02.06 Шепот гор (R)

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Аватар користувача
Оля-ля :)
абориген
абориген
Повідомлень: 5667
З нами з: 21.7.06 11:06
Звідки: Ukraine

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення Оля-ля :) » 5.6.12 21:28

Чекайте на відео про велосипедний бізнес від Ореста! :friends:
The grand essentials of happiness are: something to do, something to love, and something to hope for. Chalmers
Odometr: since 2006 for 2017 = 24.467km; in 2018=1025km

ORESTinius
*
Повідомлень: 3
З нами з: 5.6.12 15:57
Стать: чол
Звідки: село Яблуниця, Путильський район, Карпати

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення ORESTinius » 5.6.12 22:27

Поход видався дуже цікавим та багатим на собитія.
А почалося все з того що мені зателефонував Денис - мій кум з Києва, та сказав що до Карпат у велопохода їде группа ловких спартанців та гарних спартанок на чьотких вєліках шоб попутішествовать по горах, і запросив мене їхати разом, відмовити куму я не міг. Хоч сам я місцевий, їхати рєшив з основною групою з Києва, щоб влитися у колєктів і не прогадав.
В потязі було дуже весело, ми пили чай з алюмінієвих підстаканників, їли смачні ніштяки, та грали у бандитів та мирних, я один раз був бандитом але мене розкусили (з дитинства не вмію брехать), а ще один раз був лікарем і вилікував багато людей, але хлоп на імья Льоша мені не повірив і "вбив" мене, то така була халепа, мафія виграла. Рєбята виявились веселими але трохи странними, заставляли мене дивитись в очі "Альонкє" шо на шоколадці, і постоянно шукали серед людей пєчєнь трєскі (дивні ці городскі).
Ранком у Чернівцях своєю посмішкою на пероні нас зустрів парєнь на імя Клементій, одразу було видно що він щіра та відкрита людина. Зібрав ровери, та прекрутивши баули ми рушили в путь, Чернівці виявились гарним містом з безліччю цікавих місць.
Потім були десятки кілометрів доволі якісного асфальту, по якому ми вкручували мов оті спортсмени з турдефранцу зупиняючись тільки на короткі "матраси" біля магазинів та генделиків щоб поісти морозива та випити трохи кваску. В Сторожинці з горки розігнав свого ровера до скороті жигулів, аж 60 км на годину, але мене зупинив лежачій поліцейській, вирішили там і пообідати у місцевому ресторані. Доки ждали нашого борща дівчина з дивним імьям Кімка розстелила біля дороги коврика та стала робити на ньому дивні еротичні рухи, яки викликали інтерес та смущєніє у місцевих жителів, після обіду до неї на коврика ліг Хуліо, далі я вже не дивився, то діло молоде :roll:
Після підзаправки борщем іхати стало веселіше, асфальт становився все хуже, а вітер в мордяку все сильнішим, кум сказав шоб я пер першим з скоростью 22 км на годину і ми поіхали. По дорозі в Берегамоті бачили аварію як лімузін мерседес догнав жигульонка. Потім потянулися цікаві гірскі живопісні села з дорогою розбитою лісовозами. Помотрасивши вдосталь в Долишньму Шепоті ми рушили на зустріч перевалу, дорога виявилися звивистою та постійно вверх, швидкість була 8-10 км на годину, коли забирались до якогось цікавого місця кум Денис та Таня на прізвисько Лягушка починали кричати на гори і мене заставляли робити то само, було весело але дивно.
Потім під самим верхом перевала всі почали кричати шо то є Спарта а ми всі тут спартанци, це заряджало нас енергією і ми подолали і цю перешкоду. Діло йшло до ночі, ми вирішили шукати місце для ночівлі, був шикарний дуанхил, їхали дуже швидко, нарвались на зеленого "бобіка", хтось сказав шо то є прикордонники і хлопець на імя Хуліо який був без пашпорта почав тікати та ховатись по кущам (мабуть нелегал), всі голосно реготали, бобік виявиився цивільним.

Місце для ночівлі вибрали швидко, було багато роси та накрапав невеликий дощик, але це не завадило хлопцям розпалити багаття та наварити цікавої "жижі" з макарановів та сардельок, їли з інтересом, дуже поживно.

Ранок виявився похмурим, зібрались швидко, поснідали та вирушили далі, поспілкувалися з прикордонниками, предьявили їм документів, поруч був кордон, і вони попросили нас не ходити до Румуніі, ми дали чесне велосипедистьске слово що не будем, і поїхали далі, минувши декілька магазинів та залатавши прокола приїхали до гарнючого водопаду, пофоткалися, храбрі хлопці Клементій та Вовка викупалися в крижаній воді (от молодці).

Дорога була доволі волога з купою калюж, тому вєліки бистро стали зальопуватись і превращаться у шматки грязюки на кольосіках, але гарні види навкруги викликали посмішки на замизганих лицях спартанців. які безстрашно проривались крізь грязюку та ріки з розрушеними мостами.
Були підйоми на перевал де іхати було зовсім неможливо и вєліки приходилось котити вручну.

На обід Денис потащів нас до озера Гірське Око, тягли ми туди вєліки на собі як оті раби, але воно того було варте, озеро було красівєйшим, наваривши вкуснєйшего борща з усього шо було у баулах, та вдосталь насміявшись з Дениса який впустив телефона до вигрібної ями (куме вибач, но це було дуже смішно :ROFL: )ми рушили далі. Доіхавши до Довгопілля та подивившись на годинники, ми зрозуміли шо треба вже десь ставати на ночівлю, і наш незмінний лідер попер нас в вєртікальну гору рясно змочену дождями та коровячими лєпьошками, помісивши багнюки та найшовши місце на горі для ночівлі з шикарним видом, ми почали ставити палатки, винахідливий Клементій запропонував застелити місце під палаткою ялинковими гілками та велосипедними чохлами, ідея була влучною, спати було мяко та комфортно як в отелі Хілтон)
Зображення
З ранку спустившись з гор ми відмили ровери в річці, трохи змазали цепки шоб не репіли та рушили далі. Дорога була непоганою, зупинившись біля мосту вирішив зафільмувати для ютьюба як мій кум Денис вкручує на пєдалях, він дуже увльокся своєб ролью і зробив такий екшн шо хай йому грець, но всьо обошлось благополучно.
phpBB [video]

Потім був чудовий асфальт і дорога що біжить постійно вниз, це дуже радувало і всі вкручували на "вєртольотних" скоростях до самої Вижниці, покатавшись вдосталь з Черновецької до Франківської області та навпаки ми поіхали шукати кафешку або пляжа, Вижниця зустріла нас цікавою архітектурою та дивовижною концентрацією гарних дівчат на квадратний метр. Пообідавши та трохи відмившись у Черемоші ми запакувались у бусика та рушили у Чернівці, всю дорогу цікавими розповідями нас веселили Льоша і Воффка :D

Потім був вокзал, швидке прошання з нашим товаришем Клементієм, знову альонка з пєчєнью, гра в мафію та всяке таке інше.
Окремо хотілося б відмітити ниших дівчат спартанок які не дівлячись на труднощі іхали дуже достойно чим надихали хоробрих спартанців на нові подвіги.
Дякую всім за чудову компанію а куму за організацію такої чудової пригоди.
Зображення
До нових зустрічей, всім мир.
З поваго Ваш Орест з Карпат
Деякі фоточки: http://shamil22.io.ua/album540314_7

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення 8RydeR » 5.6.12 22:49

(після перегляду відео)

поганці! Добре, що все обійшлося.

Але оцей екстрім без шоломів я не розумію.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Оля-ля :)
абориген
абориген
Повідомлень: 5667
З нами з: 21.7.06 11:06
Звідки: Ukraine

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення Оля-ля :) » 5.6.12 23:48

Поездка манила ещё с Одесской сотки. Но, заранее отказавшись, не думала, что так спонтанно соберусь ехать ещё и не одна, а с Сергиусом :friends: .
Билеты нашлись сами собой, за что огромное спасибо Хулио и Приключенцу Вовкисусу.
Меня, в самое сердце ещё раз поразили Карпаты. Красоты, Укатанные тропы, увиденные реки, пройденные броды, закаты и восходы - все это на свежем Карпатском воздухе действовало на меня, как бальзам на Карпатских травах, лечило и восстанавливало.

Спасибо всем, кто карабкался на горы вместе со мной, кто давал воду, кто тянул мой баул, кто поддерживал в трудную минуту и готов был подставить дружескую руку.
Сергиусу спасибо за палатку и мини-общаковую кухню.
Денисиусу огромное спасибо за предосталвенную возможность душевной реабилитации на курортах Спартанских Карпат.

Добавить к предідущим отчетам нечего. А всё, пережитое смешно-прикольное останется навсегда в памяти. Спасибки. :friends:
Фото: Зображення
The grand essentials of happiness are: something to do, something to love, and something to hope for. Chalmers
Odometr: since 2006 for 2017 = 24.467km; in 2018=1025km

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення blagomyr » 8.6.12 11:45

потестил в этом походе дешевую китайскую экшн-камеру. качество не ахти. ниже пара видео с даунхилов..

phpBB [video]


phpBB [video]
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
FoxteR
* * * *
Повідомлень: 692
З нами з: 20.5.11 21:54
Skype: FoxteR100
Стать: чол
Звідки: Харьковский м-в

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення FoxteR » 8.6.12 12:12

Мда, качество не ахти... :duma:
Есть много мест, мой друг Горацио, что и не снились нашим мудрецам...

Аватар користувача
Tob3r
* * * * *
Повідомлень: 1765
З нами з: 13.2.09 02:09
Стать: чол
Звідки: Позняки

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення Tob3r » 8.6.12 12:30

Мда, качество не ахти... :duma:
Жесть ! как будто землетрясения !!
s.w.a.t | stancia.net

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення blagomyr » 8.6.12 12:39

ну так и трусило там не хило.. :)
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
FoxteR
* * * *
Повідомлень: 692
З нами з: 20.5.11 21:54
Skype: FoxteR100
Стать: чол
Звідки: Харьковский м-в

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення FoxteR » 8.6.12 12:51

Мда, качество не ахти... :duma:
Жесть ! как будто землетрясения !!
Руслан там такие дороги что езда реально сравнима с землетрясением, а особенно страдала :zopa: :D *oops*
Есть много мест, мой друг Горацио, что и не снились нашим мудрецам...

Аватар користувача
Оля-ля :)
абориген
абориген
Повідомлень: 5667
З нами з: 21.7.06 11:06
Звідки: Ukraine

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення Оля-ля :) » 9.6.12 01:54

Заждались?! :ROFL:
phpBB [video]
The grand essentials of happiness are: something to do, something to love, and something to hope for. Chalmers
Odometr: since 2006 for 2017 = 24.467km; in 2018=1025km

Аватар користувача
RainFrog
* * *
Повідомлень: 490
З нами з: 29.3.11 00:27
Skype: t_kalachova
Стать: жін
Звідки: Левый берег

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення RainFrog » 9.6.12 07:31

ААААА))) это шедевр. Я кажется нашла своего продавца-консультанта))))
Без его советов думаю даже запаску покупать не стоит)))

И пользуясь случаем - это была замечательная, дух захватывающая, крышесносящая поездка! :friends:
Горы это особенный мир. И туда хочется снова.
...Снова лететь по бесконечной вертолетной дороге вдоль Черемоша,
..снова смотреть полнолуние со склонов гор над селом,
...снова купаться в обжигающе-ледяном озере,
...дышать -не надышатся смолистым воздухом с густым запахом сосен,
...пить хрустальную, аж сладкую воду из родников,
...гулять по мощеным улочкам Черновцов,
...взбираться по серпантину и захлебываться от восторга на вершине,
....а потом крепко-накрепко вцепиться в руль и мчать вниз, и слушать как ветер в голове....

Спасибо вам, спартанцы! За весь калейдоскоп картинок и ощущений, за поддержку и простую радость смеяться и смотреть вместе :girl_in_love :Yahoo!:
и отдельный личный привет моему прекрасному экипажу)) :girl_in_love

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 02.06 Шепот гор (R)

Повідомлення blagomyr » 13.6.12 00:28

без обработки выложил остальные видео с экшн-камеры. без тряски лучше :)
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me


Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей