Велосипедні рукава для захисту від сонця від українського бренда ONRIDE

Купити сонцезахисні рукава для велосипедиста

 

Дихаючий та легкий матеріал для неперевершеного комфорту

Насолоджуйтесь вільними руками та свіжістю протягом усього дня з велосипедними рукавами ONRIDE. Вони виготовлені з легкого матеріалу, який дихає та швидко сохне, забезпечуючи неймовірний комфорт навіть під час інтенсивних тренувань. Нехай ваша шкіра дихає, а ви залишаєтесь зосередженим на кожному крутому повороті.

Рукава-обтікачі onride купити

Ергономічний дизайн для оптимального кровообігу

Рукава-обтікачі ONRIDE відшито в ергономічному дизайні, який підтримує кращий кровообіг в руках. Це означає, що кожне тренування чи поїздка будуть ефективними. Вам не доведеться відчувати дискомфорт на руках.

Велосипедні рукава-обтікачі

Надійний захист та стійкість

Силіконова стрічка на рукавах запобігає небажаному з'їжджанню по шкірі. Тепер ви можете безперешкодно підкорювати гори, швидко рухатись по бездоріжжю та насолоджуватись кожним моментом своєї велосипедної подорожі. Рухайтесь впевнено, знаючи, що рукава залишаться на місці, навіть під час найінтенсивніших тренувань.

Велорукава з силіконом, що запобігає ковзанню

Захист від шкідливих UV променів

Ваша безпека є пріоритетом українського бренда ONRIDE, тому рукава-обтікачі виготовлені зі спеціального матеріалу, який захищає від UV променів. Ви можете насолоджуватись велосипедними пригодами, не хвилюючись про підвищене сонячне випромінювання. Захистіть свою шкіру від небезпеки і одночасно насолоджуйтесь кожним кілометром шляху.

Купити велорукава в Україні

Характеристики велосипедного рукава:

 Матеріал: 83% поліестер, 17% спандекс (195GSM)

Велорукава Онрайд купити

Оберіть якість, оберіть свободу з велорукавами ONRIDE

Коли мова йде про велосипедні рукава, ONRIDE встановлює стандарт високої якості та надійності. Рукава-обтікачі від ONRIDE не лише надають захист та комфорт, але і створюють стильний образ велосипедиста. Завдяки їх винятковим характеристикам і неперебільшеному дизайну, вони стануть незамінною частиною вашого гардеробу.

Обирайте велорукава ONRIDE!

Схожі статті

Спортивні окуляри TIFOSI
Велосипед визнано самим швидким видом транспорту в Мілані.
Вісім порад та хитрощей стосовно катання у мокру погоду

Прокоментувати статтю