ELITE CHALLENGE - перегони на велотренажерах вперше в Україні

Вперше в Україні відбудуться змагання на інтерактивних велотренажерах – Elite Challenge! Приходьте, приймайте участь, покажіть ваші здібності та вигравайте подарунки.

Elite Challenge - це щорічні змагання на велотренажерах від італійського виробника ELITE, протягом яких учасники намагаються якомога швидше подолати відрізок віртуальної траси. Цього року наші клієнти матимуть змогу прийняти участь, адже Velosiped.com та Велокиїв - серед семи партнерів Elite в Україні, що долучились до проведення змагання.

Тож запрошуємо вас завітати до нас у магазин Велокиїв (м. Київ, вул. Комбайнерів, 3А) з 19.12.2019 по 19.01.2020 та пройти Elite Challenge на велотренажері Elite Direto X. Участь безкоштовна!

Головний приз змагань в Україні - велотренажер Elite Direto X, а перші 50 учасників, що пройдуть дистанцію в нашому магазині, отримають в подарунок флягу Elite. 

Власники кращих результатів, отриманих в магазині Велокиїв за кожен тиждень проведення змагань та з весь період отримають спеціальні подарунки та пропозиції від нашого магазину.

Цьогорічна траса змагань EliteChallenge - це ділянка гонки Gran Fondo Roma довжиною 2978м. Середній підйом 0,4%, максимальний 5,8%.

Для проходження дистанції рекомендуємо мати при собі зручний одяг та взуття, рушник. Тренажер з встановленим шосейним велосипедом та педалями-платформами надається магазином. Також можливе проходження дистанції на своєму велосипеді або педалях. За погодженням з адміністрацією можливий пробний заїзд, але у залік іде лише один результат від одного учасника.

Щотижня кращі результати публікуватимуться на цьому сайті, на нашій сторінці у Facebook та сторінці організатора змагань Паул Ланге Україна. Підписуйтесь та слідкуйте за новинами!

Підсумки та ім'я переможця будуть опубліковані 21 січня 2020 року.

 

Положення про змагання ELITE CHALLENGE 2020

 

I. Організатори змагань

Змагання ELITE CHALLENGE 2020 організовує компанія ELITE Srl (Італія) та Паул Ланге Україна, Київ 03151, вул. Ушинського 28, офіс 201 (далі по тексту – Організатори).

Інтернет-магазин Velosiped.com - один з сьоми представників Elite в Україні, що долучились до проведення змагань. 

II. Учасники конкурсу

У змаганнях можуть брати участь громадяни України віком від 16 років.
Не можуть брати участь у змаганнях: особи, які працюють у веломагазинах, або їх родичі, особи пов'язані з організаторами змагань або співорганізаторами змагань, або юридичними особами-учасниками, безпосередньо залученими до заходів, пов'язаних із проведенням та організацією змагань, та членами їх сімей.
Якщо буде встановлено, що переможцем конкурсу є особа яка за вимогами не має права приймати участь у змаганнях, така особа втрачає право отримати приз;
Беручи участь у конкурсі ELITE CHALLENGE 2020, учасники змагань погоджуються з цими умовами.
Фіксація результату учасника відбувається лише один раз.

III. Правила змагань

Змагання триватимуть з 19 грудня 2019 по 19 січня 2020 року.
Змагання будуть проводитись в загальній категорії (чоловіки і жінки).
Перед початком змагань кожен учасник, хто виконав умови, передбачені п. II. та III. цього Положення, зобов'язаний належним чином заповнити Згоду на участь у змаганнях.
Траса змагань вибирається Організаторами і однакова у всіх місцях проведення Elite Challenge.


Учасник конкурсу зобов'язаний надати організаторам конкурсу лише дійсні особисті дані. Організатор змагань має право перевірити правдивість наданих даних. Якщо учасник надає документи або дані, які не відповідають фактам, він буде виключений з конкурсу.
Підсумки буде оголошено після закінчення змагань.
Переможець - той учасник, який показав найшвидший час під час заїзду та виконав всі вимоги цього Положення.

IV Призи

Перші 50 учасників, що пройдуть змагання в магазині Велокиїв, отримають у подарунок флягу Elite.

Власники кращих результатів, отриманих в магазині Велокиїв за кожен тиждень проведення змагань та з весь період отримають спеціальні подарунки та пропозиції від нашого магазину.

Приз для переможця конкурсу (підсумок проведення змагань по всій Україні) : тренажер Elite DIRETO X 2020.

Переможець може забрати Приз особисто в робочі часи організатора змагань (ТОВ Паул Ланге Україна, 28, Ушинського, 03151, Київ) або приз буде надіслано до магазину, де переможець забере його особисто.
Переможець зобов'язаний забрати приз не пізніше трьох тижнів з дня оголошення результатів. Якщо цього не зробити – учасник втрачає право на отримання Призу.
Організатор змагань зобов'язаний зв'язатися з переможцем по телефону або через електронну адресу протягом не більше 7 календарних днів з моменту опублікування результатів конкурсу. Якщо організатор не зможе з контактувати з переможцем змагання протягом 7 днів після першої спроби, приз переходить до учасника змагань, що проїхав з другим, третім часом. Прізвище переможця конкурсу буде опубліковано на сайті організатора https://order.paul-lange-ukraine.com та на сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram, на сторінці Velosiped.com у Facebook та на сайті Velosiped.com.
Якщо переможець не погодиться на отримання призу, він відмовляється від призу; якщо не виконає будь-які інші умови за цими Положенням змагань, наступним переможцем буде особа, яка досягла наступного кращого результату, після виконання всіх встановлених умов та правил згідно з цими Положенням.


Приймаючи приз, переможець бере на себе повну відповідальність за додаткові витрати, який він чи треті особи можуть зазнати, використовуючи Приз. Ні в якому разі організатори не несуть відповідальності за шкоду, заподіяну переможцем або третіми особами Призом, що отриманий в результаті виграшу, або за шкоду, заподіяну у зв'язку з використанням призу.
Якщо учасник порушує будь-яку частину цього Положення, він/вона втрачають право на перемогу і буде виключений із змагань. Крім того, якщо учасник перешкоджає нормальному проведенню змагань або сприяє викривленню результатів змагання, він/вона втрачає право на перемогу та буде виключений/-на зі змагань.
Організатор залишає за собою право змінювати умови.


Приз не може бути переданий іншій особі, а вартість призу не може бути виплачена готівкою або іншим чином.
Переможець несе відповідальність за оподаткування виграшу відповідно до законодавства України. Згідно до розділу III статті 165 пункту 165.1.39 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями. Податок на прибуток, що підлягає сплаті після отримання винагороди відповідно до чинних законодавчих норм України, а також усі інші податкові зобов'язання, які можуть застосовуватися до отримання призу переможцем, сплачуватиме сам переможець.


V. Заява та згода на обробку персональних даних

Обробка та захист персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» з усіма змінами та доповненнями.
Беручи участь у змаганнях, учасник дає організатору свою добровільну згоду на обробку персональних даних, зокрема імені, прізвища, електронної адреси та номера телефону з метою
ідентифікації учасника, здійснення конкурсу та вручення призу під час та після змагань.
Будь-яке відкликання згоди набуває чинності після отримання повідомлення організатору і призводить до виключення учасника з подальшої участі у змаганнях, включаючи втрату права на вручення призу, якщо це сталося до його отримання.
Беручи участь у конкурсі, учасник погоджується з тим, що його ім'я, прізвище, фото та мова можуть бути використані для просування конкурсу, включаючи розсилку ділових оголошень (наприклад, інформаційні бюлетені), а організатор може використовувати аудіо- чи відеозаписи та фотографії учасника у зв'язку з організацією та оцінкою конкурсу та присудженням призу.
Персональні дані, що обробляються для організації змагань, зберігаються протягом тривалості змагань, часу, необхідного для досягнення мети обробки персональних даних, періоду або до відкликання згоди.
Щодо захисту персональних даних, конкурсанти (суб'єкти даних) надають організатору такі права:
- право на інформацію про обробку персональних даних суб'єкта даних;
- виправляти персональні дані або додавати неповні персональні дані;
- стерти персональні дані або обмежити обробку персональних даних;
- заперечувати проти обробки персональних даних, а також право на переніс персональних даних;
- відкликати свою згоду в будь-який час без шкоди для законності оброблення на основі згоди, наданої до її відкликання.
Учасник змагань який відмовляється надавати персональні дані або відкликає згоду на обробку персональних даних, не дає можливості організатору змагань фіксувати результат і вручити переможцю належний приз.

VI. Спеціальні положення

Організатори залишають за собою право приймати остаточне рішення з усіх питань, що стосуються організації змагань, включаючи його припинення, скасування, термін дії чи зміну його правил, включаючи право замінити оголошений приз на інший приз подібного типу та цінності.
Організатори залишають за собою право відмовитись від участі у конкурсі та право не присуджувати переможців у разі підозри у порушенні цих умов та умов конкурсу, зокрема у разі виграшу призу всупереч загальним та спеціальним умовам та доброї моралі, зловживанню механізмом та перевагами конкурсу. навіть із зворотною дією.
Організатори залишають за собою право змінити правила змагань у будь-який час, скоротити, продовжити, відкласти, призупинити чи припинити змагання без компенсації. Організатор належним чином публікує зміну умов / правил змагань.
Результати конкурсу остаточні і не підлягають оскарженню. Учасники змагань визнають, що вони не можуть претендувати на приз в більшій кількості ніж визначили організатори, і що замість призів не можна вимагати грошові кошти або інші відшкодування.
Організатори змагань не несуть відповідальності за будь-які ризики та зобов'язання, пов'язані з призом та його використанням.
У разі, коли переможцем стане особа, яка є неповнолітньою, приз буде переданий його законному представнику чи опікуну.
Участь у конкурсах є добровільною, і учасник конкурсу погоджується з його умовами та правилами.
Організатори заявляють, що не несуть відповідальності за будь-які помилки, спричинені передачею електронних повідомлень.

VII. Заключні положення


Організатори змагань залишають за собою право в односторонньому порядку змінювати умови конкурсу і зобов'язуються своєчасно інформувати про будь-які подібні зміни учасникам змагань.
Ці умови конкурсу набувають чинності 19.12.2019.


Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть запитання.

Схожі статті

Пять российских гонщиков из «Катюши» выступят в Trofeo Mallorca Challenge
«Катюша» определила состав на многодневку Vuelta a Andalucia
Щоденник Яни Беломоіної. Vol.3

Прокоментувати статтю