Варто замислитися

бовтанка-2. Теми, які шкода видаляти, та які актуальні чи корисні для читання навіть після закриття
Аватар користувача
Фіолетовий модератор
)_*_(
)_*_(
Повідомлень: 799
З нами з: 23.5.10 10:57
Стать: жін
Контактна інформація:

Варто замислитися

Повідомлення Фіолетовий модератор » 8.2.18 01:23

З КНИЖКИ "РОЗДУМИ ПРО ЗДОРОВ'Я"

1. У більшості хвороб винні не природа, не суспільство, а тільки сама людина. Найчастіше ми хворіємо від ліні та жадібності, але іноді й від нерозумності.

2. Не сподівайтеся на медицину. Вона непогано лікує багато хвороб, але не може зробити людину здоровою. Поки вона навіть не може навчити людину, як стати здоровим.

3. Щоб стати здоровим, потрібні власні зусилля, постійні й значні. Замінити їх не можна нічим. На щастя, людина настільки досконала, що повернути здоров'я можна майже завжди. Тільки необхідні зусилля зростають по мірі старості і поглиблення хвороб.

4. Величина будь-яких зусиль визначається мотивами, мотиви - значимістю мети, часом і ймовірністю її досягнення. І дуже шкода, але ще і характером!

5. На жаль, здоров'я, як важлива мета, постає перед людиною, коли смерть стає близькою реальністю. Однак слабку людину навіть привид смерті не може надовго налякати: вона звикається з думкою про неї, здається і покірно йде до кінця.

5. Для здоров'я рівноцінно необхідні умови: фізичні навантаження, обмеження в харчуванні, час і вміння відпочивати. І ще одне - щасливе життя!

7. Природа милостива: достатньо 20-30 хвилин фізкультури в день, але такої, щоб задихнутися, спітніти і щоб пульс почастішав вдвічі. Якщо цей час подвоїти, то буде взагалі чудово. Потрібно обмежувати себе в їжі. Підтримуйте свою вагу.

Амосов Микола Михайлович - відомий кардіохірург, прихильник і пропагандист здорового способу життя.
Вкладення
amosov.jpg
amosov.jpg (23.97 Кіб) Переглянуто 382 разів
Зображення

Повернутись до “Корисні і цікаві теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість