Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 20.8.15 18:22

Попередня реєстрація відкрита з 24 серпня по 6 вересня.

З 6 вересня 18:00 реєстрація для всіх закрита! Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація. З 6 вересня ця тема не оновлюється - читайте тему Сімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 12-13.09.15. Тут пишіть тільки про зміни, виправлення та про відреєстрацію.
Прихований текстпоказати
З 27 серпня 11:00 реєстрація новачків обмежена! Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (RN). До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників. Резервістам прийдеться чекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Новачки! Можете залишати свої дані, але внесення в попередній список зареєстрованих може бути з міткою RN "резерв новачки".
З 3 вересня 10:00 реєстрація для гонщиків "зі стажем" обмежена! Це означає, що гонщики "зі стажем", які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (R). До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість, прийдеться почекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Доречі, відкрию "секрет" - батьки гонщиків з великим бажанням прийняти участь мають таку можливість, якщо зголосяться допомогти в традиційному суботнику в облаштуванні траси напередодні перегонів в ПТ 11 вересня з 18:00 або приєднатися до служби маршалів в дні перегонів та присвятити декілька годин в забезпеченні порядку на трасі.
UPD В опрацьованому списку 750 учасників. Це наша фіксована кількість учасників. Резервісти поступово будуть займати місця відреєстрованих, а в дні перегонів - тих, хто не з'явиться на змагання. Це орієнтовно має бути 20% від загальної кількості. Велике прохання - заздалегідь попереджати про неявку! В день змагань, якщо не вдалося попередити раніше, чекаю на смс на номер 0984412549. Але, дорогі батьки, чим раніше Ви попередите про свою відсутність, тим спокійніше буде резервістам, та й нам легше буде організувати старти! Весною чомусь було багато неявок без попереджень(( - найгірший показник за останні роки. Увага, резервісти! Ви - "майже" в списку, тому про свою неявку також попереджуйте, бо в ніч перед перегонами, або зранку в день перегонів, багатьом з вас надається номер учасника, а попередити про це в мене вже немає можливості. Порада. Слідкуйте за змінами в Індивідуальному розкладі напередодні перегонів. Він буде складений за день-два, і буде змінюватися в залежності від відреєстрації.


:kolobok: Оголошуємо попередню реєстрацію дітей віком від 3 до 10 років на Сімнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», які відбудуться 12-13 вересня 2015 року (субота та неділя) в парку Дубки (метро Сирець).

В перший день змагань, 12 вересня (субота) приймають участь гонщики категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» та «6 років». В другий день змагань, 13 вересня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років», «8 років», «9 років» та «10 років».
Гонщики віком 2 роки, які зможуть самостійно здолати трасу 230 м, приймають участь в категорії «3 роки». Для гонщиків категорій «5 років» та старших проводяться окремі заліки серед дівчат та хлопців.

Увага! Малюки віком 2-3 роки, особливо новачки, які невпевнено проходять трасу, або не можуть подолати трасу без присутності батьків запрошуються на Велоперегони для малюків "Котигорошки" 4 жовтня (неділя). Участь у обох змаганнях організаторами не вітається через велику кількість бажаючих малюків прийняти участь у перегонах; надалі організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації малюків на перегони "Котигорошки", якщо ці змагання вони вже "переросли".

Якщо попередньо зареєстрованих учасників буде менше, ніж 240, змагання відбудуться за один день 12 вересня (субота).

Попередня реєстрація відкрита з 24 серпня по 6 вересня (може бути закрита раніше, якщо набереться >650 учасників).

Новачкам читати всЕ! :yes Попередня реєстрація - обов'язкова!

Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!»
Оголошення. Питання та обговорення перегонів

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони

Вікові групи:
Біговел 3 роки (1х230 м)
Велосипед 3 роки (1х230 м)
Біговел 4 роки (1х230 м)
Велосипед 4 роки (1х230 м)
5 років (2х230 м)
6 років (2х230 м)
7 років (2х400 м)
8 років (2х400 м)
9 років (3х400 м)
10 років (3х400 м)

З 5-ти років старти тільки на велосипедах.

Для реєстрації необхідно вказати:
------------------------------------------------------------------------------------
1*. Прізвище Ім'я дитини / Фамилия Имя ребенка - українською та російською мовами, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Саша Коваль, а Олександр Коваль.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 12.09.15. Для категорій «3 роки» та «4 роки» додатково вказуйте, якщо біговел.
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела) - у дюймах; нижче на фото показано, де прочитати на покришках.
-----------Додаткова інформація:
5. Місто, селище - вказуйте, якщо не з Києва.
6. Команда - вказуйте назву, якщо формується команда більш, ніж з п'яти учасників.
7. Участь в перегонах на вибування - вказуйте, якщо будете приймати участь; для складання попередніх реєстраційних списків додаткових перегонів на вибування.
8*. Контакти - новачки, вказуйте обов'язково, бажано надати електронну адресу, можна в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net. Зв'язок повинен бути двостороннім, часто вказані реєстраційні дані потребують уточнення. З неповними або невірними даними учасник може потрапити в резерв!
------------------------------------------------------------------------------------

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Попередньо зареєструватися можна одним з вказаних способів:

1) Залишити повідомлення з реєстраційними даними в цій темі. Увага, новачкам на форумі! Ваше перше повідомлення з'явиться тільки після схвалення кимось з модераторів. Контактні дані можна публікувати відкрито (після опрацювання вони видаляються), можна надсилати в ПП Sveta (новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний), або на адресу yus2006@ukr.net. Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

2) Заповнити форму google за посиланням http://goo.gl/forms/xNcwUicfSq. З 6 вересня 17:30 форма закрита і не приймає відповіді.

3) В інших випадках пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий!

------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Ви не можете залишити повідомлення на форумі, пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий! Можна надсилати дані в ПП, але новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний. Також новачки повинні чекати, поки їх перше повідомлення з'явиться на форумі після схвалення кимось з модераторів.

Якщо Ваша дитина або Ви - новачок - прочитайте ще раз Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!». Шолом - обов'язковий! Привчіть малюка одягати його. Без шолому дитині не дозволять вийти на старт.

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список.

Після реєстрації обов'язково потрібно перевірити, чи включили Вашу дитину в Попередній список учасників та чи правильно прийняті реєстраційні дані (див. список на основні перегони і список на додаткові перегони нижче). Попередній список обновлюється періодично (раз в декілька днів). Якщо є помилки - одразу повідомляйте. Напередодні перегонів будуть оголошені Порядок виходу гонщиків на старт та Розклад змагань.

При використанні, передруці матеріалів - посилання на Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" обов'язкове!

До перегонів залишилось 0 днів. До закриття попередньої реєстрації залишилось 0 днів.

752 зареєстрованих учасників, в резерві 14, в резерві новачків 78, (244 дівчат и 600 хлопців), (476 в категоріях «6 років» та молодших, 368 в категоріях «7 років» та старших). З них - 251 новачків. На додаткові перегони на вибування зареєстровано 180 учасників.

Увага! Закінчення попередньої реєстрації за п'ять днів до початку перегонів. 6 вересня (неділя) ця тема буде закрита. Реєстрація може бути закрита раніше, якщо число учасників більше, ніж очікується (>650 учасників). Прийом любих заявок на участь припиняється. До перегонів будуть допускатися тільки попередньо зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів та при наявності вільних номерів будуть допущені не більше, ніж 5 осіб не зареєстрованих заздалегідь за поважними причинами.

Реєстрація на місці проведення перегонів в день старту 12 вересня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «6 років» та молодших, 13 вересня - окремо для категорій «7 років» та старших згідно з Розкладом змагань.

-------------
Декларація учасника в одному екземплярі (від одного з батьків) подається на кожну дитину окремо. Одна дитина - одна декларація. При участі в двох перегонах декларація заповнюється один раз та подається при реєстрації на основні кільцеві перегони.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
dekl.zip
(13.64 Кіб) Завантажено 70 разів
-------------

Розмір коліс можна подивитися на покришках. Наприклад,
12 дюймів
Зображення

26 дюймів
Зображення

Друге число в дужках, що вказане на покришках - це діаметр ободу. По цьому розміру також можна дізнатися розмір коліс в дюймах.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Діаметр ободу, найбільш поширений, мм
12" 203 мм
14" 254 мм
16" 305 мм
18" 355 мм
20" 406 мм
22" 457 мм
24" 507 мм
26" 559 мм
27,28,29" 622 мм
У кого немає цифр на колесах, виміряйте діаметр колеса лінійкою.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Зовнішній діаметр колеса по покришці, орієнтовно, см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
18" 45,72 см
20" 50,8 см
22" 55,88 см
24" 60,96 см
26" 66,04 см
28" 71,12 см
Міряти по зовнішньому діаметру
:kolobok:

Реєструючись на змагання зверніть увагу на орієнтовний розклад змагань. Це картинка-графік весняного розкладу. Осінній буде приблизно таким самим. Заплануйте свої справи таким чином, щоб час старту не став для Вас несподіванкою. Якщо Вас не влаштовує день, або час, то можна як виняток реєструватися в старшій категорії
2015 весна Розклад.PNG

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 20.8.15 18:23

Попередній список учасників на основні перегони наступне

Увага! З 6 вересня зміни в цей список вже не вносяться - слідкуйте за списком Порядок виходу гонщиків на старт.

Опрацьовані заявки станом на 6 вересня 18:00
752 заявок, 13 резерв R, 73 резерв новачки RN

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо).
Зображення

Команди: не менше 5-и участників

12 вересня 2015
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 1х230 м – 73
Кучерова Марта 3 12
Малков Матвій 3 10
Поліщук Глєб 3 12
Телегін Клим 2.9 10
Іванченко Максим 3 12
Дримарецька Евгенія Петрівське, Київської 3 10
Кучер Євангеліна Артеріум 2.101 12
Заяць Роман 3 12
Шпак Михайло HAPPY KіDS 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 2.8 12
Артюх Сергій 3 12
Аніщенко Олексій 3 12
Яковлев Тимофій 3 12
Кузьменков Владислав 2.6 12
Камінський Гліб 3 12
Сакун Дмитро 3 10
Тішаєв Андрій 3 12
Сидоренко Гліб 2.5 12
Ануфрiєв Олег 3 12
Маренець Єгор 3 12
Смертенюк Нікіта 3 8
Стасюк Павло 3 10
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Гнатюк Данило 3 12
Кудашев Всеволод Ужгород 3 12
Слуцький Тимофій 3 12
Федорець Дмитрій 3 12
Куманський Любомир 3 12
Мунтян Альбіна 3 12
Гримайловський Олександр 3 12
Байда Назар 3 12
Качкачішвілі Ніколоз 3 12
Луценко Олег Ірпінь, Київської 3 12
Погорілий Святослав Амігос 2.101 12
Лiвшиць Тамара 3 12
Ковальов Артем 3 14
Тіліженко Олександр 3 12
Красюк Святослав 3 12
Мусієнко Дмитро 3 12
Дубова Варвара 3 8
Прасол Макар 3 10
Мінаєв Дмитро 2.101 10
Крамар Ірина 3 12
Усенко Катерина 3 12
Чугай Тимур Боярка, Київської 3 12
Єрьоменко Іван 3 12
Шецкін Олександр 3 12
Юсім Аріна 3 10
Коваленко Софія 3 12
Мусієнко Денис 3 10
Мироненко Михайло 2.9 10
Алексєєнко Марк 3 12
Духовний Андрій 2,9 10
Шугайло Тимур 2,101 12
Мірошніченко Мартін 3 12
Сташкевич Артем 3 12
Сташкевич Олексій 3 12
Бібченко Лія 3 12
Боденко Дарій 3 12
Сіренко Лев 3 12
Боденко Дарій 3 12
Адамюк Артем HAPPY KіDS 3 12
Ситникова Надія 2,6 12
Басараб Назар 3 10
Герус Ольга 2,2 12
Ставицький Святослав 2 12
Харченко Святослав 3 12
Кондрашов Олексій SCOTT RC 3 8
Нестерова Валерія 3 12
Яцук Поліна 3 12
Тухамі Амір 3 12
Пєструіл Кирил 3 12
Копилова Ніка 3 12

Велосипед 3 роки - 1х230 м – 31
Пахомов Єгор Лідер 3 12
Чиж Денис Лідер 2.9 14
Корнієнко Микита 3 16
Гоменюк Ростислав Амігос 3 16
Замковой Ярослав Райдуга 3 12
Поліщук Роман 3 16
Рибалко Артем 3 12
Кулешов Тимур 2.101 12
Олексенко Каріна HAPPY KіDS 3 16
Лубнін Нікіта Артеріум 3 14
Костюк Амалія Турбо 3 16
Столяр Іванка 3 12
Дмитрієнко Юлія 3 16
Федоренко Макар 3 12
Олійник Валерія 3 12
Зюков Іван 3 16
Сiчкаренко Дарина Сімферополь 3 16
Сипко Марія Артеріум 3 16
Баранов Тимур 3 14
Шишова Соломія 3 12
Іонов Андрій 3 12
Бабич Максим 3 12
Пуликовський Мірослав 2.9 12
Кривенко Дар'я 3 12
Головань Всеволод 3 14
Чуян Дмитро Петрівське, Київської 3 12
Хорошилов Євгеній 3 12
Андрієнко Микита 3 18
Плескач Владислав 3 16
Онуфрієва Анна 3 12
Остаповський Євгеній 3 16

Біговел 4 роки - 1х230 м – 38
Кравцова Олександра 4 12
Ніколенко Анастасія 4 12
Юревич Ярослав 4 12
Голець Давид 4 12
Заяц Марічка 4 12
Швець Iлля 4 12
Луценко Софія Райдуга 4 12
Сайко Ілля 4 12
Розум'як Ангеліна 4 16
Скала Тимур 4 12
Ященко Федір 4 12
Прокопчук Антон 4 12
Корейко-Коломієць Іван 4 12
Видиш Лев 4 12
Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 12
Рябенко Єлизавета 4 12
Пахомов Андрій 4 10
Кирильчук Тимофій 4 12
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 4 12
Слуцький Єгор 4 12
Ісічко Лев 4 16
Куркiн Нiкiта 4 12
Швецова Аксінія 4 12
Коваленко Платон 4 12
Фесенко Олександр 4 12
Коваленко Гліб 4 12
Кулик Макар 4 12
Скомаровський Петро 3+ 10
Дунаєв Федір 4 12
Алексєєнко Віра 4 12
Петровський Ярослав 4 12
Нестеренко Михайло 4 12
Крастиня Софія Рига, Латвія 4 12
Козачок Євгеній 5 12
Носенко Андрій 4 12
Ярова Злата 4 12
Гундоров Роман 4 12
Кравчинський Емiль 4 14

Велосипед 4 роки - 1х230 м – 75
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 4 16
Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 4 16
Бойко Андрій Бровари, Київської 4 16
Гортопан Олексій Лідер 4 14
Нечай Єва Лідер 4 16
Нешта Анастасія Лідер 4 16
Нешта Денис Лідер 4 12
Шамшур Роман Лідер 4 16
Чиж Максим Лідер 4 16
Товстик Артем 4 20
Шатін Влас Райдуга 4 16
Свистун Даниїл Фастів, Київської 4 16
Швець Вероніка Турбо 4 16
Калініченко Максим 4 20
Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16
Лесик Домініка Пісківка, Київської 4 16
Шостак Кирил 4 14
Шелест Євген 4 20
Шелест Юрій 4 20
Петрович Анастасія 4 16
Щур Назар Горенка, Київської 4 16
Мальцева Софія SCOTT RC 4 20
Сандул Володимир 4 16
Барташук Артем 4 16
Панченко Микола 4 20
Яковенко Єгор 4 16
Сакун Катерина 4 16
Баліцька Кіра 4 16
Знахаренко Марк 4 16
Соломаха Владислав 4 16
Патлай Поліна 4 12
Дмитрук Максим 4 16
Соколовський Назар 4 14
Ісічко Платон 4 16
Лєсков Даніл 4 16
Сулима Марк 4 16
Моркотун Євгенія 4 16
Демченко Марія Молнія 4 16
Побережець Павло 4 16
Сергієнко Богдан 4 14
Капрал Єгор 4 20
Паламарчук Борис 4 16
Федчик Сергій Білогородка, Київської 4 16
Сухомовський Максим 4 16
Коженко Данило 4 16
Головенець Артем 4 16
Кравчук Іван 4 18
Кустовський Артем Глеваха, Київської 4 16
Чекалін Андрій 4 14
Мироненко Антон 4 16
Мусiєнко Олександра 4 14
Лепеха Назар 4 16
Рец Володимир 4 16
Рагоза Костянтин 4 16
Рагоза Тимур 4 16
Ахматова Анастасія 4 16
Петровський Мирослав 4 12
Кондратьєв Ян 4 16
Акішева Кіра 4 12
Бейко Марія 4 18
Навроцький Іван 4 20
Крамаренко Борис 4 16
Карпінський Стефан 4 16
Берест Iванна 4 14
Хрещик Іван 4 16
Семенов Дмитро Одеса 4 16
Гаврільченко Віра 4 16
Шевченко Максим 4 18
Стойкевич Дмитро 4 20
Лукаш Михайло 4 16
Мельничук Михайло Ірпінь, Київської 4 16
Загородній Кирил 4 14
Савічев Степан Молнія 4 16
Курна Дар'я 4 16
Пасальський Олексій 4 16

5 років - дівчата - 2х230 м – 37
Несин Мирослава Соколята 5 16
Губарева Поліна Соколята 5 16
Нестеренко Віра Діти Світла 5 16
Бугара Аліса 5 16
Лахман Еля Райдуга 5 12
Хранівська Ясна 5 16
Присяжнюк Дарія 5 16
Запорожець Марiя 5 16
Куценко Маргарита 5 20
Толкун Єва 5 16
Осадча Єва 5 20
Балицька Катерина 5 16
Марчук Анастасія 4+ 16
Сіунова Єлизавета 5 16
Жукова Антоніна 5 20
Лесечко Єлізавета 5 16
Гримайловська Злата 5 16
Литвиненко-Коренюк Софія 5 20
Пустовіт Поліна 5 18
Герлянд Катерина 5 16
Макейчик Марія 5 16
Дідок Дар'я Гора, Київської 5 16
Слотвінська Олександра 5 16
Артюх Мелана 5 16
Коваль Марія 5 14
Горбатенко Поліна 5 16
Рудиченко Ганна 5 14
Лещук Єва 5 16
Рябчун Анастасія 5 16
Веремієва Милана 5 16
Перевертун Анна Забуччя, Київської 5 18
Міхмель Вероніка 5 16
Юкало Надія 5 16
Лукінюк-Валєєва Мілана 5 16
Онуфрієва Аліна 5 18
Бойчук Марія 5 16
Можаровська Софія 5 16

5 років - хлопці - 2х230 м – 70
Галатін-Павловський Олексій 5 20
Губанов Дмитро 5 16
Рожков Тимур Соколята 5 20
Пантюхов Нікіта 5 16
Мельник Дмитро 5 16
Марич Федір Форсаж 5 16
Гриценко Артем 5 20
Стрєлов Гліб 5 16
Курташов Кирило 5 16
Савченко Тимофій 5 16
Шостаковський Мирон 5 16
Захаров Андрій Турбо 5 20
Розум'як Нікіта 5 16
Толкун Єгор 5 16
Говоров Гліб 5 16
Казмірчук Платон 5 16
Шекера Костянтин 5 20
Вишняк Ігор 5 16
Корнієнко Михайло 5 20
Рябошапка Кирило 5 16
Гордієнко Андрій Амігос 5 20
Токайчук Нікіта SCOTT RC 5 20
Токайчук Данило SCOTT RC 5 20
Корчовний Вадим SCOTT RC 5 20
Губа Григорій Умань, Черкаської 5 14
Галiтовський Владислав 5 16
Круковський Михайло 5 16
Сухопара Артур 5 20
Шепель Данііл Бровари, Київської 5 20
Сидоренко Олексій 5 16
Онищенко Костянтин 5 20
Зябченко Ілля 5 16
Перев'язко Дмитро 5 20
Єрмошин Давид 5 20
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 5 16
Руденко Олександр 5 16
Остапенко Мілан 5 20
Фесенко Микита 5 16
Балашкевич Даніїл 5 16
Жидков Іван 5 16
Медведєв Артем 5 16
Максименко Даніїл 5 16
Лiвшиць Леонiд 5 16
Науменко Даніїл 5 16
Стоян Остап 5 20
Шекера Максим Молнія 5 20
Хандожко Артем 5 16
Антонов Юрій 5 14
Єрьоменко Ілля 5 20
Шаповал Тимофій 5 20
Гриньов Ярослав 5 16
Кривенко Іван 5 20
Нетребчук Макар 5 20
Громико Александер 5 14
Златін Данило 5 16
Єрмошин Давид 5 20
Ворушило Олександр Чайки, Київської 5 16
Мельниченко Матвій 5 16
Сташкевич Андрій 5 18
Швидкий Тімур 5 16
Кушнір Захар 5 14
Горбенко Єгор 5 16
Коротков-Калітенко Ніколай 5 12
Саранча Тимофій 5 18
Додонов Ерік 5 18
Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської 5 16
Величко Михайло 5 14
Пєструіл Максим 5 16
Грицків Павло 5 16
Бражніков Тимофій 5 20
Поляков Роман 4+ 16

6 років - дівчата - 2х230 м – 31
Овечко Софiя 6 24
Лісовська Вероніка 6 20
Кучер Олександра Артеріум 6 16
Кершкова Глорія 6 24
Долинна Аліса 6 16
Сурма Марія 6 16
Кріксунова Кіра 6 20
Даньшина Ульяна 6 20
Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 6 20
Висоцька Олена Олені 6 16
Кравчук Юлія 6 16
Рейнгардт Єва-Вікторія 6 16
Лєскова Ніка 6 20
Гримайловська Марта 6 20
Войтенко Дар'я 6 20
Весна Ева Молнія 6 20
Кузьменко Діана Молнія 6 20
Тенькова Ніка 6 20
Ручко Аврора 6 20
Ющенко Катерина 6 18
Гуз Софія 6 16
Анісімова Анастасія 6 24
Фетисенко Вікторія 6 20
Шевченко Діана 6 16
Корчинська Іва 6 16
Корчинська Ева 6 16
Дерев'янко Анастасія 6 20
Кузнєцова Маргарита 6 20
Григор'єва Вероніка 6 20
Криштофор Домiнiка 6 18
Криштофор Меланiя 6 18

6 років - хлопці - 2х230 м – 71
Лобачов Матвій 6 16
Семенець Даніїл 6 18
Єрін Даніїл Вишгород, Київської 6 20
Васильїв Семен Форсаж 6 20
Борисов Максим 6 18
Бобрусь Олексій Райдуга 6 18
Лахман Максим Райдуга 6 24
Шатін Святослав Райдуга 6 20
Палухін Анатолій 6 20
Примак Михайло 6 20
Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20
Костенко Артем Артеріум 6 20
Нижник Іван 6 24
Кононенко Єгор 6 18
Ромась Дамир 6 16
Гутієв Давід 6 20
Ревенко Володимир 6 20
Зюков Павло 6 24
Царенко Олексiй 6 16
Гальченко Ігор 6 20
Канюк Андрій 6 16
Висоцький Леонід Олені 6 16
Баліцький Данило 6 20
Пономар Ярослав 6 20
Баштовий Нiкiта 6 18
Павлюков Іван Васильків, Київської 6 18
Павлюков Михайло Васильків, Київської 6 18
Слободенюк Ілля 6 24
Васильєв Олександр 6 16
Іванченко Георгій 6 24
Грініченко Роман 6 18
Сиволін Руслан 6 24
Клімов Микола 6 20
Барабанов Валерій 6 16
Козирський Владислав 6 20
Васильченко Назар Амігос 6 20
Коваленко Міхаіл 6 20
Суддя Володимир 6 20
Бабич Дмитро 6 16
Латайко Арсеній 6 20
Лубнін Тихон 6 24
Тимченко Костянтин 6 20
Єжов Іван 6 16
Заморський Степан 6 20
Пустовойт Єгор Обухів, Київської 6 20
Чугай Северин Боярка, Київської 6 20
Шпитко Аскольд 6 20
Горобцов Олександр 6 16
Чалий Тимур 6 20
Мусієнко Нікіта 6 20
Бірюк Дмитро 6 20
Крастиньш Петеріс Рига, Латвія 6 24
Гермашев Олександр 6 16
Мірошніченко Гавриїл 6 24
Вертай Дмитро 6 16
Камбулов Єгор 6 24
Радчук Артем 6 16
Малютін Іван 6 24
Кондратенко Андрей Преяслав-Хмельницький 6 20
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 6 24
Пурхало Кирил 6 20
Пурхало Марк 6 20
Іваненко Семен 6 20
Горобей В'ячеслав 5 20
Мельничук Іван Ірпінь, Київської 6 18
Сухонда Сергій Форсаж 6 20
Какіашвілі Михайло 6 20
Левшунов Андрій Українка, Київської 6 20
Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20
Бочок Даніїл 6 20
Євсеєв Олег Артеріум 6 18
13 вересня 2015
Прихований текстпоказати
7 років дівчата - 2х400 м – 35
Лазарєва Софія 7 20
Рибка Софія 6 24
Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20
Федоренко Віра Форсаж 7 20
Єрмак Анна 7 20
Бокань Єва 7 20
Пономаренко Анастасія 7 20
Романюк Тетяна 7 20
Столяр Вероніка 7 24
Мальцева Анастасія SCOTT RC 7 24
Чернецька Ольга SCOTT RC 7 24
Нікітіна Поліна 7 16
Нікітіна Софія 7 16
Володимиренко Анна 7 20
Гладка Олександра 7 16
Гладка Марія 7 16
Брандибура Христина 7 20
Виногородська Катерина 7 16
Литвиненко-Коренюк Анастасія 7 20
Іванова Юлія Молнія 7 24
Шекера Анна Молнія 7 24
Паламарчук Мілана 7 20
Прасол Катерина 7 24
Едокова Софія 7 24
Едокова Єкатерина 7 20
Волжина Діана 6 24
Кравченко Софія 7 24
Іщенко Олександра 7 20
Дегтяр Ніка 7 24
Дідик Владислава 7 20
Єгорова Анастасія 7 24
Муравйова Анастасія Барси 7 20
Волинець Ірина Шалені бджілки 7 18
Маркотенко Анастасія Діти Світла 7 20
Богданова Софія Княжичі, Київської 7 20

7 років хлопці - 2х400 м – 72
Нестеренко Михайло Діти Світла 7 20
Романюк Тимофій Форсаж 7 20
Корнієць Володимир 7 20
Клiмчук Арсенiй 7 24
Самойлов Роман 7 20
Донець Вадим Райдуга 7 14
Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської Ірпінь, Києвської 7 20
Перепелиця Максим 7 20
Олєсов Данііл Діти Світла 7 20
Гуслистий Назар Турбо 7 24
Костюк Клим Турбо 7 24
Поважнюк Максим Турбо 7 24
Рижов Максим Турбо 7 24
Рябов Степан Турбо 7 20
Сонько Єгор Турбо 7 26
Севковський Арсеній 7 20
Заяць Андрій 7 20
Оніщенко Владислав 7 24
Артюх Володимир 7 20
Кравченко Юрій 7 24
Кондрашов Олександр SCOTT RC 7 24
Матвійчук Тимофій 7 18
Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 7 24
Прохоров Петро 7 20
Мельник Артем 7 16
Дубовой Артем 7 24
Рудий Назарій Боярка, Київської 7 24
Альошин Іван 7 16
Микитюк Михайло 7 20
Кирильчук Нікіта 7 20
Моцний Антон Васильків, Київської 7 24
Цаль Андрій 7 20
Муха Юрій 7 20
Говенко Іван 7 20
Оверченко Нікіта 7 24
Кравчук Нікіта 7 24
Дебальчук Максим 7 24
Злуніцин Валерій 7 24
Баров Микита Молнія 7 24
Романенко Роман Молнія 7 24
Козачук Святослав Молнія 7 20
Залізнюк Михайло Боярка, Київської 7 20
Пугач Ілля 7 20
Міщенко Михайло Діти Світла 7 20
Гресько Володимир 7 24
Родіонов Микола 7 20
Кулик Нікіта 7 20
Коляда Іван 7 20
Ручко Олексій 7 20
Шевчук Степан 7 20
Летун Олексій 7 26
Свінцов Лев 7 20
Рябчун Дмитро 7 24
Донець Арсеній 7 24
Щуліпенко Андрій 7 20
Пилипенко Дмитро Шалені бджілки 7 20
Єгоров Єгор 7 20
Бібченко Єлисей 7 20
Андрієнко Денис 7 20
Симоновський Ігнат 7 24
Осталецький Григорій 7 20
Антонов Михайло 7 20
Резніченко Поль Ілларіон 7 20
Чигарєв Олег 7 20
Лукаш Іван 7 24
Дида Ігор 7 24
Дида Ігор 7 24
Євпат Євгеній 7 20
Шевчук Данило 7 20
Тухамі Адам Джамаль 7 20
Кучеренко Нікіта 7 24
Волобуєв Михайло 7 20
Чернявський Михайло Діти Світла 7 20
Оленченко Євгеній 7 20

8 років дівчата - 2х400 м – 29
Лук'янець Анастасія Соколята 8 24
Малкова Майя 8 20
Захарова Маргарита Турбо 8 24
Швець Надія Турбо 8 24
Москаленко Поліна 8 24
Ковальчук Маргарита 8 20
Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 8 20
Губа Поліна Умань, Черкаської 8 20
Зюкова Катерина 8 24
Кривченко Поліна Амігос 8 20
Ігнатушенко Софія 8 24
Терещенко Віра 8 24
Черкас Ангелiна 8 20
Журавська Вероніка Амігос 8 20
Щербакова Єкатерина 8 24
Ренчка Дарина Соколята 8 20
Буренок Марія 8 24
Коваленко Карина 8 24
Вовк-Мельник Анастасія 8 24
Страковська Маргарита 8 12 -?
Бакай Вероніка 8 20
Буравльова Євгенія Артеріум 8 22
Резніченко Діана Артеріум 8 24
Федусенко Марія 8 20
Єгорова Любов 8 24
Юрченко Валерія 8 20
Федченко Надія Амігос 8 20
Лозова Степаніда Діти Світла 8 20
Пасальська Влада 8 24

8 років хлопці - 2х400 м – 78
Москаленко Дмитро 8 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 8 20
Карпенко Артем Лідер 8 20
Пахомов Антон Лідер 8 24
Шамшур Дмитро Лідер 8 24
Бабич Олександр Лідер 8 26
Алексійчук Сергій Лідер 8 20
Никітін Олександр Лідер 8 20
Арістов Тимофій Соколята 8 26
Поліщук Артем Соколята 8 24
Мар'єнко Євгеній Амігос 8 26
Трач Роман Соколята 8 24
Марич Дмитро Форсаж 8 24
Заглада Мірон 8 24
Куц Андрій 8 24
Хранівський Владислав 8 20
Соловйов Антон Шалені бджілки 8 20
Присяжнюк Нікіта 8 24
Щаблевський Гліб Бориспіль, Київської 8 20
Луцків Мирон 8 24
Гуназа Михайло Бровари, Київської 8 24
Ризванюк Лев Діти Світла 8 20
Кірьяков Іван 8 24
Кільдишев Станіслав Амігос 8 24
Копанєв Денис 8 24
Сандул Олексій 8 20
Петренко Дмитро 8 24
Корольов Артем 8 24
Корнієнко Єгор 8 24
Будяк Олександр 8 24
Ремінний Максим 8 20
Яковенко Данило 8 24
Сипко Микита Артеріум 8 24
Мирошніченко Богдан 8 24
Вєтров Ярослав 8 24
Пугач Євгеній Вишневе, Київської 8 20
Медведенко Ілля 8 20
Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 8 24
Пінчук Костянтин Райдуга 8 20
Топехін Дмитро Амігос 8 24
Щукін Іван 8 24
Піскунов Микола 8 24
Васильєв Назар Молнія 8 24
Капрал Нікіта 8 24
Дубовий Іван 8 20
Васильченко Максим Амігос 8 26
Тушинский Богдан Соколята 8 26
Лукічов Максим 8 24
Іонов Антон 8 24
Алимарданов Рахим Порцелян 8 22
Онопрієнко Дмитро 8 24
Китайчук Олександр 8 20
Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26
Цигура Ярослав 8 20
Ручко Ілля 8 26
Шевчук Тарас 8 24
Гультай Станіслав 8 26
Страковська Даніїл 8 16
Кошик Тимур 8 24
Гуз Михайло 8 20
Ковтуцький Ігор Соколята 8 24
Поєнко Вадим 8 24
Акішев Нікіта 8 24
Бондаренко Михайло Артеріум 8 22
Кириєнко Богдан Артеріум 8 20
Руднєв Євгеній Артеріум 8 20
Таборських Іван 8 24
Золотарьов Євгеній 8 24
Бондарчук Нікіта 8 20
Стасовський Марк 8 20
Горобей Михайло 8 24
Мельничук Володимир Ірпінь, Київської 8 26
Бадеха-Корнілов Ярослав 8 26
Якимишен Владислав 8 24
Сологубов Олексій 8 24
Дорошенко Ярослав 8 24
Гайовий Костянтин 8 20
Дятлов Дмитро Артеріум 8 24

9 років дівчата - 3х400 м – 16
Моцна Анна 9 26
Кращенко Вікторія Фастів, Київської Лідер 9 24
Сидоренко Анна Вишневе, Київської 9 24
Романюк Ірина 9 20
Москаленко Софія 9 26
Гордієнко Анна Амігос 9 24
Синюгіна Соломія SCOTT RC 9 24
Кравченко Ірина SCOTT RC 9 24
Шостаковська Соломія 9 24
Гурбенко Марія 9 20
Прокіпчук Катерина Молнія 9 24
Баранець Дар'я 9 24
Коваленко Анна 9 24
Приходько Марія 9 24
Рибакова Анна-Марія 9 24
Ткаченко Марія 9 24

9 років хлопці - 3х400 м – 49
Рибка Кирило 9 24
Тертицький Дмитро Лідер 9 20
Дубов Ілля 9 24
Лісовський Артур 9 24
Курбатов Данило 9 24
Скала Емір 9 24
Говоров Антоній 9 24
Приходько Данило 9 24
Таборов Ян 9 24
Мальцев Богдан SCOTT RC 9 26
Хіморода Євгеній 9 24
Вініченко Олексій 9 26
Петренко Максим 9 24
Чернявський Артем Порцелян 9 24
Чернявський Роман 9 24
Єфремов Максім 9 24
Іовенко Тимур 9 24
Крупський Тимофій 9 24
Примаченко Захар Амігос 9 24
Бондар Філіп 9 24
Донець Евгеній 9 24
Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 9 26
Демьяненко Денис Молнія 9 24
Осадчий Артем Молнія 9 24
Волянський Дмитро 9 20
Антонов Іван 9 20
Китайчук Іван 9 26
Демчук Станіслав 9 20
Шаповал Адріан 9 24
Авдєєнко Дмитро 9 20
Погребний Владислав 9 20
Макаренко Кирило 9 24
Буняк Михаїл 9 24
Ігонченков Максим 9 20
Цивколюк Михайло 9 26
Бевзюк Максим 9 24
Юрін Роман 9 24
Гуз Андрій 9 26
Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 9 24
Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 9 24
Корнейчук Максим 9 24
Кірчу Микола 9 20
Балаценко Нікіта 9 24
Батічков В'ячеслав 9 24
Свергунов Назар 9 26
Федорченко Тимур 9 24
Ільницький Костянтин 9 24
Ігнатенко Віктор 9 24
Костильов Іван Артеріум 9 24

10 років дівчата - 3х400 м – 17
Бобякіна Дар'я 10 24
Арістова Анастасія Соколята 10 26
Голядинець Вікторія Соколята 10 24
Коротка Ксенія Соколята 10 26
Чернічкіна Злата Соколята 10 26
Ревенко Анастасія 10 24
Васильєва Арина 10 24
Терещенко Валерія 10 24
Лесечко Катерина 10 24
Говенко Лілія 10 24
Квіташ Вероніка Молнія 10 26
Хропачова Дар'я 10 26
Дейнега Кристіна 10 24
Щаслива Юлія 10 24
Сидоренко Вероніка 10 26
Юрченко Єлизавета 10 24
Пасальська Поліна 10 26

10 років хлопці - 3х400 м – 30
Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 10 26
Поліщук Ярослав Соколята 10 26
Пономарьов Даніїл Соколята 10 26
Шевченко Максим Соколята 10 24
Янчук Вадим Соколята 10 24
Єременко Данило 10 24
Долинний Микита 10 24
Петрович Ніколай 10 24
Губа Іван Умань, Черкаської 10 24
Пастухов Лев 10 24
Муха Олександр 10 24
Бабенко Максим 10 24
Нікітін Лев 10 24
Топехін Борис Амігос 10 24
Чудаков Олександр 10 18
Васильєв Єгор Молнія 10 26
Шекера Артем Молнія 10 26
Пугач Тихон 10 24
Фабуляк Дмитро 10 24
Гриньов Богдан 10 26
Горбатенко Владислав 10 20
Достовалов Ігор 10 26
Дідук Михайло 10 24
Онуфрієнко Владислав 10 24
Соколов Максим 10 24
Цвєлєньєв Григорій 10 26
Бондарчук Даніїл 10 26
Морозов Нікіта 10 24
Іванов Данило 10 24
Васильєв Федір Дніпропетровськ 10 26


Резерв гонщики "зі стажем" - 13
Водоп'янов Кіріл 7 24
Песиголовець Нікіта 9 20
Шарий Олександр 9 24
Юрій Тарас 10 24
Гвоздік Артєм Б-3 12
Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 4 16
Лещенко Нікіта Б-4 10
Тменов Даниїл Райдуга 9 20
Маслов Олександр Б-3 12
Іванко Михайло 10 24
Іванко Микола 8 24
Мухин Артем 8 24
Жілік Кирил 8 26
Резерв новачки - 76
Прихований текстпоказати
Прокоп'єв Давид Бровари, Київської 5 18
Кошелєв Ярослав 6 16
Севастьянов Єгор Б-3 12
Гайдоба Аврора Б-4 12
Петровський Павло Ірпінь, Київської 8 16
Луговий Іван 9 24
Бєлєтєєва Анна 5 16
Колченогов Кирило Б-4 12
Завалішина Радміла 6 20
Знайченко Тимофій Б-4 12
Петін Олексій 6 20
Данилевич Денис 5 14
Длігач Софія 5 14
Буглак Емілія 6 20
Семенюк Михайло 4 16
Баран Костянтин 7 20
Куделя Всеволод Б-3 12
Грищенко Вячеслав 7 20
Щур Дем‘ян 5 20
Гуров Микола 9 26
Лазарева Інна Соколята 8 24
Чуковенко Максим 10 24
Яблонський Марк 9 24
Власова Наталія 6 16
Кравченко Михайло 4 20
Боженко Даніель 7 26
Довгич Євген 8 20
Ключніков Георгій 4 14
Коберська Маргарита Б-2.1 10
Кочерга Павло 8 20
Кочерга Дмитро 6 16
Алєнєва Анна Б-3 12
Андріященко Назар 4 16
Карпенко Єгор 5 14
Зімакін Віталій 10 26
Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 9 24
Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24
Жаглов Іван 3 16
Москалик Нікіта 5 16
Захарченко Анна 4 14
Долід Назар 7 18
Гребініченко Яніна 3 16
Ратушин Михайло Райдуга Б-3 12
Харитонов Олександр 7 24
Хомяков Кирил 8 20
Масенков Микита 7 20
Данильчук Тимофій 5 16
Дмитрієнко Тимофій Бровари, Київської Б-4 12
Цвіль Дар'я 3 14
Кладієнко Вероніка 8 24
Репко Катерина Б-3 12
Хавін Гліб Б-2.9 12
Хавін Матвій Б-2.9 12
Хаустова Марія 4 16
Назаренко Тимофій 6 24
Кузьменко Анна 7 20
Соболєва Євгенія 9 26
Цирук Нікіта 9 24
Ламаєва Ярослава 7 20
Чернявський Матвій 6 16
Литовченко Яків 5 12
Тарасенко Єлизавета 6 20
Севрюк Тетяна 7 18
Севрюк Роман 5 16
Іванов Єгор Коцюбинське, Київської 7 24
Швидкий Артемій 5 16
Хазаров Артур 4 14
Фурман Ілля 10 20
Тельп Андрій 3 14
Данилюк Євген 7 16
Белінська Катерина 7 20
Пересунько Даніїл 9 26
Врублевський Станіслав 3 12
Глоба Марк Б-4 12
Гомма Іван 8 20
Гомма Майя 6 16 (7 років)
Оміди Арман 7 20
Відреєструвались - 7

*Вік станом на 12.09.15[/size]

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 20.8.15 18:23

Попередній список учасників на додаткові перегони попереднє

станом на 6 вересня 16:30.

180 заявок

12 вересня 2015
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 80 м – 20
Заяць Роман 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 2.8 12
Сидоренко Гліб 2.5 12
Ануфрiєв Олег 3 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Гнатюк Данило 3 12
Мунтян Альбіна 3 12
Гримайловський Олександр 3 12
Лiвшиць Тамара 3 12
Красюк Святослав 3 12
Прасол Макар 3 10
Шецкін Олександр 3 12
Алексєєнко Марк 3 12
Шугайло Тимур 2,101 12
Боденко Дарій 3 12
Ситникова Надія 2,6 12
Пєструіл Кирил 3 12
Хавін Гліб 2.9 12
Хавін Матвій 2.9 12
Маслов Олександр 3 12

Велосипед 3 роки - 80 м – 6
Пахомов Єгор Лідер 3 12
Чиж Денис Лідер 2.9 14
Сiчкаренко Дарина Сімферополь 3 16
Баранов Тимур 3 14
Бабич Максим 3 12
Хорошилов Євгеній 3 12

Біговел 4 роки - 80 м – 14
Сайко Ілля 4 12
Корейко-Коломієць Іван 4 12
Рябенко Єлизавета 4 12
Пахомов Андрій 4 10
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 4 12
Коваленко Платон 4 12
Кулик Макар 4 12
Дунаєв Федір 4 12
Алексєєнко Віра 4 12
Нестеренко Михайло 4 12
Крастиня Софія Рига, Латвія 4 12
Гайдоба Аврора 4 12
Знайченко Тимофій 4 12
Гундоров Роман 4 12

Велосипед 4 роки - 80 м – 20
Гортопан Олексій Лідер 4 14
Нечай Єва Лідер 4 16
Нешта Анастасія Лідер 4 16
Нешта Денис Лідер 4 12
Шамшур Роман Лідер 4 16
Чиж Максим Лідер 4 16
Товстик Артем 4 20
Калініченко Максим 4 20
Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16
Лесик Домініка Пісківка, Київської 4 16
Патлай Поліна 4 12
Соколовський Назар 4 14
Капрал Єгор 4 20
Паламарчук Борис 4 16
Рец Володимир 4 16
Шевченко Максим 4 18
Кравченко Михайло 4 20
Ключніков Георгій 4 14
Курна Дар'я 4 16
Хазаров Артур 4 14

5 років - дівчата - 80 м – 9
Куценко Маргарита 5 20
Толкун Єва 5 16
Жукова Антоніна 5 20
Пустовіт Поліна 5 18
Дідок Дар'я Гора, Київської 5 16
Артюх Мелана 5 16
Веремієва Милана 5 16
Міхмель Вероніка 5 16
Юкало Надія 5 16

5 років - хлопці - 80 м – 17
Пантюхов Нікіта 5 16
Шостаковський Мирон 5 16
Толкун Єгор 5 16
Казмірчук Платон 5 16
Губа Григорій Умань, Черкаської 5 14
Галiтовський Владислав 5 16
Сидоренко Олексій 5 16
Перев'язко Дмитро 5 20
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 5 16
Лiвшиць Леонiд 5 16
Хандожко Артем 5 16
Златін Данило 5 16
Швидкий Тімур 5 16
Величко Михайло 5 14
Пєструіл Максим 5 16
Карпенко Єгор 5 14
Швидкий Артемій 5 16

6 років - дівчата - 80 м – 5
Овечко Софiя 6 24
Кучер Олександра Артеріум 6 16
Кершкова Глорія 6 24
Дерев'янко Анастасія 6 20
Власова Наталія 6 16

6 років - хлопці - 80 м – 17
Царенко Олексiй 6 16
Пономар Ярослав 6 20
Васильєв Олександр 6 16
Грініченко Роман 6 18
Клімов Микола 6 20
Барабанов Валерій 6 16
Козирський Владислав 6 20
Коваленко Міхаіл 6 20
Суддя Володимир 6 20
Бабич Дмитро 6 16
Лубнін Тихон 6 24
Шпитко Аскольд 6 20
Крастиньш Петеріс Рига, Латвія 6 24
Радчук Артем 6 16
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 6 24
Кошелєв Ярослав 6 16
Назаренко Тимофій 6 24
13 вересня 2015
Прихований текстпоказати
7 років - дівчата - 80 м – 6
Єрмак Анна 7 20
Володимиренко Анна 7 20
Пономаренко Анастасія 7 20
Паламарчук Мілана 7 20
Прасол Катерина 7 24
Маркотенко Анастасія Діти Світла 7 20

7 років - хлопці - 80 м – 23
Корнієць Володимир 7 20
Самойлов Роман 7 20
Перепелиця Максим 7 20
Севковський Арсеній 7 20
Заяць Андрій 7 20
Оніщенко Владислав 7 24
Артюх Володимир 7 20
Матвійчук Тимофій 7 18
Прохоров Петро 7 20
Рудий Назарій Боярка, Київської 7 24
Кирильчук Нікіта 7 20
Кравчук Нікіта 7 24
Злуніцин Валерій 7 24
Родіонов Микола 7 20
Кулик Нікіта 7 20
Андрієнко Денис 7 20
Резніченко Поль Ілларіон 7 20
Баран Костянтин 7 20
Євпат Євгеній 7 20
Чернявський Михайло Діти Світла 7 20
Оленченко Євгеній 7 20
Водоп'янов Кіріл 7 24
Іванов Єгор Коцюбинське, Київської 7 24
Данилюк Євген 7 16

8 років - дівчата - 80 м – 3
Москаленко Поліна 8 24
Ковальчук Маргарита 8 20
Губа Поліна Умань, Черкаської 8 20

8 років - хлопці - 80 м – 19
Андрієць Філіп Бровари, Київської 8 20
Карпенко Артем Лідер 8 20
Пахомов Антон Лідер 8 24
Шамшур Дмитро Лідер 8 24
Бабич Олександр Лідер 8 26
Алексійчук Сергій Лідер 8 20
Никітін Олександр Лідер 8 20
Заглада Мірон 8 24
Копанєв Денис 8 24
Петренко Дмитро 8 24
Будяк Олександр 8 24
Пугач Євгеній Вишневе, Київської 8 20
Пінчук Костянтин Райдуга 8 20
Капрал Нікіта 8 24
Алимарданов Рахим Порцелян 8 22
Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26
Таборських Іван 8 24
Мельничук Володимир Ірпінь, Київської 8 26
Якимишен Владислав 8 24

9 років - дівчата - 80 м – 3
Кращенко Вікторія Фастів, Київської Лідер 9 24
Москаленко Софія 9 26
Рибакова Анна-Марія 9 24

9 років - хлопці - 80 м – 9
Тертицький Дмитро Лідер 9 20
Хіморода Євгеній 9 24
Примаченко Захар Амігос 9 24
Волянський Дмитро 9 20
Корнейчук Максим 9 24
Батічков В'ячеслав 9 24
Яблонський Марк 9 24
Свергунов Назар 9 26
Ільницький Костянтин 9 24

10 років - дівчата - 80 м – 3
Васильєва Арина 10 24
Щаслива Юлія 10 24
Сидоренко Вероніка 10 26

10 років - хлопці - 80 м – 5
Губа Іван Умань, Черкаської 10 24
Пастухов Лев 10 24
Чуковенко Максим 10 24
Юрій Тарас 10 24
Фурман Ілля 10 20
Відреєструвались - 0

*Вік станом на 12.09.15[/size]

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 27.8.15 18:50

Зареєстровано 650 учасників. З 27 серпня 11:00 реєстрація новачків обмежена

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 3.9.15 08:48

В опрацьованому списку 750 учасників. Це наша фіксована кількість учасників. Резервісти поступово будуть займати місця відреєстрованих, а в дні перегонів - тих, хто не з'явиться на змагання. Це орієнтовно має бути 20% від загальної кількості. Як правило всі резервісти, які приходять на змагання, стають учасниками змагань. Велике прохання - заздалегідь всіх попереджати про неявку! В день змагань, якщо не вдалося попередити раніше, чекаю на смс на номер 0984412549. Але, дорогі батьки, чим раніше Ви попередите про свою відсутність, тим спокійніше буде резервістам, та й нам легше буде організувати старти! Весною чомусь було багато неявок без попереджень(( - найгірший показник за останні роки. Увага, резервісти! Ви - "майже" в списку, тому про свою неявку також попереджуйте, бо в ніч перед перегонами, або зранку в день перегонів, багатьом з вас надається номер учасника, а попередити про це в мене вже немає можливості. Порада. Слідкуйте за змінами в Індивідуальному розкладі напередодні перегонів. Він буде складений за день-два, і буде змінюватися в залежності від відреєстрації.

Нагадую, З 27 серпня 11:00 реєстрація новачків обмежена, реєстрацію новачків ми обмежуємо, коли список сягає 650 учасників.

З 3 вересня 10:00 реєстрація для гонщиків "зі стажем" обмежена! Починаючи з 3 вересня 10:00, гонщики "зі стажем" як і "новачки" також відправляються в резерв. До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість, прийдеться почекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Доречі, відкрию "секрет" - батьки гонщиків з великим бажанням прийняти участь мають таку можливість, якщо зголосяться допомогти в традиційному суботнику в облаштуванні траси напередодні перегонів в ПТ 11 вересня з 18:00 або приєднатися до служби маршалів в дні перегонів та присвятити декілька годин в забезпеченні порядку на трасі.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 5.9.15 13:13

14:00 5 вересня Зареєстровано 824 учасників, в т.ч. 65 резерв-новачки та 7 резерв гонщики "зі стажем"

З 27 серпня 11:00 реєстрація новачків обмежена! Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (RN).
З 3 вересня 10:00 реєстрація для гонщиків "зі стажем" обмежена! Це означає, що гонщики "зі стажем", які нададуть заявки пізніше будуть відправлені в резерв (R).
Всім резервістам, які реєструються а форумі обов'язково надати контакти - ел. адресу, можна в приват. До списку учасників вони будуть додаватися, якщо буде можливість, прийдеться почекати, поки перед перегонами будуть звільнені місця внаслідок відреєстрації учасників. Доречі, відкрию "секрет" - батьки гонщиків з великим бажанням прийняти участь мають таку можливість, якщо зголосяться допомогти в традиційному суботнику в облаштуванні траси напередодні перегонів в ПТ 11 вересня з 18:00 або приєднатися до служби маршалів в дні перегонів та присвятити декілька годин в забезпеченні порядку на трасі.

У попередній список реєстрації внесено 752 учасників + 7 резерв гонщиків "зі стажем" + 65 резерв новачків

Перевіряйте списки станом на 5 вересня 14:00 (зараз оновлюю)

Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в цій темі "Попередня реєстрація, діти 3-10 років". Перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на додаткові перегони, якщо Ви планували брати участь в цих перегонах.

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо)

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 12-13.09.15

Повідомлення Sveta » 7.9.15 19:32

З 6 вересня 18:00 реєстрація для всіх закрита! Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Дивіться актуальні списки тут - Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість