Как правильно сидеть на седле?

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Toutacoup » 19.6.14 13:23

Ну например 100-200 км мне вполне удобно ехать на самостоятельно подогнанном седле. А вот на более длинные расстояния хочется "допилить"
Более длинные чем 200 км? :o Это что-то нездоровое. Имха, у вас и так все норм.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Miker » 19.6.14 13:26

Ну например 100-200 км мне вполне удобно ехать на самостоятельно подогнанном седле. А вот на более длинные расстояния хочется "допилить"
Более длинные чем 200 км? :o Это что-то нездоровое. Имха, у вас и так все норм.
Ну да, например:
http://velowiki.org/wiki/%D0%91%D1%80%D ... 0%B5%D1%82
;)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Vadim Bus » 19.6.14 14:07

Виставляти посадку, ідеальну посадку людині яка не розуміє на що впливає рух сідала вперед-назад-низ-верх або рух керма або положення шипа - не має жодного сенсу..

А коли людина розуміє на що впливає кожен рух, їй зазвичай вже мало потрібно виставляти посадку бо вона вже , навіть якщо і помилкова, не слабо вплинула на біомеханіку..
Дуже корисним був би теоретичний лікбез , біомеханічно-анатомічного змісту, саме про посадку і що змінює кожна довжина і кожен кут в суглобі..
Мені було б цікаво. А виставляти посадку по фото, це прикольно, не дуже.
Форумне дилетантство не повинно набувати ознак "професійності")) і експертності ))

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Miker » 19.6.14 14:14

Виставляти посадку, ідеальну посадку людині яка не розуміє на що впливає рух сідала вперед-назад-низ-верх або рух керма або положення шипа - не має жодного сенсу..

А коли людина розуміє на що впливає кожен рух, їй зазвичай вже мало потрібно виставляти посадку бо вона вже , навіть якщо і помилкова, не слабо вплинула на біомеханіку..
Дуже корисним був би теоретичний лікбез , біомеханічно-анатомічного змісту, саме про посадку і що змінює кожна довжина і кожен кут в суглобі..
Мені було б цікаво. А виставляти посадку по фото, це прикольно, не дуже.
Форумне дилетантство не повинно набувати ознак "професійності"))
Согласен. Но я бы согласился заново переставить посадку, и перетерпеть привыкание, если в дальнейшем мне будет легче. Ну конечно можно пойти за 1к выставить, но это для меня дороговато пока.
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Vadim Bus » 19.6.14 14:23

Виставляти посадку, ідеальну посадку людині яка не розуміє на що впливає рух сідала вперед-назад-низ-верх або рух керма або положення шипа - не має жодного сенсу..

А коли людина розуміє на що впливає кожен рух, їй зазвичай вже мало потрібно виставляти посадку бо вона вже , навіть якщо і помилкова, не слабо вплинула на біомеханіку..
Дуже корисним був би теоретичний лікбез , біомеханічно-анатомічного змісту, саме про посадку і що змінює кожна довжина і кожен кут в суглобі..
Мені було б цікаво. А виставляти посадку по фото, це прикольно, не дуже.
Форумне дилетантство не повинно набувати ознак "професійності"))
Согласен. Но я бы согласился заново переставить посадку, и перетерпеть привыкание, если в дальнейшем мне будет легче. Ну конечно можно пойти за 1к выставить, но это для меня дороговато пока.
Дивись, є умовна задача. максимально реалізація для тебе на велосипеді типу шосе на дистанції 25 кеме, з урахуванням твоєї анатомії (вікова відсутність гнучкості поперекового відділу,погано ротягнуті мязи задньої поверхні, живіт) - працюємо над посадкою виставляємо під низький хват і каденс 100 і вище

Є інша задача. Максимально економічна на шоссе на 6-8 годин , робота яка виключає надмірне розтягуавання мязів-антагоністів виключає нижній хват і решту дрібних деталей? Спина рівна жодних вимог до аеродинаміки.. каденс 75-95

Питання . Чи будуть ці дві посадки однаковими?, мав на увазі положення сідла))
Відповідь я знаю. Яка буде Ваша відповідь?

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Miker » 19.6.14 14:59

Думаю не будут :) Но вторая задача актуальнее :) Ну и да, надо шоссер брать, хватит на мтбях извращаться на 300+км
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Vadim Bus » 19.6.14 15:11

Думаю не будут :) Но вторая задача актуальнее :) Ну и да, надо шоссер брать, хватит на мтбях извращаться на 300+км
вірно Дєнісій, положення сідла зміниться по висоті , вздовж, а хтось на нижній хват ще й кут змінить.. (це що до питання про фіт)
а якщо додати врахування індивідуальних : вікових, росто-вагових, посттравматичних , та біомеханічних факторів ми отримаємо зовсім не те що нам радить "наука"
Чим нижче спортивна кваліфікація спортсмена тим більше індивідуальних складових будуть впливать на "можливу рекомендовану" посадку .. про ідеальну мови бути не може бо її не існує. Але це все мій субєктивізм, і він не повинен впливати на просування тих чи інших проектів у велобізнесі.
В цілому, я за розвиток індивідума))

Я тільки що подумав що метод вимірювання електричної активності мязівантагоністів при розтягуванні в крайніх положеннях - буде в рази ефектвнішим за міліметрову лінійку..
Хто зрозумів про що , той маладца.

Аватар користувача
Ham
* * * *
Повідомлень: 562
З нами з: 30.10.05 12:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Cтарая Дарница

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення Ham » 20.6.14 20:42

Предположим входные условия это конкретный вел и седло, то остаётся 3 фактора регулировки - высота, наклон, смещение.
Это задача многомерной оптимизации. И если есть время то можно решать её, например, методом покоординатного спуска.
На расстоянии больше 120км по моему скромному мнению больше будет влиять выбор седла и мозоли на 5й точке чем нюансы посадки. А для 200+ лучше использовать шоссер или рекумбент.

Ещё вариант: если болят руки - опускать седло, если зад (+встречный ветер) то поднимать. Смещение выбрать так чтобы снизить нагрузку на колени. Наклоном подогнать это всё до нейтрального положения.
3 рисунок. Так мне удобно. Если сесть на самый край седла, ...
Если удобно сидеть на краю седла и крутить педали то седло низко стоит, или так делают для исполнения всяких технических элементов.
а треба щоб всьому світові здавалося що ми всьо робим правільно (с) Vadim Bus

Аватар користувача
vovkastallion
*********
Повідомлень: 3733
З нами з: 23.5.09 09:22
Skype: VovkaStallion
Стать: чол
Звідки: Киев Троя

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення vovkastallion » 21.6.14 11:33

Главное что бы насос был, а как сидеть на седле в процессе разберётесь, так сказать эксперментальным путём! ;)
#crazy_pilot

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення romm » 22.6.14 16:04

В польщі за 100 дол в магазині тебе знімають на станку на камеру , обробляють накомпі , видають дані . Це коштує десь 100 дол .
В Італії знайомий сідав на спец пристрій , де сідло і кермо самовільно переміщалося , програма сама вибирала оптимальне положення , це було десь до 2000 . Курдюков розповідав , що посадка може долизуватися місяці (спецом в астані) . Можна виставити через сайт в інтернеті "калькулятором ", а потім вже вдосконалювати до своїх особливостей , тут http://www.competitivecyclist.com/za/CC ... ATOR_INTRO, або тут https://www.wrenchscience.com/.
Практично виставлення посадки описане в книзі "Програма підготовки Ленса Армстронга" http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=73674

Аватар користувача
drambazill
*
Повідомлень: 10
З нами з: 29.10.11 16:04
Стать: чол
Звідки: Бердичев

Re: Как правильно сидеть на седле?

Повідомлення drambazill » 10.8.14 11:10

Невже все так складно?
Я так розумію людина на світову першість не претендує може хтось з більш досвідчених при зустрічі (наприклад разом покататись на вихідних) зможе дати якісь більш менш правильні поради в якому напрямку рухатись, що підрегулювати???


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей