Lamborghini завжди вважався ексклюзивним брендом, автовиробником, що випускає не просто транспортні засоби, а справжні шедеври автомобілебудування.
 
 
Але вочевидь популяризація велосипеду в світі досягла такої позначки, що навіть автомобільні компанії тягнуть на себе ковдру, конкуруючи з велосипедними брендами. 
 
За словами представників компанії, на розробку двох байків  Lamborghini пішло більше 5 років, але результат роботи має «вразити публіку». Адже ці електричні ровери стануть носіями самих передових технологій сьогодення.
 
Призначені для «дуже вимогливих клієнтів», поки в лінійку електричних велосипедів Lamborghini входить лише дві моделі: одна з них - це гірський велосипед, друга розроблена для шосейних поїздок. Споглядати ці шедеври велосипедного мистецтва зараз можна тільки в музеї виробника, розташованому в Сант-Агата-Болоньєзе.
 
Будь-який електричний велосипед Lamborghini можна буде замовити "під себе", вибравши з великої кольорової палітри його забарвлення і налаштувавши безліч додаткових опцій.
 
 
У вільний продаж електричні велосипеди Lamborghini надійдуть в травні 2018 року, але поки невідомо, якою буде їх ціна. Втім, сподіватися на дешевизну не доводиться - в решті решт, це Lamborghini.

Схожі статті

Знижки на велокомп'ютери VDO
Tifosi представила новую модель очков без оправы– Podium
Apple создала первые игры для iPhone

Прокоментувати статтю