Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.05.14

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 1.4.14 22:34

Увага! :volna:

В суботу та неділю, 17 та 18 травня 2014 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться Чотирнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

Всіх запрошуємо прийняти участь в цій радісній події! :)

В перший день змагань, 17 травня (субота) приймають участь гонщики категорій «6 років» та молодші. У другий день змагань, 18 травня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років» та старші.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - вказується час закінчення реєстрації та час старту
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередня реєстрація - обов'язкова! З 11 травня 0:01 реєстрація для всіх закрита!
Попередня реєстрація, юніори - обов'язкова! Змагання відбулися 26 квітня
Попередня реєстрація на заїзд Мам

Що планується під час змагань

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів! Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Фото Олександра Лобанова, 14 вересня 2013
Зображення
(Незмінна цитата)
Уважаемые родители! Вы должны быть готовы к последствиям гонки: :)
- ваше чадо не будет месяц снимать медаль даже во сне;
- начнет терроризировать «ну когда же, наконец, будет следующая гонка!?»;
- будет тянуть кататься для тренировки, когда у вас уже нет сил;
- будет рассказывать всем своим друзьям, что именно он был чемпионом;
- продолжит три дня после гонки ходить по дому в велошлеме.
Якщо є питання або бажання допомогти з організацією змагань звертайтеся:

Світлана Шатохіна Shato 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань

В цій темі можна задавати питання і одержувати відповіді. Тут будуть даватися додаткові об'яви для батьків. Слідкуйте за темою!

Відгуки та фото про перегони 8 вересня 2007 року, 31 травня 2008 року, 13 вересня 2008 року, 30 травня 2009 року, 12 вересня 2009 року, 22 травня 2010 року, 11-12 вересня 2010 року, 21-22 травня 2011 року, 10-11 вересня 2011 року, 19-20 травня 2012 року, 8-9 вересня 2012 року, 18-19 травня 2013 року, 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року.

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 3.4.14 22:18

Увага! Категорії «Біговел 3 роки» та «3 роки» мають два варіанти трас 100 м (відрізок траси перегонів на вибування) та 230 м (традиційне коло). Розрахунковий час заїзда на трасі 100 м - 5 хвилин. Старти на трасі 230 м почнуться раніше, ніж закінчаться старти на трасі 100 м. В цей час будуть працювати дві суддівські бригади. Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей!
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче в списку Порядок виходу гонщиків на старт для кожного учасника вказаний час закінчення реєстрації (потрібно зареєструватися до цьго часу), номер заїзду (орієнтовно +- 1), час старту (орієнтовно). Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.


За списком попередньої реєстрації на 15 травня. Можливі зміни

Розклад змагань 17 травня 2014

400 учасників + 31 резерв, 15 заїздів на короткій трасі + 38 кругових заїздів, старти з 10:50 до 19:00 - 8 годин 10 хв, реєстрація з 10:20 до 18:20 - 8 годин 00 хв.

Категорія «Біговел 3 роки - 100 м» (10 заїздів - 49+0R+4RN уч.)
реєстрація з 10:20 до 10:50 (до 11:10 останні заїзди) - 30 хв. та більше (50 хв.)
тренувальні заїзди з 10:20 до 10:50 - 30 хв. - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
старти та нагородження з 10:50 до 11:50 - 60 хв.

Категорія «Велосипед 3 роки - 100 м» (5 заїздів - 16+0R+4RN уч.)
реєстрація з 11:30 до 12:00 - 30 хв.
тренувальні заїзди з 10:20 до 10:50 - 30 хв. - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
тренувальні заїзди-II з 11:50 до 12:00 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 12:00 до 12:30 - 30 хв.

Змагання на трасі 100 м продовжуються, і вже починаються змагання на трасі 230 м. Перетин у часі для реєстрації, стартів та нагороджень 40 хв. Траса 100 м звільняється для додаткових перегонів на вибування з 12:30.

Категорія «Біговел 3 роки - 230 м» (3 заїзди - 27+2R+2RN уч)
реєстрація з 11:20 до 11:50 - 30 хв
тренувальні заїзди з 10:20 до 11:50 - 90 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
старти та нагородження з 11:50 до 12:20 - 30 хв

Категорія «3 роки - 230 м» (2 заїзди - 13+1R+0RN уч)
реєстрація з 11:50 до 12:10 - 20 хв
тренувальні заїзди з 10:20 до 11:50 - 90 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
старти та нагородження з 12:20 до 12:40 - 20 хв

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди - 34+3R+1RN уч)
реєстрація з 12:10 до 12:40 - 30 хв
тренувальні заїзди-I з 10:20 до 11:50 - 90 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
тренувальні заїзди-II з 12:30 до 12:40 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань, якщо буде можливість!
старти та нагородження с 12:40 до 13:20 - 40 хв

Категорія «4 роки» (7 заїздів - 57+8R+0RN уч)
реєстрація з 12:40 до 13:20 (до 13:40,13:50 останні заїзди) - 40 хв та більше (70 хв)
тренувальні заїзди-I з 10:20 до 11:50 - 90 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
тренувальні заїзди-II з 13:10 до 13:20 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 13:20 до 14:30 - 70 хв

Перерва 30 хв з 14:30 до 15:00. Перерва у реєстрації з 13:50 до 14:20

Категорія «5 років - дівчата» (3 заїзди - 25+1R+0RN уч)
реєстрація з 14:20 до 15:00 - 40 хв
тренувальні заїзди з 14:30 до 15:00 - 30 хв - траса буде відкрита для тренувань під час перерви
старти та нагородження з 15:00 до 15:30 - 30 хв

Категорія «5 років - хлопці» (8 заїздів - 74+6R+3RN уч)
реєстрація з 15:00 до 15:30 (до 15:50,16:10 останні заїзди) - 30 хв та більше (70 хв)
тренувальні заїзди-I з 14:30 до 15:00 - 30 хв - траса буде відкрита для тренувань під час перерви
тренувальні заїзди-II з 15:40 до 15:50 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 15:30 до 16:50 - 80 хв

2-га перерва для суддів 10 хв з 16:50 до 17:00. Перерва в реєстрації з 16:10 до 16:20

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди - 37+1R+0RN уч)
реєстрація з 16:20 до 17:00 - 40 хв
тренувальні заїзди з 16:50 до 17:00 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань під час 2-ї перерви
старти та нагородження з 17:00 до 17:40 - 40 хв

Категорія «6 років - хлопці» (8 заїздів - 70+9R+0RN уч)
реєстрація з 17:00 до 17:40 (до 18:00,18:20 останні заїзди) - 40 хв та більше (70 хв)
тренувальні заїзди з 16:50 до 17:00 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань під час 2-ї перерви
тренувальні заїзди-II з 17:30 до 17:40 - 10 хв - траса буде відкрита для тренувань, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 17:40 до 19:00 - 80 хв

Розклад змагань 18 травня 2014

350 учасників + 31 резерв, 41 заїзд + 1 заїзд мам, старти з 10:30 до 18:50 - 8 годин 20 хв, реєстрація з 10:00 до 18:10 - 8 годин 10 хв.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди)
реєстрація з 10:00 до 10:30 - 30 хв
тренувальні заїзди з 10:10 до 10:30 - 20 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
старти та нагородження з 10:30 до 11:10 - 40 хв

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів)
реєстрація з 10:30 до 11:00 (до 11:30,11:50 останні заїзди) - 30 хв та більше (80 хв)
тренувальні заїзди з 10:10 до 10:30 - 20 хв - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 11:10 до 12:30 - 80 хв

Перерва в реєстрації 10 хв з 11:50 до 12:00

Категорія «8 років - дівчата» (4 заїзди)
реєстрація з 12:00 до 12:30 - 30 хв
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 12:30 до 13:10 - 40 хв

Категорія «8 років - хлопці» (8 заїздів)
реєстрація з 12:30 до 13:10 (до 13:30,13:50 останні заїзди) - 40 хв та більше (80 хв)
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 13:10 до 14:30 - 80 хв

Перерва 30 хв з 14:30 до 15:00(14:50). Перерва у реєстрації з 13:50 до 14:20

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:20 до 14:50 - 30 хв
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань під час перерви
старти та нагородження з 14:50 до 15:10 - 20 хв

Категорія «9 років - дівчата» (3 заїзди)
реєстрація з 14:40 до 15:10 - 30 хв
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань під час перерви
старти та нагородження з 15:10 до 15:50 - 40 хв

Категорія «9 років - хлопці» (7 заїздів)
реєстрація з 15:10 до 15:50 (до 16:10,16:30 останні заїзди) - 40 хв та більше (80 хв)
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань під час перерви
тренувальні заїзди-II траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 15:50 до 17:10 - 80 хв

2-га перерва для суддів 10 хв з 17:10 до 17:20. Перерва в реєстрації з 16:30 до 16:40

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди)
реєстрація з 16:40 до 17:20 - 40 хв
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 17:20 до 17:50 - 30 хв

Категорія «10 років - хлопці» (5 заїздів)
реєстрація з 17:20 до 17:50 (до 18:10 останні заїзди) - 30 хв та більше (50 хв)
тренувальні заїзди траса буде відкрита для тренувань перед стартом категорії, якщо буде можливість!
старти та нагородження з 17:50 до 18:50 - 60 хв

Увага! Якщо буде погана явка учасників (наприклад, за поганої погоди) то останні заїзди будуть розпочинатися раніше. Слідкуйте за оголошеннями та не запізнюйтесь на реєстрацію..

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 3.4.14 22:22

Станом на 15 травня на перегони заявлено:
17 травня, субота 400 учасники + 31 резерв. Планується 15 заїздів на короткій трасі та 38 кругових заїздів.
18 травня, неділя 350 учасники + 31 резерв. Планується 42 кругових заїздів та 1 заїзд мам під час перерви.
Загалом 750 учасників + 62 резерв.

Увага!
Для кожного учасника вказано: час закінчення реєстрації (треба зареєструватися до цього часу; якщо учасник прийде пізніше - він бере участь, але вважається таким, що запізнився і зміщується в наступні заїзди), номер заїзду (орієнтовно), час старту заїзду (орієнтовно). Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Номери на змаганнях будуть іншими! Резервісти вже у списку!
UPD Стосовно резерву. Приходьте на вказаний час, номери будуть надані в день перегонів. Статистична неявка складає 20%.

Можливі зміни

Порядок виходу гонщиків на старт 17 травня 2014
Spoiler
Show
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - української мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів - пишіть ЛС, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «Біговел 3 роки» (10 заїздів) дистанція 100 м
1 Зайцева Зоя 2.1 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
2 Олексенко Каріна HAPPY KIDS 2.2 14 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
3 Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
4 Сидорович Кіра 2.7 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
5 Салацька Олександра 2.8 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
6 Луценко Софія Радуга 2.9 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
7 Юркова Юлія 2.9 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
8 Розумяк Ангеліна 2.101 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
9 Голец Зоряна Шалені бджілки 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
10 Моркотун Євгенія 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
11 Алєксєєва Марія Колонщина, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
12 Кулікалова Єкатерина 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
RN Крастиня Софія Латвія 2.11 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
13 Швець Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
14 Яроцька Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
15 Лахман Еля Радуга 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
16 Дядюк Єлизавета 3 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
17 Дуброва Назар 2.2 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
18 Стасюк Павло 2.5 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
19 Малков Матвій 2.5 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
20 Вощак Тимофій 2.7 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
RN Чуян Дмитро 1.11 16 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
21 Кудашев Всеволод Банзай-Ра 1.9 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
22 Шпак Михайло HAPPY KIDS 2.1 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
23 Єрьоменко Іван 2.4 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
24 Адамюк Артем HAPPY KIDS 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
25 Артюх Сергій 2.7 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
26 Мусієнко Дмитро HAPPY KIDS 2.7 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
27 Корнієнко Микита 2.7 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
28 Левін Ярема Боярка, Київської 2.8 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
29 Поліщук Роман 2.8 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
30 Костина Даніїл 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
31 Брязкало Петро Молния 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
32 Коваленко Платон 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
RN Дзема Давід 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
33 Пасальський Олексій 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
34 Афанасьєв Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
35 Хольмстром Едвард 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
36 Скуратовський Радомир 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
37 Коваленко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
38 Стулік Адам 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
39 Олійник Крістіан 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
40 Навроцький Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
41 Малик Кирил 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
42 Кирич Юрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
43 Бойко Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
44 Сорокін Костянтин 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
45 Нестеренко Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
46 Козачок Євгеній 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
47 Зайцев Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
48 Пустовойт Артемий 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
RN Очеретяний Дмитрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44

Категорія «3 роки» (4 заїзди) дистанція 100 м
49 Черненко Мария Артеріум 2.7 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
50 Макаренко Дар'я 2.101 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
51 Акішева Кіра 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
52 Нешта Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
53 Трофимець Євгенія 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
RN Кайтановська Аліна 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
54 Поліщук Софія Соколята 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
RN Рудиченко Ганна 3 14 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
55 Черняк Ірина Ірпінь, Київської Амігос 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
56 Білогурова Валентина 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
RN Горбатенко Поліна 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
57 Костенко Єлизавета Порцелян 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
58 Нешта Денис 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
59 Сандул Володимир 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
60 Говоров Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
RN Мироненко Антон 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18

Категорія «Біговел 3 роки» (3 заїзди) дистанція 1х230 м
61 Шувалова Мар'я Калита, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
62 Ніколенко Анастасія 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
RN Швецова Аксінія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
63 Гончаренко Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
64 Петрович Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
65 Войтішина Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
66 Толкун Єва 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
67 Рак Анастасiя 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
68 Коваль Марія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
69 Краснов Андрій Гомель, Білорусь 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
70 Лисюк Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
71 Ясногородський Юрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
72 Маркотенко Денис 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
73 Шостак Кирил 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
74 Скала Тимур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
75 Мельник Данііл Амігос 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
R Лепеха Назар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
76 Калініченко Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
77 Щур Назар Горенка, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
78 Капрал Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
79 Осипенко Даніл 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
80 Швидкий Тимур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
81 Вергун Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
82 Гриньов Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
83 Губа Григорій Умань, Черкаської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
84 Вакулiн Євген Радуга 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
85 Толкун Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
86 Кулик Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
87 Салацький Олексій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
R Попович Артем Стрела 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10

Категорія «3 роки» (2 заїзди) дистанція 1х230 м
88 Коперсак Уляна 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
89 Мальцева Софія SCOTT RC 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
90 Копій Єва Забір'я, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
91 Фоменко Катріна 3 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
92 Тищенко Юлія 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
93 Шатiн Влас Радуга 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
94 Брик Григорій 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
95 Моргун Ілля Dream team 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
96 Бабчук Антон 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
97 Кондратенко Денис 3 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
98 Кузьменко Нікіта Артеріум 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
99 Ноль Ярослав 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
100 Кустовський Артем Глеваха, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
101 Губанов Дмитро 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
102 Плескун Кирил 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
103 Кунак Нікіта 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
104 Руденко Олександр 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м
R Макейчик Марія 4 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
R Фетисенко Вікторія 5 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
105 Квасніцька Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
106 Можаровська Софія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
107 Борса Ольга 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
108 Сіунова Єлизавета 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
109 Франчук Євгенія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
RN Гулий Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
110 Олійник Анастасія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
111 Лисенко Марія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
112 Лазарєва Софія 6 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
113 Приймак Єлизавета 4 18 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
114 Жидков Іван 4 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
115 Левченко Кирил Артеріум 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
116 База Арсеній Олександр Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
117 Литвин Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
118 Боровець Богдан Вишневе, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
119 Юдін Артьом 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
120 Смертенко Назар Молния 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
121 Максименко Даніїл 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
122 Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
123 Сокур Андрій Ірпінь, Київської Порцелян 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
124 Коротков-Калітенко Ніколай 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
125 Круковський Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
126 Зубашенко Максим 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
127 Антонов Юрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
128 Галатін-Павловський Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
129 Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
R Сантаровіч Олег 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
130 Чумак Артем Амігос 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
131 Розумяк Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
132 Біленький Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
R Добриця Олександр Вишгород, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
133 Шаповал Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
134 Макаренко Мирослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
135 Прокопенко Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
136 Сорокін Матвій 5 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
137 Орлов Клим 4 16 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10

Категорія «4 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
138 Шкребко Дар'я 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
139 Паріпса Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
140 Балицька Катерина 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
141 Гусєєва Арина 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
142 Корчинська Іва 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
143 Корчинська Ева 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
144 Несин Мирослава Соколята 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
R Присяжнюк Дарія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
145 Мордовіна Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
146 Кудряшова Катерина Чайки, Київської Чайка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
147 Грипас Анастасія Гостомель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
148 Полонська Анна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
149 Кузнєцова Маргарита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
150 Долинна Аліса 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
151 Висоцька Олена 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
152 Сурма Марія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
R Онуфрієва Аліна 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
153 Рябошапка Кирило 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
154 Самойлов Захар 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
155 Самедінов Селім Порцелян 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
156 Камбулов Єгор 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
157 Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
158 Борискін Владислав 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
159 Горобцов Олександр 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
160 Фесенко Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
161 Мельник Дмитро 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
162 Захаров Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
163 Шимов Гліб Одеса 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
164 Кіпчук Костянтин 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
165 Ворушило Олександр Чайки, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
166 Шабанов Тимофій Амігос 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
167 Вишняк Ігор Молния 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
168 Марич Федір Форсаж 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
169 Смикодуб Микола 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
170 Матлак Владислав Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
171 Костенко Борис Yellow submarine 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
172 Балашкевич Данііл 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
173 Левін Орест Боярка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
174 Гордієнко Андрій Амігос 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
175 Єрьоменко Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
176 Іваськів Ян Вишгород, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
177 Басов Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
178 Ястреб Мар'ян Бровари, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
179 Сокол Ігор 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
180 Гончаренко Назар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
181 Сашенко Тарас Проліски, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
182 Чепурнов Володимир 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
183 Багдасарян Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
184 Кононенко Єгор 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
185 Бiлецький Тiмур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
186 Слободенюк Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
187 Рижков Богдан 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
188 Висоцький Леонід 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
189 Квітченко Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
190 Корчун Іван Радуга 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
191 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
192 Шекера Максим Молния 4 18 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20
193 Сташкевич Андрій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20
194 Новокщенов Іван 4 18 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20
R Кривенко Іван 4 20 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20
195 Мойсеєнко Артем 4 20 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20
196 Бобко Віктор 4 20 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:20

Категорія «5 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х230 м
197 Теленченко Анастасія СуперЧемпіони 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
198 Донець Валерія Радуга 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
199 Шевчук Софія Юні переможці 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
200 Довгань Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
201 Майборода Анна Порцелян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
202 Рожко Іванна 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
203 Білецька Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:00
204 Кучер Олександра Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
205 Стулікова Ема 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
206 Шкляр Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
207 Чернецька Ольга SCOTT RC 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
208 Предченко Софія Шалені бджілки 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
209 Чузавкова Анастасія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
210 Плескун Анастасія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
211 Бокань Єва 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:10
212 Романюк Тетяна 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
213 Виногородська Катерина 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
214 Дегтяр Ніка 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
215 Муравйова Анастасія Барси 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
216 Кулікалова Анна 5 18 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
217 Ткач Анна 5 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
218 Іщенко Олександра 5 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20
219 Давидченко Алiна 5 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 3 час старту: 15:20

Категорія «5 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х230 м
220 Єгоров Єгор 5 12 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
221 Лахман Максим Радуга 5 14 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
222 Шевчук Микита Юні переможці 5 14 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
223 Севковський Арсеній 5 14 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
224 Малюженко Захар 5 14 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
225 Донець Вадим Радуга 5 14 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
226 Лобачов Матвій 6 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
227 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
228 Торубара Богдан 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
229 Ясько Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
RN Карпенко Антон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
230 Барабанов Валерій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
231 Іванчишин Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
R Іванченко Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
232 Салацький Віктор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
233 Ревенко Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
234 Шевченко Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
235 Васильєв Георгій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
236 Ясногородський Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
237 Сичкар Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:40
238 Крастиньш Петеріс Латвія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
239 Шатiн Святослав Радуга 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
240 Костенко Артем Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
241 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
242 Гальченко Ігор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
243 Севрук Максім 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
244 Степченко Георгій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
245 Шустинський Вадим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
246 Бірюк Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
247 Карук Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:50
248 Іванов Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
249 Іваненко Семен 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
250 Єжов Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
251 Чорний Степан Angara.in.ua 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
252 Донець Арсеній 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
253 Кайдаш Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
254 Амєлічев Ян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
255 Говенко Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
256 Каніщев Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
RN Кайтановський Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:00
257 Яворський Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
258 Альошин Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
259 Короленко Микола 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
260 Довженко Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
261 Цицилін Річард 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
262 Коляда Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
263 Гусєєв Гордій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
264 Микитюк Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
265 Кульчинський Арсеній 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:10
RN Гришко Назар 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
266 Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
267 Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
268 Савонов Дмитро 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
269 Латайко Арсеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
270 Максимів Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
271 Коваленко Міхаіл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
272 Смирнов Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
273 Пурхало Марк 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
274 Пурхало Кирилл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:20
275 Клімов Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
276 Левшунов Андрій Українка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
277 Уліда Михайло 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
278 Копій Роберт Забір'я, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
279 Лещенко Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
280 Сельянов Ігор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
R Макарченко Іван Вишгород, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
281 Бердник Данiiл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
282 Павловський Михайло 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:30
283 Свінцов Лев 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
284 Артюх Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
RN Мартинюк Антон 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
285 Романюк Тимофій Форсаж 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
286 Рябов Степан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
287 Ренкас Денис 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
288 Ренкас Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
289 Родіонов Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40
290 Летун Олексій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:40

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
291 Блоцька Марія 6 14 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
292 Смикодуб Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
293 Дуброва Анна 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
294 Маркотенко Анастасія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
295 Сидоренко Марина 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
296 Іванова Юлія Молния 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
297 Богданова Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
298 Кічата Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 1 час старту: 17:00
299 Рибачук Маргарита Артеріум 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
300 Федотова Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
301 Ігумнова Олена 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
302 Щербакова Єкатерина 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
303 Довгань Альона 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
304 Малкова Майя 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
305 Гайшук Амелі 6 16 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
306 Волинець Ірина Шалені бджілки 6 18 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 2 час старту: 17:10
307 Журавльова Тетяна 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
308 Брандибура Христина 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
309 Дідик Владислава 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
310 Савенчук Дар'я 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
311 Малацай Маргарита Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
312 Бегеба Крістіна Молния 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
313 Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
314 Грегуль Мар'яна 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
315 Федоренко Віра 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
316 Захарова Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
317 Володимиренко Анна 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:20
318 Пономаренко Анастасія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
319 Шекера Ганна Молния 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
320 Федусенко Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
321 Ковальчук Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
322 Лук'янець Анастасія Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
323 Губа Поліна Умань, Черкаської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
324 Борець Аліса 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
R Шкарівська Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
325 Павлюк Маргарита Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
326 Швець Надія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30
327 Кравченко Софія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:30

Категорія «6 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х230 м
R Пугач Ілля 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
328 Шевчук Степан 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
329 Гаврилей Іван 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
330 Дуброва Андрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
331 Оверченко Нікіта 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
332 Берус Олексій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
333 Корнійчук Олександр Амігос 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
334 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
335 Алєксєєв Андрій Колонщина, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
336 Голоднік Леонід 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
337 Гаврільченко Олександр 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
338 Шевчук Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
R Міщук Назарій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
339 Колінчук Остап 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
340 Зав'ялов Максим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
341 Медведенко Ілля 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
342 Холод Михайло 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
343 Гулій Орест 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
344 Драчук Гліб 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
345 Поповиченко Володимир 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
346 Тухамі Адам Джамаль 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
347 Мельник Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
348 Кулешов Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
349 Потетнєв Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
350 Лісниченко Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
351 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
352 Шумбасов Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
353 Ковальчук Орест Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 18:00
354 Гуслистий Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
355 Шатохін Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
356 Оленченко Євгеній 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
357 Нестеренко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
358 Костенко Кирило Yellow submarine 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
359 Курбашнов Арсеній 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
360 Щуліпенко Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
361 Олєсов Данііл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
362 Брушко Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
363 Романенко Роман Молния 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:10
364 Шимко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
365 Поливанов Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
366 Баров Микита Молния 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
367 Закотнов Павло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
368 Гаврилець Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
369 Водоп'янов Кіріл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
370 Євпат Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
371 Антонов Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
372 Муха Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
373 Шеремет Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:20
374 Іонов Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
375 Рябчун Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
376 Петренко Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
377 Бондарчук Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
R Китайчук Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
378 Капрал Нiкiта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
379 Васильєв Назар Молния 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
380 Ковальов Марк Чайки, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
381 Руднєв Євгеній Артеріум 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
R Семенов Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
382 Топехін Дмитро Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 6 час старту: 18:30
383 Пилипенко Дмитро Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
384 Овчаренко Денис Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
385 Гиренко Ілля Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
386 Юрков Ігор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
387 Мошковський Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
388 Соловйов Антон Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
389 Дубовий Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
390 Гуз Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
391 Семенов Олексій Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
392 Горбань Максим Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:40
393 Шульга Богдан 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
394 Кравчук Нікіта 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
395 Зінченко Арсеній 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
396 Костюк Клим 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
397 Поважнюк Максим 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
398 Кучеренко Нікіта 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
399 Дида Ігор 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
400 Лукічов Максим 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
R Присяжнюк Нікіта 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:50
Порядок виходу гонщиків на старт 18 травня 2014
Spoiler
Show
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - української мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів - пишіть ЛС, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
401 Рибка Софія 5+ 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
402 Мінтянська Катерина Бровари, Київської 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
403 Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
404 Романець Софія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
405 Терещенко Віра 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
406 Буренок Марія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
407 Чепьолкіна Вероніка Dream team 6+ 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
408 Юрченко Валерія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
409 Міхненко Ангеліна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
410 Пономарьова Домініка Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
411 Пасальська Влада 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
412 Паладій Катерина Ірпінь, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
413 Гоголіна Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
414 Матвієнко Зоя 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
415 Васильєва Марія Дніпропетровськ 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
416 Ткаченко Ганна СуперЧемпіони 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
417 Філатова Анастасія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
418 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
419 Коннорова Ольга Боярка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
420 Мухіна Ліна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
421 Терещенко Олександра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
422 Вороніна Анна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
423 Семенко Дар'я 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
424 Мойсеєнко Єлизавета 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
425 Кодунова Катерина 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
426 Шевченко Марія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
427 Уліда Анастасія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
428 Шайдецька Катерина 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
429 Кравченко Ніна 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
430 Гордієнко Анна Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
431 Коваленко Вероніка Боярка, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
432 Кривченко Поліна 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
RN Хомяков Кирил 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
433 Шамшур Дмитро 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
434 Якимишен Владислав 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
435 Сьомка Сергій 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
436 Демчук Станіслав 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
437 Немченко Марк 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
438 Попов Тимур 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
439 Борисов Олександр 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
440 Карпенко Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
441 Сидоренко Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
442 Бадеха-Корнілов Ярослав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
443 Ксьонда Андрiй 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Гришко Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
444 Кожевніков Матвій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
445 Сипко Микита Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
446 Ковтун Даніїл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
447 Поліщук Артем Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
448 Торубара Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
449 Москаленко Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
450 Добровольський Данило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
451 Ремінний Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
452 Сандул Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
453 Хоменко Сергій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
454 Шевчук Тарас 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
455 Хальзов Iлля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
456 Богданов Леонід 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
457 Бондар Філіп 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
458 Балаценко Никита 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
459 Курбатов Данило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
460 Cеменчук Даниїл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
461 Солодовніков Олег 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
462 Чепурнов Олексiй 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
463 Насиров Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
464 Яворський Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
465 Волянський Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:40
466 Кошик Тимур 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
467 Поєнко Вадим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
468 Лагутін Роман Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
469 Куц Андрій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
470 Старіковський Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
471 Кучугура Данило 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
472 Бойко Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
473 Леськів Григорій Українка, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
474 Марич Дмитро Форсаж 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
475 Дорошенко Ярослав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
476 Кільдишев Станіслав Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
477 Сологубов Олексій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
478 Іванко Микола 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
479 Пузирін Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
480 Борса Роман 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
481 Дятлов Дмитро Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
482 Вєтров Ярослав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
483 Кравець Артур 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
484 Конишев Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
485 Акішев Нікіта 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
486 Борік Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
487 Пшеничний Кирило 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
488 Костильов Іван Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
489 Ладіков Микола 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
490 Тищук Микола 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
491 Скала Емір 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
492 Петриченко Дмитро 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
493 Шаповал Адріан 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
494 Юрчук Юрій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
495 Дзюба Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
496 Кривченко Борис 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10
497 Гультай Станіслав 7 26 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 7 час старту: 12:10

Категорія «8 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
498 Вишневська Софія 8 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
499 Антошина Юлія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
500 Потерлевич Дар'я 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
501 Моцна Анна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
502 Романюк Ірина 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
503 Барміна Алевтина Бориспіль, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
504 Гусєєва Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
505 Баранець Дар'я 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
506 Щаслива Юлія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
507 Чаюн Карина 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:30
508 Ткаченко Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
509 Васильєва Олександра 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
510 Карпач Аксенiя 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
511 Коваленко Анна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
512 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
513 Піхур Анастасія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
514 Ревенко Анастасія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:40
515 Савенчук Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
516 Горобцова Карина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
517 Бобякіна Дар'я 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
518 Петрушенко Богдана 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
519 Говенко Лілія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50
520 Лесечко Катерина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:50

Категорія «8 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
521 Кукла Арсеній 8 16 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
522 Максименко Семен 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
523 Приходько Данила 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
524 Парубок Владислав 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
525 Клименко Григорій Dream team 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
526 Антонов Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
527 Кравченко Єгор 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
528 Грищенко Антон 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
529 Олейник Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
530 Авдєєнко Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
531 Вiнiченко Олексiй 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
532 Цивколюк Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
533 Петренко Максим 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
534 Буняк Михаїл 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
535 Красножон Олексiй 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
536 Любека Iван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
537 Шкарупілий Орест 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
538 Писарев Андрій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
539 Кирич Валерiй 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
540 Войтко Вадим 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
541 Великожон Микита 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
542 Голоднік Володимир 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
543 Колінчук Назар 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
544 Ваняшин Андрій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
545 Білецький Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
546 Шипкін Олексій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
547 Шевченко Максим Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
548 Луць Денис 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
549 Кірчу Микола 8 22 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
550 Щербацький Олександр 7+ 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
551 Поліщук Ярослав Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
552 Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
553 Макаренко Микола 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
554 Куличенко Тимур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
555 Редчук Ростислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
556 Лещенко Кирил 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
557 Батічков В'ячеслав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
558 Говоров Антоній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
559 Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
560 Опанасенко Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
RN Величко Давид 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
561 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
562 Крупський Тимофій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
563 Стасюк Євгеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
564 Ільницький Костянтин 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
RN Мартинюк Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
565 Логінов Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
566 Донець Евгеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
567 Максаков Тимофій Артеріум 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
568 Рибка Кирило 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
569 Юрін Роман 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
570 Брик Михайло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
571 Павловський Павло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
572 Лісовський Артур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
573 Федорченко Тимур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
574 Макаренко Кирило 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
575 Єфремов Максім 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
576 Чернявський Артем Порцелян 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
577 Дудник Олексій Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
578 Пігуляк Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:00
579 Долинний Микита 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
580 Петрович Нiколай 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
581 Онуфрієнко Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
582 Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
583 Панасюк Єгор 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
584 Васильєв Єгор Молния 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
585 Радіч Данил 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
586 Радіч Ілля 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
587 Полухін Юрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
588 Кириленко Сергiй 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 7 час старту: 14:10
589 Шаблій Богдан 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 8 час старту: 14:20
590 Китайчук Іван 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 8 час старту: 14:20
591 Гуз Андрій 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 8 час старту: 14:20
592 Топехін Борис Амігос 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 8 час старту: 14:20
593 Сіянко Ельдар 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 8 час старту: 14:20

Категорія «9 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 3х400 м
594 Балицька Анна 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
595 Дейнега Кристіна 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
596 Нікітіна Анастасія 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
597 Тарасенко Вікторія 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
598 Дідик Марія 9 20 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
599 Голядинець Вікторія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
600 Терещенко Валерія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
601 Коротка Ксенія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
602 Хропачова Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:10
603 Дембiк Анастасія Радуга 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
604 Федорчук Соломія 8 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
605 Орлова Поліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
606 Юрченко Єлизавета 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
607 Бачинська Аліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
608 Крепель Софія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
609 Арістова Анастасія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
610 Олійник Олександра 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
611 Пасальська Поліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:22
612 Костенко Варвара Yellow submarine 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
613 Квіташ Вероніка Молния 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
614 Короткова-Калітенко Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
615 Мельник Каріна Амігос 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
616 Чепьолкіна Аліса Dream team 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
617 Азарова Катерина 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
618 Шевчук Каріна 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34
619 Савонова Анна 9 26 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 3 час старту: 15:34

Категорія «9 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 3х400 м
620 Малинко Данило 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
621 Кольцов Олег 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
622 Єременко Данило 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
623 Горбатенко Владислав 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
624 Гопанчук Тимофій 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
625 Кметь Дмитро 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
626 Гуманіцький Андрій 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
627 Антошин Дмитро 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
628 Буренок Александр 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
629 Шекера Артем Молния 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
630 Муха Олександр 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
631 Черняк Павло 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
RN Достовалов Ігор 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
632 Багдасарян Назар 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
633 Дудка Олександр 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
634 Бондарук Борис 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
635 Андрійченко Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
636 Ентц Кирил Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
637 Махиня Ігор 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:02
638 Дігтяренко Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
639 Борін Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
640 Чигрин Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
641 Іванко Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
642 Бабенко Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
643 Морозов Нікіта 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
644 Тєрєхов Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
645 Пугач Тихон 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
646 Салата Іван 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
647 Куцак Олександр 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
648 Партишев Олександр Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:14
649 Микитченко Матвій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
650 Іванов Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
651 Клименчук Євгеній 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
652 Зелюнко Денниель 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
653 Перепелицин Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
654 Пустовойт Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
655 Пузирін Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
656 Гордієнко Владислав Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
657 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:26
658 Корнієнко Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
659 Барахтян Данііл 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
660 Паріпса Валерій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
661 Моркотун Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
662 Юськов Богдан 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
RN Щербань Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
663 Клюєв Даніїл 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
664 Сагадєєв Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
665 Іванюк Назар 9 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 5 час старту: 16:38
666 Романенко Євгеній 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
667 Гриньов Богдан 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
668 Садовніков Антон 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
669 Пономарьов Даніїл Соколята 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
670 Васильєв Федір Дніпропетровськ 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
671 Шамшур Вадим Крюківщина, Київської 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
672 Малько Іван 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
673 Цвєлєньєв Григорій SP@RK@ 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
674 Северинчик Олександр 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:50
675 Абдуллін Ігор 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
676 Гринь Іван 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
677 Ільків Гнат Соколята 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
678 Шапіро Дмитро 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
679 Васильєв Володимир 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
680 Цибулько Артем 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
681 Цибулько Денис 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
682 Ружин Дмитро 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
683 Олещенко Ілля 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02
RN Литвин Олександр 9 26 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 17:02

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
684 Ремінна Катерина 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
685 Степанян Анастасія 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
686 Гуз Юлія 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
687 Коросько Зореслава Хильки, Черкаської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
688 Борець Мілена 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
689 Фролова Вероніка 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
690 Моргун Влада Dream team 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
691 Сєрова Анна Бориспіль, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
692 Гудиря Анна Бориспіль, Київської 11 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
693 Степанян Поліна 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
694 Щуліпенко Катерина 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
695 Матвієнко Анна 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
696 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
697 Шелудченко Даріна 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
698 Вишняк Софія Молния 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
699 Горностай Марія Амігос 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
700 Маслякова Анна 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
701 Святненко Дарія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
702 Мартинюк Ольга Молния 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32

Категорія «10 років - хлопці» (5 заїздів) дистанція 3х400 м
703 Прибінський Антон 10 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
704 Шестопалов Дмитро 10 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
705 Вольнов Данііл Бориспіль, Київської 10 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
706 Ломпас Данило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
707 Врагов Іван 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
708 Демчишин Владислав 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
709 Сіунов Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
710 Корчинський Єгор 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
711 Костенко Микита Порцелян 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 1 час старту: 17:50
712 Марусенко Тимофій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
713 Коваленко Євген 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
714 Балушок Веніамін 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
715 Ільйов Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
716 Андрійчук Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
717 Петренко Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
718 Кияшко Артур 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
719 Житинський Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
720 Теленченко Олексій СуперЧемпіони 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
721 Добровольський Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 2 час старту: 18:02
722 Дембiк Вiталiй Радуга 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
723 Вербицький Юрій 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
724 Залізнюк Федір Боярка, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
725 Шульгин Микита 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
726 Оганджанян Антон 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
727 Бандрівський Володимир 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
728 Тютюнник Іван 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
729 Салатов Артем 10 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
730 Семикоз Назар Славянск, Донецької 11 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 3 час старту: 18:14
RN Лучкевич Степан Петрівське, Київської 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
731 Четверик Євгеній Канів,Черкаської 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
732 Стадник Ярослав 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
733 Кузнєцов Єгор 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
734 Третяк Антон 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
RN Колосветов Олександр 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
735 Тараканов Артем SCOTT RC 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
736 Литвиненко Даніїл 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
737 Косачевський Андрій 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
738 Романюк Іван Форсаж 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
739 Шкребко Артем 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
740 Горобченко Андрій Бориспіль, Київської 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 4 час старту: 18:26
741 Кучеренко Данііл 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
742 Діденко Дмитро 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
743 Сандалов Іван Dream team 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
744 Руль Дмитро Коцюбинське, Київської Артеріум 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
745 Чернишенко Ілля 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
746 Дядюк Олександр Барси 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
747 Федотов Данило 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
748 Шаповал Назар Форсаж 10 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
749 Захаренко Кирил Молния 11 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
750 Зиков Денис 11 26 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:38
Декілька заїздів що сформовані зі змішаними діаметрами (наприклад, 20 та 24) будуть переглянуті на місці в день змагань, в залежності від явки учасників. В любому випадку при такій великій заявленій кількості учасників (та й по правилам) ми не маємо змоги формувати заїзди менш ніж з 5-ти учасників. Дякуємо за порозуміння.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 7.4.14 22:41

Погода у Києві

Прогноз на квітень - accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прозноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Поточний прогноз - meteoprog
Уточнений - rp5

-----------------------------------------
Декларація учасника

Приклад заповненої декларації:
dekl_2014_05_17.jpg
dekl_2014_05_17.jpg (22.42 Кіб) Переглянуто 7678 разів
Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
dekl.zip
(13.48 Кіб) Завантажено 131 раз
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.
-----------------------------------------
Попередня реєстрація

Шановні батьки!

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в темі Попередня реєстрація новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

-----------------------------------------
Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

-----------------------------------------
Карта трас та Як дістатися місця змагань

-----------------------------------------
Паркування

Паркувати машину бажано по вул. Бауманській (вул. Баумана) біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського (тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", дивіться місця паркування позначені на карті). Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.

-----------------------------------------
"Суботник"

Шановні батьки! Потрібні добровольні помічники для прибирання траси напередодні змагань.
"Суботник" відбудеться у п'ятницю 16 травня в 18:00. Збір на стартовій галявині.
Організатор - Світлана Шатохіна Shato 067-5053686. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде! Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання

Бажано приходити на початок реєстрації Вашої категорії, але не пізніше вказаного індивідуально в Порядку вихода гонщиків на старт часу закінчення реєстрації - потрібно встигнути зареєструватися у виділений проміжок часу.

-----------------------------------------
Зверніть увагу на правила

Їзда по трасі без шолому під час змагань та тренувальних заїздів заборонена.

За фальстарт (початок руху раніше команди «руш») до результату учасника що стартує самостійно буде доданий штрафний час 1 секунда.

За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «руш») до результату кожного учасника групи буде доданий штрафний час 1 секунда.

За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде доданий штрафний час 3 секунди.

Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів.

Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань батькам заборонено.

-------------------------
Що брати з собою на змагання:

- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода - рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкартпетки, теплий одяг до/післе старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ - дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/післе старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.
shlemy.jpg
shlemy.jpg (19.11 Кіб) Переглянуто 7678 разів
-------------------------
Небезпеки:

Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 9.4.14 23:58

З 11 травня 0:01 реєстрація для всіх закрита! Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація в темі Попередня реєстрація.
Spoiler
Show
З 10 квітня 0:00 реєстрація для новачків - закрита!
Ті гонщики, які приймали участь у змаганнях раніше - записуються у резерв.

Новачки, як завжди, можуть прийняти участь в додаткових перегонах на вибування (Положення). Можна реєструватися в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років з міткою Участь в перегонах на вибування.

Опрацьовані заявки, які надійшли до 20:00 13 квітня.
Складений та оновлений список реєстрації (R - резерв для тих, хто приймав участь раніше, RN - резерв новачки).
08.04: Основний список 551 учасників. Юніорів 47.
13.04: Основний список 716 учасників. Резерв 22. Резерв новачки 16. На вибування 177. Юніорів 64.
17.04: Основний список 723 учасників. Резерв 40. Резерв новачки 22. На вибування 204. Юніорів 69.
21.04: Основний список 725 учасників. Резерв 48. Резерв новачки 22. На вибування 207. Юніорів 79.
01.05: Основний список 755 учасників. Резерв 68. Резерв новачки 21. На вибування 252.
10.05: Основний список 763 учасників. Резерв 70. Резерв новачки 21. На вибування 263.
12.05: Основний список 750 учасників. Резерв 68. Резерв новачки 22. На вибування 271.
13.05: Основний список 750 учасників. Резерв 57. Резерв новачки 22. На вибування 261.
15.05: Основний список 750 учасників. Резерв 37. Резерв новачки 24. На вибування 258.
Spoiler
Show
Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони на вибування
Попередній список учасників на юніорські перегони 26 квітня
#crazy_pilot
Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Фамиля-Имя, Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Для дітей категорії "Біговел 3 роки" та "3 роки" перевірте вибір траси 100 м/230м. Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років. Перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на додаткові перегони, якщо Ви планували брати участь в цих перегонах.
Шановні батьки!
Не забудьте відреєструватися, якщо Ваші плани змінилися і Ви не прийдете на змагання.

Дуже важливо знятися з реєстрації (і резервістам також), якщо Ви не прийдете на змагання. Бажано зробити це заздалегідь, якщо відомо, але і напередодні, і в день змагань це можна і треба зробити (sms-повідомлення на тел. 0984412549 вказати Прізвище-Ім'я та вік дитини, яка не зможе прийти)!

Будь ласка, контролюйте явку друзів, яких Ви реєстрували.

-----
Увага! Підвищено внесок за другу дитину - 50 грв.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 1.5.14 10:25

Порядок виходу на старт на додаткові перегони 17 травня

Довжина траси для усіх категорій 100 м.
Старти в суботу 17 травня розпочнуться о 12:30 - після завершення стартів основних перегонів категорій "Біговел 3 роки - 100 м" і "Велосипед 3 роки - 100 м". Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.
Spoiler
Show

Біговел 3 роки, старти з 12:30
Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.6 12
Сидорович Кіра 2.7 12
Шишкова Емілія 3 12
Катасонов Максим 2.101 8
Голець Давид 3 8
Вощак Тимофій 2.7 10
Шамшур Роман 3 10
Іванченко Максим 2.6 12
Цімох Артур Пісківка, Київської 2.11 12
Гордієнко Платон Українка, Київської 3 12
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 3 12
Лепеха Назар 3 12
Калініченко Максим 3 12
Нестеренко Михайло 3 12
Швидкий Тимур 3 12
Галенко Микола 3 12
Гриньов Ярослав 3 12
Додонов Ерік 3 12
Кравець Владислав 3 12
Геннінг Олександр 3 12
Кулик Ілля 3 12
Салацький Олексій 3 12
Наумов Володимир 3 12


3 роки, старти з 13:00, орієнтовно
Нешта Анастасія 3 12
Сударикова Варвара 3 12
Мальцева Софія SCOTT RC 3 12
Поліщук Софія Соколята 3 12
Бондаренко Марія Українка, Київської 3 16
Долянівський Ігор 2.6 12
Нешта Денис 3 12
Кунак Нікіта 3 16


Біговел 4 роки, старти з 13:20, орієнтовно
Синіцина Марія 4 12
Веремієва Милана 4 12
Франчук Євгенія 4 12
Гулий Катерина 4 12
Баранов Олександр 4 10
Левченко Кирил Артеріум 4 12
Литвин Ілля 4 12
Коротков-Калітенко Ніколай 4 12
Зубашенко Максим 4 12
Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12
Сантаровіч Олег 4 12
Добриця Олександр Вишгород, Київської 4 12
Макаренко Мирослав 4 12
Прокопенко Михайло 4 12


4 роки, старти з 13:40, орієнтовно
Несин Мирослава Соколята 4 16
Присяжнюк Дарія 4 16
Грипас Анастасія Гостомель, Київської 4 16
Рябошапка Кирило 4 12
Мельниченко Матвій 4 12
Грініченко Роман 4 14
Захаров Андрій 4 16
Шимов Гліб Одеса 4 16
Кіпчук Костянтин 4 16
Матлак Владислав Артеріум 4 16
Стрєлов Гліб 4 16
Костенко Борис Yellow submarine 4 16
Гордієнко Андрій Амігос 4 16
Польчин Павло 4 20


5 років - дівчата, старти з 15:00, орієнтовно
Качур Марія 5 16
Білецька Олександра 5 16
Стефанюк Соломія 5 16
Волжина Діана 5 16
Чернецька Ольга SCOTT RC 5 16
Бокань Єва 5 16
Григор'єва Вероніка 5 20
Даньшина Ульяна 5 20
Гордієнко Алевтина Українка, Київської 5 20


5 років - хлопці, старти з 15:30, орієнтовно
Севковський Арсеній 5 14
Бабич Дмитро 5 16
Ясько Ярослав 5 16
Салацький Віктор 5 16
Гермашев Олександр 5 16
Севрук Максім 5 16
Карук Михайло 5 16
Амєлічев Ян 5 16
Яворський Олександр 5 16
Кульчинський Арсеній 5 16
Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18
Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18
Савонов Дмитро 5 18
Клімов Микола 5 20
Копій Роберт Забір'я, Київської 5 20
Сельянов Ігор 5 20
Рябов Степан 5 20
Ренкас Денис 5 20
Ренкас Артем 5 20


6 років - дівчата, старти з 17:00, орієнтовно
Галенко Анастасія 6 12
Рибачук Маргарита Артеріум 6 16
Ігумнова Олена 6 16
Лозова Степаніда 6 16
Малкова Майя 6 16
Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 20
Грегуль Мар'яна 6 20
Володимиренко Анна 6 20
Пономаренко Анастасія 6 20
Ковальчук Маргарита 6 20
Лук'янець Анастасія Соколята 6 20
Захарова Маргарита 6 20
Шкарівська Софія 6 20


6 років - хлопці, старти з 17:40, орієнтовно
Берус Олексій 6 16
Голоднік Леонід 6 16
Міщук Назарій 6 16
Мельник Іван 6 16
Холод Михайло 6 16
Гулій Орест 6 18
Поповиченко Володимир 6 18
Тухамі Адам Джамаль 6 20
Івашко Микита 6 20
Лісниченко Євген 6 20
Полухін Анатолій 6 20
Гуслистий Назар 6 20
Оленченко Євгеній 6 20
Костенко Кирило Yellow submarine 6 20
Олєсов Данііл 6 20
Скоробогатов Ілля 6 20
Потапенко Іван 6 20
Закотнов Павло 6 20
Гаврилець Володимир 6 20
Євпат Євген 6 20
Антонов Михайло 6 20
Шеремет Тимур 6 20
Чернявський Богдан 6 20
Петренко Дмитро 6 20
Сівков Євген 6 20
Овчаренко Денис Шалені бджілки 6 20
Осадчий Тимофій 6 20
Капрал Нiкiта 6 20
Руднєв Євгеній Артеріум 6 20
Семенов Володимир 6 20
Мiллер Станіслав 6 20
Юрков Ігор 6 20
Кравчук Нікіта 6 24
Костюк Клим 6 24
Присяжнюк Нікіта 6 24
Порядок виходу на старт на додаткові перегони 18 травня

Довжина траси для усіх категорій 100 м.
Старти в неділю 18 травня розпочнуться об 11:00. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.
Spoiler
Show

7 років - дівчата, старти з 11:00, орієнтовно
Семенко Дар'я 7 16
Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16
Катула Надія Ірпінь, Київської 7 16
Воєдило Карина 7 16
Седлачик Софія 7 20
Пономарьова Домініка Соколята 7 20
Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 7 20
Шевченко Марія 7 24
Коваленко Карина 7 24
Шайдецька Катерина 7 24
Гордієнко Анна Амігос 7 24
Коваленко Вероніка Боярка, Київської 7 24


7 років - хлопці, старти з 11:30, орієнтовно
Шамшур Дмитро 7 16
Якимишен Владислав 7 16
Демчук Станіслав 7 16
Борисов Олександр 7 20
Карпенко Артем 7 20
Ксьонда Андрiй 7 20
Ручко Ілля 7 20
Сипко Микита Артеріум 7 20
Поліщук Артем Соколята 7 20
Петровський Дмитро 7 20
Костюк Орест 7 20
Яворський Максим 7 20
Волянський Дмитро 7 20
Мамонтов Юрій 7 24
Бойко Денис 7 24
Леськів Григорій Українка, Київської 7 24
Кільдишев Станіслав Амігос 7 24
Пузирін Олександр 7 24
Борса Роман 7 24
Дятлов Дмитро Артеріум 7 24
Акішев Нікіта 7 24
Костильов Іван Артеріум 7 24
Ладіков Микола 7 24
Тищук Микола 7 24
Гультай Станіслав 7 26


8 років - дівчата, старти з 13:00, орієнтовно
Пінчук Світлана 8 16
Потерлевич Дар'я 8 20
Щаслива Юлія 8 20
Кульчинська Соломія 8 24
Коваленко Анна 8 24
Сидоренко Анна Вишневе, Київської 8 24
Петрушенко Богдана 8 24
Седлачик Іванна 8 24


8 років - хлопці, старти з 13:30, орієнтовно
Максименко Семен 8 20
Вiнiченко Олексiй 8 20
Красножон Олексiй 8 20
Великожон Микита 8 20
Голоднік Володимир 8 20
Ваняшин Андрій 8 20
Шипкін Олексій 8 20
Шевченко Максим Соколята 8 20
Крупенькін Дмитро Чабани, Київської 8 20
Щербацький Олександр 7+ 24
Редчук Ростислав 8 24
Батічков В'ячеслав 8 24
Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24
Величко Давид 8 24
Максаков Тимофій Артеріум 8 24
Лісовський Артур 8 24
Дудник Олексій Соколята 8 24
Пігуляк Антон 8 24
Онуфрієнко Владислав 8 24
Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 8 24
Постоєв Олександр 8 24
Поліщук Ярослав Соколята 8 24
Радіч Данил 8 24
Радіч Ілля 8 24
Полухін Юрій 8 24
Кириленко Сергiй 8 24
Шаблій Богдан 8 26
Сіянко Ельдар 8 26


9 років - дівчата, старти з 15:30, орієнтовно
Тарасенко Вікторія 9 20
Голядинець Вікторія Соколята 9 24
Коротка Ксенія Соколята 9 24
Бачинська Аліна 9 24
Крепель Софія 9 24
Арістова Анастасія Соколята 9 24
Костенко Варвара Yellow submarine 9 24
Короткова-Калітенко Дар'я 9 24
Савонова Анна 9 26


9 років - хлопці, старти з 16:00, орієнтовно
Кольцов Олег 9 20
Кметь Дмитро 9 20
Гуманіцький Андрій 9 20
Невихожий Владислав SCOTT RC 9 24
Черняк Павло 9 24
Чигрин Артем 9 24
Партишев Олександр Артеріум 9 24
Квасніцький Остап 9 24
Пузирін Дмитро 9 24
Гордієнко Владислав Артеріум 9 24
Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24
Ільків Гнат Соколята 9 24
Паріпса Валерій 9 24
Моркотун Артем 9 24
Романенко Євгеній 9 26
Гриньов Богдан 9 26
Пономарьов Даніїл Соколята 9 26
Шамшур Вадим Крюківщина, Київської 9 26
Абдуллін Ігор 9 26
Шапіро Дмитро 9 26


10 років - дівчата, старти з 17:30, орієнтовно
Синіцина Валерія 10 24
Фролова Вероніка 10 24
Шелудченко Даріна 10 26
Горностай Марія Амігос 10 26
Маслякова Анна 10 26


10 років - хлопці, старти з 18:00, орієнтовно
Сташко Богдан 10 24
Марусенко Тимофій 10 24
Коваленко Євген 10 24
Андрійчук Дмитро 10 24
Катула Миколай Ірпінь, Київської 10 24
Залізнюк Федір Боярка, Київської 10 24
Шестопалов Дмитро 10 24
Ткачук Гліб 10 26
Тараканов Артем SCOTT RC 10 26
Литвиненко Даніїл 10 26
Косачевський Андрій 10 26
Шкребко Артем 10 26
Чернишенко Ілля 10 26
Дядюк Олександр Барси 10 26
Федотов Данило 10 26
Новачки, що реєструвалися після закриття реєстрації та не повідомили, чи будуть брати участь в перегонах на вибування
поки що нікуди не вписані
Spoiler
Show
Возняк Богдан 7 16
Грапенюк Павло 6 20
Гресько Володимир 5 16
Грищенко Вячеслав 6 20
Зарицький Кирило 10 24
Луценко Олена 10 24
Мельничук Софія 7 24
Нероба Микита 6 20
Нікітін Лев 8 24
Пархоменко Димитрій 5 16
Романов Тимофій 7 20

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 11.5.14 15:18

Здравствуйте, Света
ТОлько приехали с парка Дубки
там на трассе сразу за стартом упало дерево большое, поперек трассы
возможно вы уже знаете
я так на всякий случай пишу
потому что с топориком там не справиться....только с бензопилой или другой техникой
Зображення
Те велике дерево, яке всі бачили на юніорських перегонах, вже майже впало на землю. Воно доволі товсте та важке. Нікіта Карпенко, тренер з велоспорту, що співпрацює з нами, обіцяє допомогти владнати цю проблему з адміністрацією та зеленбудом. Чекаємо! Дякуємо за небайдужість та повідомлення!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Gornostai » 11.5.14 20:23

Те велике дерево, яке всі бачили на юніорських перегонах, вже майже впало на землю. Воно доволі товсте та важке. Нікіта Карпенко, тренер з велоспорту, що співпрацює з нами, обіцяє допомогти владнати цю проблему з адміністрацією та зеленбудом. Чекаємо! Дякуємо за небайдужість та повідомлення!
Сегодня были в Дубках, дерево практически упало. Проехать снизу можно, но даже мне было некомфортно.
Нужна бензопила, ломы и час времени. Короче, без уборки дерева гонка - проблема.
Ну и еще: за зиму на стартовой поляне упало несколько огромных деревьев, она стала свободней, но и более солнечная, это не очень гуд в целом.
Остальные дистанции кругов в порядке.
Дров в избытке, отдыхающих море, мусора немного.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 15.5.14 13:20

Поки що так
Погода.png
Погода.png (23.8 Кіб) Переглянуто 5296 разів
Для тих, кому цікаво, чи можуть відбуватися змагання за дощової погоди, нагадаємо - можуть!) Ми вже маємо досвід осінніх перегонів 2013!
Фото допоможуть Вам прийняти рішення, як вдягнути дитину на змагання. Найкраще для малечі - дощовики та гумові чоботи, а для старту старших дітей - змінне взуття та одяг - кросівки та водозахисні куртки. Дорослим - подбайте про взуття та парасольки. За дощової погоди й вдягнутися трохи тепліше...
Фото Наталія Висоцька
1382007_10202108601342717_1724109410_n.jpg
935955_10202108612983008_2012578255_n.jpg
Це після сильної зливи
1234454_10202108694745052_434278533_n.jpg

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 15.5.14 23:23

Зеленбуд допоміг прибрати дерево. Дякуємо Нікіті Карпенко!

Оновлені списки Порядок виходу на старт станом на 16 травня 0:01

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 16.5.14 08:55

Увага!
СУБОТНИК традиційно в п'ятницю 16 травня в 18:00. Парк Дубки, стартова галявина
Традиционно в пятницу накануне гонки проводим субботник. Убираем мусор, расчищаем трассу. Перчатки, грабли, кульки привозим. Встреча на стартовой поляне. Буду рада всем откликнувшимся!
Света Шатохина, контактный телефон (067) 505 36 86
Уборка.PNG
Уборка.PNG (757.38 Кіб) Переглянуто 5119 разів

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Akuna_Matata » 16.5.14 10:06

Мы к вам присоединимся семейством в составе 3 человек ближе к 18-30, может раньше. Могу взять пилу, топорик и "лаперную сапатку" на всякий случай.

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення ЯКУТ » 16.5.14 10:37

Колдуем все вместе на погоду, метеорадар Борисполь http://meteoinfo.by/radar/?q=UKBB :molba:
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

Аватар користувача
Shato
* * *
Повідомлень: 272
З нами з: 17.6.04 10:50
Стать: жін

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Shato » 16.5.14 13:40

Что ожидает участников и зрителей на 14-ой велогонке «Мы - чемпионы!»
  • Основная гонка (кольцевая трасса)
    Гонка для малышей 2–3 лет (трасса 100 метров)
    Гонка на выбывание (трасса 100 метров)
Анимации:
17-18 мая: площадка настольных игр от «Мосигры»
17 мая: кукольный театр «PUP.t.i. и Петрик»
18 мая: анимационная площадка от «Тип-топ»

На территории работают:
Бесплатный буфет для детей: вода, чай, печенье от организаторов гонки
«Лесная кухня»: еда, приготовленная в котлах на костре с 11:00. С 12:30 тут можно купить самосы - традиционное велокиевкое лакомство. Спасибо Faхegio за идею, которая стала визитной карточкой соревнований в Дубках!
Кофе-машины. Традиционно работают две машины от «Авто Кава».
На территории на протяжении всей гонки работает машина скорой помощи «Медиком», которую обеспечивает фармацевтическая корпорация «Артериум».
Охрана. Нас охраняет компания «Комсервис». Благодарим за поддержку нашего мероприятия.
Туалет. Организаторы обеспечивают 3 кабинки биотуалетов.
Страхование. Все участники гонки застрахованы компанией «Финекс».

Наши партнеры:
«Пізнайко». У каждого ребенка в подарке будет журнал «Пізнайко». Но вы сможете купить и другие понравившиеся номера здесь на месте.
На гонке можно будет приобрести шлемы, перчатки и другие велосипедные полезности от нашего подарочного спонсора ТМ «BBB» и велоодежду для юных гонщиков.
Порядок на трассе и в лагере обеспечивает велоклуб «Амигос».
Не можем не упомянуть компанию «Салютис» - нашего многолетнего полиграфического и подарочного спонсора. Они снова порадуют наших участников оригинальными подарками, сделанными специально на 14-ую велогонку.

Команда «Мы - чемпионы!» – это велолюбители, родители, сотрудники наших партнеров и все неравнодушные. К нашей команде может подключиться любой желающей. Вы получите не меньше радости, доставляя её детям!
Желаем всем получить свой кусочек позитива, заряда, радости и хороших воспоминаний на нашей «территории счастья»!


Прес-анонс від "Салютіс"
Салютис.PNG
Салютис.PNG (32.16 Кіб) Переглянуто 3515 разів
Spoiler
Show
14-я детская велогонка «Мы-чемпионы!» 12.05.2014
В этом году дизайн-студия и типография «Салютис Принт» в очередной раз выступает спонсором детской велогонки «Мы — чемпионы !», которая состоится 17 и 18 мая 2014 года в парке Дубки.

Эта гонка все еще остается одной из самых массовых любительских детских велогонок в СНГ — в этом году в ней зарегистрировано почти 800 участников — 3-6 лет в первый день соревнований и 7-10 лет во второй. В каждом заезде принимают участие несколько детей из одной возрастной группы. Сама гонка проходит на одной из трасс на выбор — на прямолинейном отрезке дороги (100 м) или на круговой трассе (230 м).

Немного о событии:

Задача юных велогонщиков — максимально быстро преодолеть свою дистанцию и получить заслуженную медаль.

«Мы Чемпионы!» — это спортивный праздник, подарок детям от велосообщества города Киева.
Организаторы велогонки – молодая инициативная группа родителей, выбравших велосипед в качестве хобби для себя и своей семьи.

Велогонка «Мы — Чемпионы!» проводится дважды в год — весной и осенью. В этом году мероприятие состоится уже 14-й раз. Первая велогонка состоялась в Киеве еще в 2007 году и в ней приняли участие всего 18 маленьких спортсменов. Постепенно оригинальный формат подхватывало все больше активных родителей и к этому году можно с радостью отметить, насколько выросло количество маленьких участников.

Каждая гонка имеет свои интересные истории. Например, для «Мы — Чемпионы! 2013» жители села Доменевка
Николаевской области собирали деньги всем селом – специально для того, чтобы отправить автобус со своими детьми на гонку.
Оказывается, уже много лет дети под руководством местного учителя активно тренируются и хотят показать, чему научились на самой крупной детской велогонке Украины.

Желаем сил и удачи нашим смелым велогонщикам!

Приглашаем Вас и Ваших детей поучаствовать в празднике под открытым небом, получить массу позитивных эмоций и просто весело и здорово провести время!
Ждем Вас 17 мая в 10:00 в парке Дубки!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Gornostai » 17.5.14 05:54

Напомню, что сейчас пик активности иксодовых клещей.
Не забудьте после похода в парк осмотреть ребенка (не только открытые части, а и все тело) и себя на предмет отсутствия паразитов.

Не лишней будет обработка противоклещевым аэрозолем перед мероприятием.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 17.5.14 06:40

Для тех резервистов, кто переживает, попадет или нет, сообщаю: за 16 мая накануне гонки по разным причинам отрегистриловалось 50 человек. То есть Ваши шансы участия 100%. (впрочем как всегда, статистика интересная штука)

Надеемся, погода не подведет. Для тех кто решит поделиться ссылками на фотоальбомы или отзывами, прошу это делать в теме Відгуки і фото. Перегони «Ми - чемпіони» 26.04,17-18.05.2014

Большое спасибо всем причастным в проведении субботника, последние бойцы уходили около 22 вечера!

Всем хорошего дня и удачных соревнований.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Чотирнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 17-18.0

Повідомлення Sveta » 17.5.14 22:44

Оновлений Порядок виходу гонщиків на старт 18 травня

Відгуки та фото


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей