ONRIDE INFERNO заднє велосипедне світло - пекельне полум'я.

Задня блимавка — надважливий аксесуар для кожного велолюбителя, який дбає про власну безпеку. Адже якщо в умовах недостатньої видимості не позначати себе на дорозі відповідним чином, то ризики потрапити у дорожньо-транспортну пригоду значно зростають. Варто пам’ятати, що згідно з правилами дорожнього руху спереду на велосипеді потрібно встановлювати світловідбивач або ліхтар білого кольору, а ззаду — червоного

Заднє велосвітло ONRIDE Inferno 30

На фото заднє велосипедне світло ONRIDE Inferno 30

Хорошу блимавку має бути видно здалеку, щоб автомобіліст встиг вчасно зреагувати на вашу присутність на проїжджій частині. У місті з пожвавленим трафіком задній велосипедний ліхтар не повинен губитися на тлі зовнішньої реклами та габаритних вогнів автівок. На заміських автошляхах блимавка теж має бути добре помітною, оскільки швидкість руху автомобільного транспорту там набагато вища. Якщо ви досі їздите з мініатюрними блимавками-світлячками, то дуже ризикуєте. Автомобіліст, який рухається на максимальній дозволеній швидкості, може помітити вас запізно та не встигнути здійснити маневр, який врятував би ваше життя. 

Тому не варто бути занадто скромними під час вибору велосипедних габаритів. Вам однозначно потрібне потужне заднє велосвітло, здатне конкурувати за увагу водіїв. Безкомпромісно яскраві габаритні ліхтарі змусять автомобілістів сприймати вас як повноправного учасника дорожнього руху та забезпечать життєво необхідні 1,5 метра поваги. Такі велосипедні блимавки існують, і це модельний ряд Inferno від ONRIDE.

Заднє світло ONRIDE INFERNO

На фото заднє велосвітло ONRIDE Inferno

 

Слово «inferno» у вільному перекладі з італійської означає «негаснуче пекельне полум’я». Цю назву блимавки ONRIDE отримали за неймовірну далекобійність — у повній темряві їх чітко видно майже за кілометр. Це значно підвищує рівень безпеки для велосипедиста. Водії звикли бачити на узбіччі райдерів із малопотужними габаритними вогнями чи навіть звичайними катафотами, тому починають пригальмовувати набагато раніше, ніж порівняються з байком, на якому встановлене світло Inferno.

У чому ж секрет «пекельних» блимавок від ONRIDE? Вся справа у передовій світлодіодній технології COB. Вона передбачає використання великої кількості випромінюючих світло напівпровідників, покритих шаром люмінофору для кращої світловіддачі. Мікросхеми чіпів у моделях Inferno 30, Inferno 20 та Inferno 20 Black Edition включають цілих 50 діодів, кожен з яких відрізняється винятковою енергоефективністю.

У всіх моделях Inferno передбачено чотири рівня яскравості постійного світіння та чотири рівня яскравості блимання. Це дозволяє підібрати оптимальний режим роботи залежно від обставин. Що стосується максимального світлового потоку, то у Inferno 20 та Inferno 20 Black Edition він становить 100 Люменів. Завдяки використанню сучасних літій-полімерних акумуляторів обидві моделі здатні функціонувати від однієї до п’яти годин залежно від обраного режиму. 

Заднє велосипедне світло ONRIDE Inferno

На фото заднє велосвітло ONRIDE Inferno 20 та 30

Флагманська блимавка Inferno 30 випромінює 75 Люменів. Цю модель можна використовувати як на дорогах, так і під час групових покатеньок не переймаючись, що ви будете засліплювати товаришів, які рухаються позаду. Незначне скорочення величини світлового потоку дозволило відчутно збільшити час автономної роботи. Літій-полімерний акумулятор цієї блимавки працює від двох до дванадцяти годин залежно від режиму світіння.

На повну зарядку Inferno 30, Inferno 20 та Inferno 20 Black Edition йде до чотирьох годин. Для цього використовується USB-кабель, який передбачено у комплекті. Індикація стану батареї дає вчасно зрозуміти, коли акумулятор сідає до критичного значення. При цьому задні фари Inferno здатні працювати навіть під час заряджання.

Швидкознімне універсальне гумове кріплення з пластмасовою кліпсою дозволяє зафіксувати світло вертикально та горизонтально на трубах діаметром 22-35 мм. Додатково передбачене регулювання положення блимавки. Це дозволяє компенсувати кут нахилу підсідельного штиря та на власний розсуд змінювати напрямок світіння. Наприклад, повернувши світло вгору ви станете помітнішими для водіїв вантажівок та фур, які дивляться на дорогу з висоти кабіни. Якщо опустити фару вниз, то не будете сліпити товариша, який вирішить сісти вам на колесо на певній ділянці маршруту.

Захист від вологи, як і решта параметрів лінійки потужних задніх блимавок від ONRIDE, теж знаходиться на високому рівні. Рівень захищеності Inferno 30 класифікується як IPX5 (витримує водяні струмені з довільного напрямку). Inferno 20 та Inferno 20 Black Edition мають захист від вологи IPX4 (не бояться бризок, що падають у довільному напрямку). Це означає, що під час дощу волога гарантовано не потрапить всередину корпусу блимавки та жодним чином не вплине на її роботу. 

Хорошої вологозахищеності значним чином вдалося досягнути завдяки герметичній конструкції корпусу, який в Inferno 20 та Inferno 20 Black Edition зроблений з ударостійкого полімеру, а в Inferno 30 — з алюмінієвого сплаву в поєднанні з міцним пластиком. Використані матеріали дуже легкі, але водночас надійні. Вага блимавок разом із кріпленням не перевищує 50 грамів.

Схожі статті

Заднє велосипедне світло Onride Row та Incite
Нове світло ONRIDE вже у продажу!
Акція Trade-in на світло Onride!

Прокоментувати статтю