Trek Remedy.

Изображение

Trek Remedy — яскравий представник All-mountain сегменту. Як і його молодший брат Fuel Ex, в 2017 він отримав повністю оновлену раму з переробленою геометрією в дусі сучасних тенденцій longer-lower-slacker. Загальна ідеологія залишилась та сама — беремо достатньо радикальний сучасний підхід та додаємо свою фішку, не забуваючи про інновації. Змішати, але не збовтати — на виході отримуємо повноцінний ендуро-байк, проте зі зменшеними до 160/150 ходами підвіски. Цікаво, що рама та вилка стандарта Boost, але колеса передбачені лише 27.5", плюсової й тим більше 29" версії немає, їх принесли в жертву мінімальній довжині пера. На схемі підвіски я докладно зупинявся в попередньому огляді, тут все те саме.

Изображение

Новий Rock Shox Lyrik, за сутністю, є посиленою версією Pike з більш міцним шасі, та має на борту оновлений демпфер Charger 2.

А от компліт у порівнянні з минулим роком став помітно серйознішим. На заміну відносно лайтовому Rock Shox Pike прийшов брутальний Lyrik, замість колес Bontrager Duster Elite тепер використовуються Line Comp 30 з технологією 54Т Rapid Drive, даблову трансмісію у всій лінійці замінили новим хітом — 12-швидкісною Sram GX Eagle. Топові рішення від Sram стали швидко дешевшати, і це тішить.

Изображение

Амортизатор — Deluxe RT3 с фірмовим демпфером RE:aktiv.

Изображение

Система SRAM Descendant с direct mount зіркою 32Т.

Изображение

Изображение

Та 12-швидкісна касета 10-50 разом забезпечують 500% діапазон трансмісії, чим виробник дуже пишається.

Изображение

Чотирьохпоршневі гальма, що чудово себе зарекомендували.

Изображение

Дуже зручна манетка нового фірмового дропера.

У справі байк показав себе дуже точним, зібраним, маневреним та постійно провокував їхати скоріше та агресивніше. Як і в Fuel Ex, підвіска у режимі платформи добре педалюється, а у відкритому стані готова відпрацювати найжорстокіший рельєф. На жаль, тестова траса була надто легкою для нього, тому спусковий потенціал розкрити не вдалося. Вгору він їде помітно ледачіше за Fuel Ex, та цілком очевидно, що його стихія — довгі та складні паркові трейли.

Придбати підвіси Trek можна на сайті нашого інтернет-магазина.

Схожі статті

Trek 2017 готовий до продажу!
Розіграш велосипеда TREK Marlin 7!
Новорічні знижки на дитячі велосипеди Trek

Прокоментувати статтю