26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 16.6.16 20:04

Как я и обещал, набор в группу завершен. Все те, кто желает присоединиться имеют время до обеда завтрашнего дня. Однако материально- техническое обеспечение это лично ваши заботы.
UT3UCL

Аватар користувача
sliperry
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 5.4.13 16:29
Стать: чол

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення sliperry » 17.6.16 08:04

Травмировал руку :( Снимаюсь :(
Удачной поездки!

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 09:09

sliperry, жалко. Ты поправляйся.
UT3UCL

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 09:12

У зв’язку зі зняттям одного учасника набір в групу продовжую до вечора. Вимога для учасників - досвід походів і можливість проїхати вказану відстань.
UT3UCL

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 09:15

Прошу всіх взяти велозамки тросові/ланцюгові, щоб було чим прив’язати велосипеди під час ночівлі.
UT3UCL

Аватар користувача
DepecheM
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 6.7.15 22:35
Стать: жін
Звідки: Святошино, Академмістечко

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення DepecheM » 17.6.16 11:00

В мене теж трапилось кілька ексцесів(
Але я буду!
Все необхідне вже спакувала і споглядаю на цю "красу". Вперше поїду з сумкою на багажнику, тому трішки хвилююсь, як це їздити з важким багажником. Думаю, чи брати рюкзак як альтернативу..
Дощі мене не лякають, хоча без них краще.
Виїзжати буду о 4:30 і рухатись по пр. Перемоги.
До зустрічі!
;)

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 11:27

DepecheM, я не зрозумів, ти будеш їхати з велобаулом (так звані "штани") чи з сумкою? Якщо велобаул, то з ним досить комфортно їхати, головне п’ятами не чіпляти його. А з сумкою (я маю на увазі велосумку) я не їздив. Зі звичайною сумкою (господарською)... Ну що тут можна сказати, головне якісно її прив’язати, але це не дуже зручно. Щодо рюкзака, то тут можу сказати одне - відстань серйозна, буде жарко, тому важкий рюкзак буде досить некомфортним. Я навіть за свій гідратор не впевнений, боюся, що буде незручно його на спині везти.


PS. Вантаж на багажнику впливає на керування велосипедом, але на асфальті це несуттєво. Просто треба пам’ятати, що переднє колесо буде "розвантеженим" і бажано обережно повертати та по піску (або іншій ненадійній поверхні) їздити дуже обережно
Востаннє редагувалось 17.6.16 12:16 користувачем Victor-A, всього редагувалось 1 раз.
UT3UCL

Аватар користувача
DepecheM
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 6.7.15 22:35
Стать: жін
Звідки: Святошино, Академмістечко

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення DepecheM » 17.6.16 11:40

Невеликий велобаул. Все дуже компактно туди помістилось, навіть є трішки зайвого місця. Та я не звикла щоб багажник був важкий, пійомів багато.. Чи не буде мене тянути назад?))
Мабуть ввечері зроблю пробну поїздочку по району :)

Аватар користувача
DepecheM
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 6.7.15 22:35
Стать: жін
Звідки: Святошино, Академмістечко

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення DepecheM » 17.6.16 11:42

Травмировал руку :( Снимаюсь :(
Удачной поездки!
Дуже шкода :( Поправляйся!

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 12:24

DepecheM різниці між вантажем на спині або на багажнику в плані апхилів немає, все одно одну і ту саму вагу треба на гору затягти. Тільки про вантажі на бакажнику велосипед буде схильний до вставання "на козу", але, як я казав, для звичайного асфальту та звичайних підйомів це несуттєво
UT3UCL

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 17.6.16 19:36

Ось і настав момент, коли всі життєві справи залишаються в минулому і мозок зайнятий тільки тим, які несподіванки нам принесе Дорога. Я маю надію, що не зважаючи на досить серйозний і важкий формат заходу (завтра до 30 градусів + вночі злива), ми з гідністю зробимо все, що буде в наших силах. Всім раджу раніше лягати спати, обов’язково вмикаємо будильники і... до зустрічі на залізничному вокзалі. За 10-15 хвилин до відпралення електрички я буду на неї сідати. Буду намагатись сідати в середні вагони, але все залежить від кількості пасажирів.
Як я казав, якщо хтось проспить і не встигна на першу електричку, є можливість сісти на наступну (Київ-Козятин) або ще наступнішу (Київ-Миронівка). Але є два застереження. Перше - електрички скорійш за все будуть забиті (Козятинська і Миронівська), тобто краще приїхати вчасно. Друге застереження - зранку від вокзалу вирушають дві Миронівські електрички. Нам підходить лише та, що йде через Фастів-Білу Церкву. та електричка. що йде через Видубичі-Кагарлик нам не підходить.

Ну от і все, до зустрічі завтра.
UT3UCL

Аватар користувача
Victor-A
* * *
Повідомлень: 257
З нами з: 11.9.14 07:13
Skype: victor-alien
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення Victor-A » 20.6.16 12:49

Всім хочу подякувати за приємну покатеньку. Я радий, що все склалося добре. Фотографіі викладу трохи згодом. Вже у голові крутиться Канів або Божевільні Карпати. Хоча спочатку треба велосипед привести у готовність - вісімка досить серйозна, треба ще над нею попрацювати. До наступних зустрічей.
UT3UCL

Аватар користувача
DepecheM
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 6.7.15 22:35
Стать: жін
Звідки: Святошино, Академмістечко

Re: 26.07.2016 (R) Буки на Трійцю

Повідомлення DepecheM » 21.6.16 21:57

Цього разу поїздка виявилась не важкою, хоча кілометраж був значно більший ніж у Трахтемирів. Дуже добре продуманий маршрут. Набору висоти майже не відчувалось, а неймовірні пейзажі захоплювали протягом усього шляху. Україна прекрасна! Сам каньйон дуже мальовничий, найкращий з тих, що я бачила. Не сподобалась купа туристів( Шкода, але швидше за все, скоро і це місце загубить свою "дикість" та стане черговою туристистичною меккою. Ще й платною))
Організація покатеньки від початку та до самого кінця була на висоті. Вітя, дякую! З тобою завжди надійно і дуже просто :)
Я релакснула по повній. Дякую всім за приємну компанію.
Чекаю наступних покатеньок ;)


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей