Куда катится велоиндустрия

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Puente » 4.7.19 08:49

Оце правильно - ми просто бідні і економні занадто ... Тому це різне неякісне і продають ... І купують ... Хоч кажуть у велосипедних багатих країнах повно старезних велосипедів ( правда - якісних ) . І вони просто їздять . Я у себе "на дачі" - в селі бачу постійно тіток середнього віку на старезних "Українах" ( чи аналогах ) , які шаркають , дзинькають і видають ще купу різних звуків на ходу - але їдуть собі по піску ( а я там часом проїхати навіть не можу ) . Якби були пристойні доступні нам на планетарці - всі б пересіли з цієї старовини ...

Аватар користувача
alexandrxxl
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 5.10.08 12:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення alexandrxxl » 4.7.19 11:25


Это исключительно вопрос экономики, а никак не индустрии. Ашанбайки продают потому, что на них есть спрос. Ашанбайкеров ведь никто не заставлял покупать эти какашки. Они делают это или из крайней бедности, или из призрачной надежды, что вдруг фартанет и удастся приобрести конфетку за копейку. Продавцы с радостью этим пользуются. А с индустрией все в порядке. Если бы вдруг исчез спрос на ашанбайки, в продаже моментально появилась бы куча толковых великов по нормальной цене. Они и сейчас встречаются, просто их не так просто отличить от ашанбайков, надо быть в теме.
Есть спрос на ригиды , синглспиды и на велики на хромоле , где они в магазинах ?

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Alex_HYXT » 4.7.19 14:15

Есть спрос на ригиды , синглспиды и на велики на хромоле , где они в магазинах ?
А на них точно є попит? Ну так хоча б +- 100 покупок на місяць ... :unknown:
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 4.7.19 14:38

Есть спрос на ригиды , синглспиды и на велики на хромоле , где они в магазинах ?
Чет мне кажется, спрос на синглспиды есть только у бабушек вроде моей тещи, которую чуть ли не силой пришлось усаживать на планетарку, и BMXеров :) Но это все очень специфические ниши, которые не формируют спрос в масштабе страны. Вопрос "где" - это не совсем ко мне вообще-то. Но интереса ради, когда был недавно в упомянутом тут уже магазе на Позняках, посмотрел на их ассортимент вилок - висят две ригиды, шоссейная и БМХ. Ну, а что еще надо? Велик в сборе тоже можно найти, я уверен. Будет ли он дешевый - хз, никогда хромолем не интересовался и цен не знаю.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення konst » 4.7.19 14:43

Хромоль сейчас ушел в две ниши - в экстремальные дисциплины и в особую нишу фанатов теплого лампового хромоля. Первое стоит несколько дороже аналогичного алю, второе стоит дорого ввиду немногочисленности фанатов.

Аватар користувача
alexandrxxl
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 5.10.08 12:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення alexandrxxl » 6.7.19 10:41

Есть спрос на ригиды , синглспиды и на велики на хромоле , где они в магазинах ?
А на них точно є попит? Ну так хоча б +- 100 покупок на місяць ... :unknown:
Я в своё врем забрал распоследнюю на весь киев хромолевую кону которая ещё и дешевле стоила чем алю велики ,больше в продаже не встречал , разве что бу из европы сейчас везти начали , ригидов и вилок тоже в продаже кот наплакал - откуда продажи будут ?

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення qwertyq » 6.7.19 15:08

Хромоль сейчас ушел в две ниши - в экстремальные дисциплины и в особую нишу фанатов теплого лампового хромоля. Первое стоит несколько дороже аналогичного алю, второе стоит дорого ввиду немногочисленности фанатов.
Дело в том что качественного хромоля еще в советское время наклепали столько, что до сих пор народ окрокодилить не осиливает. Чтобы оценить массовость явления достаточно сравнить замшелый велокиев с профильными форумами, где активность на порядок выше. Понятно, что в таких рыночных условиях спроса на новодел не будет от слова совсем. :no:

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення d.j.Denver » 7.7.19 21:38

Есть спрос на ригиды , синглспиды и на велики на хромоле , где они в магазинах ?
А на них точно є попит? Ну так хоча б +- 100 покупок на місяць ... :unknown:
Я в своё врем забрал распоследнюю на весь киев хромолевую кону которая ещё и дешевле стоила чем алю велики ,больше в продаже не встречал , разве что бу из европы сейчас везти начали , ригидов и вилок тоже в продаже кот наплакал - откуда продажи будут ?
Ознайомтесь із асортиментом "Pride" - у них вже досить широкий асортимент ригідних хромолевих велосипедів.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 9.7.19 16:24

Это исключительно вопрос экономики, а никак не индустрии. Ашанбайки продают потому, что на них есть спрос. Ашанбайкеров ведь никто не заставлял покупать эти какашки. Они делают это или из крайней бедности, или из призрачной надежды, что вдруг фартанет и удастся приобрести конфетку за копейку.
Трохи не згодний.
Коли люди купують перший дорослий вел, як правило, вони і гадки не мають про те що їм потрібно/не потрібно, варто/не варто своїх грошей. А тим більш - про шимани асери, алівіо, деори і т.п.
Тому більше обирають те що їм пропонують. Ну а тут вже хто куди ходить )))
Хто на троєщенський ринок - ті у ашанбайкшоп. Те саме й у тих хто відвідує епіцентр, (РАПТОВО) ашан етк.
І там стоять красені і з крилами, і з підніжками, і недорого - приходь забирай.
Ну а розровісти на тему "навіщо тобі переплачувати" (за умови що покупець не знає повної картини) - та як у немовля цукерку відібрати! Більш того, не вважаючи фактору "ашан", це (імхо) правильна стратегія - купи недорогий вел, покатай і зрозумій що тобі дійсно потрібне (і чи потрібне).
Сам коли перший вел обирав дуже складно було. Друзів-катальців тоді не було. У інтернеті інформації дофіга і "не купуй дороге", і "дешманське лайно". Втім, все ж таки я вирішив купити дешеве, але не найдешевше і брендоване - тому Джайнт за 350 уо.

Ну і головне. На форумі зібралися катальці які більш-менш (або більш) катають. Тому і є сенс, наприклад, купити дорожчий вел заради меншої ваги, більшої надійності, якісної роботи і т.п.
Ну а якщо хтось їздить 300 км за сезон на рибалку і від ТО до ТО за таких умов проходить півроку-рік, а зайві 2 кг або відсутність норм вилки його хвилює менше ніж на що рибу ловити - то, можливо і не потрібний йому той вел який ми умовно називаємо нормальним.
А ще якщо Китай вже робить зачотні (навіть не просто нормальні) телефони, то теоретично він може і велосипеди робити гарні.
Тобто на ашанбайки - своя ніша.

А тим часом масономарктологи продають нам наші вели дорожче ніж могли б ))) Типу це ж тобі не ашан якийсь )))
імхо, наші байки все ж переоцінені.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 9.7.19 21:03

Ну так а в чем несогласие-то? Вы сказали практически то же, что и я, только более развернуто. Да, на ашанбайки есть покупатель, и в большинстве случаев им движет желание сэкономить. Иногда оно бывает оправдано спецификой использования, не спорю. Но если человек сознательно сэкономил, то он по моему скромному мнению не должен потом возмущаться, что, мол, оно плохо работает. Надо было потратить хоть сколько-то своего времени на изучение рынка, чтобы понять, что почем, и выяснить уровень цен, после которого они начинают расти экспоненциально. Как правило, "нормальные" беспроблемные велосипеды располагаются именно чуть ниже этого уровня. И это относится не только к велосипедам, разумеется. То, что выше этого уровня - для фанатов и профиков.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 9.7.19 23:04

чесно кажучи , на якість ашанів скаржаться , здається всі , окрім їх власників ))) веломайстри , велотусовка. а от самі власники - не чув (щоправда і знайомих таких небагато ).
щодо попереднього посту - я мав на увазі що перша причина купівлі такого байку все ж не бажання заощадити , а порада продавця.
стосовно попереднього з'ясування , повторюсь - у Інтернеті дуже багато спірної інформації , тому складно зробити правильний висновок . імхо.
у всякому випадку , мені та деяким моїм знайомим складно було.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 11.7.19 13:20

Зачем отождествлять надежность велосипеда с его ценой ?
Вы когда в салон идете и берет дорогую тачку за 100к вы ожидаете что у нее двигатель миллионник и 20 лет не будет ломаться ?
Он будет ломаться, причем скорей всего даже больше чем какая-либо дешевая тойота.

Тема создана не просто потому что ашаны УГ, а потому что современные дорогие велы на перекидках едут хорошо, но по надежности
увы тоже УГ с немного бОльшими сервисными интервалами чем у ашанов.

Возможно ситуация скоро исправится. Был недавно в велосалоне в своем районе (без рекламы)
удивился что там было представлено в небольшом помещении как минимум с десяток велов на планетарке из которых двое на ремне.
Значит прогресс есть.

Вот кстате еще интересная аналогия.
https://vc.ru/future/74280-pochemu-my-n ... -v-20-veke

100 лет назад электромобили были распространены больше чем бензиновые.
Но история инженерии по достаточно глупым причинам повернула в сторону бензиновых повозок.
И только сейчас начинает все возвращаться на круги своя, зачем крутить мутить горшки, турбины, нагнетатели, сцепления, радиаторы, глушители, коробки передач, маслянные, бензиновые насосы и еще длинный список барахла, если можно просто движок встроить прямо в колесо, контроллер спрятать в торпедо а батарею в полу. И получить тачку сразу на две головые выше по надежности, простоте обслуживания, ходовым характеристкам и разгону в 3-5 секунд.

PS: Про батареи мне известно, но если бы 100 лет назад вкладывали достаточно денег в исследования, то уже бы давно получили дешевые батареи на 1000 км хода.
день як рiк (с)

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Uda4nik » 11.7.19 23:43

Но история инженерии по достаточно глупым причинам повернула в сторону бензиновых повозок.
....
PS: Про батареи мне известно, но если бы 100 лет назад вкладывали достаточно денег в исследования, то уже бы давно получили дешевые батареи на 1000 км хода.
1) Зручність та швидкість заправки,
2) Висока енергетична ємність бензину у порівнянні навіть із сучасними акумуляторами,
3) Значно ширший температурний діапазон, в якому паливо зберігає свої властивості, а двигун - здатність на цьому паливі працювати,
4) Можливість заправити авто в місцевості, де відсутня електрична мережа, просто доставивши невелику та легку ємність з паливом (ще й як було актуально 100 років тому),
5) І на останньому місці - недосконалість саме тих акумуляторів, які існували 100 років тому. Низька ємність, низький ресурс, повільна зарядка, токсичність та залежність характеристик від температури.

По пунктам 2,3 та 4 рідке паливо виграє у акумуляторів навіть зараз. По п.1 виробники лише наближаються до швидкості заправки авто бензином, але все ще її не досягли. Окрім того, за 15 хвилин великим струмом літій можна зарядити лише на 70%, далі треба заряджати повільно, а бак можна залити одразу на 100.

То ж, які з цих причин "достатньо дурні"? :)

PS: А хто сказав, що в дослідження не вкладали гроші?
Занесіть 100 років тому "необмежену суму грошей" наприклад у GE (чи хто там тоді робив акумулятори) - як швидко вони змогли б зробити аккум для Тесли? :)
Літій-іонний акумулятор - це суміш технологій (хімії неорганічної та органічної, металургії, металообробки, мікроелектроніки та ще багатьох), яких 100 років тому не існувало взагалі. І 50 років тому більшості з них не було. Від рівня 1919року, щоб прискорити створення акумуляторів, подібних сучасним, треба було рухати ВСЮ світову науку, а не лише дослідження та вдосконалення існуючих на той момент акумуляторів. І рухати в заздалегідь відомому напрямку, якого тоді ніхто не знав.
Швидко все одно не вийшло б.

Доречі, і сучасні свинцеві акумулятори вже давно зовсім не ті, що були 100 років тому. Свинцевий акум часів Миколи Тесли та леніна - це просто жах порівняно з сучасним :)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 12.7.19 14:18

Зачем отождествлять надежность велосипеда с его ценой ?
Вы когда в салон идете и берет дорогую тачку за 100к вы ожидаете что у нее двигатель миллионник и 20 лет не будет ломаться ?
Он будет ломаться, причем скорей всего даже больше чем какая-либо дешевая тойота.
не релевантне порівняння взагалі. до велосипедів одні вимоги , до автомобілів зовсім інші.
відповідно до обговорення тойоту "недорогу" (хаха) потрібно порівнювати не з більш дорогими автівками , а з джилі і грейтвол
Тема создана не просто потому что ашаны УГ, а потому что современные дорогие велы на перекидках едут хорошо, но по надежности
увы тоже УГ с немного бОльшими сервисными интервалами чем у ашанов.
Купіть нормальну перекидку.
якщо Немає безпосереднього фізичного впливу , мені доводиться налаштовувати один-два рази на рік. це 3-5 тис. км.
і це зазвичай не те що взагалі не перекидає , а періодичний ТО.
вже на знаю що там у планетарки , але імхо Це достатньо нормально і не напряжно.
так, змащую кожні 100-200 км ланцюг , змінюю кожні 500-600... ну... трози геморно але не занадто , звик.
хто не хоче - може на одному ланцюзі і зірках 10 років їздити мабуть )
але... що робити коли планетарка зламалася /розлагодилася у походних умовах?
а також : проїхав я на зірках вже десь 20-30 тис., зараз ось заміню касету ланцюг і другу збірку передню - і наступні 20-30 тис. А переклюк той же самий .
а планетарка так зможе?

ps я взагалі-то згоден що якби б була планетарка з
ціною і ресурсом плюс-мінус як стандартний переклюк то звісно вау всі за планетарками. але казати що всі вели УГ...)
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 12.7.19 14:22

Но история инженерии по достаточно глупым причинам повернула в сторону бензиновых повозок.
....
PS: Про батареи мне известно, но если бы 100 лет назад вкладывали достаточно денег в исследования, то уже бы давно получили дешевые батареи на 1000 км хода.
1) Зручність та швидкість заправки,
2) Висока енергетична ємність бензину у порівнянні навіть із сучасними акумуляторами,
3) Значно ширший температурний діапазон, в якому паливо зберігає свої властивості, а двигун - здатність на цьому паливі працювати,
4) Можливість заправити авто в місцевості, де відсутня електрична мережа, просто доставивши невелику та легку ємність з паливом (ще й як було актуально 100 років тому),
5) І на останньому місці - недосконалість саме тих акумуляторів, які існували 100 років тому. Низька ємність, низький ресурс, повільна зарядка, токсичність та залежність характеристик від температури.

По пунктам 2,3 та 4 рідке паливо виграє у акумуляторів навіть зараз. По п.1 виробники лише наближаються до швидкості заправки авто бензином, але все ще її не досягли. Окрім того, за 15 хвилин великим струмом літій можна зарядити лише на 70%, далі треба заряджати повільно, а бак можна залити одразу на 100.

То ж, які з цих причин "достатньо дурні"? :)

PS: А хто сказав, що в дослідження не вкладали гроші?
Занесіть 100 років тому "необмежену суму грошей" наприклад у GE (чи хто там тоді робив акумулятори) - як швидко вони змогли б зробити аккум для Тесли? :)
Літій-іонний акумулятор - це суміш технологій (хімії неорганічної та органічної, металургії, металообробки, мікроелектроніки та ще багатьох), яких 100 років тому не існувало взагалі. І 50 років тому більшості з них не було. Від рівня 1919року, щоб прискорити створення акумуляторів, подібних сучасним, треба було рухати ВСЮ світову науку, а не лише дослідження та вдосконалення існуючих на той момент акумуляторів. І рухати в заздалегідь відомому напрямку, якого тоді ніхто не знав.
Швидко все одно не вийшло б.

Доречі, і сучасні свинцеві акумулятори вже давно зовсім не ті, що були 100 років тому. Свинцевий акум часів Миколи Тесли та леніна - це просто жах порівняно з сучасним :)
Зачем вы пишите такой длинный пост ? Для чего ?
Чтобы рассказать что у электричек есть определенные недостатки ? Так у любой технологии есть свои недостатки.
С этим кто-то спорит ?
Вопрос лишь в том, в каком мире мы бы жили если бы изначально развитие пошло по другому пути.

И очевидно что этот мир был бы более экологичный, с более простыми, надежными и быстрыми авто.
Собственно то что мы сейчас видим на примере Тесла и подобных марок.
день як рiк (с)

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 12.7.19 14:26

Купіть нормальну перекидку.
якщо Немає безпосереднього фізичного впливу , мені доводиться налаштовувати один-два рази на рік. це 3-5 тис. км.
і це зазвичай не те що взагалі не перекидає , а періодичний ТО.
вже на знаю що там у планетарки , але імхо Це достатньо нормально і не напряжно.
так, змащую кожні 100-200 км ланцюг , змінюю кожні 500-600... ну... трози геморно але не занадто , звик.
хто не хоче - може на одному ланцюзі і зірках 10 років їздити мабуть )
але... що робити коли планетарка зламалася /розлагодилася у походних умовах?
а також : проїхав я на зірках вже десь 20-30 тис., зараз ось заміню касету ланцюг і другу збірку передню - і наступні 20-30 тис. А переклюк той же самий .
а планетарка так зможе?

ps я взагалі-то згоден що якби б була планетарка з
ціною і ресурсом плюс-мінус як стандартний переклюк то звісно вау всі за планетарками. але казати що всі вели УГ...)
Взял вел за 150 евро на планетарке и за пол года почти ежедневной эксплуатации не занимаюсь выше описанным онанизмом вообще.
Даже колеса ниразу не пробивал. Стоят обычные кондовые дорожные покрыхи 28 дюймов.
Перекидка мне нафиг не нужна - это хлам. Это всеравно что коропку автомат поменять на механику.
день як рiк (с)

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення konst » 12.7.19 14:40

Взял вел за 150 евро на планетарке...
Многие лета европейским веловорам и нашим контрабандистам, как бы мы без них жили. :)

Аватар користувача
Dagger
* * * * *
Повідомлень: 1076
З нами з: 5.5.05 00:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Dagger » 12.7.19 14:56

Вышел из баньки наш пророк?
Народ, не ведитесь. Вы же видите, человек не вполне адекватный. Не видит общей картины, не понимает, что у разных людей разные требования к велосипеду, не имеет понятия о технологичности изготовления того или другого изделия и о сумме технологий, необходимых для его разработки, не знает и не хочет знать, как работает то, что он пропагандирует. У него в голове сложилось свое туннельное видение, своя картинка, имеющая не так уж много точек соприкосновения с реальностью. Тут либо время вылечит, либо заболевание будет прогрессировать и начнет раздражать окружающих и вне интернета, со всеми вытекающими :)

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 12.7.19 15:03

наш пророк
ступай с миромЪ
да прибудет с тобой перекидка
день як рiк (с)

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Honey_ » 12.7.19 15:45

ps я взагалі-то згоден що якби б була планетарка з
ціною і ресурсом плюс-мінус як стандартний переклюк то звісно вау всі за планетарками. але казати що всі вели УГ...)
Свой Bergamont с 8-скоростной планетаркой покупал новым в 2009 году (ровно 10 лет). Сколько километров накатал - не считал. В сезон катаюсь понемногу почти каждый день (10-20км), иногда далеко (50-80км), бывает что и зимой по делам проедусь. За все время один раз менял цепь и звезду, года 3 назад.
Цену на свою не знаю, но какраз этой весной сыну собирал велик, покупал 7-скоростную, обошлась с комплектом установки и доставками в 3800грн (был вариант без ножного тормоза за 2800, но смысла в такой нет).

Аватар користувача
Ham
* * * *
Повідомлень: 562
З нами з: 30.10.05 12:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Cтарая Дарница

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Ham » 12.7.19 23:20

Откуда это взято ? У меня планетарка напр. на 7 передач. Самые ходовые 3е, 4я, 5я в 90% случаев. Третья если небольшой уклон вверх, 4я чтобы расслабленно крутить педали, 5я чуть поддать газку. На 1-2 можно выезжать в достаточно крутые горки. На 6-7 наваливать на шоссе.
Может вы из Копенгагена?
Если я замечаю разницу в переключении сзади на два зуба (9-12%) по сравнению с одним зубом (6-8%), то ТС, видимо, хватит и синглспида.
Так как в семи-скоростной шимано втулке переходы по 14-17% между соседними. И диапазон между "ходовыми 3-5" равен 40%
Также проблема 7ск. втулки это диапазон 245%, его мало для холмистой местности. Под нагрузкой их можно поломать.

Например если мы подгоним диапазон для езды в горку - скорость 6 км/ч, 60 об/минуту, то максимальная скорость будет ограничена:
6км/ч*245%*(90об/мин)/(60об/мин)=6*2,45*1,5 (км/ч)=22,05 км/ч из расчёта видно что пострадала максимальная скорость.
Если подгонять под максимальную скорость, то в горку придётся ломать кардан.

Возникает предположение что это психологическая проблема, которая трансформировалась в боязнь и нежелание регулярно переключать передачи, когда это необходимо с обычной трансмиссией

Если уже выбирать трансмиссию в закрытом корпусе, то часть проблем решает коробка передач от Pinion P1.18
Картина взята с обзора
Зображення

Вес девайса, правда пугает 2700г. Замена масла - раз в год
а треба щоб всьому світові здавалося що ми всьо робим правільно (с) Vadim Bus

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 13.7.19 00:17

На 7скоростной шимане на 1й передаче скорость в районе 5-6 км в час, на 7й можно развить где-то 30+ км в час.
Этого хватает. Иметь ниже передачи смысла нет - проще спешиться чем ехать 3 км в час. Иметь выше передачи - тоже бесполезно, больше 30 км в час некуда спешить.
день як рiк (с)

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення lisapedist » 13.7.19 11:58

Взял вел за 150 евро на планетарке и за пол года почти ежедневной эксплуатации не занимаюсь выше описанным онанизмом вообще.
Даже колеса ниразу не пробивал. Стоят обычные кондовые дорожные покрыхи 28 дюймов.
Перекидка мне нафиг не нужна - это хлам. Это всеравно что коропку автомат поменять на механику.
ланцюга нема? чи просто шкода мастила?
так всі це можуть - я і про це написав.
кидаєш змащувати/мити/змінювати і їздиш собі років 5 зі скрипом.
а хто по 100 км на місяць їздить - так і більше можливо.
Не розумію гордісті через своє ледацтво ))

За 150 євро можна купити хлам і без планетарки.
А про колеса класно ввернув, от тільки нах%я? )))

Свой Bergamont с 8-скоростной планетаркой покупал новым в 2009 году (ровно 10 лет). Сколько километров накатал - не считал. В сезон катаюсь понемногу почти каждый день (10-20км), иногда далеко (50-80км), бывает что и зимой по делам проедусь. За все время один раз менял цепь и звезду, года 3 назад.
Цену на свою не знаю, но какраз этой весной сыну собирал велик, покупал 7-скоростную, обошлась с комплектом установки и доставками в 3800грн (был вариант без ножного тормоза за 2800, но смысла в такой нет).
Ну власне плюс-мінус ресурс схожий. Але 8 швидкостей все ж імхо недостатньо. По місту - норм.
Але якщо гори, то потрібно б більше. І ще, як розумію, у планетарок вага під 2 кг.
Взагалі, можливо якщо буде нагода брати новий вел, то спробую подивитися і у цю сторону.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення Slavyan » 13.7.19 13:24

ланцюга нема? чи просто шкода мастила?
так всі це можуть - я і про це написав.
кидаєш змащувати/мити/змінювати і їздиш собі років 5 зі скрипом.
а хто по 100 км на місяць їздить - так і більше можливо.
Не розумію гордісті через своє ледацтво ))
Зачем ее смазывать ? Дождь ее смазывает. Там же другая цепь стоит, более толстая, которой не нужно прыгать по звёздам. Это на перекидках цепь нежная, работает на искосок, прыгает постоянно по звёздам. Прецизионный механизм. Из-за этого она и не долговечная и ее постоянно нужно чистить и смазывать чтобы перекидка нормально работала.
На синглах цепь живёт в разы дольше, а ремень ещё дольше, его вообще смазывать никогда не нужно.
день як рiк (с)

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Куда катится велоиндустрия

Повідомлення d.j.Denver » 13.7.19 13:37

ланцюга нема? чи просто шкода мастила?
так всі це можуть - я і про це написав.
кидаєш змащувати/мити/змінювати і їздиш собі років 5 зі скрипом.
а хто по 100 км на місяць їздить - так і більше можливо.
Не розумію гордісті через своє ледацтво ))
Зачем ее смазывать ? Дождь ее смазывает. Там же другая цепь стоит, более толстая, которой не нужно прыгать по звёздам. Это на перекидках цепь нежная, работает на искосок, прыгает постоянно по звёздам. Прецизионный механизм. Из-за этого она и не долговечная и ее постоянно нужно чистить и смазывать чтобы перекидка нормально работала.
На синглах цепь живёт в разы дольше, а ремень ещё дольше, его вообще смазывать никогда не нужно.
Ви, сподіваюсь, і в машину заливаєте воду замість масла.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей