Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:14

:friends: Час плине досить швидко... Десять років тому, восени 2007 року відбулися перші перегони "Ми - чемпіони!". Дякуємо всім причетним та запрошуємо шанувальників на чергові змагання!

В суботу та неділю, 9 та 10 вересня 2017 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться Двадцять перші Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

В перший день змагань, 9 вересня (субота) приймають участь гонщики віком з 3 до 6 років. У другий день змагань, 10 вересня (неділя) приймають участь гонщики віком з 7 до 10 років. До учасників – мінімальні вимоги: наявність велосипеда чи біговела, шолому і бажання кататися. Учасники сплачують організаційний внесок, розмір якого вказаний в Положенні. Всім учасникам вручаються нагороди – медалі та грамоти!

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Попередня реєстрація - з 28 серпня, обов'язкова - закрита! триває всього тиждень! УВАГА! Реєстрація може закриватися раніше при прийомі граничної кількості заявок. Максимальна кількість учасників 700. Реєстрація закривається одразу після прийому 820 заявок (700 основний склад+120 резерв), але не пізніше ніж за тиждень до перегонів. Резервістам на змаганнях видаються номери учасників що вибули з основного складу чи резервні. Реєстрація на заїзд мам: 10 вересня перед стартом.

Розклад основних змагань
Індивідуальний розклад - вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Що планується під час змагань

Контакти
Світлана Шатохіна Shato 066 965-23-63, 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами, velodeti@ukr.net
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань, yus2006@ukr.net 0984412549 <--- відреєстрація, sms у дні змагань

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів!
Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, залучення TV, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Фото Дмитро Ларін
Зображення
Шановні батьки! Ви повинні бути готовими до наслідків перегонів :)
- Ваша дитина не буде знімати медаль навіть під час сну;
- замучить Вас питаннями «коли вже будуть наступні перегони? та« чи встигли Ви зареєструватися?»;
- тягнутиме на тренування чи «покататися», коли у Вас вже немає сил;
- розповідатиме всім своїм друзям, що саме він був чемпіоном;
- три дні після перегонів ходитиме вдома у велошоломі.


Додайте свою ел.адресу для отримання запрошень на змагання - заповніть форму для отримання запрошень на змагання! Будь ласка, не залишайте адреси поштових серверів на кшталт mail:ru, yandex:ua, yandex:ru, inbox:ru, list:ru, bk:ru, mail:ua, rambler:ru. З 17 травня на ці адреси листи не надходитимуть. Чекаємо заміну адрес від батьків, які залишили заявки на розсилку на такі адреси раніше. Варіанти рекомендованих поштових серверів gmail.com, ukr.net, outlook.com, bigmir.net, i.ua.

http://www.mychempiony.com/my-chempiony/

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:15

Розклад основних змагань

Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей! Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче опублікований індивідуальний розклад.
Дистанції змагань для різних категорій дивіться у Положенні перегонів.

Захід сонця в ці дні близько 19:25.

Розклад змагань 9 вересня 2017
Прихований текстпоказати

можливі зміни

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 10:00 до 11:10
старти та нагородження з 10:30 до 11:40

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 11:10 до 11:30
старти та нагородження з 11:40 до 12:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 11:30 до 12:10
старти та нагородження с 12:00 до 12:40

Категорія «Біговел 5 років»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження с 12:40 до 12:50

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 12:20 до 13:20
старти та нагородження з 12:50 до 13:50

Перерва 30 хв з 13:50 до 14:20. Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 13:50 до 14:20
старти та нагородження з 14:20 до 14:40

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 14:10 до 15:50
старти та нагородження з 14:40 до 16:20

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 15:50 до 16:30
старти та нагородження з 16:20 до 17:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 16:30 до 18:00
старти та нагородження з 17:00 до 18:30
Розклад змагань 10 вересня 2017
Прихований текстпоказати

можливі зміни

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:00 до 10:30
старти та нагородження з 10:30 до 11:00

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 10:30 до 12:00
старти та нагородження з 11:00 до 12:30

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:00 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 13:00

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 12:30 до 13:40
старти та нагородження з 13:00 до 14:10

Перерва 30 хв з 14:10 до 14:40

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:40 до 14:50

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 14:20 до 14:50
старти та нагородження з 14:50 до 15:20

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 14:50 до 15:50
старти та нагородження з 15:20 до 16:20

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 15:50 до 16:20
старти та нагородження з 16:20 до 16:50

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 16:20 до 17:10
старти та нагородження з 16:50 до 17:40
Категорія "Біговел 5 років" стартуватиме наприкінці категорії "Біговел 4 роки".
2017 осінь Розклад_.PNG

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:15

Індивідуальний розклад - п'ята редакція

Захід сонця в ці дні близько 19:25.
Відреєстрація у день змагань - sms на телефон 0984412549 (Федоренко Катерина, біговел 4 роки - зняти з змагань).

Станом на 7 вересня на перегони заявлено:
750 учасників, + резерв 1, + резерв-новачки 30. Резервістам на змаганнях видаються номери учасників що вибули з основного складу чи резервні.
9 вересня, субота: 450 учасників, + резерв 0, + резерв-новачки 11. Планується 45 заїздів. Старти з 10:30 до 18:40.
10 вересня, неділя: 300 учасників, + резерв 1, + резерв-новачки 19. Планується 35 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви. Старти з 10:30 до 17:40.

Увага!
Для кожного учасника вказано:
- Час закінчення реєстрації. В день змагань треба зареєструватися ДО вказаного часу, якщо учасник прийде пізніше, його можуть змістити в наступні заїзди і можливо прийдеться почекати-пропустити 1-2 заїзди. На реєстрацію відведіть не менше 10 хв, а з врахуванням можливої черги 15 хв.
- Номер заїзду. В день змагань, в залежності від явки учасників, номер Вашого заїзду може бути іншим. Найкращий орієнтир - час реєстрації та старту.
- Час старту заїзду. Сподіваємося стартувати вчасно)). Можлива невелика затримка (до 10 хв) або навіть випередження (але не раніше, ніж вказаний час закінчення реєстрації. За досвідом, на початку змагань затримка перших заїздів може бути більшою (потрібен деякий час на стабілізацію процесу))).

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Заїзди в день змагань формуются з врахуванням явки по 8-9-10-11 учасників в заїзді (виняток - біговелісти до 12 учасників). Перегляньте свій розклад ще раз напередодні змагань! В зв'язку з відреєстрацією перед змаганнями індивідуальний розклад редагується, зміни невеликі, але варті Вашої уваги. Номери можуть змінюватися! Резервістам на змаганнях видаються номери учасників що вибули з основного складу чи резервні. Розклад другого дня змагань уточнюється останній раз в ніч на неділю.
Виправлення та відреєстрація приймаються на пошту yus2006@ukr.net.

Можливі зміни.

Порядок виходу гонщиків на старт 9 вересня 2017
Прихований текстпоказати

список в друк на 15:00 8 вересня, інші зміни - на папері

Категорія «Біговел 3 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
1 Чоловський Давид 2.7 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
2 Куманський Михайло 2.8 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
3 Склабинський Степан 2.101 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
4 Капустинський Кирило 2.101 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
5 Тарідонов Демид 2.101 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
6 Нікітенко Роман 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
7 Бочаров Тимофій 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
8 Павлюк Кирило 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
9 Олесова Соломія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
10 Патлай Ілля 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
11 Гаврилов Роман 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
12 Погуляйко Ксенія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
13 Чабан Федір Боярка, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
14 Зюков Ілля 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
15 Гоменюк Іван Амігос 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
16 Биков Еван 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
17 Іваненко Олександр 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
18 Дегтяр Давид 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
19 Шашков Тимур 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
20 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
21 Кожевніков Філіпп 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
22 Пенц Максим 2 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
23 Пустовий Андрій Святопетрівське, Київської 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
24 Сенюк Назар 2.9 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
25 Севрук Роман 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
26 Фомічев Ярослав Софіївська Борщагівка, Київської 2.11 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
27 Нікітіна Марія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
28 Владіміров Лев 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
29 Кокодзєй Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
30 Гвоздєв Тіхон 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
31 Захаров Олександр Маквін 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
32 Маркуц Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
33 Євлаш Кристина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
34 Рябошапка Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
35 Можеітов Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
36 Касьян Євгеній 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
37 Кусков Ян 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
38 Данилюк Єлисей 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
39 Старіков Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
40 Сорокін Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
41 Ступницький Тiмур 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
42 Нікітін Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
43 Сомов Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
44 Скорецький Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
45 Кірічек Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
46 Костира Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
47 Поляков Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
48 Гресько В'ячеслав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
49 Мінаєв Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
50 Виноградов Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
51 Плотніков Микита 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
52 Нагула Ростислав Мила, Київської Velociraptors 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
53 Соколов Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
54 Муляр Тимур 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
55 Цубера Денис Хуст, Закарпатської 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
56 Горват Костянтин 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
57 Селезньов Роман Обухів, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
58 Кожухар Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
59 Кондратенко Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
60 Муха Денис 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
61 Пустовідко Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
62 Шевцов Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
63 Шульга Анна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
64 Гальченко Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
65 Семко Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
66 Кравченко Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
67 Чибеліс Даниіл 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
RN Гримуд Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
68 Іванець Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
69 Русанов Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
70 Ющук Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
71 Риженко Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
72 Уртаєв Остап 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
RN Авдєєнко Софія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
73 Щирба Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
74 Демчук Поліна Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
75 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
76 Маєвський Семен 3 14 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
77 Бучко Орест 3 14 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
78 Конішевська Маргарита 3 14 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30
79 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 3 14 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:30

Категорія «Велосипед 3 роки» (2 заїзди) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
80 Стрижаков Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
81 Порядченко Григорій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
82 Ковальов Іван 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
83 Кагановський Данiiл 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
84 Смірнов Борис 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
85 Думчева Вікторія 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
86 Овчарик Нікіта 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
RN Цубера Денис Хуст, Закарпатської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
87 Гайдай Дем'ян 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
88 Поліщук Максим 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
89 Мисловський Олександр Вінниця 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
90 Товстик Анна 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
91 Мущиніна Варвара 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
92 Куницький Ніколас Чайки, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
93 Калiнiченко Георгiй 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
94 Шатковський Борис 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
95 Стогній Назар 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
96 Авер'янов Нікіта 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
97 Школьна Мирослава 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
98 Ільйова Влада 3 18 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
99 Омельченко Алiса 4 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
100 Шустинська Наталі 4 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
101 Коваленко Софія 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
102 Чертополох Денис 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
103 Єгоров Алекс 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
104 Кисельов Костянтин 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
105 Прищепа Артемій Одеса 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
106 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
107 Керея Лілія 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
RN Омельченко Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
108 Сторож Давид 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
109 Прокопенюк Богдан 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
110 Романюк Микола 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
111 Шеремет Микита 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
112 Жирнов Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
113 Чайка Крістіна 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
114 Онищенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
115 Глебов Іван Чайки, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
116 Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
117 Баклан Данило Софіївська Борщагівка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
118 Маслюков Ростислав 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
119 Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
120 Лахманець Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
121 Склабинський Григорій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
122 Духовний Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
123 Хавін Гліб 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
124 Хавін Матвій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
125 Зазулiн Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
126 Кулешов Тимур 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
127 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
128 Тітов Ельдар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
129 Бабенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
130 Прокопенко Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:20
131 Ковальчук Ярослава 3 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30
132 Коберська Маргарита 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30
133 Гриценко Максим 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30
134 Тарідонова Катерина 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30
135 Денисенко Гліб 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30
136 Савченко Єгор 4 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:30

Категорія «Біговел 5 років» (1 заїзд) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
137 Слуцький Тимофій 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
138 Бородаченко Олександр 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
139 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
140 Гнатюк Данило 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
141 Горячий Захар 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40

Примітка. При неповній явці можливо об"єднання 4 заїзд Б4 та заїзд Б5 (окремий залік)

Категорія «Велосипед 4 роки» (6 заїздів) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
142 Романов Антон 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
143 Комелькова Анна Буча, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
R Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
144 Завалішин Яромир 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
145 Завгородній Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
146 Полінков Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
147 Марценюк Володимир 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
RN Мітяєв Олександр 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
148 Тян Сергій 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
149 Котляренко Макар 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
150 Дегтярьова Ніка 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
151 Гудзь Олександр 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
152 Шувалов Мирон Калита, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
153 Бондаренко Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
154 Луговик Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
155 Кочнєва Марта 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
156 Шамборовський Арсеній 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
157 Чоларiя Мiхаiл 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
158 Приходько Павло 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
159 Кернасовський Орест 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
160 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
161 Сичевський Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
162 Коваль-Стріхар Нікіта 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
163 Кононцов Юрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
164 Дяків Христина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
165 Нечай Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
166 Шульга Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
167 Тітова Анастасія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
168 Міщенко Анастасія Діти Світла 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
169 Сидоренко Гліб 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
170 Іванова Поліна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
171 Кононір Ганна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
172 Пантюхов Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
RN Снопкова Дар'я 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
173 Гончаренко Федір 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
174 Лисаков Артур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
175 Ван Віктор 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
176 Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
177 Водоп'ян Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
178 Кисельова Анастасія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
179 Височанський Гнат Вишневе, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
180 Андрієнко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
181 Освальд Мартін 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
182 Шелевер Захар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
183 Подгорний Артем 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
184 Бєлєтєєв Дмитро 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
185 Стрілець Назар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
186 Зубашенко Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
187 Валевата Надія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
188 Кучер Євангеліна Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
189 Сакун Дмитро 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
190 Обухов Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
191 Делендик Тимофій Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
192 Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
193 Топчій Іванна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
194 Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
195 Гайнутдінов Георгій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
196 Дубова Софія 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
197 Петрусенко Олександра 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
198 Бойко Захарій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
199 Аврутіна Ольга 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
200 Соловйов Микита 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
201 Кузьменков Владислав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
202 Саралідзе Гіоргі 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
203 Байдоха-Йенсен Олівер 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
204 Пуликовський Мірослав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
205 Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40

Примітка. В залежності від явки В4 буде проведено не 6, а 7 заїздів

Категорія «5 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
206 Порядченко Варвара 5 14 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
207 Слободенюк Полiна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
208 Нестерук Анна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
209 Чуб Злата 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
210 Федієнко Юлія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
211 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
212 Лубніна Аліса 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
213 Копилова Ніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
214 Яковенко Юлія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
215 Шевцова Анастасія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 1 час старту: 14:20
RN Шевченко Олександра 5 18 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
216 Клюєва Ярослава SCOTT RC 5 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
217 Кривенко Дар'я 5 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
218 Маєвська Ольга 5 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
219 Юсім Аріна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
220 Костюк Амалія Турбо 5 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30
221 Хіміченко Домініка 5 22 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 2 час старту: 14:30

Категорія «5 років - хлопці» (10 заїздів) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
222 Нечушкін Михайло 5 12 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
223 Макарчук Іван 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
224 Брегіда Костянтин 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
225 Чайковський Михайло 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
226 Клименчук Гордій 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
227 Лубнін Нікіта Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
228 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
229 Кліточенко Лука 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
230 Ковбасинський Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
231 Смірнов Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
232 Пахомов Єгор Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
233 Шульгін Андрій 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
234 Тітов Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
235 Бірюк Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
236 Турчанінов Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
237 Яцульчак Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
238 Ануфрiєв Олег 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
239 Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
240 Присяжнюк Семен 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
241 Чупринко Олег 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
242 Ковальчук Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
243 Яремич Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
244 Деуль Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
245 Ісічко Лев 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
246 Максимов Микита 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
247 Метлицький Савелій 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
248 Головань Всеволод 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
249 Остаповський Євгеній 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
250 Гончарук Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
251 Валеватий Василь 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
252 Зубков Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
253 Кожан Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
254 Зюков Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
255 Плескач Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
256 Федянін Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
257 Мірошніченко Мартін 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
258 Маслов Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
259 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
260 Малков Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
261 Степанок Олег 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
262 Бордовський Ростислав 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
263 Шпак Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
264 Пащенко Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
265 Лісовий Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
266 Слободяник Анатолій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
267 Копачевський Євгеній 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
268 Смірнов Денис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
269 Бруль Тимофiй 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
270 Гром Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
271 Маслов Назар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
272 Яровой Євген 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
273 Гоменюк Ростислав Амігос 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 5 час старту: 15:20
274 Курчинський Георгій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
275 Колодяжний Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
276 Дурицький Павло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
277 Рибалко Артур 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
278 Сташкевич Артем 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
279 Сташкевич Олексій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
280 Фурсенко Ілля 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
281 Грініченко Олексій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
282 Маренець Єгор 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
283 Кривошей Андрій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
284 Спіцин Матвій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 6 час старту: 15:30
RN Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
285 Прасол Макар 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
286 Нагорняк Марк 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
287 Заяць Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
288 Боденко Дарій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
289 Шеронов Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
290 Пашківський Антон 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
291 Сіренко Лев 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
292 Байбуза Даніель 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
293 Самойленко Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 7 час старту: 15:40
294 Єременко Віктор Артеріум 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
295 Кисельов Микита 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
296 Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
297 Базилюк Іван 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
298 Іонов Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
299 Прiсняк Герман Вільногірськ, Дніпропетровської 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
300 Кириченко Нестор 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
301 Орлов Григорій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
302 Пузанков Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 8 час старту: 15:50
303 Філіпов Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
304 Манзюк Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
305 Владимиров Ілля 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
306 Михайленко Гліб 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
307 Плюта Олексій ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
308 Андрієнко Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
309 Рослик Ростислав 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
310 Замковий Ярослав Velociraptors 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
311 Кірік Святослав 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
312 Колесник Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 9 час старту: 16:00
313 Куманський Любомир 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
314 Артюх Сергій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
315 Яцемирський Мірон 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
316 Ремінний Марк 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
317 Корнієнко Микита 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
318 Цуркан Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
319 Рожков Артем Соколята 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
320 Поліщук Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
321 Мудрик Сергій Артеріум 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10
322 Карлінський Ярослав 5 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 10 час старту: 16:10

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
323 Кисельова Вероніка 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
324 Березан Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
325 Семко Дар'я 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
326 Патлай Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
327 Рябенко Єлизавета 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
328 Яворська Софія Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
329 Вансовська Мілана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
330 Сомова Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 1 час старту: 16:20
331 Макарчук Вероніка 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
332 Юденко Людмила 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
333 Слуковська Поліна Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
334 Якименко Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
335 Гаєва Єлизавета 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
336 Тиндик Єва Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
337 Нічаєнко Анна 6 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 2 час старту: 16:30
338 Мусієнко Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
339 Алєксєєнко Вікторія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
340 Подгорна Анастасiя 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
341 Ніколенко Анастасія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
342 Бондаренко Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
343 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
344 Хмара Олеся 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
345 Моркотун Євгенія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
346 Кравцова Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
347 Коваленко Катерина 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 3 час старту: 16:40
348 Нешта Анастасія Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
349 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
350 Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
351 Войко Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
352 Хаустова Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
353 Швець Вероніка Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
354 Мальцева Софія SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
355 Поліщук Софія Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
356 Кухарчук Аліса 6 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50
357 Сакун Катерина 6 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 4 час старту: 16:50

Категорія «6 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
358 Хмелюк Кирило 6 14 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
359 Косяк Лев 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
360 Височанський Макарій Вишневе, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
361 Маковський Кіріл 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
RN Ніконов Даніїл 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
362 Освальд Домінік 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
363 Риженко Володимир 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
364 Боков Антон 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
365 Вільковський Микита 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
366 Самочерних Святослав 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
367 Коваленко Гліб 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
368 Ключніков Георгій 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
369 Леонов Тимур 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
370 Слуцький Єгор 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
371 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
372 Єжов Ілля 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
373 Романов Денис 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
374 Нешта Денис Лідер 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
375 Щур Назар Горенка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
376 Гордієнко Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
377 Куркін Нікіта 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
378 Кустовський Артем Глеваха, Київської Інфопульс 6 16 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:10
379 Ісаєнко Микита Артеріум 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
380 Вайданіч Максим 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
381 Смирнов Назар Діти Світла 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
382 Кравчук Іван 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
383 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
384 Четверик Іван Ірпінь, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
385 Болтовський Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
386 Кравчинський Еміль 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
387 Вавілін Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
388 Онопрієнко Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
389 Решетник Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:20
390 Городецький Станіслав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
391 Вязовський Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
392 Кшапко Микола 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
393 Анніков Артем ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
394 Цімох Артур Пісківка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
395 Расько Ян 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
396 Сумленний Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
397 Гортопан Олексій Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
398 Куно Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
399 Процун Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
400 Третяков Платон 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
401 Ільчишин Єлізар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:30
402 Шамшур Роман Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
403 Сикорський Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
404 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
405 Крамаренко Борис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
RN Гончаренко Захар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
406 Рец Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
407 Кулаков Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
408 Онищенко Кирило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
409 Євдошенко Кіріл 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
410 Петровець Матвій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 5 час старту: 17:40
411 Міхненко Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
412 Шатін Влас Velociraptors 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
413 Панченко Іван Артеріум 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
414 Янченко Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
415 Некоз Натан 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
RN Дніпровський Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
416 Керея Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
417 Кирпа Матвій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
418 Владіміров Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
419 Мельник Данііл Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
420 Коцеруба Тімур 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 6 час старту: 17:50
421 Юревич Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
422 Шкаленко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
423 Шульга Аркадій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
424 Сулима Марк 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
425 Ісічко Платон 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
426 Калініченко Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
427 Федорець Даніїл 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
428 Поляков Роман 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
429 Шелест Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
430 Товстик Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 7 час старту: 18:00
431 Кононцов Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
432 Андріященко Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
433 Шелест Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
434 Дроздов Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
435 Сударєв Олег 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
436 Лукаш Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
437 Філіп'єв Данііл 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
438 Стоєцький Даніїл Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
439 Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
440 Захарченко Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 8 час старту: 18:10
441 Півторак Олексій 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
RN Школьний Лука 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
442 Дрижай Тимофій 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
443 Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
444 Соломаха Владислав 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
445 Гулеватий Тимофій 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
446 Кошовий Олександр 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
447 Головенець Артем 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
448 Москальов Даніїл 6 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 9 час старту: 18:20
Порядок виходу гонщиків на старт 10 вересня 2017
Прихований текстпоказати

список в друк на 23:00 9 вересня, інші зміни - на папері

Категорія «7 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
449 Толкун Єва 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
450 Костенко Єлизавета Порцелян 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
451 Побединська Катерина 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
452 Несин Мирослава Соколята 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
453 Залужна Єва 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
454 Соловйова Софія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
455 Квятківська Вероніка 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
457 Войтішина Поліна 6 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
458 Волосян Олександра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
459 Несмашна Соломія Боярка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
460 Куницька Варвара 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
461 Плисюк Анна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
462 Коваль Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
463 Губарєва Поліна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
R Чуб Валерiя 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
464 Дацюк Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
465 Несмашна Орися Боярка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
466 Жукова Антоніна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
467 Шостак Діана 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
468 Сіунова Єлизавета 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
469 Борисенкова Кiра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
470 Яблонська Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
471 Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
472 Бєлєтєєва Анна 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
473 Савиченко Марія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50

Категорія «7 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
474 Кирлан Юрій 7 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
475 Мірошніков Данил 7 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
476 Стрєлов Гліб 7 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
477 Баранівський Ілля 7 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
478 Яблонський Тихон 6 18 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
479 Яблонський Олександр 9 18 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
480 Іванець Марк 7 18 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
481 Делано Деніел 7 18 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 11:00
482 Скидан Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
483 Кохан Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
484 Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
485 Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
486 Щербаков Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
487 Кисельов Тимур 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
488 Канюка Данііл 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
489 Кириченко Кір 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
490 Гриценко Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
491 Ющук Богдан 7 20 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:10
492 Громико Александер 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
493 Толкун Єгор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
494 Аітов Микита 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
495 Слюсар Яромир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
496 Зінченко Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
497 Сухопара Артур 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
498 Завадський Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
499 Потриваєв Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
500 Тупичка Денис 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
501 Рябошапка Кирило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:20
502 Арнаут Андрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
503 Лахно Віктор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
504 Рожков Тимур Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
505 Захаров Андрій Турбо 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
506 Сидоренко Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
507 Федяй Іван Горенка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
508 Мицканюк Макар Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
509 Зябченко Ілля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
510 Перев'язко Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
511 Кривенко Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:30
512 Бойко Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
513 Міняйло Яромир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
514 Галатін-Павловський Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
515 Антонов Юрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
516 Найдьонов Кирило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
517 Топчій Богдан 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
518 Савченко Тимофій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
519 Вишняк Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
520 Корнієнко Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
521 Кохан Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:40
522 Слатвицький Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
523 Іванченко Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
524 Попхадзе Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
525 Чалий Станіслав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
526 Яковенко Захар 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
527 Саранча Тимофій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
528 Даценко Андрій Бровари, Київської Лідер 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
529 Горобей В'ячеслав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
530 Литвинов Давид 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
531 Морозович Назар Бровари, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:50
532 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
533 Швидкий Тимур 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
534 Журавльов Іван 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
535 Кондратенко Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
536 Гарманов Микола 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
537 Помєшкін Антон 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
538 Захаров Платон 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
539 Златін Данило 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
540 Нестеров Іван 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
541 Снопков Ярослав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:00
542 Дзендзелюк Данил 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
543 Шекера Максим ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
544 Тимошенко Георгій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
545 Фугело Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
546 Попович Святослав Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
547 Сухоруков Богдан 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
548 Маєвський Роман 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
549 Зубашенко Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
550 Кириченко Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
551 Бугайчук Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:10
552 Самосват Кіріл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
553 Ващук Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
554 Мудрик Ілля Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
555 Iващенко Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
556 Бондаренко Данiiл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
557 Єременко Руслан Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
558 Гордієнко Андрій Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
559 Сташкевич Андрій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
560 Хоптовой Тимур 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
561 Карлінський Владислав 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20
562 Данильчук Тимофій 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:20

Категорія «8 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
563 Сурма Марія 8 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
564 Шевченко Власта SCOTT RC 8 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
565 Базиленко Мар'яна Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
566 Борисенко Софія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
567 Кріксунова Кіра 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
568 Копачевська Марiя 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
569 Якименко Аліна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
570 Завалішина Радміла 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
571 Кшапко Анастасія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
572 Войтенко Дар'я Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
573 Коляда Вікторія 8 22 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
574 Сердитко Поліна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
575 Рослик Мілана 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
576 Бучко Дарина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
577 Яворська Єлизавета Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
578 Лісова Діана 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
579 Денисова Марія ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
580 Рибка Софія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
581 Пінчук Владислава 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
582 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
583 Кучер Олександра Артеріум 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
584 Алєксієнко Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
585 Весна Ева ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
586 Тулінова Поліна 8 26 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
587 Селезньова Дар'я Обухів, Київської 8 26 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50

Примітка. Розподіл на заїзди Д8 буде переглянутий на місці залежно від явки учасниць

Категорія «8 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
588 Сімірецький Володимир 8 16 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
589 Іваськів Ян Вишгород, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
590 Сашенко Тарас Проліски, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
591 Думчев Юрій 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
592 Бобко Віктор 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
593 Пилипенко Леонід 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
594 Куколь Кліментій 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
595 Прияцелюк Архип 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
596 Ткаченко Денис 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
597 Барабанов Валерій 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
598 Смирнов Єгор Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
599 Толстіков Богдан 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
600 Клешньов Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
601 Шатін Святослав Velociraptors 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
602 Бардач Андрiй 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
603 Гальченко Ігор 8 20 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 2 час старту: 13:10
604 Севрук Максім 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
605 Білетченко Тимофій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
606 Лунін Арістарх 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
607 Шустинський Вадим 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
608 Петін Олексій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
609 Бірюк Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
610 Мурзін Захар 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
611 Єжов Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:20
612 Зюков Павло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
613 Горобцов Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
614 Лазарєв Нікіта Бориспіль, Київської Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
615 Бабіч Дмитро 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
616 Міхно Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
617 Лук'янов Ілля Бориспіль, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
618 Сухонда Сергій Форсаж 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
619 Мірошніченко Гавриїл 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
620 Дорошенко Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 4 час старту: 13:30
621 Сайковський Кирил 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
622 Левчук Родіон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
623 Євдошенко Матвiй 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
624 Мітяєвський Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
625 Тацій Назар 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
626 Костенко Артем 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
627 Федієнко Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
628 Мостицький Артур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
629 Бобрусь Олексій Velociraptors 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:40
630 Назаренко Тимофій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
632 Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
633 Меть Єгор 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
634 Карук Міхаіл 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
635 Косарчин Іван 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
636 Криворучко Нікіта 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50
637 Грініченко Роман 8 27 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 13:50

Категорія «9 років - дівчата» (2..3 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
638 Лагода Ніколь 9 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 9 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
640 Сірик Єлизавета Суми 9 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
641 Пономаренко Анастасія 9 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
642 Соколова Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
643 Дегтяр Ніка 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
644 Прасол Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
645 Муравйова Анастасія Барси 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
646 Месропян Даніела 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 1 час старту: 14:50
647 Салоїд Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
648 Полінкова Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
649 Логашова Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
650 Аврутіна Софія 9 26 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
651 Грабовець Марія SCOTT RC 9 26 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
652 Володимиренко Анна 9 26 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 9 26 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02
654 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 9 26 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 2 час старту: 15:02

Примітка. Розподіл на заїзди Д9 буде переглянутий на місці залежно від явки учасниць

Категорія «9 років - хлопці» (5 заїздів) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
655 Альошин Іван 4-Б 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
656 Коросько Андрій Васильків, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
657 Волобуєв Михайло 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
658 Метлицький Георгій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
659 Оміді Арман 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
660 Артюх Володимир 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
661 Случанський Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
662 Лінчук Микита 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
663 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:14
664 Микитюк Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
665 Ашкеров Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
666 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
668 Мальований Роман 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
669 Кравченко Юрій 4-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
670 Романенко Роман ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
671 Костюк Клим Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
672 Олесов Данііл Діти Світла 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:26
673 Цегельнюк Даніїл 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
674 Дубовой Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
675 Лукаш Іван 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
676 Шевчук Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
677 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
678 Водоп'янов Кіріл Петропавлівська Борщагівка 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
679 Муха Юрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
680 Іонов Антон 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:38
681 Авер'янов Iлля 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
682 Байдоха-Йенсен Ніколай 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
683 Прохоров Петро 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
684 Заяць Андрій 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
685 Данилiн Богдан 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
686 Марищук Максим Бровари, Київської 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
687 Лактіонов Валентин 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
688 Кошовий Андрій 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
689 Ружинський Артем 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
690 Оніщенко Владислав 9 26 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50

Увага. Скорочено число заїздів Х9. Останній заїзд, зверніть увагу на зміни в часі. Номер 666 змінюється на будь-який вільний.

Категорія «10 років - дівчата» (2..3 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
691 Бакай Вероніка 10 20 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
692 Малкова Майя 10 20 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
693 Кічата Софія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
694 Захарова Маргарита Турбо 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
695 Швець Надія Турбо 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
696 Лазарєва Інна Бориспіль, Київської Соколята 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 1 час старту: 16:10
697 Щербакова Єкатерина 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 2 час старту: 16:22
698 Островерха Оксана 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 2 час старту: 16:22
699 Сізова Варвара 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 2 час старту: 16:22
700 Міхненко Ангеліна 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 2 час старту: 16:22
701 Зюкова Катерина 10 24 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 2 час старту: 16:22
702 Арнаут Валерія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
703 Кузнєцова Дарія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
704 Заведея Юлія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
705 Москаленко Поліна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
706 Шевченко Марія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
707 Бабіна Марія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
708 Коляда Ірина 10 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
709 Гордієнко Анна Амігос 11 26 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34
710 Моцна Анна 11 29 час закінчення реєстрації: 16:03 заїзд: 3 час старту: 16:34

Примітка. Розподіл на заїзди Д10 буде переглянутий на місці залежно від явки учасниць

Категорія «10 років - хлопці» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
711 Іваненко Дмитро 10 20 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
712 Шостак Дем'ян 10 20 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
713 Кушнір Дмитро 4-Б 10 20 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
714 Бондарчук Нікіта 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
715 Корнієнко Єгор Турбо 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
716 Чабала Любомир 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
717 Бардач Артем 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 1 час старту: 16:52
718 Корольов Артем 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
719 Куц Андрій 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
720 Калінкін Максим 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
721 Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
722 Шамшур Дмитро Лідер 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
723 Поліщук Артем Соколята 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
725 Москаленко Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 16:45 заїзд: 2 час старту: 17:04
726 Пахомов Антон Лідер 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
727 Горобей Михайло 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
728 Кільдишев Станіслав Амігос 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
729 Копанєв Денис 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
730 Коцюба Едуард Velociraptors 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
731 Петрушенко Климентiй 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
732 Федорченко Тимур Боярка, Київської 11 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
733 Сєнькін Андрій 11 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:16
734 Тимошенко Федір 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
735 Данилейко Аристарх ВДНГ Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
736 Арістов Тимофій Соколята 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
737 Гайовий Костянтин 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
738 Винниченко Олександр 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
739 Азаров Артур 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
740 Павлусь Юлій 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
741 Нарійчук Олександр 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
742 Дубов Ілля 11 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28
743 Петренко Дмитро 10 29 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 4 час старту: 17:28

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:15

Розклад додаткових змагань

Додаткові змагання - це парні заїзди на короткій трасі (перегони на вибування). Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.
Розклад складений таким чином, щоб учасники встигли на додаткові змагання після участі у основних змаганнях.

Розклад додаткових змагань 9 вересня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 11:40 до 12:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:30

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 13:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження с 13:00 до 13:30

Перерва* до 14:00

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 13:40 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 15:00

Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 14:40 до 15:00
старти та нагородження з 15:00 до 15:30

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:10 до 16:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00 та з 16:00 до 17:30

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:40
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:30
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00
Розклад додаткових змагань 10 вересня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 11:10 до 11:30
старти та нагородження з 11:30 до 12:00

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 11:40 до 13:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:30, з 12:30 до 13:00 та з 13:00 до 13:30

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 13:10 до 13:30
старти та нагородження з 13:30 до 14:00

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 13:40 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 14:30 та з 14:30 до 15:00

Перерва* до 15:30

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 15:10 до 15:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 15:40 до 16:30
старти та нагородження з 16:00 до 16:30 та з 16:30 до 17:00

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 16:40 до 17:00
старти та нагородження з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:10 до 18:00
старти та нагородження з 17:30 до 18:00 та з 18:00 до 18:30

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:15

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Додаткові змагання - це парні заїзди на короткій трасі (перегони на вибування). Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.
Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Станом на 7 вересня на додаткові перегони на вибування заявлено 184 учасників:
9 вересня, субота: 100 учасників
10 вересня, неділя: 84 учасників

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 9 вересня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «Біговел 3 роки» - 11
Пустовий Андрій Святопетрівське, Київської 2.5 12
Нікітіна Марія 3 12
Захаров Олександр Маквін 3 12
Касьян Євгеній 3 12
Старіков Ярослав 3 12
Ступницький Тiмур 3 12
Гресько В'ячеслав 3 12
Горват Костянтин 3 12
Селезньов Роман Обухів, Київської 3 12
Шевцов Олександр 3 12
Шульга Анна 3 12

Категорія «Велосипед 3 роки» - 7
Ступницький Тiмур 3 14
Ковальов Іван 3 14
Гайдай Дем'ян 3 16
Мисловський Олександр Вінниця 3 16
Куницький Ніколас Чайки, Київської 3 16
Калiнiченко Георгiй 3 16
Стогній Назар 3 16

Категорія «Біговел 4+ роки» - 9
Прищепа Артемій Одеса 4 12
Шеремет Микита 4 12
Жирнов Тимофій 4 12
Глебов Іван Чайки, Київської 4 12
Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12
Духовний Андрій 4 12
Бабенко Макар 4 12
Яроменок Маркіян 4 16
Гнатюк Данило 5 12

Категорія «Велосипед 4 роки» - 17
Мітяєв Олександр 4 14
Котляренко Макар 4 14
Дегтярьова Ніка 4 14
Нечай Владислав 4 16
Гончаренко Федір 4 16
Лисаков Артур 4 16
Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 16
Кисельова Анастасія 4 16
Височанський Гнат Вишневе, Київської 4 16
Освальд Мартін 4 16
Подгорний Артем 4 16
Стрілець Назар 4 16
Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16
Топчій Іванна 4 16
Лесик Дмитро Пісківка, Київської 4 16
Байдоха-Йенсен Олівер 4 20
Пуликовський Мірослав 4 20
Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20

Категорія «5 років - дівчата» - 2
Порядченко Варвара 5 14
Шевцова Анастасія 5 16

Категорія «5 років - хлопці» - 27
Чайковський Михайло 5 14
Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 5 16
Ковбасинський Марк 5 16
Яцульчак Максим 5 16
Чупринко Олег 5 16
Деуль Ілля 5 16
Максимов Микита 5 16
Головань Всеволод 5 16
Маслов Олександр 5 16
Степанок Олег 5 16
Лісовий Владислав 5 16
Слободяник Анатолій 5 16
Бруль Тимофiй 5 16
Гром Іван 5 16
Рибалко Артур 5 18
Грініченко Олексій 5 18
Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20
Пашківський Антон 5 20
Байбуза Даніель 5 20
Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20
Прiсняк Герман Вільногірськ, Дніпропетровської 5 20
Манзюк Роман 5 20
Рослик Ростислав 5 20
Колесник Олексій 5 20
Рудой Артемій Горенка, Київської Інфопульс 5 20
Яцемирський Мірон 5 20
Поліщук Роман 5 20

Категорія «6 років - дівчата» - 8
Рябенко Єлизавета 6 16
Якименко Єва 6 16
Мусієнко Олександра 6 20
Подгорна Анастасiя 6 20
Хмара Олеся 6 20
Коваленко Катерина 6 20
Лесик Домініка Пісківка, Київської 6 20
Кухарчук Аліса 6 24

Категорія «6 років - хлопці» - 19
Хмелюк Кирило 6 14
Височанський Макарій Вишневе, Київської 6 16
Освальд Домінік 6 16
Риженко Володимир 6 16
Самочерних Святослав 6 16
Кравчинський Еміль 6 20
Вавілін Тимур 6 20
Городецький Станіслав 6 20
Кшапко Микола 6 20
Процун Іван 6 20
Гончаренко Захар 6 20
Шатін Влас Velociraptors 6 20
Кирпа Матвій 6 20
Владіміров Ярослав 6 20
Коцеруба Тімур 6 20
Калініченко Максим 6 20
Поляков Роман 6 20
Дроздов Олексій 6 20
Філіп'єв Данііл 6 20
Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 10 вересня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «7 років - дівчата» - 7
Соловйова Софія 7 16
Квятківська Вероніка 7 16
Дацюк Марія 7 20
Макейчик Марія 7 20
Жукова Антоніна 7 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20
Савиченко Марія 7 24

Категорія «7 років - хлопці» - 21
Делано Деніел 7 18
Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20
Громико Александер 7 20
Аітов Микита 7 20
Завадський Максим 7 20
Федяй Іван Горенка, Київської 7 20
Зябченко Ілля 7 20
Перев'язко Дмитро 7 20
Міняйло Яромир 7 20
Найдьонов Кирило 7 20
Топчій Богдан 7 20
Слатвицький Михайло 7 20
Яковенко Захар 7 20
Саранча Тимофій 7 20
Даценко Андрій Бровари, Київської Лідер 7 20
Нестеров Іван 7 24
Фугело Артем 7 24
Самосват Кіріл 7 24
Ващук Денис 7 24
Iващенко Владислав 7 24
Бондаренко Данiiл 7 24

Категорія «8 років - дівчата» - 7
Коваленко Марія 8 20
Кшапко Анастасія 8 20
Лісова Діана 8 24
Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 8 24
Кучер Олександра Артеріум 8 24
Власова Наталія 8 24
Селезньова Дар'я Обухів, Київської 8 26

Категорія «8 років - хлопці» - 17
Сашенко Тарас Проліски, Київської 8 20
Куколь Кліментій 8 20
Шатін Святослав Velociraptors 8 20
Бардач Андрiй 8 20
Білетченко Тимофій 8 20
Петін Олексій 8 20
Міхно Владислав 8 24
Лук'янов Ілля Бориспіль, Київської 8 24
Тацій Назар 8 24
Мостицький Артур 8 24
Карук Міхаіл 8 24
Косарчин Іван 8 24
Криворучко Нікіта 8 26
Олійник Юрій Біла Церква, Київської в/б Богатир 8 26
Грініченко Роман 8 27

Категорія «9 років - дівчата» - 3
Лагода Ніколь 9 20
Дегтяр Ніка 9 24
Прасол Катерина 9 24

Категорія «9 років - хлопці» - 14
Севковський Арсеній 9 20
Коросько Андрій Васильків, Київської 9 20
Волобуєв Михайло 9 20
Метлицький Георгій 9 24
Оміді Арман 9 24
Микитюк Михайло 9 24
Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24
Мальований Роман 9 24
Олесов Данііл Діти Світла 9 24
Водоп'янов Кіріл Петропавлівська Борщагівка 9 24
Байдоха-Йенсен Ніколай 9 26
Прохоров Петро 9 26
Марищук Максим Бровари, Київської 9 26
Кошовий Андрій 9 26

Категорія «10 років - дівчата» - 9
Малкова Майя 10 20
Кічата Софія 10 24
Островерха Оксана 10 24
Сізова Варвара 10 24
Міхненко Ангеліна 10 24
Арнаут Валерія 10 26
Кузнєцова Дарія 10 26
Шевченко Марія 10 26
Бабіна Марія 10 26

Категорія «10 років - хлопці» - 9
Бардач Артем 10 24
Калінкін Максим 10 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24
Макаренко Максим Біла Церква, Київської 10 24
Бойко Денис 10 24
Копанєв Денис 10 24
Коцюба Едуард Velociraptors 10 24
Петрушенко Климентiй 10 24
Нарійчук Олександр 10 26

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:16

Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

Погода у Києві
Прогноз на вересень- accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прогноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Уточнений - rp5
Радар погоди

-----------------------------------------
Декларація учасника
Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.
Завантажити бланк Декларації з drive.google

-----------------------------------------
Попередня реєстрація
Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини та затримок на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.
Якщо Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або за телефоном 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які потрапляють у резервний список. В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549. Вас не будуть чекати на старті та не запрошуватимуть на реєстрацію у мікрофон.

Карта трас та Як дістатися місця змагань

Паркування
Паркувати машину бажано по вул. Януша Корчака біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського. Тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки". Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка. Заїзд автомобілем в парк заборонений!

-----------------------------------------
Підготовка траси
Шановні батьки! Потрібні добровільні помічники для прибирання траси напередодні змагань. Також потрібна допомога в облаштуванні зони змагань та встановленні частини обладнання. "Суботник" відбудеться перез змаганнями у п'ятницю 8 вересня о 18:00. Збір на стартовій галявині. Організатор - Світлана Шатохіна Shato 066 965-23-63. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде!
Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання
Є загальний розклад змагань, який зорієнтує Вас, в який день та час відбуваються старти Вашої категорії. В день змагань бажано приходити так, щоб встигнути зареєструватися до вказаного в індивідуальному розкладі часу закінчення реєстрації. Якщо учасник запізниться, його можуть змістити в наступні заїзди. На реєстрацію відведіть не менше 10 хв, а з врахуванням можливої черги 15 хв.

-------------------------
Що брати з собою на змагання
- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода: рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкарпетки, теплий одяг до/після старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ: дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/після старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту, беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.

-------------------------
Небезпеки
Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

-------------------------
Потрібна допомога батьків та волонтерів
Запрошуємо долучитися до маршальської служби на перегонах! Будь ласка, приєднуйтесь до чергування вздовж траси! В день змагань звертайтеся з пропозиціями до відповідального Олексія Гордієнка.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 24.8.17 20:19

Що планується під час змагань

(посилання на публікації в Події фейсбук)

Як завжди обіцяємо комфортний та цікавий вікенд, який можна провести разом із усією родиною

Поповнення «батарейок» та підтримання гарного настрою відбудеться завдяки:
- Польовій кухні бази Зеніт – кращого ресторану на Трухановому острові
- Пряникам від Майстерня СМАКУ - домашня кондитерська Наталі Даниленко
- Пирогам від Млина
- Фірмовим самосам, які зроблені із любов’ю
- Смаколикам від «Казки» (цього ви ще не куштували!)
- Каві від автокави
Також буде безкоштовний буфет для маленьких чемпіонів, в якому гонщики зможуть підкріпитися водичкою Бон Буассон, чаєм та печивом.

Перед стартом чергуватимуть веломеханіки від veliki.ua – якщо є потреба налаштувати велосипеди, підкачати колеса або змастити ланцюг – ласкаво просимо!

Охоронятимуть наш спокій професіонали із Ком-Сервіс

На сторожі здоров’я чергуватиме швидка Медиком

Просимо вас не оминати біотуалети та смітники - вони стоятимуть задля того, щоб зберегти красу та природній порядок парку!

Сподіваємося на підтримку небесної канцелярії, яка поки що обіцяє нам чудову погоду

-----------------------

...про партнерів та розваги, які чекатимуть на вашу спортивну родину у чемпіонському містечку!

9 вересня
- Улюбленці публіки та вірні партнери з Puzzle Дитячий Центр запропонують багато цікавого, в тому числі поповнити колекцію чемпіонських листівок.
- Ми, як і компанія Трік Трек, http://trik-trek.com/, впевнені, що всі велосипедисти змалечку мають знати правила дорожнього руху. Дітки зможуть граючись дізнатися багато важливої інформації, а дорослі – придбати корисні іграшки для майбутніх учасників дорожнього руху
- РОБОБОЇ від КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати - це наші сусіди по самокатних перегонах. Як то кажуть, забагато ЛЕГО не буває, тож на стенді робобоїв можна буде зібрати свій шедевр лего-мистецтва!
- Вже не уявляємо наших перегонів без футбольного майданчика та тренерів від Арсенал-Кids - Футбол для детей З ними як завжди весело та активно можна погратися у футбол.
- Дитячі журнали "Пізнайко" продовжує дарувати журнали всім учасникам змагань (на хвилиночку, з 2008го року кожен учасник усіх змагань «Ми – чемпіони!» отримав свій журнал Пізнайко!). Сюрпризи та розваги чекатимуть вас і в їхньому фірмовому наметі.
- В гості до нас завітає Midgard School – молода та сучасна школа. Будемо раді познайомитися!

10 вересня
- АрсеналKids та Пізнайко будуть з нами два дні поспіль!
- Агенція щасливої сім'ї, дітей та молоді Pole привезуть атракціони, за якими ми вже так скучили
- Готуйтеся разом із IntRobots зануритися у світ робототехніки. По секрету скажемо, що будуть й справжнісінькі дрони - наші допитливі винахідники будуть у захваті!
- Школа Midgard School з 10:30 до 15:00 влаштовує хокей на траві
- А батьки одного з наших найперших учасників, Антона Рибки, підготували уроки здорового життя, які проводитимуться на початку кожної години
- Також, з 15:00 до нас завітають поважні та добре відомі в вело-світі тренери з велотреку! Вони виховали не одне покоління справжніх чемпіонів, тож поділяться своїм досвідом і з нашими батьками.
- Обидва дні можна буде придбати стильні та яскраві світловідбиваючі наліпки від «Блік-блік» світловідбивні речі
- Ще ми з нетерпінням чекаємо на чергові фото-шедеври від гуру фотографії Фото-Мама Світлана Мінаєва, Дмитрий Ларин, Евгений Эдоков та Ольга Мовчан

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцять перші Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 09-10.09.17

Повідомлення Sveta » 5.9.17 22:05

Опублікована перша редакція індивідуального розкладу. Наступна редакція - чекайте напередодні перегонів, остання - на ранок кожного дня перегонів. Виправлення та відреєстрація пишіть yus2006@ukr.net.


------------------

Дякуємо всім родинам, батькам та дітям, які допомагали прибирати та облаштовувати трасу!

Відгуки та фото


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей