Будуємо нову країну ?

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 19.4.19 08:41

Вот смотрите. За один только сегодняшний день заложены бомбы под сотрудничество с МВФ (что ведет к дефолту) и под безвизовый режим с ЕС.

Как только произойдет возвращение Приватбанка Коломойскому, кредитная программа МВФ накроется медным тазом. А кредитная программа МВФ - это не на прожор, и так оно есть все эти 5 лет. Кредитная программа МВФ - это перекредитование уже существующего долга. И как только мы не сможем вернуть часть, которой пришел срок, будет дефолт.

Собственно "дефолт" и означает "невыполнение денежных обязательств в установленный срок". Спросите у родителей, что такое дефлот на практике, они помнят 1998 год в России (нас задело,хоть и по касательной). Курс в 6 раз, сгоревшие вклады, облигации, и т.п.

И второе - это включение в повестку Конституционного Суда отмены Закона о люстрации и о декларировании депутатов, чиновников и т.п. Помните, как весело смеялась медиазвиздота над словами Порошенко "Для получения безвиза с ЕС Украина выполнила 144 пункта реформ"?

Не уверена насчет люстрации, но декларирование точно было в числе законов, необходимых для получения безвиза. Отменят его - что будет с безвизом?

Теперь о том, почему так торопятся. Тут два фактора.


Во-первых, если успеть все обстряпать до инаугурации Зе, то можно ж потом рассказывать, что это проклятый Порошенко нагадил. Они, кстати, сегодня уже рассказали, что решение суда об отмене национализации Приватбанка - это дело рук Порошенко. Естественно, фанклуб на то и фанклуб, чтоб его не смутил такой разворот - ведь буквально вчера национализация была преступной и "вернуть себе свое" было правильным.

Есть и вторая причина. Надутый мыльный пузырь Зе будет сдуваться так же быстро, как и надулся. И у его бенефициаров есть буквально несколько месяцев: до чего дотянутся за это время - то их. Потом можно и не успеть.
(С) https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6981015136

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 19.4.19 09:41

Моє бачення ситуації: Порошенку необхідно вводити надзвичайний стан прямо вже, будь-яким можливим способом, і силовим методом відмінити це зомбі-шоу з виборами, плюнувши на всі рейтинги-шмейтинги і скавучання безродних. Європа пониє і погодиться... Коли ідеться про збереження держави - всі методи годяться, навіть диктатура. Мені зовсім не до вподоби, як в інтернетах зараз радісно завили реваншисти, одна Елена Лукаш чого вартує. Додемократизувалися блін. Порох не ідеальний керовник, але оте гавно, що повилазило на хвилі реваншизму - то взагалі жах! І чомусь всі з таким піднесенням заспівали про дефолт, який веде у світле майбутнє :duma:. Лиш би не Пєтя, а все реште пофіг :dash2:. Офігєть, навколо реально одні зомбі %) . То навіть не Матриця, то зомбі-апокаліпсис. Який накрив всю Україну.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 19.4.19 11:40

Ось був такий пронгоз:
https://ibigdan.livejournal.com/23529727.html
Ще другого туру не було, а він вже здійснюється:
https://ibigdan.livejournal.com/23608271.html

І на додаток:
Зображення

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 19.4.19 11:55

Ех, є ще у когось такі романтичні, рожеві і красиві мрії :inlove:.
До такого завороту сюжету не кожен письменник-фантаст ще додумається. Але виглядає все просто фейєрично. І красиво. Хепі-енд.

Це все я вичитав у верхньому коменті під останнім постом Діда Свирида.
Леся Павлівна
Особисто в мене пазли складаються лише в тому випадку, якщо Ко і ПАП задумали цю гру проти Пу. Аналізуючи весь обсяг інформації. Розроблялася десь з 2014р. Старт-картинка - у 2015 - звільнення КО. В результаті зазомбовані і ЗЕфанати і ПАПа фанати.На стадіоні всіх розкодують і буде велике свято єднання з жовто-блакитними прапорами. ЗЕ попросить пробачення, 1+1 - патріоти. Порошенко наш президент.))) ПУ - х-ло, як обично))).
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 19.4.19 23:01

В мене ще десять хвилин. До ввімкнення дня тиші. Подивився сьогодні дебати по телевізору (хоча їх сьогодні дивилися, мабуть, всі - місто на годину реально вимерло :o). Порох - боєць! Є ще в нього порох в порохівницях. Ішов на рівних. Причому на чужому полі. Я в душІ надіявся, що він поб'є Зеленського. Інтелектом. Але вийшло паритетно. Горє от ума називається. Раз він взявся за нав'язаний Зєлєю шоу-формат, то треба було спітчі для цього формату проробити з шоуменами. Взяв би в команду Притулу, наприклад (наш хлопець :)), для коректування спітчів. Бо місцями виходили не спітчі, а новели. Воно то класно, логічно, послідовно і аргументовано, але то не для шоу. В шоу треба коротко, ємко, задорно і емоційно. А добувати емоції криком - якось не того, можна було просто мікрофон підкрутити. Але все-таки супер! Грати на чужому полі в нетипове для себе шоу, та ще й на ворожій сцені з неприятельськими галасливими фанами під боком - ну, молодець Порох! Однозначно мої симпатії :inlove:. І на виборах також.

Зєля також непогано іграв (як для КВН-ну, Масляков би зацінив). Але ну його в сраку - нащо мені той дефолт і ватний доктор Комаровський в комплекті?

Блін, на одну хвилину не встиг, таки затягнув пост в день тиші :D.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 21.4.19 14:06

В общем, смотрите.

На самом деле, ничего страшного ведь не происходит. так работает демократия. Ну давайте попробуем.

Выберем *******. Не понравится — скинем.

Там, правда, возможно убьют снова сотни-другую человек, кого-то искалечат, кого-то найдут в лесу. НО НЕ МЕНЯ, потому что я не пойду. И как-нибудь оно всё образуется.

Януковича пережили, и этого переживём.

Ну если вдруг народная республика опять какая приключится — то тоже ничего, переживём. Ну там, правда, может, кому-то живот вспорют, кому-то руку отпилят, сколько-то тысяч солдат убьют. НО НЕ МЕНЯ, потому что я не пойду. И как-нибудь оно всё образуется.

АТО пережили, и это переживём.

И вотом выберем Голубицкого. Или Краснова. Или Серо-Буро-Малинина, или какие там цвета ещё остались.

Ну давайте попробуем. Не понравится — скинем. Там кого-то убьют, НО НЕ МЕНЯ, я не пойду.

Отличная же идея.
Я буду выбирать упырей.
А вы будете за это умирать.
А я буду выбирать упырей.
А вы будете за это умирать.

И так мы можем продолжать довольно долго.

Вы прослушали внутренний монолог сторонника "Новых лиц".
(С) https://www.facebook.com/vladimir.zavgo ... 2197516451

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 21.4.19 18:07


Я буду выбирать упырей.
А вы будете за это умирать.
А я буду выбирать упырей.
А вы будете за это умирать.
Саме тому я й не люблю демократію. Але на превеликий жаль, поки що до анархії, як свободи особи і особистості від інших людей - світ іще не доріс.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 21.4.19 20:04

Ласкаво просимо в нову реальність. Шоу починається!
Демократія в дії. Цікаво, чи доларів в обмінниках на всіх вистачить?
І куди ховати синьо-жовті прапори?
Ще не вмерла? Чи таки вже...

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 21.4.19 20:41

І куди ховати синьо-жовті прапори?
На ровер почіпити.
І не демократія, а охлократія.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 21.4.19 21:20

Лохократія, кажеш? Хм, прикольна назва...

Здається настав момент очищення. Через страждання і прозріння. Зеленський - український Моісей, який поведе народ через пустиню. Куди приведе - то вже друге питання, але через пустиню пройти треба. Щоб позбавитись отої... лохократії.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Angel
* * * *
Повідомлень: 687
З нами з: 12.3.07 23:57
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Angel » 21.4.19 22:06

Зеленський - український Моісей, який поведе народ через пустиню.
Скорше, Данко.
Как пагодка в Маскве? (ц)

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 21.4.19 22:57

Зеленський - український Моісей, який поведе народ через пустиню.
Скорше, Данко.
Або гамельнський щуролов.

Зображення
Востаннє редагувалось 21.4.19 23:57 користувачем Uda4nik, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 21.4.19 23:46

Щуролов стоїть ззаді, в червоній краватці. Біля мікрофона - просто його дудка.
А от хто щуролова смикає за ниточки - це вже питання до знатоків.
Був цирк, став ляльковий театр.

https://img.pravda.com/images/doc/a/4/a ... ab-115.jpg
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 22.4.19 00:13

Дещо про 73%. І трохи про демократію.
Show
Більшість не читає книг. Більшість не знає жодної іноземної мови. Більшість не бачила світу не лише поза Україною, а навіть поза своїм телевізором. Більшість не виходила на майдани, не спиняла «рускую вєсну» на Півдні та Сході, не воювала на фронті, не об‘єднювалася у волонтерські групи для допомоги воякам.

Більшість мінлива і непостійна в своїх симпатіях. Більшість безлика і безвідповідальна. Більшість привела до влади Леніна, Гітлера, Путіна, Януковича.

Тому я не можу погодитися з тим, що більшість права лише тому, що вона більшість.

Володимир В'ЯТРОВИЧ
Але я не демократ. Я анархіст в душІ. А це інакші правила. І тепер цю вашу більшість я буду кожен крок контролювати. І буду вказувати пальцем на кожен косяк. Можливо навіть злорадно сміятися... Бо я не люблю лохократію.

ps. прикольно, що тепер мене ніхто не зможе назвати порохоботом, хоча мої твердження і уподобання ні грама не змінилися. Порохобот наразі - вже архаїчна назва :). Прийдеться перевзуватися. З порохобота я плавно перетворююсь у борця з зомбі. Зомбокілер.

Дід Свирид якось виявився більш толерантнішим за мене, хоча симпатія до зеленки в нього також відсутня. Він назвав отих 73% "ідеалістами", а 25%-ну меншість - "прагматиками". Ну... Сплутати зомбі з ідеалістами - то треба постаратися! Ідеалісти в полку зелених там тільки ті, хто в першому турі не голосував за жодного з фіналістів. А у рештих - зелена кров, зелені очі і зелений мозок (от же ж засранці - такий приємний весняний колір собі присвоїли).
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 25.4.19 12:36

Так, для роздумів. Як казав один відомий у вузьких колах товариш: "героїв треба знати в лице, щоб впізнавати їхні обличчя в снайперському прицілі".
Show
Під час голосування за законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної 278 нардепів підтримали документ, 7 - утрималися, 25 - не голосували, а 38 парламентарів проголосували проти
Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Так у фракції БПП зі 135 членів законопроект підтримали 106 депутатів, утрималися двоє, не голосували п'ятеро, 22 були відсутніми. Проти не проголосував жоден.

У фракції "Народного фронту" з 80 депутатів за законопроект проголосували 66, не голосували двоє, були відсутніми 12 депутатів. Із присутніх жоден не утримався і не проголосував проти.

У фракції "Опозиційного блоку" з 38 нардепів 31 проголосував проти мовного закону, відсутніми були четверо, не голосували троє. Із присутніх у залі не утримався від голосування жоден "опоблоківець".

У фракції "Об’єднання "САМОПОМІЧ" із 25 депутатів: за проголосував 21, четверо були відсутніми. Відповідно, жоден не утримався і не проголосував проти.

У групі "Партія "Відродження" з 24 депутатів за законопроект проголосували 4, проти - двоє, ще двоє - утрималися, 8 не голосували, ще 8 були відсутні.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка виявилася найдисциплінованішою - всі були присутні, фракція проголосувала за законопроект у повному складі: 21 депутат підтримав мовний закон.

У фракції "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" з 20 депутатів за законопроект проголосували 16, четверо були відсутніми.

У групі "Воля народу" з 19 депутатів за законопроект проголосували 7, Відсутніми були 8, не голосували 4 нардепи.
https://espreso.tv/news/2019/04/25/ukhv ... kciyi_rady
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 25.4.19 14:11

Так зараз знову почнуть триндіти про порушення Конституції і "ісконних прав" ... Хоча я не впевнений , що який небуть наш суд не відмінить цей закон , бо сумнівно , чи там , наприклад , вся процедура прийняття була витримана ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 25.4.19 14:40

Все може бути. Влада ж помінялася (поки що, правда, номінально). А те що новій владі той мовний закон також впоперек горла, можна судити, лише глянувши на кислу фізіономію Олега Кошового, заскрінену з гумористичного відеоролика виступу львівського дуету "Колєги" ще в далекому 2014 році. Це реакція навіть не на слова, це реакція на німу сцену! По-суті, на мистецький образ українства в максимально концентрованому (львівському) вигляді. Щоб зрозуміти про що йдеться - внизу причіплю цей відеоролик. Скрін зроблено на 1:05. Якщо хтось вважає, що перенос емоційного сприйняття Кошового на Зеленського недоречний - то я скажу таке: Зеленський запліднив 95-й квартал, а 95-й квартал народив Зеленського. Такого, як він є в теперішньому вигляді. Квартал - це стиль життя, а не шоу.

Це не їхня мова, це не їхній гумор, це не їхня країна. Їхня країна - Малоросія. Їх коробить від всього українського так само, як і регіоналів. Як би мені цього не хотілося, але, на жаль, це факт... Можливо, Зеленський на посаді проявить толерантність, політкоректність і розважливість, як личить Президенту, а можливо й ні... Тим більше, йому є за що на львівян ображатися - вони на виборах не признали його своїм президентом. Хоча краще б він проявив політичну волю і розуміння важливості превалювання укр. мови і культури для збереження державності. Але все це досить непрогнозовано - насправді він і не українець і не малорос. Він єврей. Це не добре і не погано. Просто це інша ментальність і в який бік його занесе - не підлягає прогнозу. Поки що в плані українськості я не можу на нього покластися, як, наприклад, на Ющенка чи Порошенка. А другий Янукович з його шароварщиною мені не підходить, мені і першого хватило.

А те що наразі команда Зеленського пропонує в плані українізації замінити кнут на пряник - якось дуже попахує Малоросією, хохлами і капітулянством. Поки одним лиш пряником (до)українізуєш Україну (правда, дивно звучить :)) - то Путін буде роздавати свої паспорти "рускоязичним" уже в Києві, а не тільки на донбасі.

Зображення

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 25.4.19 20:33

Набрів у фейсбуці на сторінку Зеленського. Ніби не фейкова.

Бідкається, що булаву не дають. А без неї ніяк не виходить Верховну Раду розпустити. Ну й добре, що не дають. Ні раду, ні булаву.
А то наш хлопчик якийсь дивний. Путін паспорти на донбасі роздає - ні слова тобі гнівного, ні ролика красивого в піджачку грудь_впєрьод.
Зате як Закон про мову тільки но проголосували у ВР - буквально через дві години вшкварив поста у фейсбуці: закон не на часі, розділяє народ, треба пряником, а не кнутом, вимагає ретельного аналізу і інша фігня. Ну все правильно, чим менше в Україні української мови - тим більше в Україні російських паспортів для "русскоязичних". Браво, Володєнька! Наш президент! :eek:

Порохоботи (я їх краще буду називати "свідомими" або "незаЗЕмбованими") в коментах йому там рейтинг добряче попсували. Зовсім забезплатно. Та й питаннячок незручних купу наставили. На які, звичайно ж, ніхто не відповів... Але хто на ті коменти взагалі стане зважати, як булава буде в руках?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 1.5.19 10:15

#нагодуймосейчук
— Мова не нагодує…
Так каже ведуча Наталія Мосейчук.
Так, мова й справді не нагодує. Як не нагодують вас і багато інших речей…
Любов до України не нагодує. Щастя в родині не нагодує. Здоров’я рідних не нагодує. Усмішка дитини не нагодує. Мирне небо не нагодує. Повага близких не нагодує. Відчуття власної гідності не нагодує…
Мова не нагодує!
Невже всі життєві цінності в нас зводяться до єдиної — напхати тельбуха?

#нагодуймосейчук

п.с. Фото - лише ілюстрація думки особи на фото. І так, це фотошоп.
Зображення

Мова і ковбаса. Ведуча телеканалу «1+1» Наталія Мосейчук повторила подвиг шахтаря Донбасу
https://www.radiosvoboda.org/a/29913212.html

Зрозуміло, що це не її пряма мова, а цитата з Євгена Черняка, але... Я завжди стараюсь не приводити цитат, якщо вони мені несимпатичні. Але якщо все-таки приходиться це робити, для розуміння контенту - паралельно цитаті даю свою особисту оцінку. Тут у телепередачі власної оцінки взагалі не прозвучало, а по тональності голосу ведучої я навіть вловив стосовно такої постановки питання її особисту симпатію... Ну і, уже відомі нам, класичні 73% в залі також були за неї, за рідну мову ковбасу, судячи по аплодисментам... Наразі це пахне моделюванням громадської думки, ні більше, ні менше. Черговий телегіпноз. Наступний після Голобородька.

До речі, ось уривок з тієї передачі, саме в тому місці, щоб розуміти, про що йдеться. В контексті розмови не було ніякого сенсу чи потреби приплітати цитати Черняка. Хіба що саме зі спеціальною метою свідомо викликати протиставлення завідомо неспівставимих речей, причому в досить неприємній формі. Розчарувала мене Мосейчук, як журналістка - я мав про неї кращу думку. Та й Скрипіна (її кум, до речі) останнім часом також місцями не туди заносить... А я нещирість дуже відчуваю. Шкода, хороші журналісти... були.

Так ось. Не потрібно це протипоставляти - мову і економіку! Чи як кажуть в народі - мову і ковбасу... Вибачте, але це популізм. Вони не можуть іти окремо! Для існування держави необхідні обидва критерії. Оце протипоставлення мови/культури і економіки/права - то є основа виборчої концепції кандидата Зеленського, на яку народ купився. Це саме те, чому я виступав проти нього в період виборчої кампанії і зараз залишаюся до нього в опозиції. Мені не потрібна процвітаюча економіка без мови і культури. Бо то є короткочасна мильна булька... Це вже було, таке розділення. І при Янеку. І при совку. І благополучно згинуло. Тому що мильна булька.

Це ключовий момент самосвідомості, яким я ніколи не поступлюся, незалежно від того, хто прийде до влади! Тільки комплексне вирішення. Мова і економіка разом! Н@хуй оту ковбасу! З її нітратами і глутамінатами... Чиста мова + чисте харчування. В комплекті. А не по одному. Чи тим більше не в такій ненормальній альтернативі - або мова або ковбаса. Ніякого або! Популісти-альтернативщики нам не друзі... Та й ковбасу я б таки замінив краще на шматок свіжого м'яса. Кому треба в організмі оті глутамінати?

-----------------
Українська ведуча Оксана Марченко, дружина політика Віктора Медведчука, який є особистим другом і кумом президента Росії Володимира Путіна, вважає, що новий закон про мову позбавить українців доступу до світової науки і перетворить на "німе плем'я 3-го сорту".
https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/1 ... u-WNLmdAEk

Світової науки? Російською мовою? Російською??? :ROFL: Це навіть не смішно... Лишилося тільки погуглити, які ото досягнення російська наука представила світу, після того, як совок благополучно нафіг розвалився.

-----------------

Як не дивно, але то усе - жителі каналу 1+1. І чого б це вся шваль чомусь зараз лізе саме з того каналу? Поки вони, включно з Зеленським, не чіпали мою мову, я достатньо толерантно ставився і до них, і до каналу, і до Коломойського. А тепер це привід прицільненько так задуматися...
Show
img_5cc89936cbe65.jpg
img_5cc89936cbe65.jpg (234.68 Кіб) Переглянуто 3738 разів
А взагалі, навіть якщо триматися їхнього тренду, то:

Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 2.5.19 12:45

А Ви не можете об"єктивно дивитися на економіку та політику - у Вас точка зору "підперта" економічним благополуччям . У журналістів насправді вона теж дуже навіть непогано підперта . І відповідно вони просто роблять свою роботу на чиюсь користь . А звичайний пролетар розумової праці на це все дивиться з підозрою . Я про пролетарів нерозумової не буду говорити - у них свої резони якісь . Але в будь-якому випадку оті марксистські ще ідеї нікуди не поділися . Хоч і не відповідають теперішнім реаліям - але по суті - залишилися ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 4.5.19 09:44

Оце Мосейчук запустила хвилю... Нормальні такі відповіді прилітають. Вміють же люди так тонко підколоти :).

Хоча нічого нового вона, власне, не сказала. Просто озвучила прагнення більшості людей. А більшості потрібно хліба і видовищ! Хліба і видовищ - це те, що вони очікують отримати від Зеленського. А на все реште їм насрати. І на мову також... Одвічні прагнення рабів... Зараз, на жаль, це наша реальність. І вона не залежить від національності. Рабів усюди завжди була більшість... Але мені подобаються вільні люди. Які не торгують своєю гідністю за кусок хліба. Горді і незалежні. Аристократи. Внутрішній аристократизм людини насправді зовсім не визначається розміром її зарплати. Аристократ буде голодувати, але не зрадить своїм принципам. По крайній мірі тим принципам, які визначають його сутність.
.

Зображення
Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 4.5.19 11:44

у Вас точка зору "підперта" економічним благополуччям . У журналістів насправді вона теж дуже навіть непогано підперта . І відповідно вони просто роблять свою роботу на чиюсь користь
2 Puente

На відміну від журналістів, я не працюю на чиюсь сторонню користь. Тут мається на увазі якась третя сторона, яка напряму не бере участі в процесі, але має з того якийсь зиск. У мене в процесі задіяні тільки я і пацієнт. Я працюю виключно на його користь, а він мені оплачує мої послуги. Чесно і прозоро. І взаємовигідно. Ніякого обману тут нема. Як і немає того, хто би зовні управляв цим процесом.

Відносно "точка зору підперта благополуччям". А у кого вона не підперта? Мабуть, тільки в бомжів, які побираться на вулиці... Само-собою, кожна людина хоче жити достойно, а не виживати. Але це не означає, що та людина має принижуватися заради куска хліба і просити милостиню в кого б то не було - в Пороха, в Зеленського, в свого начальника чи навіть у своїх друзів... Та пошли ти їх усіх нахрен! І сам собі все організуй, аби від них не залежати. Зміни місце роботи, знайди підробіток, займись фрілансом, заробляй на ютубі, візьми в аренду комерційну точку etc. І для цього зовсім не обов'язково брати в банку кабальний кредит... Але вся справа в тому, що ота хвальона більшість не хоче сраку з дивана підняти, щоб зробити щось для себе, вони лише ждуть подачок і все життя мріють, що прийде добрий дядя, все їм настроїть і в красивій коробочці піднесе... А нафіг ви вперлися тому дяді? Ви йому хто? Щоб нахаляву вам язичком халасо робити... Та навіть як добрий попадеться. Альтруїст. Такі ще також бувають... А він взагалі захоче з вами говорити, якщо ви замість того, щоб виступати в якості партнера - будете облизувати йому капці? Сумніваюсь...Бо нікому не подобаються люди без власної гідності! Які самі себе принижують. Навіть альтруїстам... І мені вони також не подобаються. Я завжди противився тому, щоб принижувати інших людей або принижуватися перед ними самому. Будь вільною і гордою людиною! А не рабом... Незалежно від доходів і соціального статусу! Власна гідність - це єдине, що робить людину - людиною. Вільною людиною... А рабів я не люблю. Ні в якій формі... Немає сміливості дати життю кулаком в морду? Ну і скигли дальше... І жди подачок. А краще - качай кулак.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 4.5.19 19:35

Автор - Юрій Журавель, лідер і соліст групи ОтВінта. Малює він не гірше, ніж співає. Шикарна алегорійна картинка. Дуже точно відповідає сучасним політичним розкладам.
73%, правда, можуть і не зрозуміти... На малюнку ж ковбаси ніде нема. Та і Зєлі той закон не сильно до вподоби - дуже вже псує красиву картинку тотальної гармонії для зеленого електорату.
.
59008882_2395717377140128_3187788387096461312_n.jpg
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 6.5.19 08:57

От таке собі продовження історії :
https://thebabel.com.ua/news/29745-u-ch ... siji-krimu
Ну він може і вільний , незалежний та гордий , але люди навколо нього різні ...
Не знаю , чи кому доводилося потрапляти під такі варіанти тиску - мені колись доводилося ( молодий був , дурний , чи прямий ... ) - а сім"я боялася реально .

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 6.5.19 09:37

От таке собі продовження історії
Ну, така вже психологія людей. Якщо вони не можуть виграти в шахмати класичним методом - то вони перевертають дошку. І це стосується не тільки прихильників русского_міра. Більшість людей себе так ведуть.

Героєм бути важко. Власне, я ніколи не вірив у той пафосний героїзм, який описаний в книжках. Героями стають не від сміливості, героями стають через безвихідь. Коли назріває той момент, що в голові залишається лише одна думка "та пропади воно все пропадом" - і людині стає пофіг на все. І на себе також... Отак народжуються герої.

Колись читав одне дослідження, зараз не пам'ятаю ні назви, ні автора. Зроблене американськими воєнними психологами. Десь в 50-х роках, відразу після Другої світової... Суть дослідження така - за що воює солдат на війні? Яка його мотивація вбивати і йти під кулі в атаку? Дуже цікавий результат у них вийшов. І зовсім не такий, як описано в книгах, чи знято у фільмах про війну. Хто вгадає - тому п'ять! Так, за що воює солдат на війні? Хвилина на роздуми... :) Підказка - в моєму другому абзаці, але то лише момент, від якого можна відштовхуватися в своїх роздумах.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей