Розроблений британським стартапом Hummingbird Bike складаний ровер важить менше 7 кг і вже перебуває на стадії виробництва.

Вага ультралегкого складаного велосипеда становить лише 6,9 кг, що на цілих 3 кг менше, ніж у його найближчих суперників. Так що Hummingbird Bike можна прирівняти по масі до чотирьох ананасів або одного середнього кавуна. Прототип було представлено в 2015 році на платформі Kickstarter. За пару років проект зібрав майже £ 52,5 тис. Початкову вагу двоколісного коника вдалося зменшити майже в половину.

Hummingbird Bike має оригінальну вигнуту раму з фірмовим профілем колібрі, під яку легко збирається заднє колесо. Опустивши кермо і сидіння, можна скласти ровер до цілком зручних для ручного транспортування габаритів. Мінімальної ваги вдалося досягти, застосувавши технології компанії Prodrive у виробництві гоночних болідів. Рама, як і автомобільний корпус, виготовлена ​​з шарів карбону, які потім спікаються при величезному тиску і температурі, утворюючи міцну і суперлегку конструкцію. Дослідним шляхом було розраховано мінімальну кількість карбону при збереженні максимальної міцності.

«Ми працювали в тісній співпраці з головним інженером-механіком Prodrive, щоб створити надійний велосипед, що відповідає стандартам безпеки ISO», - зазначив засновник і дизайнер Hummingbird Bike Петер Крачун.

Схожі статті

Eta: незвичайний і найшвидший велосипед в світі.
Найдорожчі велосипеди світу
10 доволі дивних велосипедів для найсміливіших любителів покатеньок.

Прокоментувати статтю