Оплата платіжною карткою та купiвля в кредит: м-н *ВелоКиїв*

Веломагазин Київ, гірські, дитячі, шосейні, кросові велосипеди Trek, Kellys, Gary Fisher, Fireeye.
Show
Купити велосипед недорого можна без вихідних. Гарантійне обслуговування велосипедів Trek, Kellys. Ремонт велотехніки будь-яких торгівельних марок: велосипеди Giant, Comanche, GT, KTM, Cube, Bergamont, Stels, Focus, Univega, Winner, Cannondale, Corratec, Commencal, Pride, Fort, Specialized, Rock Machine, Centurion, Bianchi, Scott, Colnago, Marin bikes, Rocky Mountain, Orbea, Azimut, FUJI, Felt, Ghost, Author, Kona, Leader Fox, Norco, Ibis, NS bikes. БМХ : WTP, Subrosa та інші.

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2860
З нами з: 9.11.06 21:51
Звідки: "ВелоКиїв" м.Київ,вул. Комбайнерів, 3-а
Контактна інформація:

Оплата платіжною карткою та купiвля в кредит: м-н *ВелоКиїв*

Повідомлення ВелоКиїв » 17.11.17 13:09

Стара тема
У магазині Велокиїв ви завжди можете розрахуватися будь-якою банківською карткою (Visa, Mastercard, Maestro), також працює функція PayPass.
Зображення

У кожного є можливість придбати товар у розстрочку за допомогою терміналу і кредитної карти ПриватБанку.
Зображення
Сервіс «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку:
Можна отримати велосипед, необхідні запчастини, або бажані аксесуари одразу, сплачуючи їх вартість невеликими частинами щомісячно протягом багатьох місяців.
Spoiler
Show
Опис послуги та зручний калькулятор на сторінці ПриватБанку

Важлива інформація, яку треба знати, щоб скористатися послугою «Миттєва розстрочка»

1. Термін розстрочки ви обираєте самостійно – від декількох місяців до 2х років.

2. Додаткових документів мати із собою не треба.
Оформляти договори із магазином немає потреби – касовий чек є договором про оплату в розстрочку, а кошти банк буде списувати з вашої карти автоматично.

3. Гроші на перший внесок повинні знаходитись на вашій карті Приватбанку.

4. За таку послугу ПриватБанк забирає собі 2,9% від вартості товару щомісячно. (Цей маленький відсоток додається до кожного вашого платежу і фінальна сума, яку ви сплатите за товар у розстрочку буде більшою, ніж якби ви заплатили всю суму одразу)

5. Максимальна сума, на яку ви зможете купити товарів визначається ПриватБанком для кожної людини окремо: відішліть SMS із текстом chast на номер 10060.
Якщо у вас є запитання - задавайте їх прямо у цій темі - ми будемо намагатися надати повну інформацію щодо нових можливостей роботи із нашим магазином.[/size]

Коваль Іван
Зображення
Зв'язок: (044) 599-02-26, 599-09-45, 227-33-99 Майстерня: (044) 331-80-90
Графік роботи: влітку: 10-20 (сб: 10-19 / нд: 10-18) взимку: 11-19 (сб: 10-18 / нд: 10-17)

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2860
З нами з: 9.11.06 21:51
Звідки: "ВелоКиїв" м.Київ,вул. Комбайнерів, 3-а
Контактна інформація:

Re: Оплата платіжною карткою та купiвля в кредит: м-н *ВелоКиїв*

Повідомлення ВелоКиїв » 30.1.18 11:23

Нагадуємо, що у нас можна придбати товар у "миттєву розстрочку" від Приват Банку
Правила надання послуги
Show
2.7.6. Сервіс "Миттєва розстрочка".

2.7.6.1. Порядок використання сервісу «Миттєва розстрочка»

2.7.6.1.1. Оплата товарів/послуг.

2.7.6.1.1.1. Утримувач кредитної карти має право користуватися cервісом "Миттєва розстрочка" при оплаті товарів/послуг в ТСП, якщо підприємство підписало з Банком договір про можливість прийняття плати за товари/послуги з використанням цього сервісу.

2.7.6.1.1.2. При здійсненні клієнтом плати за товар кредитною картою через сервіс "Миттєва розстрочка" в торгово-сервісному підприємстві, з яким Банк підписав договір розширеного сервісу з повним відшкодуванням. Клієнт доручає Банку щомісячно перераховувати платежі на погашення заборгованості по карті 22222250******** в кількості і розмірі, вказаному в квитанції терміналу, яка є невід'ємною частиною діючих умов.

2.7.6.1.1.3. Рахунок, спеціального платіжного засобу яким є карта 22222250********, відкривається індивідуально для кожного клієнта у момент авторизації операції по сервісу "Миттєва розстрочка" в терміналі Банку в ТСП. Транзакція через сервіс "Миттєва розстрочка" в терміналі Банку, здійснена Клієнтом і підтверджена введенням PIN- коду, прирівнюється Сторонами до заяви на відкриття карткового рахунку для оплати операції по сервісу "Миттєва розстрочка".

2.7.6.1.1.4. Максимально можлива кількість платежів по сервісу «Миттєва розстрочка» для купівлі товару не може бути більше 25.

2.7.6.1.2 . Кредит на споживчі цілі.

2.7.6.1.2.1. Утримувач кредитної картки має право користуватися сервісом «Миттєва розстрочка» для отримання споживчого кредиту, якщо Утримувач погодився з умовами даного пункту та отримав кредитні кошти.

2.7.6.1.2.2. Рахунок, спеціального платіжного засобу якого є карта 999********, відкривається індивідуально для кожного клієнта в момент авторизації операції по сервісу «Миттєва розстрочка» шляхом:

а. введення і відправки ОТП-паролю;

б. натискання клавіші, що озвучена як згоду з умовами кредитного договору;

в. введення логіна і пароля при авторизації в Приват24;

г. натисканням клавіші "згоден" або "підтверджую" в ТСО, банкоматах ПриватБанку, при показі умов кредитного договору та після введення пін коду кредитної карти;

д. відправка SMS-команди chast2 на номер 10060

е. натисканням кнопки "згоден" або "підтверджую" в системі електронних платежів Liqpay, мобільному додатку Sender або Приват24Sender, веб-версії «Приват 24»

є. натискання клавіші «Згоден» при IVR обдзвоні.

2.7.6.1.2.3. Дії клієнта описані в п. 2.7.6.1.2.2. даних Умов, вчинені Клієнтом, прирівнюються Сторонами до заяви на відкриття карткового рахунку для отримання кредиту по сервісу «Миттєва розстрочка».

2.7.6.1.2.4. Клієнт доручає Банку щомісячно перераховувати платежі на погашення заборгованості по карті 22222290******** в кількості і розмірі, зазначеному в кредитному договорі, який є невід'ємною частиною цих Умов.

2.7.6.2. Щомісячна комісія за користування сервісом "Миттєва розстрочка" вказана в розділі 2.7.6 Умов та Правил надання банківських послуг (Тарифи).

2.7.6.3. Клієнт зобов'язується не допускати зниження розміру доступного залишку на карті менше суми щомісячного платежу, вказаного в чеку.

2.7.6.4.1. У разі списання регулярного платежа по сервісу "Миттєва розстрочка" з кредитних коштів, клієнт оплачує комісію карти в розмірі 4% від суми платежа. Комісія карти регулюється пунктом 2.1.1. діючих Умов та Правил надання банківських послуг ПАТ "ПриватБанк".

2.7.6.4.2. У разі недостатньої кількості коштів для оплати чергового платежу по сервісу "Миттєва розстрочка" Клієнт доручає банку встановити овердрафт на кредитну карту на суму необхідну для оплати чергового платежу.

2.7.6.5. За наявності простроченої заборгованості по кредитній карті понад 60 днів, у випадку здійснення транзакції по сервісу "Миттєва розстрочка" вся сума заборгованності по сервісу "Миттєва Розстрочка" списується Банком з карти клієнта (договірне списання).

2.7.6.6. При достроковому погашенні заборгованості за сервісом "Миттєва розстрочка" разово стягується щомісячна комісія.
При достроковому погашенні заборгованості по сервісу "Миттєва розстрочка в ТСО", банкоматі, Приват24, через SMS, "Миттєва розстрочка (дзвінок)", в системі електронних платежів Liqpay, мобільному додатку Sender або Приват24Sender, веб-версії «Приват24» протягом 3 днів з дати оформлення комісія не стягується. В інших випадках стягується шомісячна комісія за сервісом, а також комісія у випадку погашення за рахунок кредитних коштів на картці відповідно до п. 2.7.6.4.1

2.7.6.7. Даним Клієнт доручає Банку підготувати від його імені публічну пропозицію для необмеженого кола осіб (оферту) про готовність Клієнта отримати грошову позику у розмірі кредитної заборгованості Клієнта по продукту «Миттєва розстрочка» перед Банком на момент підготовки оферти, на термін рівний терміну кредитного договору між Клієнтом і Банком по продукту «Миттєва розстрочка».

Позика береться на умовах платності, розмір відсотків ідентичний відсоткам за користування кредитом по продукту «Миттєва розстрочка». Позика погашається рівними частинами щомісяця.

Позика погашається в такому порядку: (1) рівними частинами щомісяця, при цьому, відсотки за користування позикою зараховуються на рахунок Позикодавця щомісяця; (2) сума позики перераховується Позикодавцеві в перший банківський день після закінчення терміну повернення позики (сервіс гарантованих платежів), за допомогою системи переказів PrivatMoney.

Клієнт доручає Банку розмістити оферту від його імені в мережі інтернет на Площадці цивільно-правових договорів.

2.7.6.8. Дострокове погашення заборгованості за сервісом «Миттєва розстрочка» можливе лише за рахунок власних коштів на картці.
Зображення
Зображення

Коваль Іван
Зображення
Зв'язок: (044) 599-02-26, 599-09-45, 227-33-99 Майстерня: (044) 331-80-90
Графік роботи: влітку: 10-20 (сб: 10-19 / нд: 10-18) взимку: 11-19 (сб: 10-18 / нд: 10-17)

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2860
З нами з: 9.11.06 21:51
Звідки: "ВелоКиїв" м.Київ,вул. Комбайнерів, 3-а
Контактна інформація:

Re: Оплата платіжною карткою та купiвля в кредит: м-н *ВелоКиїв*

Повідомлення ВелоКиїв » 3.4.18 14:30

Велосипеди і запчастини у кредит!
Вітаємо усіх велосипедистів України із "скорим" початком нового велосипедного сезону (хто як, а ми вже відкрили)!

Велосипедна народна мудрість каже: "Розумний велосипедист починає апгрейдити байк ще взимку – не дочікуючись, коли із рекламних плакатів попадають відсотки знижок, а з-під снігу повилазять нові цінники, щільно прив`язані до зелених доларів".

Для колективу магазину «Velosiped.com», за всі роки нашої роботи, головним пріоритетом і бажаною метою є сприяння розвитку велосипедного суспільства та адаптація новачків у ньому.

В цьому непростому фінансовому році для того, щоб дати можливість всім бажаючим придбати пристойний велосипед, аксесуари та необхідні запчастини гідного рівня, наш магазин дає можливість придбання товарів у кредит.

Поки що ця послуга доступна тільки київському велосипедному суспільству, для покупки в кредит вам потрібно приїхати до нашого магазину з карткою ПриватБанку.

Зображення

Сервіс «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку:

Можна отримати велосипед, необхідні запчастини, або бажані аксесуари одразу, сплачуючи їх вартість невеликими частинами щомісячно протягом кількох місяців.

Опис послуги та зручний калькулятор на сторінці ПриватБанку

Важлива інформація, яку треба знати, щоб скористатися послугою «Миттєва розстрочка»:

1. Термін розстрочки ви обираєте самостійно – від декількох місяців до року.

2. Додаткових документів мати із собою не треба.

Оформляти договори із магазином немає потреби – касовий чек є договором про оплату в кредит, а кошти банк буде списувати з вашої карти автоматично.

3. Гроші на перший внесок повинні знаходитись на Вашій карті Приватбанку.

4. За таку послугу ПриватБанк забирає собі 2,9% від вартості товару щомісячно. (Цей маленький відсоток додається до кожного вашого платежу і фінальна сума, яку ви сплатите за товар у розстрочку буде більшою, ніж якби ви заплатили всю суму одразу)

5. Максимальна сума, на яку ви зможете купити товарів визначається ПриватБанком для кожного клієнта індивідуально: для того, щоб дізнатися точну суму відправте SMS із текстом chast на номер 10060

Коваль Іван
Зображення
Зв'язок: (044) 599-02-26, 599-09-45, 227-33-99 Майстерня: (044) 331-80-90
Графік роботи: влітку: 10-20 (сб: 10-19 / нд: 10-18) взимку: 11-19 (сб: 10-18 / нд: 10-17)

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2860
З нами з: 9.11.06 21:51
Звідки: "ВелоКиїв" м.Київ,вул. Комбайнерів, 3-а
Контактна інформація:

Re: Оплата платіжною карткою та купiвля в кредит: м-н *ВелоКиїв*

Повідомлення ВелоКиїв » 9.11.19 12:48

Купуйте те що давно хотіли разом з сервісом "Миттєва Розстрочка" від ПриватБанку
Що таке «Миттєва розстрочка»?
Show
Що таке «Миттєва розстрочка»? - Це сервіс, за допомогою якого Ви можете купувати та розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їхню вартість, а лише частину – до 24 платежів! Миттєва розстрочка доступна власникам: - картки «Універсальна»; - картки «Універсальна Gold»; - елітних карт для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia/Elite). Дізнайтеся саме зараз доступну суму ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 із текстом chast. Переваги «Миттєвої розстрочки» - Вигідні умови – щомісячна комісія 2,9% від вартості покупки. - Економія часу – оформлення купівлі за 30 секунд. - Простота оформлення – договором є чек з усіма необхідними реквізитами (не потрібно жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорта). - Зручне погашення – вносити платежі на карту можна без відвідування банку....
Скористатись кредитуванням можна на касі магазину Велокиїв, а також у пункті самовивозу замовлень інтернет магазину Velosiped.com

Зображення

Коваль Іван
Зображення
Зв'язок: (044) 599-02-26, 599-09-45, 227-33-99 Майстерня: (044) 331-80-90
Графік роботи: влітку: 10-20 (сб: 10-19 / нд: 10-18) взимку: 11-19 (сб: 10-18 / нд: 10-17)


Повернутись до “Велосипедний магазин *ВелоКиїв*”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей