Дискові гальма. Обережно - гідролінія.

(все про гальмівні системи, ободні та дискові, механічні та гідравлічні)
Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Дискові гальма. Обережно - гідролінія.

Повідомлення jk » 4.5.04 19:01

Люди, якщо ви недавно перейшли на дискові гальма - навіть не дихайте на гідролінію.

У мене вона тріснула від простого повертання керма. Ніякого падіння. В місці, де гідролінінія входить в перше направляюче кріплення на рамі. Гарантія на них не поширюється і це можна зрозуміти, бо крім тебе ніхто не знає, чи вона тріснула через те, що тайванці не

долили еластичний компонент в пластмасу, чи ти сам її перерізав/зламав повернувши до максимуму кермо.

А тепер найцікавіше заміна на нову разом із встановленням обійдеться приблизно 40$!!!! (комплект нових гальм десь 110$)

Ніяких інших варіантів. Гідролінія не ремонтується.
Тому добре подумайте перед тим як переходити з ві-брейків на дискову гідравліку. Сила гальмування, контрольованість звичайно ж набагато більші, але мороки дохріна.

Аватар користувача
Fzzl
Дядя Хрюша
Повідомлень: 2034
З нами з: 16.8.03 09:29
Стать: чол

Повідомлення Fzzl » 4.5.04 19:25

У меня тоже паранойя по поводу прочности годролиний, хотя я их никогда не рвал (совсем недавно перешел на диски). Успокоился, только найдя гидролинии (Magura) со стальной оплеткой - теперь как ни стараюсь бояться, все равно не страшно. :-)

А вообще, тут многие говорили, что хорошие гидролинии просто так не рвутся, так что я не думаю, что это повод для такой паники. :-)

Хотя тебя, конечно, понять можно. :-)

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 4.5.04 20:39

У меня тоже паранойя по поводу прочности годролиний, хотя я их никогда не рвал (совсем недавно перешел на диски). Успокоился, только найдя гидролинии (Magura) со стальной оплеткой - теперь как ни стараюсь бояться, все равно не страшно. :-)

А вообще, тут многие говорили, что хорошие гидролинии просто так не рвутся, так что я не думаю, что это повод для такой паники. :-)

Хотя тебя, конечно, понять можно. :-)
У мене гальма відомої і досвідченої фірми.

Але найбільше в цій ситуації дістає не те, що це сталося, а те, що поставити новий, простий, неметалізований шланг коштує майже стільки, скільки монополіст Шимано бере за складну, якісну задню втулку ХТ 2004 року.

Аватар користувача
Че
* * *
Повідомлень: 411
З нами з: 14.6.03 09:02
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Че » 5.5.04 07:32

Жека, продай гидравлику и закажи себе механику Авид.
Думаю особой разницы не почувствуешь. 8)
Patria o Muerte !

Аватар користувача
Tomahawk
* * * *
Повідомлень: 696
З нами з: 30.12.02 21:03
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення Tomahawk » 5.5.04 08:44

Во первых надо писать что за тормоз. Во вторых нечего народ здесь пугать! То что тебе не повезло - еденичный случай. На самом деле гидролинии достаточно прочны. Я раз неудачно упал и от заворота руля на 2 оборота у меня загнуло 90-та градусный конектор у ручки но гидролиния в порядке.
Так что у тебя реальный брак.

Аватар користувача
Tomahawk
* * * *
Повідомлень: 696
З нами з: 30.12.02 21:03
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Повідомлення Tomahawk » 5.5.04 08:50

Кстати во многом из-за таких вот постингов часто слышу фразу типа - не хочу себе гидру, а то её прокачивать надо и вообще сплошной гемор.
Чего там прокачивать? Если тормоза нормально заправлены на заводе и сделаны прямыми руками, то как минимум на 2 года о их обслуживании забываешь. И это уже не теория.

Аватар користувача
Че
* * *
Повідомлень: 411
З нами з: 14.6.03 09:02
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Че » 5.5.04 08:52

есть и другие мнения.
Именно поэтому я и взял себе Авиды механические.
Patria o Muerte !

Гість

Повідомлення Гість » 5.5.04 13:56

1.5 метра новой гидролинии (самой простой, двойной пластиковой) - баксов 12-15.
Больная страна, больной мир... Откуда такие дикие цены ?
Машина дешевле в обслуживании.

Аватар користувача
Dr. Zloy
* * * *
Повідомлень: 685
З нами з: 29.5.03 08:26
Стать: чол
Звідки: Землянин

Повідомлення Dr. Zloy » 5.5.04 14:01

2 lach

Блин, утомил. Купи машину, и задалбывай автолюбителей. })

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 5.5.04 15:49

Ключевой момент - длина гидролинии. Она должна быть достаточной для того, чтобы ее не порвать. Все (!) случаи обрыва гидролинии, которые я видел, были именно из-за недостаточной ее длины.
Так і було. Поставлена на заводі була короткуватою.

Але поставлена на заводі також була менш еластичною ніж та нова, яку я купив.
А 40 баксов за замену гидролинии - ну давай посчитаем: 1.5 метра новой гидролинии (самой простой, двойной пластиковой) - баксов 12-15.
Назви мені місце, де продаються гідролінії з кевларом відомих у світі фірм по 12$.
Сколько ты готов отдать механику за установку новой гидролинии и прокачку тормоза? Если 40 все еще кажется супермегасуммой, поставь и прокачай сам - это не сложно...
За встановлення і прокачку 40грн. Якщо немає досвіду і інструментів- то не варто туди самому лізти. Вчора я уважно дивився на цю процедуру і наступного разу зроблю сам.

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 5.5.04 16:05

Во вторых нечего народ здесь пугать! Кстати во многом из-за таких вот постингов часто слышу фразу типа - не хочу себе гидру, а то её прокачивать надо и вообще сплошной гемор.
У тебе свій досвід, у інших людей свій. І не треба вважати, що якщо він не співпадає з твоїм - то люди просто несправедливо проганяють на дискову гідравліку.

Якщо прочитаєш мій пост - побачиш, там немає жодного слова про прокачку гальмів, і про диски які при мінімальній деформації труться об колодки.

Я попереджаю, щоб люди були обережнішими! Ті, хто хочуть перейти на дискову гідравліку, бо їм недостатньо сили і контрольованості у ві-брейках все одно це зроблять. А якщо прочитають цю тему - знатимуть, що гідролінія набагато делікатніша ніж звичайний тросик.
Впевнений, при покупці велосипеда не всіх про це інформують.

І про "единичный" випадок. Вчора людина, яку багато хто добре знає після того, як я роздратовано розповів про свою ситуацію сказала:

"Я после того как за неделю порвал три гидролинии перешел на механику."

(Ясно, що у нього це сталося не випадково, а через агресивний стиль катання, але все одно легше від цього не стає)
Востаннє редагувалось 5.5.04 18:32 користувачем jk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 5.5.04 16:11

1.5 метра новой гидролинии (самой простой, двойной пластиковой) - баксов 12-15.
Больная страна, больной мир... Откуда такие дикие цены ?
Машина дешевле в обслуживании.
О, знайома ситуація.

- Парень, а сколько такой велосипед стоит?

- Ну, где-то 1500$

- Б... так ето ж можна было машину купить.

:kolobok:

Гість

Повідомлення Гість » 5.5.04 16:51

- Б... так ето ж можна было машину купить.
:kolobok:
Это было к тому что политика ценообразования не имеет под собой здравого смысла. На данный момент времени.
Цены завышены раза в 3-4 минимум... относительно закупочной.

Аватар користувача
Fzzl
Дядя Хрюша
Повідомлень: 2034
З нами з: 16.8.03 09:29
Стать: чол

Повідомлення Fzzl » 5.5.04 22:08

Это было к тому что политика ценообразования не имеет под собой здравого смысла.
Если под здравым смыслом ты имеешь в виду отношение конечной цены к себестоимости, то его (здравого смысла) нет в очень многих сферах рынка. Из этого можно сделать вывод, что цены образовываются вовсе не так, как ты или я считаем разумным. :-)

Аватар користувача
Naip
Лось-камiкадзе
Повідомлень: 713
З нами з: 23.3.03 22:37
Стать: чол
Звідки: Одесса

Повідомлення Naip » 6.5.04 06:47

У меня Hayes Mag 2002, проблем с гидролинией не было сколько бы я не падал, сколько бы не обкручивал в натяжку их вокруг рулевого стакана, у меня ломались 3 раза ручки, причем от сильной натяжки вырывало ручку, а не гидролинию... И вот уже им два года, нигде не потрескались... Правда до 2002 года, и включая, гидролинии, кажется, были другими, видно нынешние проблемы с гидролиниями - это удешевление стоимости тормозов... К тому же, родную гидролинию к Хаясам можно купить за 25$...

cherry_coke
* *
Повідомлень: 164
З нами з: 4.4.04 05:50
Стать: чол
Звідки: Kiev

Повідомлення cherry_coke » 6.5.04 10:26

А что значит "здесь покупал" ? Сайт, поди, буржуйский, а в Украину что ли доставка имеется?

Аватар користувача
Fzzl
Дядя Хрюша
Повідомлень: 2034
З нами з: 16.8.03 09:29
Стать: чол

Повідомлення Fzzl » 6.5.04 10:31

Сайт, поди, буржуйский, а в Украину что ли доставка имеется?
Да.

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 6.5.04 12:54

Півтори метра вийшло десь 12 баксів, якщо я добре пам'ятаю...



Досвід - діло наживне, а спеціальних інструментів для заміни гідролініі не треба.
У нас мінімум та ціна, яку написав Naip.

Для заміни особливих не потрібно. Але ж нову гідролінію треба прокачати. І для цього доведеться змайструвати з крапельниці і шприца інструмент.

Аватар користувача
Dr. Zloy
* * * *
Повідомлень: 685
З нами з: 29.5.03 08:26
Стать: чол
Звідки: Землянин

Повідомлення Dr. Zloy » 6.5.04 20:52

Есть проблема, в результате падения (дело в Крыму было) гидролиния обкрутилась вокруг рулевого стакана, вроде обошлось, но сегодня заметил, что в одном месте гидролиния сильноилась и теперь может лопнуть. Где можно срочно купить гидролинию на Magurу Juliu??? :help1:

Аватар користувача
shad
* *
Повідомлень: 164
З нами з: 9.3.03 00:01
Стать: чол

Повідомлення shad » 6.5.04 22:28

В Gaint-e :)

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Повідомлення isv » 7.5.04 13:01

Не такие они уж и хлипкие эти гидролинии. Мой вел както повис полностью именно на гидролинии и никаких последствий :)
no faith, no hope...

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 7.5.04 13:36

Не такие они уж и хлипкие эти гидролинии. Мой вел както повис полностью именно на гидролинии и никаких последствий :)
У тебе Хт з металізованою гідролінією?

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Повідомлення isv » 7.5.04 14:07

Таки ХТ металізовані. Але якось стару магуровську гідролінію в руках крутив, пробував гнути і ламати -- теж досить стійка зараза :)
no faith, no hope...


Повернутись до “Гальма”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість