Багато відомих голлівудських акторів є великими шанувальниками #вело. Одні за допомогою велосипеда підтримують фізичну форму, інші намагаються якомога частіше пересуватися по місту на двоколісному транспорті, вважаючи такий спосіб пересування більш корисним, ніж їзда на авто. Ми зібрали їх висловлювання про те, яку роль в їхньому житті займає велосипед, як часто вони катаються і які емоції викликають у них велопрогулянки.
 
Лів Шрайбер: «Мої сини і я - справжні велобайкери. Велосипед - найкращий засіб для пересування по місту, і мої діти від нього теж в захваті. Вони радше оберуть велосипед, ніж таксі або метро».
 
Джозеф Гордон-Левітт: «Якщо в своїй більшості люди почнуть користуватися велосипедами замість автомобілів, повітря стане чистішим, а самі люди будуть в кращій фізичній формі. Вело - справді найкращий вид транспорту, якщо мова йде про те, як дістатися з пункту А в пункт Б. А машину треба використовувати для перевезення важких речей»
 
Робін Вільямс: «Моя улюблена справа - це катання на велосипеді. Я катаюся на шосейних велосипедах, і для мене це медитація в русі».
Джейк Джилленхол: «Мене не так сильно хвилює екіп, наявність крутого байка. У цьому виді занять мені важливіше його дух, мені подобається сама філософія велоспорту».
 
✔ Кейт Хадсон: «Мені подобається їздити на велосипеді по бездоріжжю. А потім займаюся медитацією і ... Дуже допомагає».
 
Дженніфер Еністон: «З усіх кардіонавантажень я надаю перевагу велотренажеру. На ньому можна змінювати швидкість, положення тіла, його нахил і опрацьовувати найпроблемніші ділянки. Іноді, замість залу, я беру звичайний велосипед і їжджу по кілька годин вздовж узбережжя».
 
Тім Рот: «Коли я їду на велосипеді, я думаю тільки про одне: як би в собаче лайно не влізти»
 
Марк Уолберг: «Коли я був маленьким, я мріяв про велосипед, і я переконав і батька, і матір, і брата, що я вже вмію на ньому кататися. І ось - різдвяний ранок в Бостоні, вони виводять мене на вулицю разом з цим новеньким байком, і було так холодно, і я був такий схвильований. Я сідаю на велосипед, і вони починають мене штовхати, але потім я набираю власний хід, кочусь вниз по схилу. Я ніколи не катався на велосипеді раніше, і я не знав, як зупинити його, так що я, звичайно, покотився шкереберть, в'їхавши в чийсь будинок. Мій брат був настільки милий, що прикрутив до велосипеда спеціальні коліщатка для тренування. Протягом найближчих трьох місяців я навчився».
 
Кріс Пратт: «Ось що мені подобається в поїздках на велосипеді. Ти опиняєшся сам на сам з природою. Можеш чути її, нюхати»
 
Рассел Кроу: «З дитинства обожнюю читати і розглядати карти, планувати маршрут. Будь то велосипедний або на машині. Ми з татом в Австралії часто їздили в походи. Так що якщо я за кермом в незнайомому місці, то просто зупиняюся, беру карту і розбираюся, куди їхати. А ще, в якій би країні я не знаходився, багато кілометрів нарізаю на велосипеді. І тут вже без карти нікуди. А сучасні навігатори я не люблю. Вони вічно заводять мене в глухий кут.»
 
Орландо Блум: «Я, звичайно, ризиковий хлопець. Люблю поганяти на велосипеді чи мотоциклі. Я взагалі давній адреналіновий наркоман і з дитинства звик порушувати правила безпеки. Завжди першим стрибав через паркан, швидше за всіх ганяв на велосипеді і так далі»

Схожі статті

Велоцитати з відомих кінострічок
Повний розпродаж одягу !
Скидки на велосипеды Trek 2013 (обновление)

Прокоментувати статтю