Для багатьох людей велосипед - це не просто транспортний засіб. Він спонукає наважуватись на неймовірні, часом абсолютно "безглузді" вчинки, які, як хороша приправа, додають смаку життя.
 
Пам'ятаєте це знамените фото з 1905 року, де велосипедист робить "мертву петлю" в американському парку розваг?
 
В 21 сторіччі на просторах інтернету є купа шикарно відзнятих і змонтованих відео на цю тему. Ми зібрали декілька з них, щоб показати їх вам.
 
Норвежець Ескіл Роннінгсбаккенн, відомий на YouTube як Ескіл. Він вперше привернув увагу маленького світу шанувальників у 2010 році, коли він їхав на велосипеді спиною вперед протягом семи годин, подолавши таким чином відстань 42,4 кілометра без зупинки.
Три роки по тому він знову вразив підписників, катаючись "задом наперед" по знаменитій норвезькій локації Сходи тролів (Trollstigen). Градієнт був до 10%, тротуар був мокрим, а максимальна швидкість - 80 км / год.
 
 
У 2018 році Ескіл вивів своє екстремальне захоплення на інший рівень, покатавшись на велосипеді по канату над ущелиною, 1000 метрів над землею (як він стверджує):
 
 
Частина гірськолижного курорту Джексон-Хоул у Вайомінгу - це один з найбільш крутих і складних гірськолижних схилів на планеті, який "лижники проїжджають, щоб довести свою хоробрість". Чому б не проїхати його на велосипеді, чи не так?
 
 
А ось вам німецький велосипедист Харальд Філіп, який долає зі своїм велосипедом такі маршрути, які можуть бути челенджом і для деяких альпіністів. Він на собі тягне велосипед на гору, а потім спускається по крутих і підступних схилах, часто поза маршрутом.
 
 
Ну і на останок ще три запаморочливих відоса про велосипедистів, які підкорювали гори та свій страх. Зйомки вражають!

Схожі статті

Філ Геймон: Розповсюдьте це відео, коли мене вб'є якийсь водій авто.
Евандро Портела хоче розігнатись до 200 км/год на велосипеді.
Комп’ютер допоможе підібрати ідеальний велосипед

Прокоментувати статтю