Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 08:27

Увага! :volna:

В суботу та неділю, 10 та 11 вересня 2016 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться Дев’ятнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

Подія на фейсбук Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень)

Всіх запрошуємо прийняти участь в цій радісній події! :)

В перший день змагань, 10 вересня (субота) приймають участь гонщики віком з 3 до 6 років. У другий день змагань, 11 вересня (неділя) приймають участь гонщики віком з 7 до 10 років.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередня реєстрація - з 22 серпня по 4 вересня, обов'язкова! закрита!
Попередня реєстрація - Мами - на старті, 11 вересня

Що планується під час змагань

Подія у facebook Дев’ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2016
Подія на bikeportal Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2016

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів! Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, залучення TV, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Прес-анонс
Прихований текстпоказати
Прес-анонс - Понад 800 дітей від 2-х до 14-ти років вийдуть на старт осінніх велоперегонів «Ми – чемпіони!»
У вихідні, 10 та 11 вересня 2016 року, київський парк Дубки перетвориться на місце для активного сімейного відпочинку. Тут пройдуть 19-ті дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». В ці дні в перших змаганнях з серії осінніх велоперегонів на старт вийдуть більш ніж 600 юних гонщиків віком від 3-х до 10-ти років. В наступних змаганнях, які відбудуться у жовтні, приймуть участь юніори 11-15 років та малюки 2-3 роки.

Розклад змагань:
10 вересня – старти дітей віком 3-6 років,
11 вересня – старти дітей віком 7-10 років.
Заїзди з 10:30 до 18:30.

Учасники проходять різні дистанції: круги по 230 м (до 6 років) та 400 м (7-10 років). Це незвичайні змагання! Тут немає подіуму, медалі та подарунки отримує кожен учасник та кожен учасник відчуває себе чемпіоном!

Велоперегони "Ми – чемпіони!» – це громадська ініціатива. Організатори першими в Україні провели відкриті аматорські велозмагання для дітей. І якщо в 2007 році в перших перегонах взяли участь 18 маленьких гонщиків, то за чотири дні змагань весною 2016 року загалом на старт вийшли 900 дітей віком від 2 до 14 років. Всі вони отримали медалі та "чемпіонське" звання! Нам є чим пишатись, в жодній країні світу немає подібних змагань! Правила та формат цих дитячих велоперегонів народилися саме тут – в парку Дубки м. Києва. Незвичайні змагання підтримує Київська міська адміністрація і небайдужі до активного та здорового способу життя компанії та особи.

Місце проведення: м. Київ, парк Дубки (Сирець). Проходить двічі на рік.
Більше інформації: http://www.velokiev.com/forum/viewforum.php?f=76, https://www.facebook.com/GonkaMyChempiony
За додатковою інформацією,і акредитацією звертайтеся, будь ласка, до
Світлани Шатохіної, моб. 067-505-36-86, e-mail:velodeti@ukr.net
Фото Дмитро Ларин
Зображення
(Незмінна цитата :)
Шановні батьки! Ви повинні бути готовими до наслідків перегонів :)
- Ваша дитина не буде знімати медаль навіть під час сну;
- замучить Вас питаннями «коли вже будуть наступні перегони? та« чи встигли Ви зареєструватися?»;
- тягнутиме на тренування чи «покататися», коли у Вас вже немає сил;
- розповідатиме всім своїм друзям, що саме він був чемпіоном;
- три дні після перегонів ходитиме вдома у велошоломі.
Якщо є питання або бажання допомогти з організацією змагань звертайтеся:

Контакти
Світлана Шатохіна Shato 067 505-36-86, 099 772- 41-31, 063 912-09-19 - загальне керівництво та співпраця з партнерами, velodeti@ukr.net
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань, yus2006@ukr.net

В цій темі можна задавати питання і одержувати відповіді. Тут будуть даватися додаткові об'яви для батьків. Слідкуйте за темою!

Відгуки та фото про перегони 8 вересня 2007 року, 31 травня 2008 року, 13 вересня 2008 року, 30 травня 2009 року, 12 вересня 2009 року, 22 травня 2010 року, 11-12 вересня 2010 року, 21-22 травня 2011 року, 10-11 вересня 2011 року, 19-20 травня 2012 року, 8-9 вересня 2012 року, 18-19 травня 2013 року, 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року, 26 квітня, 17-18 травня 2014 року, 6-7 вересня, 4 жовтня 2014 року, Котигорошки 26 квітня 2015 року, 25 квітня, 16-17 травня 2015 року, 12-13 вересня 2016 року, Юніори 23 жовтня 2016 року, Котигорошки 24 жовтня 2016 року, Юніори 23 квітня 2016 року, Котигорошки 24 квітня 2016 року, 21-22 травня 2016 року

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:09

Розклад змагань на основні перегони наступне - індивідуальний розклад

Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей!
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче опублікований індивідуальний розклад: в списку Порядок виходу гонщиків на старт для кожного учасника вказаний час закінчення реєстрації (потрібно зареєструватися до цього часу), номер заїзду (орієнтовно +- 1), час старту (орієнтовно). Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.


Захід сонція в ці дні близько 19:20.

Розклад змагань 10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
можливі зміни

зверніть увагу, розпочинаємо на 20 хв раніше ніж звичайно! Перший старт 10:30!

Тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 10:00 до 11:10
старти та нагородження з 10:30 до 11:40

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 11:10 до 11:30
старти та нагородження з 11:40 до 12:10

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 11:30 до 12:20
старти та нагородження с 12:10 до 12:50

Категорія "Біговел 5 років" стартуватиме наприкінці категорії "Біговел 4 роки".

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 12:20 до 13:20
старти та нагородження з 12:50 до 14:00

Перерва 30 хв з 14:00 до 14:30. Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 13:50 до 14:40
старти та нагородження з 14:30 до 15:10

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 14:40 до 16:00
старти та нагородження з 15:10 до 16:40

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 16:00 до 16:50
старти та нагородження з 16:40 до 17:20

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 16:50 до 18:10
старти та нагородження з 17:20 до 18:50
Розклад змагань 11 вересня 2016
Прихований текстпоказати
можливі зміни

Тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:00 до 10:40
старти та нагородження з 10:30 до 11:10

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 10:40 до 12:00
старти та нагородження з 11:10 до 12:30

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:00 до 12:40
старти та нагородження з 12:30 до 13:10

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 12:40 до 13:40
старти та нагородження з 13:10 до 14:20

Перерва 30 хв з 14:20 до 14:50

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:50 до 15:00

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 14:30 до 15:10
старти та нагородження з 15:00 до 15:50

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 15:10 до 16:30
старти та нагородження з 15:50 до 17:10

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 16:30 до 17:00
старти та нагородження з 17:10 до 17:40

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:00 до 17:40
старти та нагородження з 17:40 до 18:20
Дистанції змагань для різних категорій дивіться у Положенні перегонів.

Категорія "Біговел 5 років" стартуватиме наприкінці категорії "Біговел 4 роки".
2016 осінь Розклад_.PNG

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:09

Індивідуальний розклад наступне

Оновлення списку станом на 10 вересня 23:00 для другого дня змагань. Номери змінені! Список пішов у друк.
Відреєстрація у день змагань - смс на телефон 0984412549 (Прізвище Ім'я Вік - зняти з змагань). Як дістатися до місця змагань див. тут
Прихований текстпоказати
Станом на 9 вересня 21:00 на перегони заявлено:
750 учасників, + резерв 8, + резерв-новачки 53

10 вересня, субота 414 учасники, + резерв 1, + резерв-новачки 34. Планується 47 заїздів. Старти з 10:30 до 18:50.
11 вересня, неділя 336 учасники, + резерв 7, + резерв-новачки 19. Планується 38-39 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви. Старти з 10:30 до 18:20.
Увага!
Для кожного учасника вказано: час закінчення реєстрації (треба зареєструватися до цього часу; якщо учасник прийде пізніше - він бере участь, але вважається таким, що запізнився і зміщується в наступні заїзди), номер заїзду (орієнтовно), час старту заїзду (орієнтовно). Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Номери на змаганнях можуть бути іншими! Заїзди в день змагань формуются з врахуванням явки по 8-9-10-11 учасників в заїзді (виняток - біговелісти до 12 учасників).

Можливі зміни. Перегляньте свій розклад ще раз напередодні змагань!
В зв'язку з відреєстрацією напередодні змагань індивідуальний розклад редагується, зміни невеликі, але варті Вашої уваги. Номери можуть змінюватися! Резервісти, зверніть увагу, Вам поступово можуть надаватися номери. В першу чергу учасникам "зі стажем", або нашим помічникам на перегонах.

Змагання відбудуться і в дощову погоду. Якщо дощитиме цілий день, то це значно зменшить кількість учасників. В цьому випадку - слідкуйте за основним розкладом, який буде наведено вище! Для гонщиків другої половини дня розклад буде "сжатий" і підтягнуйтий до часу 1 заїзду в категорії.

Порядок виходу гонщиків на старт 10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «Біговел 3 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
1 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 2.9 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
2 Гаврилов Роман 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
3 Демчук Поліна 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
4 Чернов Михайло Колонщина, Київської 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
5 Сосєдов Арсенiй 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
6 Повшедний Ілля 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
7 Клікун Адріан 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
8 Сологуб Марк 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
9 Міщенко Анастасія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
10 Ющук Поліна 2.101 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
11 Щирба Захар 2.11 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
12 Лімін Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
13 Гудзь Олександр 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
14 Бондаренко Андрій 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
15 Саралідзе Гіоргі 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
16 Чертополох Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
17 Коженко Семен 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
18 Яроменок Маркіян 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
19 Леоненко Дмитро 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
20 Доловських Артем 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
21 Мовчан Олександр 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
22 Чибеліс Даниіл 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
23 Лисенко Данила 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
24 Русанов Гліб 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Дамірлі Рафаель 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Косяк Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
25 Гермашева Валерія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
26 Вакулін Геннадій Райдуга 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
27 Алексєєнко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
28 Керея Лілія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
29 Сторож Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Прокопенюк Богдан 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
30 Гриценко Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
31 Ігнатов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
32 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
33 Умен Іван Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
34 Малишенко Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
35 Жирнов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
36 Носов Григорій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Кудeля Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
37 Завалішин Яромир 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
38 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
39 Нечай Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Гончаренко Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
40 Пунько Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
41 Заворотній Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
42 Єськова Єлизавета 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
43 Романюк Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
RN Аврутіна Ольга 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
44 Мотузенко Олена 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
45 Сидоренко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
46 Любенко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
47 Іванова Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
48 Пантюхов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
49 Куркіна Марта 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
50 Кузьменков Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
51 Гончаренко Федір 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
52 Величенко Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
53 Лисаков Артур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
54 Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
55 Водоп'ян Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
56 Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
57 Поліщук Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
58 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
59 Фоменко Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
60 Дегтярьова Ніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
61 Духовний Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
62 Гайдаєнко Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
63 Хавін Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
64 Хавін Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
65 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
66 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
67 Кулешов Тимур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
68 Бабенко Макар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
69 Денисенко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
70 Коренев Володимир 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
71 Петрусенко Олександра 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
72 Уртаєв Остап 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
73 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
74 Коберська Маргарита 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
75 Тарідонова Катерина 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30

Категорія «Велосипед 3 роки» (3 заїзди) дистанція 1х230 м
76 Френкель Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
77 Шамборовський Арсеній 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
78 Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
79 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
RN Шумаєв Платон 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
80 Шпитко Ліонель 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
81 Мозоль Марія Колонщина, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
82 Тарасенко Назар Боярка, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
83 Самойленко Арiна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
84 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
85 Полінков Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
86 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
87 Соколов Артем 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
88 Соловйов Микита 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
89 Дубова Софія 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
90 Погорілий Святослав Амігос 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
91 Кулик Гліб 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
92 Кернасовський Орест 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
93 Чикулай Іліан 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
94 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
95 Пуликовський Мірослав 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
96 Городецький Богдан Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
RN Тимчук Дар'я 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
97 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м - в останньому заїзді стартують учасники «Біговел 5 років»
98 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
99 Кубар Стефан Чабани, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
100 Юсім Аріна 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
101 Малков Матвій 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
102 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
103 Ткачук Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
104 Медвідь Мирон 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
105 Журба Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
106 Чумаш Кирило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
107 Красюк Святослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
RN Платонов Фiлiп 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
108 Тарковська Олександра 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
109 Тішаєв Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
110 Тітов Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
111 Тарасенко Еріка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
112 Кримець Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
113 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
114 Лубніна Аліса 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
115 Качкачішвілі Ніколоз 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
116 Копилова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
117 Ніколенко Давид 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
118 Тіліженко Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
119 Солімчук Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
120 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
121 Шевцова Злата Харків 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
122 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
123 Ботвін Сергій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
124 Литвиненко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
125 Олійник Валерія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
126 Куманський Любомир 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
127 Малюга Іван Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
128 Гнатюк Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
129 Мусієнко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
130 Саманцова Єва 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
131 Смірнов Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
132 Гречний Максим 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
133 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
134 Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
135 Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
136 Євдокименко Володимир Інфопульс 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
RN Місюра Марко 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
137 Кучма Олександр 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40

Категорія «Велосипед 4 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
RN Деуль Ілля 4 8 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
138 Клименчук Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
139 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
140 Пахомов Єгор Лідер 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
141 Пашківський Антон 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
142 Сташкевич Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
143 Чуян Дмитро Хотов, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
144 Хомякова Ксенія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
145 Алексєєнко Марк 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
146 Онуфрієва Анна 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
147 Нагорняк Марк 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
RN Рибалко Артур 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
148 Лубнін Нікіта Артеріум 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
149 Макарчук Іван 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
150 Сташкевич Олексій 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
151 Самойленко Олексій 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
152 Поліщук Гліб 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
153 Чайковський Михайло 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
154 Медвідь Анастасія 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
155 Валеватий Василь 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
156 Харченко Святослав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
157 Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
158 Чуб Злата 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
159 Сіренко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
160 Дмитрієнко Юлія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
161 Сілкін Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
162 Яцульчак Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
163 Сипко Марія Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
164 Шостак Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
165 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
166 Скорик Марк 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
RN Мезенцева Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
167 Федоренко Макар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
168 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
169 Іонов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
170 Петренко Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
171 Заяць Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
172 Денисов Олексій ВДНГ Молнія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
173 Ковальов Мірон Чайки, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
174 Головань Всеволод 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
175 Метлицький Савелій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
176 Остаповський Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
177 Адамчук Марко 4 16 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:30
178 Хіміченко Домініка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
179 Манзюк Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
180 Хорошилов Євген 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
181 Зюков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
182 Плескач Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
183 Сафаров Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
184 Іщук Геннадій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
185 Столяр Іванна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
186 Владимиров Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
187 Дутчак Софія Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
188 Мірошніченко Мартін 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
189 Січкаренко Дарина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
190 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
191 Іванченко Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
192 Лісовий Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
193 Слободяник Анатолій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
194 Артюх Сергій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
195 Гром Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
196 Поліщук Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
197 Мельник Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
198 Костюк Амалія Турбо 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
199 Маренець Єгор 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
200 Рудік Назарій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
201 Шепель Катерина 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
202 Скомаровський Петро 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
203 Кривенко Дар'я 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
204 Сергієнко Данило 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
205 Кривошеєв Леонід 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
206 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
207 Колесник Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
208 Корнієнко Микита 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50

Далі старти тільки на велосипедах. Хлопці та дівчата стартують окремо.

Категорія «5 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
209 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 5 12 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
210 Мусієнко Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
211 Запорожко Ульяна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
212 Тептюк Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
213 Розумяк Ангеліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
RN Ветох Софія Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
214 Ніколенко Анастасія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
215 Бондаренко Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
216 Рябенко Єлизавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
217 Кравцова Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
218 Макарчук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
219 Демченко Марія ВДНГ Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
220 Шишкова Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
221 Нешта Анастасія Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
222 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
RN Кухарчук Аліса 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
223 Хаустова Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
224 Лазун Катерина 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
225 Войтішина Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
226 Щербакова Аріна ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
227 Берест Іванна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
228 Акішева Кіра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
229 Захараш Таісія ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
RN Хмара Олеся 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
230 Моркотун Євгенія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
231 Зеленська Людмила 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
232 Святненко Поліна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
233 Коваленко Катерина 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
234 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
235 Швець Вероніка Турбо 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
236 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
237 Марчук Анастасія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00

Категорія «5 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
238 Расько Ян 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
239 Гаврильчук Тимофій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
240 Гортопан Олексій Лідер 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
241 Смирнов Назар Діти Світла 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
242 Козак Борис 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
243 Хабик Нестор 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
244 Кочубей Кирило 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
245 Шеронов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
246 Четверик Іван Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
247 Саричев Тихон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
248 Півторак Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
249 Сайко Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
250 Сухомовський Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
251 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
252 Сумленний Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
253 Пахомов Андрій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
254 Паламарчук Борис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
255 Коженко Данило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
256 Шамшур Роман Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
257 Гордієнко Платон Українка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
258 Куліков Павел 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
259 Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
260 Скуратівський Радомир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
261 Рец Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
RN Андросович Кирило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
262 Петровець Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
263 Леонов Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
264 Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
265 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
266 Склеров Дмитро Райдуга 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
267 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Коломієць Давид 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
268 Керея Юрій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
269 Філіпенко Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
270 Голець Давид 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
271 Кирпа Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
272 Нешта Денис Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
273 Дуброва Сергій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
274 Соломаха Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
275 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
276 Головенець Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
277 Андріященко Назар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Федоренко Глєб 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
278 Куркін Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
279 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
280 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
281 Яковенко Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
282 Вайданіч Максим 3-Б 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
RN Скуратівський Тимофій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
283 Розгон-Фаррем Фредерік 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
RN Кривопляс Назар 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
284 Болтовський Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
285 Кравчинський Еміль 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
286 Старченко Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
287 Коваленко Платон 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
288 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
289 Лисицький Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
290 Онищенко Кирило 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
291 Євдошенко Кіріл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
292 Міхненко Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
293 Шатін Влас Райдуга 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
294 Кулик Макар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
295 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
296 Ященко Федір 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
297 Олiйник Крiстiан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
298 Барташук Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
299 Загородній Кирил 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
300 Лепеха Назар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
301 Шелест Євген 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
302 Маліновський Павло 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
303 Юревич Ярослав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Шкаленко Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
304 Шульга Аркадій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
305 Гулеватий Тимофій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
306 Поляков Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
307 Товстик Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
308 Шелест Юрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
309 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
310 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
311 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
312 Коваль Марія 6 14 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
313 Толкун Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
314 Бєлєтєєва Анна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
315 Чернишенко Міранда 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
316 Губарєва Поліна Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
317 Шкребко Дар'я 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
318 Дацюк Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
319 Макейчик Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
320 Кропотко Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
RN Побединська Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
321 Несин Мирослава Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
322 Бойчук Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
323 Присяжнюк Дарія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
R Веремієва Милана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
324 Лещук Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
325 Залужна Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
326 Герлянд Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
327 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
328 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
329 Онуфрієва Аліна 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
330 Бурим Катерина Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
331 Лахман Еля Райдуга 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
332 Осадча Єва 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
333 Куницька Варвара 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
334 Чуб Валерiя 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
335 Оверчук Зоряна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
336 Жукова Антоніна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
337 Юкало Надія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
338 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
339 Тептюк Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
340 Сіунова Єлизавета 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
341 Енеді Лусія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
342 Куценко Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
RN Майструк Аліна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
343 Окрент Каріна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10

Категорія «6 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
344 Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
345 Зеленов Ростислав Артеріум 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Кузнецов Володимир 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
346 Казмірчук Платон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
347 Марченко Антон Боярка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Швець Максим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
348 Толкун Єгор 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Пантюхов Олексій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
349 Плотников Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
350 Курташов Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
351 Златін Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Сімонов Микита 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
352 Попович Артем Стріла 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Тупичка Денис 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
353 Рябошапка Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
354 Данилевич Денис Буча, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Вовк Ярослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
355 Самойлов Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
356 Науменко Данііл 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
357 Круковський Михайло 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
358 Чайка Євген 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
359 Кирлан Юрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
360 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
361 Юхновський Микола 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
362 Попович Святослав Артеріум 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
363 Саранча Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
364 Сташкевич Андрій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
365 Козачок Євгеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
366 Ахундов Арсен 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
367 Пантюхов Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
368 Горбенко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
369 Гриньов Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
370 Кондратенко Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
371 Володимиров-Лихоліт Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
372 Гриценко Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
373 Ющук Богдан 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
374 Громико Александер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
375 Луць Маркіян 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
376 Василенко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
377 Волокітін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
378 Зінченко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
379 Руденко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
380 Завадський Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
381 Іванченков Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
382 Оленченко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
383 Рожков Тимур Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
384 Левченко Святослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
385 Юдін Артьом 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
386 Шекера Максим ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
387 Сидоренко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
388 Захаров Андрій Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
389 Мельниченко Матвій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
390 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
RN Заболоцький Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
RN Заболоцький Микита 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
391 Кіпчук Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
392 Горбаченко Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
393 Зябченко Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
394 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
395 Кривенко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
396 Пересунько Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
397 Жидков Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
398 Галатін-Павловський Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
399 Антонов Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
400 Савченко Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
401 Вишняк Ігор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
402 Вергуненко Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
403 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
404 Корнієнко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Повшедний Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Стороженко Ярослав Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
405 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
406 Яковенко Захар 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
407 Онищенко Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
408 Розумяк Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
409 Горобей В'ячеслав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
410 Литвинов Давид 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
411 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
412 Помєшкін Антон 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
413 Мельник Дмитро 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
414 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
Порядок виходу гонщиків на старт 11 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Станом на 10 вересня 23:00 на перегони заявлено:
11 вересня, неділя 346 учасників. Резервістам надані номери. Планується 38-39 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви. Старти з 10:30 до 18:20.
Номери на початку не підряд, з першого дня змагань.

Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
210 Сердитко Поліна 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
214 Висоцька Олена Олені 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
226 Сурма Марія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
235 Посітко Дарина Інфопульс 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
237 Василенко Маргарита 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
240 Сідаш Поліна 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
241 Чехова Поліна Соколята 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
245 Катрук Катерина Соколята 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
248 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
252 Кузнєцова Маргарита 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
253 Ґречна Еліна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
255 Кравчук Юлія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
258 Базиленко Мар'яна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
260 Ільєнко Аліса 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
264 Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
265 Калина Вероніка 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
269 Денисова Марія ВДНГ Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
279 Александрова Анна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
283 Тіміна Тетяна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
287 Завалішина Радміла 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
292 Дзюбко Лідія Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
298 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
310 Гавриловська Олександра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
327 Деркач Анна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
339 Коваленко Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
344 Городнікова Ольга 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
349 Тарасенко Єлизавета 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
379 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
382 Власова Наталія 7 22 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
383 Доброван Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
386 Лісова Діана 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
387 Рибка Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
391 Білецька Олександра 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
400 Кучер Олександра Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
402 Демченко Софія ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
403 Волжина Діана 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
406 Весна Ева ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
414 Вакулін Євген Райдуга 6 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
415 Висоцький Леонід Олені 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
416 Татій Назар 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
417 Грініченко Роман 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
418 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
419 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
420 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
421 Буташ Михайло 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
422 Шостаковський Мирон 6 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
423 Кривов Данило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
424 Шпитко Аскольд 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
425 Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
426 Бакшеєв Микола ВДНГ Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
427 Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
428 Ромась Дамир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
429 Шиманський Андрій 3-Б 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
430 Григус Данііл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
431 Мотузенко Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
432 Горобцов Олександр 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
433 Лагнюк Сергій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
434 Вертай Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
435 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
436 Латайко Арсеній 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
437 Грігорович Олександр ВДНГ Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
438 Бабіч Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
439 Паливода-Пасічний Радіон 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
440 Бойцов Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
441 Луць Святослав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
442 Криворог Георгій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
443 Карпенко Антон 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
444 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
445 Барабанов Валерій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
446 Школа Денис 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
447 Смирнов Єгор Діти Світла 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
448 Пурхало Кирил 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
449 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
450 Казаков Роман 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
451 Шатін Святослав Райдуга 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
452 Михайленко Ілля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
453 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
454 Костенко Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
455 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
456 Пурхало Марк 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
457 Гальченко Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
458 Петін Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
459 Бірюк Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
460 Криворучко Нікіта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
461 Муха Аскольд 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
462 Артюх Ніколай Вінниця 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
463 Уваров Михайло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
464 Зюков Павло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
465 Васильченко Назар Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
466 Заглада Тіхон 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
467 Козирський Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
468 Мірошніченко Гавриїл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
469 Школьний Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
470 Лахман Максим Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
471 Лубнін Тихон 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
472 Євдошенко Матвiй 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
473 Гермашев Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
474 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
475 Назаренко Тимофій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
476 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
477 Шевчук Микита Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
478 Меть Єгор 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
479 Карук Міхаіл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
480 Осіпов Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
481 Савельєв Костянтин Соколята 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20

Категорія «8 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
482 Дзюбенко Агата 8 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
483 Гордієнко Алевтина Українка, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
484 Чернецька Ольга SCOTT RC 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
485 Дюденко Варвара Бровари, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
486 Паламарчук Мілана 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
487 Лагода Ніколь 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
488 Романюк Тетяна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
489 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
490 Аврутіна Софія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
491 Брандибура Христина 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
492 Петрова Діана 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
493 Максимчук Ксенія 3-Б 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
494 Семченко Олександра 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
495 Мазій Вероніка 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
496 Медведєва Дар'я 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
497 Володимиренко Анна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
498 Літвінцева Юлія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
499 Пономаренко Анастасія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
500 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
R Лазарєва Софія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
501 Москаленко Юлiя Інфопульс 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
502 Нечипоренко Єва 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
503 Дегтяр Ніка 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
504 Муравйова Анастасія Барси 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
505 Єгорова Анастасія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
506 Данилюк Олександра 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
507 Дуброва Ганна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
508 Блоцька Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
509 Столяр Вероніка 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
510 Іванова Юлія ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
511 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
512 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
513 Зборовська Сандра 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
514 Новохатня Крістіна 3-Б 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
515 Каленіча Анастасія 3-Б 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
516 Ткачук Тетяна 3-Б 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
517 Полінкова Катерина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
518 Мальцева Анастасія SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
519 Пінчук Єва 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
520 Бегеба Крістіна ВДНГ Молнія 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
521 Шекера Анна ВДНГ Молнія 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00

Категорія «8 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 2х400 м
522 Сотниченко Ілля 8 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
523 Севковський Арсеній 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
524 Авер'янов Iлля 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
525 Лисіков Олександр 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
526 Оміді Арман 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
527 Артюх Володимир 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
528 Коляда Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
529 Яренко Владислав 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
530 Корольов Ігор 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
531 Волобуєв Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
532 Долінський Михайло Інфопульс 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
533 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
534 Ремез Владислав Райдуга 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
535 Самойлов Роман 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
536 Альошин Іван 3-Б 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
537 Савранський Християн 3-Б 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
538 Гаврилець Володимир 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
539 Міщенко Михайло Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
540 Стельмах Єгор 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
541 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
542 Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
543 Донець Арсеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
544 Аубекеров Борис Бровари, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
545 Метлицький Георгій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
546 Кулик Нікіта 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
547 Злуніцин Валерій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
548 Каюк Тимофій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
549 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
550 Лазарев Нікіта Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
551 Микитюк Михайло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
552 Гресько Володимир 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
553 Родіонов Микола 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
554 Клімчук Арсеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
555 Пугач Ілля 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
556 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
557 Кравчук Нікіта 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
558 Макаров Олексiй 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
559 Дуброва Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
560 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
561 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
562 Деуль Володимир 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
563 Гладкий Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
564 Мальований Роман 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
565 Гуслистий Назар Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
566 Матвійчук Тимофій 3-Б 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
567 Кравченко Юрій 3-Б 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
568 Костюк Клим Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
569 Оленченко Євгеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
570 Романенко Роман ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
571 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
572 Дубовой Артем 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
573 Резніченко Поль Ілларіон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
574 Файнгольд Юлій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
575 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
576 Водоп'янов Кіріл 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
577 Дида Ігор 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
578 Муха Юрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
579 Іонов Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
580 Рябчун Дмитро 8 24 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
581 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
582 Мусієнко Артем Біговел 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
583 Заяць Андрій 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
584 Зарудний Матвiй 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
585 Корнієць Володимир 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
586 Сандалов Тимофій Інфопульс 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
587 Оніщенко Владислав 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10
588 Климчук Нікіта Вишневе, Київської Cherry Sport Club 8 26 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 14:10

Категорія «9 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 3х400 м
589 Ковальчук Маргарита 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
590 Василенко Злата Нові Петрівці, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
591 Бакай Вероніка 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
592 Малкова Майя 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
593 Школа Кароліна 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
594 Поліщук Анастасія 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
595 Цесарська Дар'я 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
596 Калябіна Катерина 9 22 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
597 Шелепова Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
598 Кічата Софія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
599 Резніченко Діана Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
600 Добушевська Маргарита 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
601 Лазарева Інна Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
602 Щербакова Єкатерина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
603 Бойцова Олександра 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
604 Журавська Вероніка Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:12
605 Москаленко Поліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
606 Єгорова Любов 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
607 Бойчук Марта 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
608 Шевченко Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
609 Міхненко Ангеліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
610 Швець Надія Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
611 Черкас Ангеліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
612 Пасальська Влада 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:24
613 Зюкова Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
614 Криворог Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
615 Леоненко Олександра 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
616 Кладієнко Вероніка 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
617 Петренко Яна 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
618 Борсук Єлизавета ВДНГ Молнія 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
619 Оборська Світлана 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36
620 Іщук Ніна 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 4 час старту: 15:36

Категорія «9 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 3х400 м
621 Бондарчук Нікіта 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
622 Руднєв Євгеній Артеріум 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
623 Хомяков Кирил 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
624 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
625 Дідок Володимир Гора, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
626 Немировський Максим 3-Б 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
627 Никітін Олександр Лідер 9 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
628 Бондаренко Михайло Артеріум 9 22 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 1 час старту: 15:50
629 Доброван Кирило 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
630 Осадчий Тимофій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
631 Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
632 Васильєв Назар ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
633 Корнієнко Єгор Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
634 Топехін Дмитро Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
635 Михальчук Євген 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
636 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
637 Присяжнюк Нікіта 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
638 Мошковський Денис 9 24 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 2 час старту: 16:02
639 Поповіченко Володимир 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
640 Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
641 Чабала Любомир 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
642 Пінчук Костянтин 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
643 Корольов Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
644 Куц Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
645 Таборських Іван 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
646 Ковтуцький Ігор Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
647 Шамшур Дмитро Лідер 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
648 Довгич Євген 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 3 час старту: 16:14
649 Гавриловський Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
650 Поліщук Артем Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
651 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
652 Москаленко Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
653 Пахомов Антон Лідер 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
654 Бойко Денис 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
655 Яхно Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
656 Горобей Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
657 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
658 Сологубов Олексій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:05 заїзд: 4 час старту: 16:26
659 Карлишев Роман 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
660 Якимишен Владислав 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
661 Ризванюк Лев Діти Світла 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
662 Копанєв Денис 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
663 Кравчук Сергій 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
664 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
665 Сілкін Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
666 Акішев Нікіта 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
667 Павлусь Юлiй 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
668 Петрушенко Климентiй 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
669 Петренко Дмитро 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
670 Стасовський Марк 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
671 Бадеха-Корнілов Ярослав 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
672 Васильченко Максим Амігос 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
673 Бабич Олександр Лідер 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
674 Арістов Тимофій Соколята 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
675 Гайовий Костянтин 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
676 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
677 Чернецький Ілля 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
678 Іванов Олександр ВДНГ Молнія 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
679 Юдін Єгор 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
680 Алексійчук Сергій Лідер 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
681 Заглада Мірон 9 29 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
682 Цимбалюк Валерія 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
683 Каюк Олександра 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
684 Гордієнко Анна Амігос 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
685 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
686 Потерлевич Дар'я 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
687 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:10
688 Соболєва Євгенія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22
689 Васильєва Діана 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22
690 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22
691 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22
692 Москаленко Софія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22
693 Баранець Дар'я 10 26 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:22

Категорія «10 років - хлопці» (3-4 заїзди) дистанція 3х400 м
694 Тертицький Дмитро Лідер 10 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
695 Примаченко Захар Амігос 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
696 Богданов Леонід 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
697 Зелінський Філіп 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
698 Кокот Андрій Соколята 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
699 Приходько Данило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
700 Батічков В'ячеслав 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 1 час старту: 17:40
701 Говоров Антоній 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
702 Донець Евгеній 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
703 Рибка Кирило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
704 Юрін Роман 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
705 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
706 Петренко Максим Інфопульс 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
707 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
708 Собкович Олексій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 2 час старту: 17:52
709 Степанов Іван 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
710 Вергуненко Данііл 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
711 Свергунов Назар 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
712 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київської Артеріум 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
713 Додонов Роман 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
714 Тменов Даниїл Райдуга 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
715 Дубов Ілля 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
716 Олійник Владислав 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
717 Антонов Іван 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
718 Колодяжний Євген 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
719 Кубар Олександр Чабани, Київської 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
720 Гуз Андрій 10 26 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04
721 Лисицький Владіслав 10 28 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:04

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:10

Розклад додаткових змагань наступне

Увага! Гонщики що приймають участь в основних перегонах та додаткових перегонах на вибування в першу чергу змагаються в основних перегонах!
Розклад складений таким чином, щоб учасники встигли на додаткові змагання після участі у основних змаганнях.

Захід сонція в ці дні близько 19:20.

можливі зміни

Розклад додаткових змагань 10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 11:40 до 12:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:30

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 13:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження с 13:00 до 13:30

Перерва 30 хв

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 15:00

Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 15:10 до 15:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:40 до 17:00
старти та нагородження з 16:00 до 16:30 та з 16:30 до 17:30

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 17:00 до 17:40
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:30
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00
Розклад додаткових змагань 11 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:40 до 11:00
старти та нагородження з 11:00 до 11:30

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 11:40 до 12:30
старти та нагородження з 12:00 до 12:30 та з 12:30 до 13:00

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження з 13:00 до 13:30

Перерва 30 хв ?

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 13:20 до 14:40
старти та нагородження з 13:30 до 14:00*, з 14:00 до 14:30 та з 14:30 до 15:30

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 15:30 до 15:50
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 16:00 до 17:10
старти та нагородження з 16:00 до 16:30, з 16:30 до 17:00 та з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:00
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:10

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Станом на 8 вересня на додаткові перегони на вибування заявлено 191 учасників:
10 вересня, субота 111 учасник
11 вересня, неділя 81 учасників

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «Біговел 3 роки» - 23
Сосєдов Арсенiй 3 8
Сологуб Марк 3 8
Лімін Денис 3 10
Чертополох Денис 3 10
Яроменок Маркіян 3 10
Чибеліс Даниіл 2.101 12
Алексєєнко Тимофій 3 12
Сторож Давид 3 12
Жирнов Тимофій 3 12
Кудeля Тимофій 3 12
Пунько Ярослав 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Гончаренко Федір 3 12
Лисаков Артур 3 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12
Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Дегтярьова Ніка 3 12
Духовний Андрій 3 12
Кулешов Тимур 3 12
Бабенко Макар 3 12
Коренев Володимир 3 12
Петрусенко Олександра 3 12

Категорія «Велосипед 3 роки» - 7
Френкель Михайло 3 12
Шамборовський Арсеній 3 12
Шумаєв Платон 3 12
Шпитко Ліонель 3 12
Коваль Микита 3 16
Чикулай Іліан 3 16
Пуликовський Мірослав 3 16

Категорія «Біговел 4 роки» - 14 - в цій категорії стартують учасники «Біговел 5 років»
Юсім Аріна 4 10
Журба Ілля 4 12
Красюк Святослав 4 12
Тарковська Олександра 4 12
Тарасенко Еріка 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Усенко Катерина Інфопульс 4 12
Шевцова Злата Харків 4 12
Литвиненко Дмитро 4 12
Куманський Любомир 4 12
Гнатюк Данило 4 12
Смірнов Денис 4 12
Заяць Роман 4 16
Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10

Категорія «Велосипед 4 роки» - 16
Пахомов Єгор Лідер 4 12
Пашківський Антон 4 12
Нагорняк Марк 4 14
Чайковський Михайло 4 14
Шеронов Олексій 4 16
Сіренко Лев 4 16
Дмитрієнко Юлія 4 16
Мезенцева Софія 4 16
Адамчук Марко 4 16
Іванченко Максим 4 16
Слободяник Анатолій 4 16
Гром Іван 4 16
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Поліщук Роман 4 16
Маренець Єгор 4 18
Колесник Олексій 4 20

Категорія «5 років - дівчата» - 7
Мусієнко Олександра 5 16
Бондаренко Марія 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
Нешта Анастасія Лідер 5 16
Акішева Кіра 5 20
Хмара Олеся 5 20
Коваленко Катерина 5 20

Категорія «5 років - хлопці» - 21
Гортопан Олексій Лідер 5 14
Хабик Нестор 5 14
Саричев Тихон 5 16
Сайко Ілля 5 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16
Сумленний Нікіта 5 16
Паламарчук Борис 5 16
Шамшур Роман Лідер 5 16
Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16
Коломієць Давид 5 16
Нешта Денис Лідер 5 16
Дуброва Сергій 5 16
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Скуратівський Тимофій 5 18
Болтовський Данило 5 20
Євдошенко Кіріл 5 20
Міхненко Володимир 5 20
Барташук Артем 5 20
Товстик Артем 5 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20

Категорія «6 років - дівчата» - 5
Дацюк Марія 6 16
Веремієва Милана 6 16
Залужна Єва 6 16
Онуфрієва Аліна 6 18
Жукова Антоніна 6 20

Категорія «6 років - хлопці» - 18
Марченко Антон Боярка, Київської 6 16
Пантюхов Олексій 6 16
Плотников Данило 6 16
Златін Данило 6 16
Сімонов Микита 6 16
Саранча Тимофій 6 18
Козачок Євгеній 6 20
Ахундов Арсен 6 20
Губа Григорій Умань, Черкаської 6 20
Завадський Максим 6 20
Іванченков Ярослав 6 20
Заболоцький Максим 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Зябченко Ілля 6 20
Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20
Яковенко Захар 6 20
Помєшкін Антон 6 24
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 11 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «7 років - дівчата» - 9
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Кравчук Юлія 7 20
Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20
Завалішина Радміла 7 20
Коваленко Марія 7 20
Городнікова Ольга 7 20
Власова Наталія 7 22
Доброван Софія 7 24
Кучер Олександра Артеріум 7 24

Категорія «7 років - хлопці» - 15
Грініченко Роман 7 18
Буташ Михайло 7 18
Шпитко Аскольд 7 20
Горобцов Олександр 7 20
Бойцов Дмитро 7 20
Карпенко Антон 7 20
Школа Денис 7 20
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Михайленко Ілля 7 20
Петін Олексій 7 20
Криворучко Нікіта 7 20
Школьний Артем 7 24
Лубнін Тихон 7 24
Євдошенко Матвiй 7 24
Карук Міхаіл 7 24

Категорія «8 років - дівчата» - 8
Паламарчук Мілана 8 20
Лагода Ніколь 8 20
Петрова Діана 8 20
Пономаренко Анастасія 8 20
Дуброва Ганна 8 24
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Зборовська Сандра 8 24
Чернецька Мар'яна 8 26

Категорія «8 років - хлопці» - 18
Севковський Арсеній 8 20
Авер'янов Iлля 8 20
Лисіков Олександр 8 20
Волобуєв Михайло 8 20
Самойлов Роман 8 20
Аубекеров Борис Бровари, Київської 8 24
Метлицький Георгій 8 24
Микитюк Михайло 8 24
Гресько Володимир 8 24
Кравчук Нікіта 8 24
Дуброва Андрій 8 24
Мальований Роман 8 24
Файнгольд Юлій 8 24
Водоп'янов Кіріл 8 24
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Заяць Андрій 8 26
Корнієць Володимир 8 26
Климчук Нікіта Вишневе, Київської Cherry Sport Club 8 26

Категорія «9 років - дівчата» - 9
Ковальчук Маргарита 9 20
Школа Кароліна 9 20
Калябіна Катерина 9 22
Кічата Софія 9 24
Бойцова Олександра 9 24
Міхненко Ангеліна 9 24
Кладієнко Вероніка 9 24
Губа Поліна Умань, Черкаської 9 26
Оборська Світлана 9 26

Категорія «9 років - хлопці» - 19
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Никітін Олександр Лідер 9 20
Доброван Кирило 9 24
Осадчий Тимофій 9 24
Михальчук Євген 9 24
Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24
Таборських Іван 9 24
Шамшур Дмитро Лідер 9 24
Макаренко Максим Біла Церква, Київської 9 24
Пахомов Антон Лідер 9 24
Бойко Денис 9 24
Яхно Максим 9 24
Копанєв Денис 9 24
Акішев Нікіта 9 24
Петрушенко Климентiй 9 24
Петренко Дмитро 9 26
Бабич Олександр Лідер 9 26
Чернецький Ілля 9 26
Алексійчук Сергій Лідер 9 26

Категорія «10 років - дівчата» - 1
Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 10 24

Категорія «10 років - хлопці» - 2
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Собкович Олексій 10 24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 19.8.16 15:43

Погода у Києві

Прогноз на вересень - accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прогноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Уточнений - rp5
Радар погоди

-----------------------------------------
Декларація учасника

Приклад заповненої декларації (травень 2014):
Зображення

Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.

Завантажити бланк Декларації:
dekl.zip
-----------------------------------------
Попередня реєстрація

Шановні батьки!

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

-----------------------------------------
Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

-----------------------------------------
Карта трас та Як дістатися місця змагань

-----------------------------------------
Паркування

Паркувати машину бажано по вул. Януша Корчака (бувша Бауманська чи Баумана) біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського (тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", дивіться місця паркування позначені на карті). Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.
Заїзд автомобілем в парк заборонений!

-----------------------------------------
"Суботник"

Шановні батьки! Потрібні добровільні помічники для прибирання траси напередодні змагань. Також потрібна допомога в облаштуванні частини обладнання.
"Суботник" відбудеться у п'ятницю 9 вересня в 18:00 перед змаганнями. Збір на стартовій галявині.
Організатор - Світлана Шатохіна Shato 067-5053686 чи 099-7724131. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде! Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання

Бажано приходити на початок реєстрації Вашої категорії, або так, щоб встигнути зареєструватися до часу закінчення реєстрації, який вказаний в індивідуальному розкладі - Порядку виходу гонщиків на старт - потрібно встигнути зареєструватися у виділений проміжок часу.

-----------------------------------------
Зверніть увагу на правила

Їзда по трасі без шолому під час змагань та тренувальних заїздів заборонена.

За фальстарт (початок руху раніше команди «руш») до результату учасника що стартує самостійно буде доданий штрафний час 1 секунда.

За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «руш») до результату кожного учасника групи буде доданий штрафний час 1 секунда.

За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде доданий штрафний час 3 секунди.

Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів.

Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань батькам заборонено.

-------------------------
Що брати з собою на змагання

- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода - рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкарпетки, теплий одяг до/після старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ - дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/після старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту, беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.

-------------------------
Небезпеки

Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

-------------------------
Допомога батьків та волонтерів - запрошуємо долучитися до маршальської служби на перегонах! Будь ласка, приєднуйтесь! В день змагань звертайтеся з пропозиціями до відповідального Олексія Гордієнка. Будемо вдячні, якщо 1-2 години Вашого часу Ви заплануєте для чергування вздовж траси.
:Rose:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 4.9.16 23:50

Як проходила реєстрація:

Заплановані строки реєстрації з 22 серпня по 4 вересня.
23 серпня 01:00. Основний список 441 учасник.
23 серпня 18:30. Основний список 516 учасників .
28 серпня 12:00. Основний список 700 учасників. З 28 серпня 12:00 реєстрація новачків - обмежена (>700 учасників)
29 серпня 20:00. Основний список 728 учасників. Резерв-новачки 24.
30 серпня 12:00. Основний список 750 учасників. Резерв 1. Резерв-новачки 30. З 30 серпня 12:00 реєстрація гонщиків зі стажем (>750 учасників)
31 серпня 22:30. Основний список 752 учасників. Резерв 14. Резерв-новачки 37.
2 вересня 09:00. Основний список 750 учасників. Резерв 23. Резерв-новачки 45.
4 вересня 23:00. Основний список 750 учасників. Резерв 33. Резерв-новачки 64. На вибування 197. З 4 вересня 23:00 реєстрація закрита, крім партнерів/помічників.
6 вересня 20:00. Основний список 750 учасників. Резерв 32. Резерв-новачки 72. На вибування 197.
7 вересня 20:00. Основний список 750 учасників. Резерв 22. Резерв-новачки 70. На вибування 195.
8 вересня 20:00. Основний список 750 учасників. Резерв 11. Резерв-новачки 72. На вибування 191.
9 вересня 14:30. Основний список 750 учасників. Резерв 10. Резерв-новачки 65. На вибування 190.
9 вересня 21:00. Основний список 750 учасників. Резерв 8. Резерв-новачки 53. На вибування 188.

з 4 вересня 23:00 реєстрація закрита!

Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 5.9.16 19:11

Що планується під час змагань

Детально в події у фейсбук:

- служби та партнери

- запрошуємо помічників

- анімації, розваги та майстер-класи 10 вересня

- анімації, розваги та майстер-класи 11 вересня

- подарунки*

+Нагадаю з положення змагань "Всі учасники отримують нагороди - медаль та грамоту. В якості додаткового заохочення учасникам може бути вручений пакет з сувенірною продукцією від подарункових партнерів."

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 7.9.16 10:45

Потрібна Ваша допомога:

Запрошуємо батьків, велошанувальників та небайдужих випробувати себе у ролі маршалів на велоперегонах.

Маршали – це навчені люди, які слідкують за порядком та безпекою на трасі та контролюють виконання правил перегонів гонщиками та вболівальниками, допомагають юним гонщикам в скрутних ситуаціях під час заїзду.

Вже четвертий рік поспіль найкращі представники велоклубу «Амігос» забезпечують порядок на наших трасах. Зараз важко уявити собі перегони «Ми – чемпіони!» без найуважніших, дружніх, найдобріших людей у яскравих жилетах! :friends:

Відчуйте і Ви себе справжніми «Амігосами» перегонів! Головний маршал перегонів «Ми – чемпіони!» Олексій Гордієнко видасть Вам яскравий жилет та розповість нескладні правила. Тих, хто відгукнеться та підтримає маршальську службу, будемо пригощати смачними самосами ;) .

Дякуємо кожному, хто вже долучався до допомоги. Приєднуйтесь і Ви, та звертайтеся у дні перегонів до Олексія! Це цікавий досвід!

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 9.9.16 20:11

Список першого дня пішов в друк. Дуже дякую всім, хто повідомив про зняття зі змагань. :Rose:

Бажаю нам всі завтра гарного дня! :good:

---------------

Звіт про прибирання від Світлани Шатохіної: "У нас есть хорошая традиция - четыре раза в год мы убираем парк Дубки:) На фотографиях как было после посиделок гостей парка и как стало после уборки наших чемпионов! Приезжайте завтра на чистую стартовую поляну.и подготовленную трассу! спасибо за это Пантюховым Никите и Владу и их маме Ане, Нагорняку Марку и его папе Дмитрию, Пунько Ярославу и папе Куркина Никиты и Марты.
И спасибо тем, кого не упомянули. Но кто предпочел остаться не известным:)
Ждем завтра с нетерпением!"
park.JPG
park.JPG (67.46 Кіб) Переглянуто 2414 разів

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 10.9.16 22:28

Оновлений список для учасників другого дня змагань viewtopic.php?f=76&t=163202&p=1985192#p1985190

---------------

Відгуки та фото


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість