Велосипеди - предмет гордості і радість для душі, але не всі члени сім'ї можуть розділяти наші почуття. Коли постає питання як зберігати велосипед вдома - він взагалі перетворюється на незручний габаритний об'єкт, який стоїть завжди в незручному для всіх місці.

Деякі щасливчики мають достатньо місця в квартирі, щоб поставити всі свої велосипеди, а іншим доводиться вирішувати складні геометричні задачі, щоб ущільнити їх розташування.

Давайте розглянемо всі варіанти по порядку.

без належного догляду у приміщенні швидко настає безлад

Існує велика кількість сталих конструкцій, що монтується до стін або стелі, але у випадку, якщо ви приміщення арендуєте -з цим можуть виникнути проблеми. Тому ми розділили наш огляд на дві частини: постійні конструкції та пересувні.
Зосередимося на вже готових рішеннях, що є в продажу, але ви завжди можете придумати щось своє, щось інакше, що можна втілити просто відвідавши будівельний магазин.

Постійні конструкції

1. Пристосування для вертикального зберігання

Ставити велосипед навстоячки - найкращий вихід для вузьких але глибоких приміщень. Це також найефективніший спосіб зберігати велику кількість велосипедів - тому часто використовується веломайстернями.

звичайні крюки з анкером можна купити на ринку, але спеціалізовані компанії виробляють їх в кількох розмірах під всі види покришок, навіть під фетбайки

Найпростіший та найдешевший варіант складається з будь-якого крюка, який кріпиться на стіну, або стелю. Існують спеціальні обгумовані крюки в декількох розмірах, що найкращим чином підходять до велосипедних коліс певної ширини: від шосейника до фетбайка.

Більш надійною і технічно досконалішою конструкцією є пластина з крюком. Вона кріпиться до стіни вже кількома дюбелями, а пластина не дає колесам псувати шпалери чи фарбу на стінах. Кріплення такого типу виробляють PRO, Topeak, X-Tools та інші.

кріплення SteadyRack - зразковий, хоча і недешевий приклад

2. Пристосування для горизонтального зберігання

Для широких і неглибоких приміщень більше підійдуть консольні тримачі. В більшості випадків велосипед висить на них верхньою трубою.

приклад горизонтальної стійки, що кріпиться на стіну

Базовий варіант горизонтальної стійки може мати тільки складані кріплення, а більш дорогі моделі можуть мати дизайнерський концептуальний вигляд, елегантно вписуючись в загальний стиль приміщення.

3. Підвісні системи

Підвісні системи можна використовувати у приміщенні з високою стелею

В будинках з височенними стінами доцільніше підвішувати велосипед під стелею.
Спеціальні конструкції для підвішування драбин та байдарок можна знайти в будівельних магазинах - вони підійдуть і для велосипеда.

І хоча саме такий спосіб зберігання велосипеда більше підійде для людей, які використовують велосипед всього кілька разів за сезон, катаючись у вихідний день, але кріплення такої системи монтувати значно складніше, аніж просто прибити крюк на стіну.

Пересувні конструкції

Може статися так, що ви орендуєте квартиру, або пагано управляєтесь з перфоратором - вам стануть у нагоді підлогові стійки.

1. Телескопічні стійки

Стійки такого типу займають мінімальну кількість місця на підлозі. Вони складаються з шеста, що розпирається між підлогою та стелею.

Розпираються ці конструкції за рахунок пружини, або шарнірів і можуть бути демонтовані за лічені хвилини.

В базовій комплектації стійки призначені для зберігання двох велосипедів, але їх функціонал може бути розширений до чотирьох одиниць, якщо ви купите додаткові крюки.

2. Стійки, що притуляються до стіни.

якщо ви шукаєте найпростіше рішення - стійка Delta Cycle - це те, що треба.

Настінні стійки менш розповсюджені. Delta Cycle - рідкісний приклад вдалого інженерного рішення горизонтального зберігання велосипедів, конструктив якого спирається на будь-яку вертикальну поверхню.

Вони мають приємний вигляд, не потребують інсталяції, але вибагливі до типу напольного покриття.

3. Триноги

підпис під картинкою: триноги дорожчі за попередні два запропоновані варіанти

Інші способи зберігання велосипеда

можна використовувати двері в якості підставки під велосипед. Такий варіант підійде орендарям невеликих квартир або студій.

Кріплення "Gear Up’s Off the Door rack" схоже за принципом на постійне кріплення з крюком, але чіпляється на торець дверей і використовує вагу велосипеда, щоб триматися на них.

Двері при цьому, звичайно, відкрити буде складно або неможливо - в залежності від конфігурації приміщення.

Проблеми з безпекою зберігання

Ще один фактор, що може вплинути на ваш вибір. Можливо обране вами місце для зберігання велосипеда потребуватиме додаткового обладнання замком.

Деякі кріплення, що були зазначені вище, особливо ті, що кріпляться на анкерні болти, зазвичай мають додаткові місця для під'єднання тросового або U-подібного замка. Більшість тимчасових рішень: складаних або пересувних стійок буде складно убезпечити.

Джерело

Схожі статті

Скидки на велосипеды Trek 2013 (обновление)
Как канадцы проучили велосипедного вора
Велосипед - на допомогу військовому шпиталю

Прокоментувати статтю