец-Подольский, туда билеты пока есть
Чайник на матрасе:)

Аватар користувача
klementiy
* * * *
Повідомлень: 602
З нами з: 10.7.07 11:10
Стать: чол
Звідки: народився в борисполі

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення klementiy » 3.8.13 20:22

Всего подъема (в высоте) 6 476 метра(ов) за 3 дня.. Однако)))
А якщо вам пощастить (починається з букви Ж), то будуте їхати ще і проти вітру #crazy_pilot #crazy_pilot #crazy_pilot
Але з такою компанією Живчик, giisa, Toni Parker, ДедМазай, LyudMika, poklopv, Сатори проблем у вас буде і так достатньо :good:
Дівчата, куди ви? Продайте квиток мені!
Сатори, LyudMika Чекаю вас на вокзалі :Rose:
косил косой косой косой (c)

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Iron Will » 4.8.13 13:14

Что же ты не успел принять участие и устроить нам полный "П"? (:

Интересно, кто в этот раз будет потеряшкой...
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
Живчик
* * *
Повідомлень: 303
З нами з: 18.7.10 09:40
Skype: zhivega
Стать: чол
Звідки: Позняки

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Живчик » 4.8.13 22:36

Если вы не в курсах 24е августа - День Независимости, 26е - выходной, и тьма народу будет ломится на Киев и с нашими вокзальными барыгами зацепить свободный билет шансов будет мало. Ехать я хочу, но не за 550 грн. в СВ и не с задержкой 10 часов на следующий поезд (+6 чаов на вокзале +4 часа в поезде)
На этой неделе разузнал и самому довелось испытать поезд №606 из Рахова до Львова. В свою очередь из Львова есть еще места на вечернии поезда. В этом случае придется немного не выспаться ночью но есть возможность провести день в Львове. Выбирай и решай сам.

Аватар користувача
Живчик
* * *
Повідомлень: 303
З нами з: 18.7.10 09:40
Skype: zhivega
Стать: чол
Звідки: Позняки

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Живчик » 4.8.13 22:40

Внесено дополнение

Первая ночевка:
с. Колочава. Садиба «БІЛЯ РІЧКИ». Стоимость с одного человека: 60 грн. Есть теплая вода, душ и все удобство в доме. Ужин и завтрак решим позже либо у этой же хозяйки либо в ресторанчике что 200 метров от нее.
Также в Колочаве есть музей под открытым небом "Старе село" (что-то похожое на наше Пирогово). Вход составляет 15 грн, экскурсия 50 грн. Ходить там без экскурсии нет смысла так как раскажут больше всего. Продолжительность экскурсии до 1,5 часа. По времени мы вроде как можем себе позволить такое удовольствие.

Вторая ночевка:
с. Усть-Черная. Садиба «У Андрія». Стоимость ночевки с одного человека плавающая: 60-75 грн. Есть теплая вода, душ. Имееться место для хранения велосипедов. Можно организовать мойку. По питанию: рядом имеються кафе-рестораны. График работы с 06-00 до 22-00. Если не успеем к этому времени то у хозяина есть магазин. Он откроет егодля нас и мы сможем закупиться продуктами и приготовить сами на кухне домика.

Третья ночевка:
г. Рахов. Приватна садиба "Міні готель". Стоимость ночевки с одного человека 70 грн. Для нас найдут место где поставить велосипеды. В наше распоряжение выделяют 2-а 3-х местных номера и 2-а 2-х местных номера. По питанию в Рахове будем искать самостоятельно, но думаю с этим проблем не будет.
Востаннє редагувалось 13.8.13 15:32 користувачем Живчик, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Sevych
* * *
Повідомлень: 259
З нами з: 13.5.07 17:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Sevych » 12.8.13 09:20

Вынужден сняться с регистрации. Буду сдавать билеты завтра (13.08) в первой половине дня. Если есть желающие - обращайтесь сегодня (второй телефон в профиле).
Пей вино и всё пройдёт...

Аватар користувача
ДедМазай
* *
Повідомлень: 130
З нами з: 11.5.11 22:08
Стать: чол
Звідки: Киев, м. Чернігівська

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення ДедМазай » 12.8.13 20:04

8) :hi
http://ilibrary.ru/text/1108/p.4/index.html

Аватар користувача
Живчик
* * *
Повідомлень: 303
З нами з: 18.7.10 09:40
Skype: zhivega
Стать: чол
Звідки: Позняки

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Живчик » 20.8.13 14:09

Трек, надеюсь, уже готов окончательно. Все, у кого имеются средства ЖПС могут его залить на свои устройства.
Предварительный бюджет поездки: 800-1000 грн. (200 грн жилье + 30 грн подъемник + по 50 грн на питание).
С собой необходимо брать покушать на поезд вечер и утро. На обед закупку думаю будем делать в Воловце.
Прошу всех хорошо подумать что из вещей брать с собой, дабы не тащить лишний вес и проехать весь маршрут с удовольствием.
Также не забываем велочехол, билеты и удостоверение личности.

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Iron Will » 28.8.13 09:56

Мое второе путешествие в Карпаты прошло достаточно удачно и насыщено. Будет что вспомнить и рассказать внукам :D
Горный пеше-веломарафон так же оставил неизгладимые впечатления)
Реальный минус похода - это время, хотелось еще и еще остаться объятиях страны гор и дикой природы.

Забавно, что на третий день коллектив разбился на 5 групп))
Спасибо Саше за организацию, трек можно частично повторить в след году и постараться катнуть без раховоза #crazy_pilot (:

Немногочисленные фотки позже.
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

poklopv
* * *
Повідомлень: 283
З нами з: 10.5.12 22:42
Стать: чол
Звідки: Киев, Дарницкий

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення poklopv » 29.8.13 23:29

Політали так політали #crazy_pilot ... Схили карпатських гір водночас тяжкі та прекрасні, жорсткі та приємні, сумні та веселі, красота "нє опісуємая", те що там бачиш не можливо описати, треба тільки відчути... Але й прекрасне нами теж було привезено - дівчата та гуцульські пригоди, які були завжди поруч.

В перший день наш відпочинок доповнював приємний водоспад "Шипіт" (до речі, вхід до якого був зі знижкою, в замін на навчання дівчини української мови. Було приємно, такий собі місцевий гостинець); підйомник "Піліпець" (такий собі піпець, вгору/вниз за 30 грн, при необхідності тільки вгору); оригінальний спосіб зупинки Живчика, щоб поїсти яфини - "Все... Зупинка 5 хв., їмо яфини!" і такий політ у ціж самі яфини з ровером із зупинкою в позі "зю"; роднічок у прохолодному лісі, якого шукала майже вся група; вечірній перевал "Міжгірья - Колочава" та приїзд в Колочаву; пізнє очікування блукацького Мазая та частування місцевої грушівки :friends: ; знову таки гра на трембіті, нічне поселення в хороми, теплий душ...

Другий день прощальний затяжний сніданок; відважний хребет Красний - круті затяжні підйоми/спуски перевіряли нашу витривалість та не переломний дух іти вперед, вперед, вперед :crazy: %) .

Третій день давав нам одні бонуси - лопушнівські ожини на довгому та не дуже крутому підйомі; приємно красивий туман; джипо-мото рух поблизу гори Догяска (мабуть Гришевська) з транспортуванням чеченців на кордон :p ; радісний політ і спів однієї пари птахів в тумані, що супроводжували нас попереду; запряжені в собачу упряжку дивні туристи велосипедисти.

Особливо хочеться відмітити, як дівчата своєчасно та правильно само-організовували свій відпочинок. Молодці, чудово відпочили та отримали багато вражень. :Rose:. Радий знайомству з новими обличчями LyudMika, Катя, Олег. Дякую організатору за витрачений час на маршрут, житло і т.д. Також всім учасникам щира подяка за гумор і чудовий настрій. Якщо не помиляюся було багато падінь, один прокол, одна на пів-порвана покришка та одне підтягування тросика перекидки :p.

Як завжди вранці прокидалися під "Я піду в далекі гори...".

Не сподобалось, що не відвідав відстань від Перемички до Рахова по запланованому треку. Не було часу шукати місцевої бринзи та молока. Дикіх звірів знову не зустріли, де їх шукати :duma: ? Отож до нових пригод та побажань.

Формат відпочинку трохи схожий на таке "Небокрай".

Фото Відео
Востаннє редагувалось 3.9.13 00:03 користувачем poklopv, всього редагувалось 3 разів.
ПРЕПЯТСТВИЯ - это и есть путь.
Заблудиться - это наилучший способ найти что-нибудь интересное.
Иногда одинь день,проведенный в других местах, дает больше, чем десять лет жизни дома.

Аватар користувача
giisa
Модератор
Повідомлень: 2130
З нами з: 5.6.09 18:48
Skype: Asiiga
Стать: жін
Звідки: Киев, Чайки

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення giisa » 30.8.13 09:03

Що тут казати. Гори, гори, гори, як тепер без них? Мабуть тепер Карпати завжди будуть улюбленим місцем відпочинку.
Все було чудово, як завжди. Усім дякую! :good: Ну а звіт як завжди буде саторичний.

ФОТО

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Если заменить слово «проблема» на слово «приключение», то жить становится гораздо интереснее

Аватар користувача
Sigizmund
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 568
З нами з: 5.7.09 18:13
Стать: чол
Звідки: Киев, Обульонь

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення Sigizmund » 30.8.13 10:17

Багато слів писати на буду, але скажу, що чергова карпатська пригода вдалася на усі 150%. Було дуже весело, місцями - важкувато, але у такій кУмпанії навіть повна :zopa: починає радісно і привітно посміхатися тобі. Тож пригод у нас вистачало :crazy: .
Ну і наостанок трохи ілюстрацій до нашої подорожі
Зображення
"Поживём­-увидим. Доживём-узнаем. Выживем-учтём."
"Бешеному лосю сто верст - не крюк"
"— Не ходи туда, там тебя ждут приключения.
— Ну как же туда не ходить? Они же ждут!"

Аватар користувача
klementiy
* * * *
Повідомлень: 602
З нами з: 10.7.07 11:10
Стать: чол
Звідки: народився в борисполі

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення klementiy » 30.8.13 15:34

Розкажу і я:
Коли через 6 вагонів (адже їхав я в іншому вагоні) я прийшов до групи ЛВП я був в легкому шоці. 12 чоловік. 5 з яких нитіки, слабаки і недосвідченні байкери. Тварю_ки не було...
Але ж я в потязі і в мене є пляшка вина...яку я брав для себе і для однієї дівчинки. В покатуху по-легкому всі взяли кружки (невже думали що на хребтах багато води), довгі руки і такі милі обличчя, що в потязі я не заснув, адже спати, коли качає і трясе, а я тверезий, я не можу. Слабак!
Зібравши велосипеди зранку і від"їхавши від вокзалу рівно на 100 метрів, ми зустріли іншу проблему, яка загубила свою компанію, якій хтось запропонував їхати з нами. Все, подумав я, вихідні прийдеться провести на самоті. І... о диво. Проблемка відмовилася їхати з нами..
Пролетівши асфальт (група йшла доволі таки зібрано) ми опинилися перед підйомником. Він ще був зачинений і Орг запропонував подивитис на водоспад. Дивні Карпати, дивні люди, дивні назви. Адже замість водоспаду Шипіт ми опинилися поруч з водоспадом Шепіт (або навпаки) в якому зовсім неможливо купатися. Несолоно хльобавши повернулися до групи, яка чекала нас біля підйомника.
Незнаю, що кому подобається на гірськолижних курортах, а мені підйомники (на лижах я кататися не вмію). І от я вже лечу над соснами, стежками та ДеХашниками.
На годиннику 11-та. Я на горі. Я ще цього не знаю, але відпочинок закінчився...для мене, для Живчика, для непідготовлених та інших співчуваючих...
The end! (наступні чотири дні українською майже ніхто не розмовляв)

Трохи згодом:
На четвертий день світло вкінці тунелю. Радість від того, що я зустрів команду гонщиків поборола весь мій депресивний стан.
Але повернемося все ж таки назад. Так, команда гонщиків (а точніше людей за якими я сумую) відірвала мене від похмурих думок на день, але люди, які були зі мною попередні 3 дні підтримували мене, коли ми перлися вгору і коли перлися вниз, коли їли брусніку і заїдали єжевікой, коли невистачало води і залишалася згущенка, коли було мало тепла і, коли було багато алкоголю. Дякую вам всім :friends: :friends: :friends:
косил косой косой косой (c)

Аватар користувача
giisa
Модератор
Повідомлень: 2130
З нами з: 5.6.09 18:48
Skype: Asiiga
Стать: жін
Звідки: Киев, Чайки

Re: 22.08.2013 (R) 22-26.08.13 А мне летать охота

Повідомлення giisa » 3.9.13 18:55

Если заменить слово «проблема» на слово «приключение», то жить становится гораздо интереснее


Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей