29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

28.06.2019 (R) Перенесена на День Конституції 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 11.2.19 21:00

28.06.2019

Маршрут: https://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileI ... Leave=true

з/пл Кононівка - Березова Рудка - Пирятин - (закинутий аеродром Приходьки) - Дейманівка-Піски-Удайські - Городище - Мгарський Спасо-Преображенський монастир - Лубни


Місце збору: 07:20 з/ст Дарниця
Старт: 07:45
Час фінішу: 14:30
Місце фінішу: Лубни
Кілометраж: ~150 км на 2,5 дні
Ґрунт/асфальт: другорядний асфальт+трохи грунтів
Темп: дуже помірний
Брати з собою: Одяг по погоді, спальник, каремат, палатку, перекус, воду, ремнабор. Шолом обов'язковий.
Зв'язок: ЛС, моб
Збираю групу на поїздку з палатками 2,5 дні на пасхальних канікулах - 29/04-01/05.
Якраз буде нежарко, головне щоб не задощило на всі дні.
Туди - гребінківською електричкою, яка відправляється з Дарниці, після свята, в понеділок 29 квітня. Назад із Лубен на поїзді 1 травня, квитки треба буде купити заздалегідь (друга половина березня), тому анонсую якраніше.

Мгарський Спасо-Преображенський монастир - діючий чоловічий монастир на Полтавщині, є основною метою дослідження на цьому маршруті, тому на стоянку біля нього заплановано багато часу.

Детальний графік поїздки буде в середині березня. Зараз обговорюємо побажання, тож пишіть!


Реєстрація

Зареєстровано: 6
Учасники:
Востаннє редагувалось 17.4.19 21:30 користувачем Тоня, всього редагувалось 4 разів.
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 11.2.19 21:16

Частина маршруту може пролягати по території Національного природного парку "Пирятинський" www.npp-p.org.ua
Вкладення
map.jpg
map.jpg (126.57 Кіб) Переглянуто 4000 разів
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
senna
*********
Повідомлень: 3811
З нами з: 24.9.03 15:48
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення senna » 16.2.19 14:31

Каталась я там с Тризом ))) замечательная суточная покатушка получилась )))
да благословит вас Аллах и даст любовь и счастье как в этой жизни, так и в следующей.

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення SnowTiger » 17.2.19 22:30

Можно присоединиться? Нас двое. Трек не принципиален. Главное "Темп: дуже помірний".

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення addonis » 18.2.19 09:18

Тоня, а переправа на 63м и 88.1м километре есть разве?
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 20.2.19 08:47

Каталась я там с Тризом ))) замечательная суточная покатушка получилась )))
Маша, по-хорошему завидую, я только собираюсь открыть для себя это направление)).
А какие ключевые слова для поиска использовать, чтобы посмотреть отчет здесь?)
И ты помнишь что там с грунтом - чернозем/глина или пески? В первом варианте трек, конечно, труднопроползаемый, но у меня же будет план Б)
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 20.2.19 08:59

Тоня, а переправа на 63м и 88.1м километре есть разве?
Андрей, трек нарисован в 2014-м году, тогда я верила, что в этих местах есть мостики в кантри-стиле, такие же, как видела в верхнем течении Удая, их на снимках не разглядеть.
Сейчас при просмотре гугл снимков нет стопроцентной уверенности в том, что мостики есть, или отсутствуют.
Если знаешь точно про эти переезды, что они только в виде бродов, напиши.
Все грунтовые участки я буду еще выверять при подготовке, чтобы заложить время на преодоление сложностей или на объезд. Но именно на эти переправы хотела попасть, это как-бы POI трека.)
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 20.2.19 09:11

Можно присоединиться? Нас двое. Трек не принципиален. Главное "Темп: дуже помірний".
Привет! Присоединяйтесь, буду рада компании.
Зарегистрируйтесь в теме, чтобы я могла контролировать количество участников.

В подготовке будут два важных момента - согласовать со всеми участниками время выезда и возвращения (пока нет расписания транспорта, и я рассматриваю вариант выезда 28-го вечером), и распределить снаряжение. Я напишу об этом в теме.
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення addonis » 20.2.19 09:13

Нет, Тоня, не знаю про переправы и мостики. Удай он не мелкий, и перейти, особенно весной, вряд ли получится
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 20.2.19 09:47

Нет, Тоня, не знаю про переправы и мостики. Удай он не мелкий, и перейти, особенно весной, вряд ли получится
Да, в тех местах как минимум броды есть. Изначально поездка планировалась на сезон самой низкой воды. Но я верю в мостики, потому что там населенка, местные не будут же на таком большом протяжении реки ограничивать свою деятельность водной границей). Даже при наличии природных заказников.
Тогда почему возник вопрос по наличию переправ? (наверное обсуждение лучше в личку перенести)
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення SnowTiger » 20.2.19 11:29

и я рассматриваю вариант выезда 28-го вечером
Человек до 3-х ночи работает 28-го (те 29-го уже) поэтому мы только на электричке 29-го можем.

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення SnowTiger » 20.2.19 11:31

Нет, Тоня, не знаю про переправы и мостики. Удай он не мелкий, и перейти, особенно весной, вряд ли получится
Да, в тех местах как минимум броды есть. Изначально поездка планировалась на сезон самой низкой воды. Но я верю в мостики, потому что там населенка, местные не будут же на таком большом протяжении реки ограничивать свою деятельность водной границей). Даже при наличии природных заказников.
Тогда почему возник вопрос по наличию переправ? (наверное обсуждение лучше в личку перенести)
Мы сплавлялись по Удаю на майские пару лет назад. Перейти его не получится.

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 20.2.19 13:37

Мы сплавлялись по Удаю на майские пару лет назад. Перейти его не получится.
В нижнем течении он широкий, я знаю.
А какие были начальные и конечные точки сплава? Интересно будет узнать опыт поиска места для стоянки.

По времени выезда понятно, буду учитывать. Я рассматриваю вариант выезда в 4:47 Киев-Волынский (5:33 Дарница) с изменением точки старта на Яготин. На эту получится успеть?
Этот вариант выезда может быть обоснован, когда появится вся информация для планирования поездки.
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення SnowTiger » 20.2.19 21:22

В нижнем течении он широкий, я знаю.
А какие были начальные и конечные точки сплава? Интересно будет узнать опыт поиска места для стоянки.
Я не помню *oops* . Спросила девочку муж которой водил. Отпишется - напишу. НО с воды места стоянки были запланированы. Иногда становились раньше чем надо тк до следующей уже бы не успели - там почти везде плавни....
По времени выезда понятно, буду учитывать. Я рассматриваю вариант выезда в 4:47 Киев-Волынский (5:33 Дарница) с изменением точки старта на Яготин. На эту получится успеть?
Этот вариант выезда может быть обоснован, когда появится вся информация для планирования поездки.
Да

Аватар користувача
Ascet
*
Повідомлень: 40
З нами з: 20.2.08 09:39
Skype: Ascet_
Стать: чол
Звідки: Ніжин

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Ascet » 23.2.19 10:29

Прошу дозволу на реєстрацію.

Аватар користувача
Ascet
*
Повідомлень: 40
З нами з: 20.2.08 09:39
Skype: Ascet_
Стать: чол
Звідки: Ніжин

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Ascet » 23.2.19 10:47

Про переправи. На 88 км точно брід, а от 63 км на мою скромну думку буде цікавіший, там тільки просіка з лінією електропередач.

sergejnac
* *
Повідомлень: 100
З нами з: 29.8.11 14:47
Стать: чол
Звідки: киев борщаговка

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення sergejnac » 23.2.19 14:48

Интересный маршрут! И монастырь интересно.(конечно там толпа на праздники будет но может это и к лучшему)

Хотелось бы там прокатиться, тем более в этих краях никогда небыл.

Нет, я не в смысле присоединиться (ибо Ваш "дуже помiрний" - явно выше моего среднего) а для взять маршрут.

Аватар користувача
Ascet
*
Повідомлень: 40
З нами з: 20.2.08 09:39
Skype: Ascet_
Стать: чол
Звідки: Ніжин

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Ascet » 23.2.19 15:28

Я ще не з Вами, а вже свої 5 копійок вставлю :) Можна?
Маршрут проходить в одному кілометрі від ось такої історичної цікавини http://dostoyanieplaneti.ru/5410-Polksten Городище Пълъкъстѣнь на березі Удаю
Може заїдемо?

Аватар користувача
Ascet
*
Повідомлень: 40
З нами з: 20.2.08 09:39
Skype: Ascet_
Стать: чол
Звідки: Ніжин

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Ascet » 23.2.19 15:34

До речі, на фотках Пълъкъстѣня видно які береги у Удая в тих місцях - БОЛОТО в очереті

Аватар користувача
romanta
Модератор
Повідомлень: 459
З нами з: 16.1.09 14:16
Skype: aushka
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення romanta » 23.2.19 19:43

Интересный маршрут! И монастырь интересно.(конечно там толпа на праздники будет но может это и к лучшему)

Хотелось бы там прокатиться, тем более в этих краях никогда небыл.

Нет, я не в смысле присоединиться (ибо Ваш "дуже помiрний" - явно выше моего среднего) а для взять маршрут.
Людей со слабой нервной системой, хочу предупредить чтобы не ехали в данную поездку :crazy: Леса, болота, блуждание по колено в грязи в сезон половодья, хождение рядом со своим любимым велосипедом под ручку... и.т.д.
Я собрал себе педали и кручу чтоб не догнали...
(Крутилка Педальная )

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 23.2.19 19:45

Прошу дозволу на реєстрацію.
Привіт! Буду рада компанії, реєструйся і приєднуйся.

Дякую за коментарі до маршруту. На городище можливо заглянемо, якщо не застрягнемо в болотах), це місце в переліку необов'язкових POI.
Щодо переправ, напиши мені в приват, якщо твоя інформація з місця, а не припущення.
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

SnowTiger
* *
Повідомлень: 106
З нами з: 30.9.16 09:51
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення SnowTiger » 24.2.19 15:16

До речі, на фотках Пълъкъстѣня видно які береги у Удая в тих місцях - БОЛОТО в очереті
Да мы когда сплавлялись по Удаю заранее и очень продумывали места ночёвок. И если видели что не успеваем к следующему, становились днём и не плыли дальше. И не факт что к тем местам где чудесно чалились с воды и стояли можно приехать с берега. Плавней ОЧЕНЬ много. Иногда пол дня остановиться покупаться негде. Поэтому если планируются ночёвки именно на берегу - надо ОЧЕНЬ смотреть на места.

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 24.2.19 16:33

Без паніки, у нас не сплав:). Хоча ;) це ідея))

Національний природний парк Пирятинський створений саме для захисту водно-болотних угідь! Тільки частина треку проходить поруч з болотами. Тож враховуємо це, підбираючи екіпірування, наприклад, біленькі курточки можуть втратити привабливість. Також, звертаємо увагу на те, що час в сідлі буде досить великим, а піт-стопи короткими, через невисоку швидкість або втрату часу на подолання перешкод. Але зовсім немає бажання проїхати берегом Удаю, як, наприклад, це цікаво робити вздовж Росі. Формат поїздки - паломництво другорядним асфальтом через деякі цікавинки до головної мети.
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
senna
*********
Повідомлень: 3811
З нами з: 24.9.03 15:48
Стать: жін

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення senna » 25.2.19 18:24

А вот, пожалуйста

03.11.2007 Уйду в монастырь

Зображення
да благословит вас Аллах и даст любовь и счастье как в этой жизни, так и в следующей.

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 29.04.2019 (R) Пасха 2,5 дні - Мгарський монастир

Повідомлення Тоня » 26.2.19 09:47

А вот, пожалуйста
Посмотрела перед сном фото из альбома Аваса... Всю ночь снились кошмары)) Жаль, нет трека, чтобы знать какие места точно планировать в объезд)
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей