Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:48

Попередня реєстрація відкрита з 2 по 15 травня.

UPD з 10 травня 22:00 реєстрація закрита!
Прихований текстпоказати
UPD з 7 травня 9:00 реєстрація гонщиків "зі стажем" також обмежена - гонщики записуються в резерв.
UPD з 4 травня 15:30 реєстрація новачків обмежена - всі новачки записуються в резерв. Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (RN). До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників. Резервістам прийдеться чекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Новачки! Можете залишати свої дані, але внесення в попередній список зареєстрованих може бути з міткою RN "резерв новачки".
Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація. З 17 травня ця тема не оновлюється - читайте тему Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16.

:kolobok: Оголошуємо попередню реєстрацію дітей віком від 3 до 10 років на Вісімнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», які відбудуться 21-22 травня 2016 року (субота та неділя) в парку Дубки (метро Сирець).

В перший день змагань, 21 травня (субота) приймають участь гонщики категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» та «6 років». В другий день змагань, 22 травня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років», «8 років», «9 років» та «10 років».
Гонщики віком 2 роки, які зможуть самостійно здолати трасу 230 м, приймають участь в категорії «3 роки». Для гонщиків категорій «5 років» та старших проводяться окремі заліки серед дівчат та хлопців.

Увага! Для малюків віком 2-3 роки, які невпевнено проходять трасу, або не можуть подолати трасу без присутності батьків 24 квітня були проведені Велоперегони для малюків "Котигорошки", наступні змагання для малюків, вже будуть восени 2 жовтня. Участь у обох змаганнях організаторами не вітається через велику кількість бажаючих дітей прийняти участь у перегонах; надалі організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації в окремих випадках.

Якщо попередньо зареєстрованих учасників буде менше, ніж 240, змагання відбудуться за один день 21 травня (субота).

Попередня реєстрація відкрита з 2 по 15 травня (може бути закрита раніше, якщо набереться >650 учасників).

Новачкам читати всЕ! :yes Попередня реєстрація - обов'язкова!

Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!»
Оголошення. Питання та обговорення перегонів

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони

Вікові групи:
Біговел 3 роки (1х230 м)
Велосипед 3 роки (1х230 м)
Біговел 4 роки (1х230 м)
Біговел 5 років (1х230 м) - для тих, хто не встиг пересісти на велосипед
Велосипед 4 роки (1х230 м)
5 років (2х230 м)
6 років (2х230 м)
7 років (2х400 м)
8 років (2х400 м)
9 років (3х400 м)
10 років (3х400 м)

З 6-ти років старти тільки на велосипедах.

Для реєстрації необхідно вказати:
------------------------------------------------------------------------------------
1*. Прізвище Ім'я дитини / Фамилия Имя ребенка - українською та російською мовами, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Саша Коваль, а Олександр Коваль.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 21.05.16. Для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» додатково вказуйте, якщо біговел.
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела) - у дюймах; нижче на фото показано, де прочитати на покришках.
-----------Додаткова інформація:
5. Місто, селище - вказуйте, якщо не з Києва.
6. Команда - вказуйте назву, якщо формується команда більш, ніж з п'яти учасників.
7. Участь в перегонах на вибування - вказуйте, якщо будете приймати участь; для складання попередніх реєстраційних списків додаткових перегонів на вибування.
8*. Контакти - новачки, вказуйте обов'язково, бажано надати електронну адресу, можна в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net. Зв'язок повинен бути двостороннім, часто вказані реєстраційні дані потребують уточнення. З неповними або невірними даними учасник може потрапити в резерв!
------------------------------------------------------------------------------------

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Попередньо зареєструватися можна одним з вказаних способів:

1) Залишити повідомлення з реєстраційними даними в цій темі. Увага, новачкам на форумі! Ваше перше повідомлення з'явиться тільки після схвалення кимось з модераторів. Контактні дані можна публікувати відкрито (після опрацювання вони видаляються), можна надсилати в ПП Sveta (новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний), або на адресу yus2006@ukr.net. Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

2) Заповнити форму google за посиланням http://goo.gl/forms/SmzeJyxd8U (форма більше не приймає відповідей)

3) В інших випадках пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий!

------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Ви не можете залишити повідомлення на форумі, пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий! Можна надсилати дані в ПП, але новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний. Також новачки повинні чекати, поки їх перше повідомлення з'явиться на форумі після схвалення кимось з модераторів.

Якщо Ваша дитина або Ви - новачок - прочитайте ще раз Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!». Шолом - обов'язковий! Привчіть малюка одягати його. Без шолому дитині не дозволять вийти на старт.

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список.

Після реєстрації обов'язково потрібно перевірити, чи включили Вашу дитину в Попередній список учасників та чи правильно прийняті реєстраційні дані (див. список на основні перегони і список на додаткові перегони нижче). Попередній список обновлюється періодично (раз в декілька днів). Якщо є помилки - одразу повідомляйте. Напередодні перегонів будуть оголошені Порядок виходу гонщиків на старт та Розклад змагань.

При використанні, передруці матеріалів та фото - посилання на Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" обов'язкове!

До перегонів залишилось 5 днів. До закриття попередньої реєстрації залишилось 0 днів.

787 зареєстрованих учасників, крім того, в резерві 26, в резерві новачків 69,
в т.ч., (266 дівчат и 611 хлопців), (488 субота, 389 неділя), (270 новачків).
На додаткові перегони на вибування зареєстровано 210 учасників.


Увага! Закінчення попередньої реєстрації за п'ять днів до початку перегонів. 15 травня (неділя) ця тема буде закрита. Реєстрація може бути закрита раніше, якщо число учасників більше, ніж очікується (>650 учасників). Прийом любих заявок на участь припиняється. До перегонів будуть допускатися тільки попередньо зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів та при наявності вільних номерів будуть допущені не більше, ніж 5 осіб не зареєстрованих заздалегідь за поважними причинами.

Реєстрація на місці проведення перегонів в день старту 21 травня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «6 років» та молодших, 22 травня - окремо для категорій «7 років» та старших згідно з Розкладом змагань.

-------------
Декларація учасника в одному екземплярі (від одного з батьків) подається на кожну дитину окремо. Одна дитина - одна декларація. При участі в двох перегонах декларація заповнюється один раз та подається при реєстрації на основні кільцеві перегони.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:

-------------

Розмір коліс можна подивитися на покришках. Наприклад,
12 дюймів
Зображення

26 дюймів
Зображення

Друге число в дужках, що вказане на покришках - це діаметр ободу. По цьому розміру також можна дізнатися розмір коліс в дюймах.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Діаметр ободу, найбільш поширений, мм
12" 203 мм
14" 254 мм
16" 305 мм
18" 355 мм
20" 406 мм
22" 457 мм
24" 507 мм
26" 559 мм
27,28,29" 622 мм
У кого немає цифр на колесах, виміряйте діаметр колеса лінійкою.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Зовнішній діаметр колеса по покришці, орієнтовно, см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
18" 45,72 см
20" 50,8 см
22" 55,88 см
24" 60,96 см
26" 66,04 см
28" 71,12 см
Міряти по зовнішньому діаметру
:kolobok:

Реєструючись на змагання зверніть увагу на орієнтовний розклад змагань. Це картинка-графік осіннього розкладу. Весняний буде приблизно таким самим. Заплануйте свої справи таким чином, щоб час старту не став для Вас несподіванкою. Якщо Вас не влаштовує день, або час, то можна як виняток реєструватися в старшій категорії

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:48

Попередній список учасників на основні перегони наступне

З 17 травня ця тема не оновлюється - читайте тему Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16.

Опрацьовані заявки станом на 16 травня 9:00
783 заявок, 26 резерв R, 69 резерв новачки RN

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо).
Зображення

Команди: не менше 5-и участників

Увага, вікові категорії призначалися по повному числу років, можуть бути розбіжності з заявками від деяких учасників, які неузгоджено вказали вікову категорію, вік чи дату народження. Узгоджувати будемо в листуванні. Стосується також випадків, коли вказувався діаметр коліс менше, ніж на попередніх перегонах. Нагадую, участь в двух категоріях не дозволена правилами.
Нагадую, хто з 6-річок має братиків-сестричок 7 років та старших - щоб стартувати в один день дітям 6 років дозволяється участь у категорії 7 років, за згодою батьків та бажанням дітей, бо траса значно більша.


21 травня 2016
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 1х230 м – 70
Ніколаєв Ярослав 3 12
Телегін Клим 3 10
Самойленко Олексій 3 14
Глебов Іван Чайки, Київської 3 10
Харченко Кайрос 3 12
Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.101 12
Сташкевич Артем 3 12
Сташкевич Олексій 3 14
Гречний Максим 3 8
Кудашев Всеволод Ужгород 3 12
Жержерунова Варвара 3 12
Коженко Семен 3 10
Чернявська Мирослава 3 12
Мироненко Михайло 3 10
Пантюхов Владислав 3 12
Тішаєв Андрій 3 12
Прасол Макар 3 8
Водоп'ян Іван 3 12
Хом'як Серафіма 3 12
Бєлєтєєв Дмитро 3 12
Тітов Ярослав 3 12
Сидоренко Гліб 3 12
Сіренко Лев 3 12
Задорожній Орест 2.5 12
Чугай Тимур Боярка, Київської 3 16
Яроменок Маркіян 3 10
Дегтярьова Ніка 3 12
Лисаков Артур 3 12
Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 12
Даниленко Давід 2.101 14
Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12
Денисенко Гліб 3 12
Дзядевич Іван 3 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Кузьменков Владислав 3 12
Шеронов Олексій 3 12
Духовний Андрій 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Зубашенко Олексій 3 12
Шелевер Захар 3 12
Чертополох Денис 3 10
Заяць Роман 3 12
Яковлев Тимофій 3 12
Денисюк Матвiй 3 10
Частникова Влада 3 8
Куркіна Марта 3 8
Пунько Ярослав 3 12
Фоменко Владислав 3 12
Лубніна Аліса 3 12
Пекарчук Софія 3 12
Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 8
Ситникова Надія 3 12
Міхмель Данило 3 12
Качкачішвілі Ніколоз 3 12
Дяків Христина 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Романюк Андрій 3 12
Мельниченко Леонід Бровари, Київської 3 8
Боденко Дарій 3 12
Глоба Марія 3 8
Саралiдзе Гiоргi 3 8
Лопатіна Катерина 3 10
Гайдаєнко Нікіта 3 12
Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12
Бібченко Лія 3 12
Іванова Поліна 3 12
Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10
Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12
Ніколенко Кирило 3 12
Сокур Олег Інфопульс 3 10
(резерв)
R Чайка Крістіна 3 12
R Ставицький Святослав 3 12
R Рудик Степан 3 12
R Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12
(резерв-новачки)
RN Деменко Любомир 3 8
RN Буграк Денис 3 12
RN Журба Ілля 3 12
RN Полінков Олександр 3 12
RN Багатурiя Iлона 3 10
RN Форощук Артем 3 12
RN Косарев Аким 3 12
RN Тарасенко Еріка 3 12
RN Музиченко Єфім 2.7 8
RN Поліщук Вероніка 3 12

Велосипед 3 роки - 1х230 м – 17
Кучер Євангеліна Артеріум 3 12
Лубнін Нікіта Артеріум 3 14
Сипко Марія Артеріум 3 16
Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 3 12
Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14
Пуликовський Мірослав 3 12
Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12
Гейченко Мю 3 8
Гречана Софія 3 12
Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16
Дмитрієнко Юлія 3 16
Чуб Злата 3 16
Фоміних Тимофій Лісовичі, Київської 2.11 12
Кривенко Дар'я 3 12
Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14
Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16
Самедінов Керім Вишневе, Київської Порцелян 3 12
(резерв)
R Соколов Артем 3 14
(резерв-новачки)
RN Порецька Ева 2.9 12
RN Василенко Зореслава 3 12

Біговел 4 роки - 1х230 м – 39
Лісовий Гордій 4 12
Мусієнко Дмитро 4 12
Мазур Вадим 4 12
Басараб Назар 4 10
Брагіда Ярослав 4 12
Мірошніченко Мартін 4 16
Камінський Гліб 4 16
Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12
Короченцева Анастасiя 4 8
Хіміна Ганна 4 12
Верлан Михаїл 4 12
Носенко Андрій 4 12
Бондар Артем 4 12
Скомаровський Петро 4 10
Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12
Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12
Мусієнко Денис 4 10
Маслов Олександр 4 12
Сергієнко Данило 4 12
Юсім Аріна 4 12
Кривошей Андрій 4 12
Усенко Катерина Інфопульс 4 12
Шевцова Злата Харків 4 12
Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12
Копилова Ніка 4 12
Бублей Матвiй 4 12
Коваленко Антон 4 16
Розум'як Ангеліна 4 16
Малков Матвій 4 10
Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14
Гриньков Марк 4 10
Салацька Олександра 4 12
Гнатюк Данило 4 12
Расько Ян 4 12
Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12
Гвоздік Артєм 4 12
Лещенко Нікіта 4 10
Куманський Любомир 4 12
Кругла Поліна Інфопульс 4 8
(резерв)
R Сайко Ілля 4 12
R Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12
R Куцак Михайло 4 12
(резерв-новачки)
RN Сташків Остап Вишневе, Київської 4 14
RN Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16
RN Сичкар Лілія Софіївська Борщагівка, Київської 4 10
RN Бишовець Михайло 4 12
RN Литвиненко Дмитро 4 12
RN Катречко Артем 4 10

Біговел 5 років - 1х230 м – 8
(при малій кількості учасників - окремий залік в заїздах Біговел 4 роки)
Кравцова Олександра 5 12
Ніколенко Анастасія 5 12
Куркін Нікіта 5 12
Кучма Олександр 5 12
Шаповалов Нікіта 5 12
Голець Давид 5 12
Глоба Марк 5 12
Владіміров Ярослав 5 12

Велосипед 4 роки - 1х230 м – 61
Рибалко Артем 4 12
Медвідь Анастасія 4 14
Артюх Сергій 4 16
Головань Всеволод 4 14
Швець Ілля 4 14
Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16
Анніков Артем Молнія 4 18
Денисов Олексій Молнія 4 16
Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14
Корнієнко Микита 4 16
Мельник Роман 4 16
Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Сухомовський Максим 4 16
Грініченко Олексій 4 12
Іонов Андрій 4 12
Манзюк Роман 4 16
Прокопчук Антон 4 20
Валеватий Василь 4 14
Остаповський Євгеній 4 16
Ісічко Лев 4 16
Хом'як Захар 4 16
Маренець Єгор 4 18
Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16
Хорошилов Євгеній 4 16
Мусієнко Олександра 4 16
Січкаренко Дарина 4 16
Іванченко Максим 4 12
Паламарчук Борис 4 16
Хомякова Ксенія 4 12
Карпінський Стефан 4 16
Поліщук Гліб 4 14
Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16
Півторак Олексій 4 16
Нестерова Валерія 4 16
Нестерук Анна 4 16
Кириленко Мілана 4 16
Патлай Поліна 4 16
Чемер Лев 4 20
Чікіта Тимур 4 16
Зюков Іван 4 16
Освальд Домінік 4 12
Філіпенко Петро 4 16
Кравчинський Еміль 4 20
Колесник Олексій 4 20
Лівшиць Тамара 4 16
Поліщук Роман 4 16
Золотар Софія 4 12
Костюк Амалія Турбо 4 16
Баліцька Кіра 4 16
Волченко Мірра 4 12
Замковой Ярослав Райдуга 4 20
Старченко Іван Інфопульс 4 20
Пузанков Іван Інфопульс 4 14
Шевченко Максим 4 18
Олійник Валерія 4 12
Ануфрієв Олег 4 16
Федоренко Макар 4 14
Теравська Олександра Інфопульс 4 14
Величко Назарій Інфопульс 4 18
Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16
(резерв)
R Хіміченко Домініка 4 16
R Запорожко Ульяна 4 16
(резерв-новачки)
RN Сергієнко Олександр 4 16
RN Арсланов Лев 4 12
RN Горбенко Ірина 4 16
RN Музиченко Єгор 4 14
RN Юрлов Андрій 4 16
RN Мозган Ярослав 4 16
RN Порецький Лев 4 16

5 років - дівчата - 2х230 м – 33
Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16
Зеленська Людмила 5 20
Демченко Марія Молнія 5 16
Іванова Валентина Молнія 5 12
Подкоритова Єва Молнія 5 20
Толкун Єва 5 16
Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16
Нечай Єва Лідер - Чемпіони 5 16
Марчук Анастасія 5 20
Горбатенко Поліна 5 16
Рудиченко Ганна 5 14
Бєлєтєєва Анна 5 16
Осадча Єва 5 20
Коваль Марія 5 14
Лесечко Єлізавета 5 16
Петричук Єва 5 16
Макарчук Вероніка 5 16
Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16
Сятненко Поліна 5 16
Хаустова Марія 5 16
Мальцева Софія SCOTT RC 5 20
Сакун Катерина 5 16
Міхмель Вероніка 5 16
Акішева Кіра 5 20
Швець Вероніка Турбо 5 16
Лахман Еля Райдуга 5 14
Мазурик Анна 5 16
Моркотун Євгенія 5 16
Берест Іванна 5 20
Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18
Курна Дар'я 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
Молодченко Марія 5 16
(резерв-новачки)
RN Лозко Катерина 5 14
RN Маркітан Валерія Ірпінь, Київської 5 16

5 років - хлопці - 2х230 м – 84
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Маркотенко Денис Діти Світла 5 20
Барташук Артем 5 20
Юревич Ярослав 5 14
Ялинний Володимир 5 18
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Кононцов Дмитро 5 16
Кирпа Матвій 5 16
Златін Данило 5 16
Калініченко Максим 5 20
Шелест Євген 5 20
Шелест Юрій 5 20
Волокітін Ілля Молнія 5 16
Воронін Ілля Молнія 5 20
Толкун Єгор 5 16
Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16
Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16
Ященко Федір 5 20
Коженко Данило 5 16
Курташов Кирило 5 16
Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20
Козачок Євгеній 5 20
Рец Володимир 5 16
Мироненко Антон 5 16
Пантюхов Нікіта 5 16
Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16
Дуброва Сергей 5 16
Корчук Євген 5 16
Ісічко Платон 5 16
Гриценко Артем 5 20
Гриньов Ярослав 5 20
Кравченко Михайло 5 20
Лукаш Михайло 5 16
Кондратенко Денис 5 20
Попович Артем Стріла 5 16
Громико Александер 5 20
Поляков Роман 5 20
Онищенко Кирило 5 20
Соломаха Владислав 5 16
Казмірчук Платон 5 16
Панченко Микола 5 20
Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16
Капрал Єгор 5 20
Товстик Артем 5 20
Андріященко Назар 5 16
Швидкий Тимур 5 16
Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20
Кравчук Іван 5 18
Грицків Павло 5 16
Кондратьєв Ян 5 16
Міхненко Володимир 5 20
Лєсков Даніл 5 20
Кулик Макар 5 16
Сергієнко Богдан 5 20
Сулима Марк 5 16
Побережець Павло 5 16
Школьний Лука 5 24
Навроцький Іван 5 20
Швень Тимофій 5 16
Головенець Артем 5 16
Вергун Андрій 5 20
Луць Маркіян 5 20
Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16
Бойко Андрій 5 20
Лівшиць Леонід 5 20
Знахаренко Марк 5 16
Євдошенко Кіріл 5 20
Лепеха Назар 5 20
Хазаров Артур 5 20
Кохан Михайло 5 16
Малишев Олексій 5 14
Щур Назар Горенка, Київської 5 16
Самочерних Святослав 5 16
Шатін Влас Райдуга 5 16
Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20
Сандул Володимир 5 16
Салацький Олексій 5 16
Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20
Кравець Владислав 5 16
Безсмертний Семен 5 12
Шостак Кирил 5 20
Руденко Олександр 5 20
Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16
(резерв)
R Яковенко Єгор 5 16
R Ключніков Георгій 5 14
R Петровець Матвій 5 16
(резерв-новачки)
RN Литовченко Яків 5 20
RN Бачинський Денис 5 12
RN Арслан Атаджан Даніель 5 16
RN Соколи Артем 5 16
RN Луценко Тимур 5 16

6 років - дівчата - 2х230 м – 34
Сердитко Поліна 6 16
Дацюк Марія 6 16
Несин Мирослава Соколята 6 16
Губарєва Поліна Соколята 6 16
Ґречна Еліна 6 16
Долинна Аліса 6 24
Кузнєцова Маргарита 6 20
Хранівська Ясна 6 16
Куценко Маргарита 6 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Нестеренко Віра Діти Світла 6 20
Сурма Марія 6 16
Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20
Корчинська Іва 6 16
Корчинська Ева 6 16
Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20
Герлянд Катерина 6 16
Жукова Антоніна 6 20
Юкало Надія 6 24
Веремієва Милана 6 16
Герасименко Наталія 6 20
Сіунова Єлизавета 6 20
Чуб Валерiя 6 20
Енеді Лусія 6 20
Артюх Мелана 6 16
Лисенко Марія 6 20
Лещук Єва 6 16
Ісупова Катерина 6 16
Слотвінська Олександра 6 20
Окрент Каріна 6 16
Макейчик Марія 6 16
Шкребко Дар'я 6 16
Бойчук Марія 6 16
Гуз Софія 6 20
(резерв)
R Кравчук Юлія 6 20
(резерв-новачки)
RN Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20
RN Доброван Софія 6 24
RN Базиленко Мар'яна 6 20
RN Затуранова Софія 6 20
RN Порецька Ана 6 20

6 років - хлопці - 2х230 м – 78
Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20
Медведєв Артем 6 18
Галатін-Павловський Олексій 6 20
Лобачов Матвій 6 16
Онищенко Костянтин 6 20
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Сташкевич Андрій 6 18
Шекера Максим Молнія 6 20
Бакшеєв Микола Молнія 6 20
Кондратський Євген Молнія 6 24
Мельник Дмитро 6 24
Гордієнко Андрій Амігос 6 20
Антонов Юрій 6 20
Шиманський Андрій 6 20
Морозович Назар Бровари, Київської 6 16
Хоптовой Тимур 6 20
Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20
Круковський Михайло 6 16
Перев'язко Дмитро 6 20
Шостаковський Мирон 6 16
Рябошапка Кирило 6 16
Грініченко Роман 6 18
Шаповал Тимофій 6 20
Горобцов Олександр 6 20
Зябченко Ілля 6 20
Кривов Данило 6 20
Савченко Тимофій 6 16
Левченко Святослав 6 20
Сидоренко Олексій 6 20
Кошелєв Ярослав 6 20
Чайка Євген 6 16
Кононенко Єгор 6 18
Орнатський Єгор 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Янковський Вадим 6 20
Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16
Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20
Квітченко Іван 6 20
Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20
Жидков Іван 6 20
Іванченко Георгій 6 24
Стрєлов Гліб 6 16
Матлак Владислав Артеріум 6 24
Бражніков Тимофій 6 20
Зубашенко Максим 6 16
Галiтовський Владислав 6 16
Литвин Ілля 6 16
Мельниченко Матвій 6 16
Бобко Віктор 6 20
Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20
Балашкевич Даніїл 6 16
Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20
Зюков Павло 6 24
Шпитко Аскольд 6 20
Горобей В'ячеслав 6 20
Вертай Дмитро 6 16
Канюк Андрій 6 20
Півторак Микита 6 14
Горбаченко Антон 6 20
Іваськів Ян Вишгород, Київської 6 20
Кушнір Захар Інфопульс 6 14
Білицький Олексій Чайки, Київської 6 16
Розум'як Нікіта 6 20
Захаров Андрій Турбо 6 20
Баліцький Данило 6 20
Кохан Ігор 6 20
Данилевич Денис Буча, Київської 6 16
Оленченко Єгор 6 20
Кривенко Іван 6 20
Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20
Косенко Максим 6 20
Самойлов Захар 6 16
Самедінов Селім Вишневе, Київської Порцелян 6 16
Марич Федір Форсаж 6 16
Максименко Даніїл 6 20
Васильченко Назар Амігос 6 24
Попович Святослав Артеріум 6 18
Уваров Михайло 6 24
(резерв)
R Корнієнко Михайло 6 20
R Рожков Тимур Соколята 6 20
(резерв-новачки)
RN Снегірьов Тимур 6 20
RN Буграк Вадим 6 16
RN Литвинов Давид 6 20
RN Червінський Ілля Васильків, Київської 6 18
RN Яковенко Захар 6 16
RN Грігус Данііл 6 20
RN Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16
RN Ковкрак Матвій 6 14
RN Iващенко Владислав 6 20
RN Бондаренко Данiiл 6 16
RN Жабінець Андрій 6 16
22 травня 2016
Прихований текстпоказати
7 років - дівчата - 2х400 м – 37
Кучер Олександра Артеріум 7 24
Бокань Єва 7 20
Рибка Софія 7 24
Весна Ева Молнія 7 24
Демченко Софія Молнія 7 24
Денисова Марія Молнія 7 20
Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20
Овечко Софія 7 24
Даньшина Ульяна 7 20
Кріксунова Кіра 7 20
Прасол Катерина 7 24
Фетісенко Вікторія 7 20
Калина Вероніка 7 20
Іщенко Олександра 7 20
Шепель Катерина 4 18
Картун Іванна 7 26
Паламарчук Мілана 7 20
Ружицька Ольга 7 20
Завалішина Радміла 7 20
Криштофор Домініка 7 18
Криштофор Меланія 7 18
Саморай Валерія 7 24
Анісімова Анастасія 7 24
Забара Анастасія 7 16
Лєскова Ніка 7 24
Філіпенко Катерина 7 20
Міхмель Аріна 7 20
Романюк Тетяна 7 20
Лісовська Вероніка 7 20
Назаренко Анна 7 16
Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 7 18
Ручко Аврора 7 24
Нечипоренко Єва Інфопульс 7 24
Бугай Аліна Артеріум 7 16
Ляшенко Софія Інфопульс 7 16
Чернецька Ольга SCOTT RC 7 20
Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 7 20
(резерв)
R Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20
R Муравйова Анастасія Барси 7 20
(резерв-новачки)
RN Ільєнко Аліса 7 20
RN Литовченко Софія 7 20
RN Василенко Маргарита 7 16

7 років - хлопці - 2х400 м – 70
Метлицький Георгій 7 24
Артюх Володимир 7 20
Артюх Ніколай Вінниця 7 20
Севковський Арсеній 7 20
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Мірошніченко Гавриїл 7 24
Сотніков Федір Молнія 7 20
Грігорович Олександр Молнія 7 20
Теліщук Максим Молнія 7 24
Альошин Іван 7 24
Микитюк Михайло 7 20
Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20
Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26
Севрук Максім 7 20
Гальченко Ігор 7 20
Гермашев Олександр 7 24
Клімов Микола 7 24
Примак Михайло 7 20
Чугай Северин Боярка, Київської 7 24
Палухін Анатолій 7 20
Ясько Ярослав 7 24
Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20
Мусієнко Нікіта 7 20
Васильев Олександр 7 16
Чорний Степан Angara.іn.ua 7 24
Василенко Дмитро 7 20
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Золотарський Родіон 7 16
Золотарський Ілларіон 7 16
Злуніцин Валерій 7 24
Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20
Заяць Андрій 7 26
Назаренко Тимофій 7 24
Мостицький Артур 7 24
Авер'янов Iлля 7 20
Козирський Владислав 7 24
Бірюк Дмитро 7 20
Кулик Нікіта 7 24
Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18
Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18
Гресько Володимир 7 24
Латайко Арсеній 7 20
Луць Святослав 7 20
Пурхало Кирил 7 20
Пурхало Марк 7 20
Сайковський Кирил 7 20
Донець Арсеній 7 24
Євдошенко Матвiй 7 24
Овчинников Яромир 7 24
Костенко Артем 7 20
Бабич Дмитро 7 20
Школа Денис 7 20
Барабанов Валерій 7 20
Лахман Максим Райдуга 7 24
Шатін Святослав Райдуга 7 20
Шевчук Микита Райдуга 7 24
Бобрусь Олексій Райдуга 7 24
Пономар Ярослав 7 20
Коляда Іван 7 20
Салацький Віктор 7 20
Куценко Єгор Інфопульс 7 24
Сухонда Сергій Форсаж 7 20
Яренко Владислав 7 20
Коваленко Міхаіл 7 20
Васильїв Семен Форсаж 7 20
Лубнін Тихон 7 24
Какіашвілі Михайло 7 20
Євсеєв Олег Артеріум 7 18
Чернявський Данііл Інфопульс 7 24
Лазарев Нікіта Соколята 7 24
(резерв)
R Карук Михайло 7 24
R Меть Єгор 7 24
(резерв-новачки)
RN Зеленков Михайло 7 24
RN Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18
RN Корольов Ігор 7 20
RN Батюшин Євгеній 7 14
RN Лук'янець Яромир 7 20
RN Катречко Ігор 7 16
RN Нагорнюк Олександр 7 16
RN Соколи Владислав 7 24
RN Школьний Артем 7 20

8 років - дівчата - 2х400 м – 42
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Лазарєва Софія 8 20
Брандибура Христина 8 20
Шекера Анна Молнія 8 24
Бегеба Крістіна Молнія 8 26
Іванова Юлія Молнія 8 24
Довбушевська Маргарита 8 24
Каленіча Анастасія 8 24
Кострицька Марія 8 20
Кузьмяк Кароліна 8 24
Логашова Марія 8 20
Максимчук Ксенія 8 26
Піковська Софія 8 24
Соколова Мілана 8 20
Лапшова Анна 8 20
Варивода Соломія Діти Світла 8 20
Пономаренко Анастасія 8 20
Ламаєва Ярослава 8 20
Володимиренко Анна 8 20
Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26
Малкова Майя 8 20
Кириленко Лілія 8 20
Мальцева Анастасія SCOTT RC 8 24
Кічата Софія 8 24
Ковальчук Маргарита 8 20
Савенчук Дар'я 8 24
Столяр Вероніка 8 24
Пінчук Єва 8 26
Єгорова Анастасія 8 24
Захарова Маргарита Турбо 8 24
Швець Надія Турбо 8 24
Бакай Вероніка 8 20
Блоцька Марія 8 20
Федусенко Марія 8 24
Долгих Поліна Райдуга 8 16
Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20
Федоренко Віра Форсаж 8 26
Крищенко Поліна Амігос 8 20
Буравльова Євгенія Артеріум 8 22
Резніченко Діана Артеріум 8 24
Матвєєва Катерина Інфопульс 8 18
Лазарева Інна Соколята 8 24
(резерв)
R Журавська Вероніка 8 24
(резерв-новачки)
RN Медведєва Дар'я 8 20

8 років - хлопці - 2х400 м – 69
Дубовой Артем 8 24
Рябчун Дмитро 8 24
Пінчук Костянтин Ра 8 24
Олесов Данііл Діти Світла 8 20
Баров Нікіта Молнія 8 24
Васильєв Назар Молнія 8 24
Романенко Роман Молнія 8 24
Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24
Ганічев Євген Ра 8 24
Кіцкай Костянтин Ра 8 24
Кравченко Юрій Ра 8 24
Матвійчук Тимофій Ра 8 24
Міщенко Михайло Діти Світла 8 20
Іонов Антон 8 24
Корнієнко Єгор 8 24
Кравчук Нікіта 8 24
Мальований Роман 8 24
Корчук Максим 8 24
Антонов Михайло 8 20
Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24
Муха Юрій 8 24
Корнієць Володимир 8 26
Лукаш Іван 8 20
Ігнатов Євгеній 8 20
Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20
Гаврилець Володимир 8 20
Конашков Антон 8 16
Конашков Олексiй 8 16
Цаль Андрій 8 20
Шуман Олексій 8 24
Скрипець Михайло 8 20
Чекулаєв Роман Боярка, Київської 8 24
Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 8 20
Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24
Петренко Дмитро 8 20
Муравейник Олександр 8 24
Пугач Євгеній Вишневе, Київської 8 20
Водоп'янов Кіріл 8 24
Волобуєв Михайло 8 20
Пугач Ілля 8 24
Шеремет Тимур 8 20
Дебальчук Максим 8 24
Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20
Гаврилей Іван 8 24
Катаєв Нікіта 8 20
Оніщенко Владислав 8 26
Шевчук Данило 8 20
Дида Ігор 8 24
Ісупов Єгор 8 24
Гуслистий Назар Турбо 8 24
Костюк Клим Турбо 8 24
Сонько Єгор Турбо 8 26
Худяков Андрій 8 24
Топехін Дмитро Амігос 8 24
Овчаренко Денис Шалені бджілки 8 20
Медведенко Ілля 8 20
Оверченко Нікіта 8 24
Оленченко Євгеній 8 24
Володимиров-Лихоліт Олег 8 24
Бібченко Єлисей 8 20
Самойлов Роман 8 20
Перепелиця Максим 8 20
Заглада Мірон 8 24
Бондарчук Нікіта 8 20
Євплов Даніл Форсаж 8 24
Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26
Гуз Михайло 8 24
Руднєв Євгеній Артеріум 8 20
Василенко Ярослав Амігос 8 24
(резерв)
R Яковенко Данило 8 24
R Ручко Олексій 8 26
R Осадчий Тимофій 8 24
(резерв-новачки)
RN Доброван Кирило 8 24

9 років - дівчата - 3х400 м – 19
Кладієнко Вероніка 9 24
Ялинна Валерія 9 24
Єгорова Любов 9 24
Гордієнко Анна Амігос 9 24
Хоптова Єва 9 24
Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 9 20
Коваленко Карина 9 24
Черкас Ангеліна 9 24
Стебліна Валерія 9 24
Цимбалюк Валерія 9 24
Соболєва Євгенія 9 26
Москаленко Поліна 9 24
Міхненко Ангеліна 9 24
Зюкова Катерина 9 24
Забара Марія 9 24
Фантич Марія 9 20
Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 9 20
Школа Кароліна 9 20
Ренчка Дарина Соколята 9 20
(резерв)
(резерв-новачки)
RN Лапчинська Мілана 9 24
RN Бабіна Марія 9 24

9 років - хлопці - 3х400 м – 61
Сипко Микита Артеріум 9 24
Куц Андрій 9 24
Примаченко Захар Амігос 9 24
Юдін Єгор 9 26
Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24
Карпенко Артем Лідер - Чемпіони 9 20
Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24
Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26
Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20
Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20
Немировський Максим 9 20
Хранівський Владислав 9 20
Короченцев Володимир 9 26
Богданов Леонід 9 24
Кільдішев Станіслав Амігос 9 24
Мар'єнко Євген Амігос 9 26
Свергунов Назар 9 26
Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24
Корольов Артем 9 24
Ризванюк Лев Діти Світла 9 24
Носан Максим 9 24
Онопрієнко Дмитро 9 24
Костюк Орест 9 20
Петровський Павло Ірпінь, Київської 9 20
Хотенко Микола 9 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Леськів Григорій Українка, Київської 9 24
Довгич Євген 9 24
Хомяков Кирил 9 20
Вергуненко Данііл 9 26
Павлусь Юлiй 9 24
Демчук Станіслав 9 20
Карлишев Роман 9 24
Москаленко Дмитро 9 24
Бойко Денис 9 24
Горобей Михайло 9 24
Таборських Іван 9 24
Гук Тарас 9 24
Акішев Нікіта 9 24
Конишев Олександр 9 24
Іванко Микола 9 24
Чорноголовко Григорій 9 22
Мазур Дмитро 9 26
Гайовий Костянтин 9 20
Коцюба Едуард Райдуга 9 24
Ремінний Максим 9 20
Петриченко Дмитро 9 24
Сандул Олексій 9 20
Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26
Ручко Ілля 9 26
Сологубов Олексій 9 24
Марич Дмитро Форсаж 9 24
Бондар Філіп 9 24
Васильченко Максим Амігос 9 26
Бондаренко Михайло Артеріум 9 22
Кириєнко Богдан Артеріум 9 20
Василенко Георгій Амігос 9 24
Арістов Тимофій Соколята 9 26
Поліщук Артем Соколята 9 24
Кокот Андрій Соколята 9 24
Мухин Артем 9 24
(резерв)
R Копанєв Денис 9 24
R Ковтуцький Ігор Соколята 9 24
(резерв-новачки)
RN Дідок Володимир Гора, Київської 9 20
RN Кобрін Максим 9 24
RN Петрушенко Климентiй 9 24

10 років - дівчата - 3х400 м – 20
Данилицька Софія 10 24
Бобякіна Дар'я 10 24
Моцна Анна 10 26
Потерлевич Дар'я 10 20
Лесечко Катерина 10 24
Прокіпчук Катерина Молнія 10 26
Сотнікова Марія Молнія 10 26
Бакшеєва Дар'я Молнія 10 26
Гурбенко Марія 10 24
Радиш Софія 10 28
Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24
Бережна Марія 10 26
Москаленко Софія 10 26
Савенчук Марія 10 24
Коваленко Анна 10 24
Луценко Кірія Буча, Київської 10 26
Романюк Ірина 10 26
Баранець Дар'я 10 26
Скалозуб Валерія 10 27
Кувичка Аріна Інфопульс 10 20
(резерв)
(резерв-новачки)

10 років - хлопці - 3х400 м – 41
Рибка Кирило 10 24
Дубов Ілля 10 26
Васильєв Єгор Молнія 10 26
Шекера Артем Молнія 10 26
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Антонов Іван 10 26
Долинний Микита 10 26
Мартиненко Богдан 10 26
Соколов Максим 10 24
Чернявський Роман 10 24
Таборов Ян 10 24
Приходько Данило 10 24
Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 10 24
Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 10 24
Петрович Ніколай 10 24
Іовенко Тимур 10 26
Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24
Песиголовець Нікіта 10 20
Петренко Максим Інфопульс 10 24
Онуфрієнко Владислав 10 24
Чернявський Артем Порцелян 10 24
Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24
Хаустов Іван 10 24
Мальцев Богдан SCOTT RC 10 26
Чікіта Родіон 10 28
Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24
Буняк Михаїл 10 24
Корольов Кирило 10 24
Химорода Євгеній 10 24
Афанасьєв Євген 10 26
Донець Евгеній 10 24
Юрін Роман 10 24
Гуз Андрій 10 26
Кірчу Микола 10 20
Лісовський Артур 10 24
Топехін Борис Амігос 10 24
Тменов Даниїл Райдуга 10 20
Батічков В'ячеслав 10 24
Бевзюк Максим 10 26
Носков Павло 10 29
Поліщук Ярослав Соколята 10 26
(резерв)
(резерв-новачки)
RN Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26
RN Бойко Ярослав 10 24
Резерв - гонщики "зі стажем" - 26
Прихований текстпоказати
Гонщики, які надали заявки пізніше 8 травня 9:00 записані в резерв (R), бо на цей час було прийнято вже близько 760 заявок.
R Яковенко Данило 8 24
R Яковенко Єгор 5 16
R Ручко Олексій 8 26
R Чайка Крістіна 3 12 біговел
R Журавська Вероніка 8 24
R Осадчий Тимофій 8 24
R Копанєв Денис 9 24
R Карук Михайло 7 24
R Хіміченко Домініка 4 16
R Ставицький Святослав 3 12 біговел
R Рудик Степан 3 12 біговел
R Ключніков Георгій 5 14
R Кравчук Юлія 6 20
R Сайко Ілля 4 12 біговел
R Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 біговел
R Корнієнко Михайло 6 20
R Куцак Михайло 4 12 біговел
R Петровець Матвій 5 16
R Меть Єгор 7 24
R Соколов Артем 3 14
R Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20
R Муравйова Анастасія Барси 7 20
R Запорожко Ульяна 4 16
R Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 біговел
R Ковтуцький Ігор Соколята 9 24
R Рожков Тимур Соколята 6 20

Резерв-новачки - 69
Прихований текстпоказати
Новачки, які надали заявки пізніше 4 травня 17:30 записані в резерв (RN), бо на цей час було прийнято вже близько 700 заявок. До списку учасників вони будуть додаватися поступово, якщо буде можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників. Резервістам прийдеться чекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. А це буде обов'язково, бо статистична неявка складає близько 20 %. Наша "фіксована" можлива кількість учасників до 700! тепер Ви знаєте майже все)). Крім цього, нагадаю, реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів).
RN Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20
RN Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26
RN Снегірьов Тимур 6 20
RN Деменко Любомир 3 8 біговел
RN Лозко Катерина 5 14
RN Буграк Денис 3 12 біговел
RN Буграк Вадим 6 16
RN Дідок Володимир Гора, Київської 9 20
RN Зеленков Михайло 7 24
RN Сташків Остап Вишневе, Київської 4 14 біговел
RN Литвинов Давид 6 20
RN Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 біговел
RN Журба Ілля 3 12 біговел
RN Полінков Олександр 3 12 біговел
RN Сергієнко Олександр 4 16
RN Кобрін Максим 9 24
RN Арсланов Лев 4 12
RN Червінський Ілля Васильків, Київської 6 18
RN Горбенко Ірина 4 16
RN Яковенко Захар 6 16
RN Ільєнко Аліса 7 20
RN Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18
RN Багатурiя Iлона 3 10 біговел
RN Сичкар Лілія Софіївська Борщагівка, Київської 4 10 біговел
RN Медведєва Дар'я 8 20
RN Корольов Ігор 7 20
RN Грігус Данііл 6 20
RN Доброван Кирило 8 24
RN Доброван Софія 6 24
RN Форощук Артем 3 12 біговел
RN Косарев Аким 3 12 біговел
RN Тарасенко Еріка 3 12 біговел
RN Петрушенко Климентiй 9 24
RN Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16
RN Литовченко Яків 5 20
RN Литовченко Софія 7 20
RN Бойко Ярослав 10 24
RN Бишовець Михайло 4 12 біговел
RN Батюшин Євгеній 7 14
RN Лук'янець Яромир 7 20
RN Ковкрак Матвій 6 14
RN Маркітан Валерія Ірпінь, Київської 5 16
RN Iващенко Владислав 6 20
RN Бондаренко Данiiл 6 16
RN Музиченко Єгор 4 14
RN Музиченко Єфім 2.7 8 біговел
RN Лапчинська Мілана 9 24
RN Бачинський Денис 5 12
RN Юрлов Андрій 4 16
RN Бабіна Марія 9 24
RN Литвиненко Дмитро 4 12 біговел
RN Катречко Ігор 7 16
RN Катречко Артем 4 10 біговел
RN Нагорнюк Олександр 7 16
RN Мозган Ярослав 4 16
RN Жабінець Андрій 6 16
RN Базиленко Мар'яна Соколята 6 20
RN Арслан Атаджан Даніель 5 16
RN Соколи Артем 5 16
RN Соколи Владислав 7 24
RN Затуранова Софія 6 20
RN Школьний Артем 7 24
RN Порецький Лев 4 16
RN Порецька Ана 6 20
RN Порецька Ева 2.9 12
RN Василенко Зореслава 3 12
RN Василенко Маргарита 7 16
RN Луценко Тимур 5 16
RN Поліщук Вероніка 3 12 біговел
Відреєструвались - 16

*Вік станом на 21.05.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:48

Попередній список учасників на додаткові перегони попереднє

З 17 травня ця тема не оновлюється - читайте тему Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16.

станом на 16 травня 9:00.

210 заявок

21 травня 2016
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 80 м – 18
Ніколаєв Ярослав 3 12
Глебов Іван Чайки, Київської 3 10
Чернявська Мирослава 3 12
Прасол Макар 3 8
Тітов Ярослав 3 12
Сидоренко Гліб 3 12
Лисаков Артур 3 12
Дзядевич Іван 3 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Міхмель Данило 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Глоба Марія 3 8
Буграк Денис 3 12
Тарасенко Еріка 3 12
Музиченко Єфім 2.7 8
Рудик Степан 3 12
Кримець Вероніка 3 12

Велосипед 3 роки - 80 м – 4
Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 3 12
Дмитрієнко Юлія 3 16
Порецька Ева 2.9 12
Соколов Артем 3 14

Біговел 4 роки - 80 м – 7
Лісовий Гордій 4 12
Мусієнко Денис 4 10
Маслов Олександр 4 12
Коваленко Антон 4 16
Гриньков Марк 4 10
Гнатюк Данило 4 12
Куманський Любомир 4 12

Біговел 5 років - 80 м – 2
Кучма Олександр 5 12
Глоба Марк 5 12

Велосипед 4 роки - 80 м – 23
Головань Всеволод 4 14
Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16
Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Грініченко Олексій 4 12
Манзюк Роман 4 16
Остаповський Євгеній 4 16
Хорошилов Євгеній 4 16
Іванченко Максим 4 12
Паламарчук Борис 4 16
Патлай Поліна 4 16
Чемер Лев 4 20
Чікіта Тимур 4 16
Кравчинський Еміль 4 20
Лівшиць Тамара 4 16
Поліщук Роман 4 16
Волченко Мірра 4 12
Сергієнко Олександр 4 16
Ануфрієв Олег 4 16
Музиченко Єгор 4 14
Порецький Лев 4 16
Мацаєнко Михайло 4 16
Чайковський Михайло 4 14

5 років - дівчата - 80 м – 10
Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16
Нечай Єва Лідер - Чемпіони 5 16
Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16
Міхмель Вероніка 5 16
Акішева Кіра 5 20
Берест Іванна 5 20
Лозко Катерина 5 14
Курна Дар'я 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
Молодченко Марія 5 16

5 років - хлопці - 80 м – 31
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Маркотенко Денис Діти Світла 5 20
Барташук Артем 5 20
Ялинний Володимир 5 18
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Златін Данило 5 16
Калініченко Максим 5 20
Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16
Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16
Козачок Євгеній 5 20
Рец Володимир 5 16
Кравченко Михайло 5 20
Попович Артем Стріла 5 16
Онищенко Кирило 5 20
Казмірчук Платон 5 16
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16
Капрал Єгор 5 20
Товстик Артем 5 20
Швидкий Тимур 5 16
Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20
Грицків Павло 5 16
Кулик Макар 5 16
Навроцький Іван 5 20
Лівшиць Леонід 5 20
Хазаров Артур 5 20
Малишев Олексій 5 14
Кравець Владислав 5 16
Ключніков Георгій 5 14
Арслан Атаджан Даніель 5 16
Луценко Тимур 5 16
Петровець Матвій 5 16

6 років - дівчата - 80 м – 11
Куценко Маргарита 6 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Жукова Антоніна 6 20
Юкало Надія 6 24
Сіунова Єлизавета 6 20
Артюх Мелана 6 16
Окрент Каріна 6 16
Доброван Софія 6 24
Затуранова Софія 6 20
Кравчук Юлія 6 20
Порецька Ана 6 20

6 років - хлопці - 80 м – 19
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Морозович Назар Бровари, Київської 6 16
Перев'язко Дмитро 6 20
Грініченко Роман 6 18
Кривов Данило 6 20
Савченко Тимофій 6 16
Левченко Святослав 6 20
Сидоренко Олексій 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Стрєлов Гліб 6 16
Галiтовський Владислав 6 16
Шпитко Аскольд 6 20
Вертай Дмитро 6 16
Білицький Олексій Чайки, Київської 6 16
Буграк Вадим 6 16
Косенко Максим 6 20
Червінський Ілля Васильків, Київської 6 18
Яковенко Захар 6 16
Саранча Тимофій 6 18
22 травня 2016
Прихований текстпоказати
7 років - дівчата - 80 м – 6
Кучер Олександра Артеріум 7 24
Картун Іванна 7 26
Паламарчук Мілана 7 20
Ружицька Ольга 7 20
Міхмель Аріна 7 20
Лагода Ніколь 7 20

7 років - хлопці - 80 м – 28
Метлицький Георгій 7 24
Артюх Володимир 7 20
Севковський Арсеній 7 20
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26
Клімов Микола 7 24
Ясько Ярослав 7 24
Мусієнко Нікіта 7 20
Васильев Олександр 7 16
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Золотарський Родіон 7 16
Золотарський Ілларіон 7 16
Злуніцин Валерій 7 24
Назаренко Тимофій 7 24
Авер'янов Iлля 7 20
Козирський Владислав 7 24
Кулик Нікіта 7 24
Гресько Володимир 7 24
Бабич Дмитро 7 20
Барабанов Валерій 7 20
Пономар Ярослав 7 20
Яренко Владислав 7 20
Коваленко Міхаіл 7 20
Лубнін Тихон 7 24
Карук Михайло 7 24
Соколи Владислав 7 24
Осіпов Артем 7 24
Случанський Андрій 7 24

8 років - дівчата - 80 м – 7
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Пономаренко Анастасія 8 20
Володимиренко Анна 8 20
Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26
Ковальчук Маргарита 8 20
Бакай Вероніка 8 20
Блоцька Марія 8 20

8 років - хлопці - 80 м – 15
Олесов Данііл Діти Світла 8 20
Кравчук Нікіта 8 24
Корчук Максим 8 24
Корнієць Володимир 8 26
Петренко Дмитро 8 20
Муравейник Олександр 8 24
Водоп'янов Кіріл 8 24
Волобуєв Михайло 8 20
Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20
Ісупов Єгор 8 24
Самойлов Роман 8 20
Перепелиця Максим 8 20
Доброван Кирило 8 24
Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26
Осадчий Тимофій 8 24

9 років - дівчата - 80 м – 3
Кладієнко Вероніка 9 24
Ялинна Валерія 9 24
Бабіна Марія 9 24

9 років - хлопці - 80 м – 17
Примаченко Захар Амігос 9 24
Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24
Карпенко Артем Лідер - Чемпіони 9 20
Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24
Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26
Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20
Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20
Короченцев Володимир 9 26
Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24
Носан Максим 9 24
Костюк Орест 9 20
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Демчук Станіслав 9 20
Бойко Денис 9 24
Таборських Іван 9 24
Акішев Нікіта 9 24
Петрушенко Климентiй 9 24

10 років - дівчата - 80 м – 0

10 років - хлопці - 80 м – 9
Дубов Ілля 10 26
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Мартиненко Богдан 10 26
Соколов Максим 10 24
Чернявський Роман 10 24
Таборов Ян 10 24
Чікіта Родіон 10 28
Корольов Кирило 10 24
Батічков В'ячеслав 10 24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 4.5.16 19:28

Хочу попередити, після набору 650 учасників реєстрація обмежується для новачків - їх буду приймати тільки в резерв!

З 4 травня 15:30 реєстрація новачків обмежена - всі новачки записуються в резерв
зареєстровано 681 учасник, та + броня 30 учасників == 711 заявок
Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (RN). До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників. Резервістам прийдеться чекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Новачки! Можете залишати свої дані, але внесення в попередній список зареєстрованих може бути з міткою RN "резерв новачки". Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 7.5.16 08:56

Перевіряйте списки станом на 7 травня 9:00

З 7 травня 9:00 реєстрація гонщиків "зі стажем" обмежена.

У попередній список реєстрації внесено 758 учасників + 0 резерв гонщиків "зі стажем" + 43 резерв новачків

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 12.5.16 08:30

Перевіряйте списки станом на 12 травня 9:00

з 10 травня 22:00 реєстрація закрита!
крім броні і партнерів (також обмежено)
Прихований текстпоказати
З 7 травня 9:00 реєстрація гонщиків "зі стажем" обмежена - гонщики записуються в резерв.
З 4 травня 15:30 реєстрація новачків обмежена - всі новачки записуються в резерв.
Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (RN). До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників. Резервістам прийдеться чекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Новачки! Можете залишати свої дані, але внесення в попередній список зареєстрованих може бути з міткою RN "резерв новачки". Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів)
У попередній список реєстрації внесено 785 учасників + 25 резерв гонщиків "зі стажем" + 70 резерв новачків
броня: 5 - SCOTT RC

Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в цій темі "Попередня реєстрація, діти 3-10 років".

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо)

Зображення

багато хто реєструється з міточкою "н" - це означає, що на попередніх змаганнях була зафіксована неявка без попередження. Не забувайте попереджати організаторів про неявку, цінуйте їх час та час учасників змагань.


Увага! Фото на плакат. Гонка «Ми - чемпіони!» 21-22 травня 2016 Часу надіслати фото на плакат - Останній день! До 12 травня 10:00. (Продовжено до 17:00, або до 500 фото)
Список тих, від кого отримано фото, тут (оновлюється періодично).

Зображення


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість