Сьогодні на дорогах усього світу пліч-о-пліч намагаються ужитися два протиборчі табори - автомобілісти і велосипедисти. На жаль, обидві ці групи далеко не завжди мирно співіснують поруч один з одним. Перші вважають, що на дорогах загального користування велосипедам не місце, так як вони провокують ДТП і при цьому сильно ризикують здоров'ям і навіть життям. На думку самих велосипедистів, вони є повноцінними учасниками дорожнього руху, і до них потрібно ставитися з повагою і враховувати їх інтереси. На жаль, на даний момент не вдається повністю примирити обидва протиборчі табори, хоча зрозуміло, що в майбутньому цю проблему доведеться вирішувати, особливо з урахуванням триваючої урбанізації та розвитком міських транспортних систем.

Компанія BMW спробувала знайти своє вирішення зазначеного питання, запропонувавши на розгляд громадськості концепцію естакад BMW Vision E 3 Way.

Передбачається, що подібні естакади будуть обладнані прозорим дахом і власною системою кондиціонування, що дозволить захистити велосипедистів від дощу, високої вологості і підвищеної температури - мікроклімат буде ідеальний для поїздок на двох колесах. З точки зору транспортної інфраструктури BMW Vision E 3 Way стане чудовою альтернативою звичайним автомобілям для поїздки на невеликі відстані. Виділені під двоколісний транспорт дороги будуть прокладені між вокзалами, станціями метро і великими торгово-розважальними центрами. Тим самим розробники планують розвантажити основні дороги. У свою, чергу велосипедисти зможуть безпечно пересуватися на досить високих швидкостях з причини відсутності автомобілів, світлофорів, перехресть і пішоходів.

Найбільш актуальною ця тема виглядає в таких густонаселених країнах, як Китай. За деякими оцінками, до 2050 року понад мільярд людей в Піднебесній будуть жити саме в мегаполісах. У цьому випадку особливо гостро постає тема оптимізації міського трафіку, підвищення його ефективності, і, важливо, екологічності. Цілком можливо, що одним з перших міст, де випробують систему E 3Way, стане Сінгапур. Принаймні, вже зараз у цього міста-держави є транспортні завдання, які з легкістю вирішить поява виділених смуг для електробайк. До того ж саме Сінгапур має фінансовими і технологічними можливостями для реалізації подібного великого і амбітного проекту. Якщо ж перший досвід виявиться успішним, тоді сумнівів в тому, що E3 Way буде прийнятий на озброєння і в інших мегаполісах по всьому світу, не залишиться.

Джерело

Схожі статті

Екстремальні Болгарські велодоріжки (фото)
700 мільйонів фунтів на розвиток велоінфраструктури
Паралізована людина намагається подолати 1 000 000 миль на велосипеді.

Прокоментувати статтю