Куда катится велоиндустрия

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Mixer85
*
Повідомлень: 29
З нами з: 27.6.13 14:59
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Mixer85 » 5.9.19 15:16

Только планетарных втулок не 20 миллионов
Пардон, подправил.
Суть тут не в этом, просто "планетарные втулки ломаются чаще чем перекидки" может утверждать чел который вообще в матчасти никак.
Любой сайт, где приводятся разные исследования, однозначно упоминает что одним из жирных плюсов планетарки является ее долговечность и безпроблемность.
Суть не в тому, що щось ломається, а щось не ламається. ЛАМАЄТЬСЯ ВСЕ. Шось раніше, шось довше пропрацює, але мабуть більшість обирає те, що відремонтувати легше, перекидочників білше через те, що вона проста як двері для ремонту, або дешевше і простіше обійдеться повна її заміна, ніж ремонт або заміна планетарної втулки. Ось і вся суть.

Аватар користувача
Mixer85
*
Повідомлень: 29
З нами з: 27.6.13 14:59
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Mixer85 » 5.9.19 15:25



Это обьясняется тем что гуглить ты умеешь примерно также как разбираешся в механике. :D
Это можно понять хотябы забив в гугль
"планетарка" равно 283 тыс вхождений
"перекидка" равно 203 тыс вхождений

Что это ? Планетарки популярны на сайтах больше чем перекидки ?
Конечно же нет. Просто слово "перекидка" весьма редко используемое. Обычно среднестатистический
манюпас вообще не заморачивается что может быть какоето другое переключение передач кроме как перекидка, поэтому просто забивает чтото вроде "сламалось переключение передач пАмАгите".
Но возвращаясь к интересной теме статанализа, всеже можно вывести более интересные цифры из пропорций.

Если ты говоришь что "перекидок в сто раз больше чем планетарок", то можно по пропорциям высчитать сколько же реально ломается перекидок и планетарок "в интернете".
Планетарки = 283 000
Перекидка = 203 тыс * 100 = 20 300 000

"поломка планетарной втулки" выдает 28000 результатов = 283 000 / 28 000 = 10
"поломка перекидки" 78000 = 20 300 000 / 78 000 = 260

Итого, по стат анализу, перекидки ломаются в 26раз чаще чем планетарки.
Щось ТС трошки підтасувавав результати СВОГО статаналізу, адже ж чітко написано, що випадків зламаної планетарки 78000 а перекидки 28000, а в ТСа чомусь, вийшло навпаки, дивина :duma:
Какие 28 тыс. Если написать в Гугл сломался петух на велосипеде, еще120 тыс вхождений. Все весьма условно.
Тримач перекидки це не перемикач і коштує він не доргого відносно але не треба влазити в подробиці, вічного нічого не буває в попередньому пості написав, і якщо порівнювати вартість усіх принад і перемикачів (не беру топ лінійки срам та шимано), то загальна вартість встановлення трансмісії з перекидкою вийде меншою від вартості встановленя, ремонту та заміни планетарної втулки через те перекидочників і більше. Можна собі уявити як на перекидочників або планетарників дивляться ті хто їздять на фіксованій передачі або пез передач :empathy

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 5.9.19 16:02

Суть не в тому, що щось ломається, а щось не ламається. ЛАМАЄТЬСЯ ВСЕ. Шось раніше, шось довше пропрацює, але мабуть більшість обирає те, що відремонтувати легше, перекидочників білше через те, що вона проста як двері для ремонту, або дешевше і простіше обійдеться повна її заміна, ніж ремонт або заміна планетарної втулки. Ось і вся суть.
Вот потому велосипедисты уникальный народ. Им единственным втюхнули одноразовый хлам в виде перекидок на их ашан и ашан++ модификациях. В нормальном мире, за попытку продать авто с аргументацией "вона проста як двері для ремонту, або дешевше і простіше обійдеться повна її заміна" просто невозможно. Люди меняют Жигули на Мерседес и первое серьезное ТО видят после 5-7 лет ежедневного использования и никого не интересует сколько и чего там можно починить в поле. 8)
день як рiк (с)

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 5.9.19 16:33

Мне кажется не потребители выбирают перекидку, потому что она проста як двері, а продавцы, потому что им потом заниматься сервисом и продажей запчастей. Продавцов мало волнуют потребительские качества, такие как удобство переключения, более редкое ТО, их волнует чтобы товар был быстрее куплен, а быстрее будет куплен более дешовый товар. Как бонус, через более короткое время потребитель придет за запчастями или ремонтом, на этом тоже можно неплохо заработать. Вполне возможно, что велосипед с перекидкой, с учетом ТО и запчастей, в эксплуатации стоит даже дороже, чем с планетаркой. Но даже если столько-же или чуть дешевле, то эта разница, поверьте, стоит тех удобств, что есть в планетарке. Это как сравнивать жигули и нормальную иномарку.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Kita » 5.9.19 17:02

Ми знову повернулись до теорії всесвітнього заговору рептилоїдів-масонів? :D
Перше серйозне ТО кожна автівка, як і вел, бачить в різний час, в залежності від умов експлуатації та навичок користувача.
Але це обговорити ви можете на автофорумах, а не тут.
За бажання (або за відсутності досвіду/потрібних знань) можна і кульку від підшипника зламати.
Зображення

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 5.9.19 17:54

Мне кажется не потребители выбирают перекидку, потому что она проста як двері, а продавцы, потому что им потом заниматься сервисом и продажей запчастей
Это не так. Предложение почти всегда следует за спросом. Чтобы было наоборот, в товар надо еще вложить кучу денег и усилий на раскрутку. Планетарки существовали раньше перекидок и были почти вытеснены с рынка не потому, что рекламировались менее активно, а потому, что перекидки уделывали и продолжают уделывать их по совокупности плюсов и минусов именно с точки зрения потребителя. Вы можете сколько угодно говорить себе "что там понимают эти плебеи" и отпускать снобские комментарии по поводу иномарок и жигулей, но это не меняет фактов - открытая трансмиссия легче, дешевле и проще в обслуживании. И поэтому лучше подходит для использования в горных и спортивных велосипедах. Напоминаю, что спор здесь идет не о том, лучше ли перекидка, чем планетарка, а о том, имеет ли смысл ставить планетарку куда-то, кроме городского велосипеда.
Это обьясняется тем что гуглить ты умеешь примерно также как разбираешся в механике. :D
Это можно понять хотябы забив в гугль
"планетарка" равно 283 тыс вхождений
"перекидка" равно 203 тыс вхождений

Что это ? Планетарки популярны на сайтах больше чем перекидки ?
Конечно же нет. Просто слово "перекидка" весьма редко используемое. Обычно среднестатистический
манюпас вообще не заморачивается что может быть какоето другое переключение передач кроме как перекидка, поэтому просто забивает чтото вроде "сламалось переключение передач пАмАгите".
Но возвращаясь к интересной теме статанализа, всеже можно вывести более интересные цифры из пропорций.

Если ты говоришь что "перекидок в сто раз больше чем планетарок", то можно по пропорциям высчитать сколько же реально ломается перекидок и планетарок "в интернете".
Планетарки = 283 000
Перекидка = 203 тыс * 100 = 20 300 000

"поломка планетарной втулки" выдает 28000 результатов = 283 000 / 28 000 = 10
"поломка перекидки" 78000 = 20 300 000 / 78 000 = 260

Итого, по стат анализу, перекидки ломаются в 26раз чаще чем планетарки.
Батенька, математика - это не ваше, оставьте ее профессионалам или хотя бы тем, кто в школе доучился.
Во-первых, я не говорил, что "перекидок в сто раз больше". Я не знаю, во сколько, может, 20. 100 - это произвольное число с учетом ваших криков про то, что они чаще ломаются. Вместо него можно подставить любое число больше 1, хоть 100500.
Во-вторых, что это за перемножения каких-то чисел из интернета на сто, а потом деление их же на другие числа из интернета? Что это вообще должно демонстрировать? Какая размерность получается в результате? Что вы хотели доказать? Не трудитесь отвечать, все и так ясно, да и не увижу, если опять кто-то вас не процитирует.
В-третьих, действительно, еще и числа попутали :?

А вот как это должно быть сделано по уму. Заходим в произвольный интернет-магазин велосипедов с нормальными фильтрами, смотрим, сколько они предлагают великов на кассетах и трещетках. Не буду уточнять, где я смотрел, лишняя реклама им не нужна. У меня вышло 2050. Теперь там же смотрим велики с планетарками - 99. Получается соотношение примерно 21/1, где-то так, как я и предполагал. Если предположить, что планетарки и правда ломаются, скажем, в 5 раз реже перекидок, то соотношение запросов в гугле должно быть 105/1 в пользу перекидок - ну больше же их и ломаются они чаще. А на деле оно 1/3. Я не утверждаю, что планетарки в 60 раз чаще ломаются, я утверждаю, что это в 60 раз чаще становится проблемой, ради которой люди лезут в гугл.

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 5.9.19 18:01

Ми знову повернулись до теорії всесвітнього заговору рептилоїдів-масонів? :D
Прошу заметить, не мне, а вам заговоры мерещатся) Прочитайте внимательнее, я говорю, про рынок, а не про заговоры, продавцов интересует больше заработать, быстрее и с меньшим риском, а что именно они продают, им фиолетово. Зайдите в магазин и скажите "продайте мне вел с планетаркой", они вам честно ответят, что такие не закупают, т.к. им это не выгодно. Возможно покажут аля ашан-байк с планетаркой, который в закупке копейки стоит. Еще спросят, зачем вам планетарка, она же ... (и перечислят недостатки из серии мифов). Может сейчас уже больше магазинов продают нормальные велики с планетаркой, но когда покупал я в 2009, ситуация была именно такая, многие вообще слово в первый раз слышали.

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 5.9.19 18:46

А за счет чего тогда существуют ресурсы типа велофан.ру, которые барыжат планетарками? Они что, дураки, не понимают, что роют себе яму в долговременной перспективе? Чинить-то и обслуживать их незачем. Глупые, но честные, да? Не будьте наивны.

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 5.9.19 18:56

А вот как это должно быть сделано по уму. Заходим в произвольный интернет-магазин велосипедов с нормальными фильтрами, смотрим, сколько они предлагают великов на кассетах и трещетках. Не буду уточнять, где я смотрел, лишняя реклама им не нужна. У меня вышло 2050. Теперь там же смотрим велики с планетарками - 99. Получается соотношение примерно 21/1, где-то так, как я и предполагал. Если предположить, что планетарки и правда ломаются, скажем, в 5 раз реже перекидок, то соотношение запросов в гугле должно быть 105/1 в пользу перекидок - ну больше же их и ломаются они чаще. А на деле оно 1/3. Я не утверждаю, что планетарки в 60 раз чаще ломаются, я утверждаю, что это в 60 раз чаще становится проблемой, ради которой люди лезут в гугл.
Что-то ты совсем потерялся. Я же тебе написал, что слово "перекидка" встречается редко в интернете, реже чем "планетарка".
"Сломался петух на велосипеде" встречается и то примерно в 5 раз чаще чем "сломалась перекидка" что какбе намекает.
Поэтому все твои выкладки - туфта.

Если ты хочешь получить статистику, сколько ломается перекидок, то лучше всего посчитать по количеству мастерских.
Мастерские которые занимаются ремонтом перекидок - вагон. Я тебе уже приводил пример про 5 штук только на одной улице рядом со мной. Любой вело магазин по совместительству занимается ремонтом. На любом хоз базаре есть по несколько точек.
Веломастерские которые занимаются ремонтом планетарок - один чувак на 3х миллионный город, который по слухам работает гдето на Куреневке на неполный рабочий день. Бизнесс ниши нет.
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 5.9.19 19:58

хотів тільки сказати що гуглити "перекидка" або "планетарка" - це значить бачити результати тільки рус/укр частини інету. щоб побачити реальну картину, потрібно гуглити на англ.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 5.9.19 20:24

А если гуглить на английском, тенденция, собственно, сохраняется. "broken derailleur" - 2200000, "broken internal hub" - 33700000. Но конечно, реальной картины это показать не может. Люди просто в 15 раз больше говорят о поломках планетарок, чем перекидок. Но это тоже пища для размышлений для тех, у кого есть, чем размышлять.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Alex_HYXT » 5.9.19 21:13

"Сломался петух на велосипеде" встречается и то примерно в 5 раз чаще чем "сломалась перекидка" что какбе намекает.
ТОбто ламається не сама перекидка, а її кріплення до рами. Так це ж спеціально і зроблене так, щоб ламалася дешева і проста деталь, а не сама рама чи перекидка.

ПС Півень/кріплення заднього перемикача - костує копійки і валяється в велоаптечці поряд з латками
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Kita » 6.9.19 12:46

Если ты хочешь получить статистику, сколько ломается перекидок, то лучше всего посчитать по количеству мастерских.
Мастерские которые занимаются ремонтом перекидок - вагон. Я тебе уже приводил пример про 5 штук только на одной улице рядом со мной. Любой вело магазин по совместительству занимается ремонтом. На любом хоз базаре есть по несколько точек.
Веломастерские которые занимаются ремонтом планетарок - один чувак на 3х миллионный город, который по слухам работает гдето на Куреневке на неполный рабочий день. Бизнесс ниши нет.
Я вам зараз ще один секрет відкрию (точніше повторю з подробицями, бо вже писав раніше).
"1 чувак на 3 мільйонне місто і бізнес-ніші нема" не тому, що планетарки не ламаються.
Все набагато простіше. За час звичайної переборки планетарної втулки (чищення/змащування) механік встигає повністю перебрати 1-2 звичайних вела (без ТО вилки).
У випадку зламаної планетарки на пошук та ліквідацію несправності потрібно угрохати іноді півдня, іноді день. Саме тому механіки дуже часто відмовляють в ремонті планетарок, бо за цей же час можна виконати більший об`єм робіт зі звичайними трансмісіями та іншими вузлами. Знову ж таки, бо їх більше і ремонтувати легше/швидше.
І насправді місць, де можна відремонтувати планетарку, набагато більше. Ті ж крупні магазини з веломайстернями, які продають окремо планетарки та запчатини до них. Але мехи там зазвичай беруться за планетарки тільки взимку, коли сезон закінчується, нема потоку клієнтів і є вільний час.
Походіть по майстернях, попитайте, поцікавтесь про причини відмови.
Зображення

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 6.9.19 13:37

Я очень хочу посмотреть, как на перекидке переключают передачи хоть каждые полсекунды, желательно не на ровной поверхности. Можете подтвердить свои слова?
Та візьміть і спробуйте)
Я не кажу що так потрібно обов'язково робити, просто так можливо.
А ще можна "за раз" скинути декілька передач, або накинути.
А ще за умови невеличкого пристосування можна, наприклад, скинути передню зірку та накинути задню - практично одним рухом.
А ще є "гріпшифти" - там можна одразу потрібну передачу включати.
Власне, варіантів багато, кому що потрібно.
Не можна хіба що на місці переключатися.

Прикольно що майже (або всі) хто тут топить за звичайну перекидку давно вже (чи одразу) визнали що планетарка має право на життя у своїй ніші.
Кому підходить то хай собі катає.
А от апологети планетарок (не всі звісно, але за це - лютіше) продовжують насаджувати "перекидка лайно юзай планетарку".

І все ж таки.
Якби планетарку було простіше/дешевше виробляти - їх було б більшість. Але ні. сед бат тру.
Навіть якщо притягнути версію за вуха що виробники хочуть заробляти на ремонті і запчастинах, то вони б давно могли б почати випускати "картонні-жестяні-одноразові-макети" планетарок і заробляти так само або можливо і більше.
Як мені здається, планетарка по конструкції складніша, її самостійно ремонтувати або обслуговувати складніше.
У звичайній перекидці елементи системи передач розведені - окремо перекидка (зняв-замінив якщо потрібно), окремо зірки (які за бажанням можна змінювати по одній, іноді є такий сенс), окремо півень - ну і т.д.
Планетарка більш важка.
Навіть дешева перекидка надає значно ширший діапазон передач.
Навіть дешева перекидка працює роками (а може і десятками років). Взагалі, середнього класу алівіо, якщо його фізично не шкодити буде собі робити справно, можливо раз-два на рік його потрібно підлаштувати.
Щоб не шкодити перекидку є півень що у більшісті фізичних непередбачених конструкцією навантажень приймає шкоду на себе.
Зачепитися перекидкою за щось і зламати її можна, але це потрібно постаратися (у прямому сенсі - якщо ти бачиш що тобі палка у перекидку і можливо у спиці світить попереду але продовжуєш лізти у це, а потім ще й рвати метал - то хто тобі лікар що ти дятел).
Особисто у мене за останні років 5 була єдина несправність - зламався ролик. Купив недорогий на заміну і все.
Навіть так - якби звичайні перекидки часто ламалися - вже б давно самі активні споживачі купували б планетарки, але ж ні. Тобто про більшу ламкість - чистий міф.
Гальма роторні вже давно недорогі і класні. ногами гальмувати імхо взагалі не зручно (якщо що то катався нещодавно на Україні). Навіть якщо воно і працюватиме нормально (на тій Україні було так собі), модуляцією все одно поступається гідравліці, а ще й ноги (вважай - положення корпусу) не можливо підлаштувати у поворотах, на розковбасах. Усе це не тільки не зручно, але й досить небезпечно.

Підсумковуючи, бачу особисто для себе наступні переваги планетарки:
1. Перемикання на місці - фан, але взагалі не критично якось
2. Можливість використання ременя замість ланцюга - ну це вже щось. Тут скоріше питання ціни.
3. Заява якогось чувака з форуму (один блогер сказав ? :) ), що планетарку можна не доглядати тисяч 20 км - але це скоріше свідчить про психічний і розумовий стан "поцієнта".

А більше все...
Тобто, хотів би я їздити з ременем замість змінювати ланцюги по колу? Так.
Готовий я за це віддати умовно - дві верхні передачі і (особливо) дві-три нижні? Ні.
Можу я прямо зараз забити і не змащювати ланцюг, не доглядати нічого; скільки така система пропрацює? Можу (якщо ідіот), гадаю з цього моменту (а в мене зараз якраз вже заюзана тисяч на 15-20 система) ще тисяч 5 без питань, а можливо і більше (це вже мої просто відчуття перевіряти не хочу).
Тобто ОСОБИСТО МЕНІ - зручніше на стандартній трансмісії зараз.
Гадаю, більшість на цьому ресурсі буде мати схожі думки: тим хто мтб катає важливі норм гальма і спектр передач, хто шосе - вага - і т.д.
Інші люди? імхо більшості т.з. не активних катальців глибоко пофіг що там у них встановлено. Принайні постійно бачу навіть дівчат на велах з простими перекидками - жодна не плаче ))

То навіщо мені хтось щось насаджує?! :)
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
bitcreator
* *
Повідомлень: 52
З нами з: 17.8.15 19:01
Skype: bitcreator
Стать: чол
Звідки: Ржищів
Контактна інформація:

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення bitcreator » 6.9.19 15:38

phpBB [media]

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 6.9.19 16:29

Если ты хочешь получить статистику, сколько ломается перекидок, то лучше всего посчитать по количеству мастерских.
Мастерские которые занимаются ремонтом перекидок - вагон. Я тебе уже приводил пример про 5 штук только на одной улице рядом со мной. Любой вело магазин по совместительству занимается ремонтом. На любом хоз базаре есть по несколько точек.
Веломастерские которые занимаются ремонтом планетарок - один чувак на 3х миллионный город, который по слухам работает гдето на Куреневке на неполный рабочий день. Бизнесс ниши нет.
Я вам зараз ще один секрет відкрию (точніше повторю з подробицями, бо вже писав раніше).
"1 чувак на 3 мільйонне місто і бізнес-ніші нема" не тому, що планетарки не ламаються.
Все набагато простіше. За час звичайної переборки планетарної втулки (чищення/змащування) механік встигає повністю перебрати 1-2 звичайних вела (без ТО вилки).
У випадку зламаної планетарки на пошук та ліквідацію несправності потрібно угрохати іноді півдня, іноді день. Саме тому механіки дуже часто відмовляють в ремонті планетарок, бо за цей же час можна виконати більший об`єм робіт зі звичайними трансмісіями та іншими вузлами. Знову ж таки, бо їх більше і ремонтувати легше/швидше.
І насправді місць, де можна відремонтувати планетарку, набагато більше. Ті ж крупні магазини з веломайстернями, які продають окремо планетарки та запчатини до них. Але мехи там зазвичай беруться за планетарки тільки взимку, коли сезон закінчується, нема потоку клієнтів і є вільний час.
Походіть по майстернях, попитайте, поцікавтесь про причини відмови.
Что и требовалось доказать. Зачем мастерским заниматься ремонтом планетарок, если их носят раз в пятилетку. Лучше заниматься нескончаемой очередью из хомячков которым нужно подшаманить перекидку. Кстате это только те хомячки которые пользуются услугами мастерских, а ещё есть же те кто с собой ремкомплекты возят и сами все чинят, таких сколько ?
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 6.9.19 16:46

Что и требовалось доказать. Зачем мастерским заниматься ремонтом планетарок, если их носят раз в пятилетку. Лучше заниматься нескончаемой очередью из хомячков которым нужно подшаманить перекидку. Кстате это только те хомячки которые пользуются услугами мастерских, а ещё есть же те кто с собой ремкомплекты возят и сами все чинят, таких сколько ?
Та нічого подібного.
Які нафіг комплекти для ремонту перекидок хто із собою возить?!!! Що ти верзеш, пане топікстатер? :)
Виробляють перекидки - одні компанії, чинять їх - зовсім інші майстри.
А запчастини замінюють нечасто, просто налаштовують у 99% випадків.
Виробникам користі - ніякої.
Чи вони у змові, наприклад з дядькою що ремонтує вели на позняках біля маку? )))))
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Kita » 6.9.19 17:11

Что и требовалось доказать. Зачем мастерским заниматься ремонтом планетарок, если их носят раз в пятилетку. Лучше заниматься нескончаемой очередью из хомячков которым нужно подшаманить перекидку. Кстате это только те хомячки которые пользуются услугами мастерских, а ещё есть же те кто с собой ремкомплекты возят и сами все чинят, таких сколько ?
Ну це вже маразм почався...
Носять раз в п`ятирічку, бо у нас їх користувачів одиниці, порівняно з класичними. І тільки не треба посилатись на парковку на своїй роботі знову. Вона неінформативна. Відео Велодня для підрахунку видів трансмісії я вам вже постив.
Крім перекидки у велосипеда є купа інших вузлів. І у велосипеда з планетаркою також. Які при активній експлуатації (не 5-10км на день, а значно більше) теж потребують обслуговування (хоча б елементарної чистки). Цього походу ви теж не знали.
Які ремкомплекти? Маленький мультитул. І все. Й те, про всяк випадок, бо багато хто без нього їздить. От я його з собою вожу постійно і за 10 років користувався разів 5-7.

Ну і аналогія в порівнянні Жигулів з іномарками мені сподобалася :D .
Тобто ви порівнюєте 2 види авто з однаковим типом силової і ходової установки та інших вузлів, але різної якості виконання, відповідно з різним ресурсом та рівнем зручності.
Якщо перенести таке порівняння на велосипеди, то виходить порівняння ашанбайків зі світовими брендами типу Трек/Спеш/К.дейл та ін. Ще й моделей, придуманих у 70і з більш-менш сучасними.
Тобто чергове незрозуміло що і повз касу...)
Зображення

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 6.9.19 17:41

Маразм это утверждать что владельцев планетарок в городе "единицы". Тебе твой друг по ассортименту вело в магазе намекал что соотношение 1 к 20 примерно.
день як рiк (с)

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Kita » 6.9.19 18:45

В порівнянні з кількістю велів зі звичайною трансмісією, то так, одиниці. Не половина, не третина, не чверть. Навіть не 1/8. Як не крутити...
Не плутайте асортимент магазинів з реальними продажами магазинів.
Я майже кожного дня їжджу по місту велом. Електробайки бачу дуже часто. Планетарки? Минулого тижня парочка на прокатних їхала по Труханову. Але то прокатні, а не власні. До цього й не згадаю, коли востаннє бачив планетарку. Вел з ременем взагалі бачив рази 2 чи 3 й ті на велоднях за 5 чи 6 років. З карданом - тільки на фото :D

п.с. ми вже на "ти"? Нічосі, я щось пропустив...)
Зображення

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 6.9.19 20:52

То вы их путаете с синглспидами ввиду своего незнания. Планетарок по городу очень много ездит, особенно люди среднего возраста
день як рiк (с)

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 6.9.19 23:54

У звичайній перекидці елементи системи передач розведені - окремо перекидка (зняв-замінив якщо потрібно), окремо зірки (які за бажанням можна змінювати по одній, іноді є такий сенс), окремо півень - ну і т.д.
Кстати да, это еще один не очевидный плюс открытой трансмиссии. Действительно, заменить для ремонта или апгрейда какую-то одну деталь или узел - нефиг делать, и выбор огромный, разных производителей, на любой кошелек.

Для любителей автомобильных аналогий - мне позиция ТС в этой теме видится примерно так: "А ведь клёвая штука гусеничная тяга. Надежно, железно, колесо не проколешь, проходимость отличная. Я вот езжу на тракторе, отлично себя чувствую. Почему гусеницы не ставят на все автомобили? Это, должно быть, заговор производителей шин." ;)

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 7.9.19 00:24

Никаких особых плюсов открытой трансмиссии нет. Ею оснащают абсолютно все самые дешёвые, муссорные велосипеды. И ездят они не как машины, а как дешёвые скрипящие повозки, требующего постоянного ухода и замены расходников.
день як рiк (с)

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення d.j.Denver » 7.9.19 00:26

Якось в цій темі вже і незручно говорити, що сьогодні став власником міського велосипеда Diamant Arapaho з планетарною семи швидкісною втулкою.

Нажаль, трохи помилився із розміром рами, тому посадка буде неоптимальна :( Взяв бувшим у вжитку. На найлегшій передачі досить відчутне зусилля. Про останню 7 навіть не кажу - на ній "легко" можна валити 40-50км/год. Мабуть, треба буде задню зірку змінити на більшу.

Стан хром-молібденової рами чудовий, що там із планетаркою - не відомо. Спробую їздити на цьому чуді на роботу.

Доречі, хто знає, як хром-молібден переносить дощі та зимові реагенти?

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 7.9.19 00:37

Якось в цій темі вже і незручно говорити, що сьогодні став власником міського велосипеда Diamant Arapaho з планетарною семи швидкісною втулкою.
Мои поздравления ! #super
Нажаль, трохи помилився із розміром рами, тому посадка буде неоптимальна :( Взяв бувшим у вжитку. На найлегшій передачі досить відчутне зусилля. Про останню 7 навіть не кажу - на ній "легко" можна валити 40-50км/год. Мабуть, треба буде задню зірку змінити на більшу.
На сколько знаю, на городских вело градаций ростовок намного меньше чем на МТБ. У меня рама маловата, но вынос руля и седло позволило подрегулировать как надо. Если сомневаетесь, есть простое правило. Прикладываете локоть к кромке седла и середина ладони должна дотянутся до уровне перекладины руля :good:
Стан хром-молібденової рами чудовий, що там із планетаркою - не відомо. Спробую їздити на цьому чуді на роботу.
Доречі, хто знає, як хром-молібден переносить дощі та зимові реагенти?
Должно быть все Ок. На то он и городской вел, чтобы быть верным безпроблемным другом на каждый день в любую погоду :good:
день як рiк (с)


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей