Пульс у велосипедистів в спокої

Обговорення питань нашого здоров'я
Аватар користувача
Demas
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 29.10.11 16:22
Стать: чол

Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення Demas » 8.3.19 10:04

Шановні велосипедисти.
Хочеться для статистики дізнатись який пульс у людей в спокійному стані, що регулярно катаються і отримують навантаження?
Мені 38 років і щороку на медогляді для роботи лікарі вказують на низький пульс 50-55-59 уд/хв. Завжди думалось, що низький пульс це круто, а тут виявилось що і інтернети пишуть, що нижче 60 це уже недобре.
Мені справді хвилюватись чи такий пульс у всіх велолюдей?

willrain
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 18.1.19 10:14

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення willrain » 8.3.19 12:03

Среднесуточный - https://pic4a.ru/93/UA1.png
Сегодня - https://pic4a.ru/93/3Ry.png - но не особо показатель. Ночью, выяснилось, спал под писк UPS'ки, не выспался =\
нижче 60 це уже недобре.
Чем мотивируют?

Аватар користувача
Demas
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 29.10.11 16:22
Стать: чол

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення Demas » 8.3.19 13:15

У мене вранці було 49, в обід (з кавою) - 65
Чем мотивируют?
Наприклад:
"..брадикардія є досить небезпечним станом, оскільки може спровокувати зупинку серця. Іноді незначне зниження ЧСС вказує на розвиток захворювання інших органів і систем організму, що нерідко трапляється при дисфункції щитоподібної залози."
Але в той же час:
"Брадикардія не представляє небезпеки тільки в тому випадку, якщо людина регулярно проходить спортивні тренування і при цьому у нього не виникають неприємні відчуття в серцевій ділянці. "
https://arrhythmia.center/ua/bradycardia/

Направляли мене на перевірку щитовидки з цього приводу - аналізи ідеально в нормі.

Ще пишуть, що пульс підвищують силові швидкісні вправи, а знижують - вправи на витривалість. Може і правда кількість "качалки" треба збільшувати. Бо колись я просто займався на турніках-брусах і потроху бігав, а потім з'явився велосипед і кількість силових вправ помітно зменшилась.

От і виникло бажання дізнатись який пульс у інших людей з велосипедом.

willrain
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 18.1.19 10:14

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення willrain » 8.3.19 19:16

а потім з'явився велосипед і кількість силових вправ помітно зменшилась
Выкладывайся сильнее на велосипеде :)

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення Alex_HYXT » 9.3.19 10:29

Катання об'ємів/на витривалість збільшує об'єм серця. Це в свою чергу збільшує кількість крові, яку перекачує серце за один удар. Відповідно у стані спокою серце меншою кількістю скорочень може забеспечити організм потрібною кількістю кисню. Відповідню нижчий пульс.

ПС У мене десь 51-55 ударів у стані спокою.
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення Varyat » 9.3.19 11:18

Demas, тобі треба проконсультуватися у спортивного лікаря, а не у звичайного. Лікарі в поліклініках орієнтовані на звичайного обивателя з пивним пузиком, а не на спортсменів.

Сама по собі брадикардія проблеми не створює. Якщо вона не є симптомом якогось захворювання. Гіпертрофія шлуночків серця у людей, які займаються спортом і брадикардія спокою, з цим пов'язана - не захворювання, це фізіологічний стан в межах норми. Але правильно його інтерпретують тільки спортивні лікарі або ті, які самі займаються спортом або мають досвід роботи з активними, в плані фізнавантажень, пацієнтами.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення SnowTiger » 11.3.19 12:13

Шановні велосипедисти.
Хочеться для статистики дізнатись який пульс у людей в спокійному стані, що регулярно катаються і отримують навантаження?
Мені 38 років і щороку на медогляді для роботи лікарі вказують на низький пульс 50-55-59 уд/хв. Завжди думалось, що низький пульс це круто, а тут виявилось що і інтернети пишуть, що нижче 60 це уже недобре.
Мені справді хвилюватись чи такий пульс у всіх велолюдей?
Для спортсменов это нормально. Столкнулась с этой "проблемой" ещё в детстве в спортивной школе. Хорошо что тренера адекватные были и объяснили что ок. Меня как раз начинает пугать если 70 в покое случается.

Аватар користувача
Demas
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 29.10.11 16:22
Стать: чол

Re: Пульс у велосипедистів в спокої

Повідомлення Demas » 16.3.19 20:30

Дякую заспокоїли.

пс Спробував BTW із щойно придбаним пульсометром, не перевищуючи режим "фітнес", і відчув різницю: Втомленість різко знизилась, а в ногах за 3 дні з'явилось шось схоже на пружні м'язи з тими ж передачами (чи це просто після зими, чи ефект відсутності перевантажень). Хоча, за відчуттями постійно хочеться їхати швидше, але в той же час з'явилось приємне відчуття постійної наявності резерву сил в будь-який момент. І час добирання на місце практично не змінився, що цікаво.
А раніше намагався перти на повну і наявності м'язів не відчував, лише втому.


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей