Цепь!

Будь-які "залізячні" питання
Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Цепь!

Повідомлення Роман81 » 1.10.18 08:54

Помогите!
Шатуни/система Shimano M627 (38-24), 175mm
Касета: Shimano CS-HG50-10 11-36
Ланцюг: KMC X10-10s
Перемикач зад.: Shimano Deore SLX, 10-speed
Пришла пора заменить цепь - хоть проехал всего около 2000, но с моим весом и стилем езды... в общем выбрал лучшее(как мне казалось) - Цепь Campagnolo Record 10, длина цепи 114 звеньев. Но вот поставил, поехал и :dash2: - на 8, 9, 10 передаче она пропускает жестко, я так подозреваю, что протупил :( и мне нужна была цепь на 116 звеньев и вся проблема в этом?

Что делать? продавать новую? и брать на 116?

Аватар користувача
cluefish
* * * *
Повідомлень: 537
З нами з: 5.4.06 09:43
Стать: чол
Звідки: Нивки )

Re: Цепь!

Повідомлення cluefish » 1.10.18 10:37

Есть мнение что у тебя изношены звёзды на кассете или звёзды системы ,не думаю что проблема в кол-ве звеньев
Всєгда !(с)

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 1.10.18 10:47

Есть мнение что у тебя изношены звёзды на кассете или звёзды системы ,не думаю что проблема в кол-ве звеньев
Новый велосипед, первая цепь и система визуально в норме, на старом было - менял, потому знаю как оно выглядит). Но тут даже положение переключателя ниже на высоких скоростях...
Вродь Компаньела и Шимано не совместимы...

Баал
*
Повідомлень: 5
З нами з: 20.5.18 08:40
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Баал » 1.10.18 18:00

2000 км для ланцюга, як на мене, занадто. Більше залежить від того як часто ти чистиш трансмісію і змащуєш ланцюг. У мене один ланцюг відійшов в інший світ не проїхавши і 500 км.
Щодо того, що проскакує ланцюг, було аналогічна ситуація - касеті прийшов повний гаплик, а зіркам - майже гаплик. Заміна ланцюга і навіть його укорочення нічого не дали. Бо по прямій якщо їдеш то ще нормально, а якщо невелика гірка то все, швидкості не переключає, ланцюг проскокує.
Тому єдиний варіань міняти трансмісію на нову. Бо якщо буде щось страре і вбите, то воно знову ж таки зношує всю трансмісію.
А щодо токо як провірити знос трансмісії то, на ютубі є доволі нормальні відео, сам так провіряв.
А щодо довжини візьми і поміряй, ланцюг ставиш на передню велику і задню велику зірку (не пропоскаючи через перемикач) і міряєш довжину, на стику добовляєш 1-2 звена. Але краще глянути відео на ютубі.
У мене 40-32-22 і касета 11-34 і ланцюг 114. Тому краще міряти.

Аватар користувача
Александр М.
* * * * *
Повідомлень: 1074
З нами з: 1.4.11 20:16
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Re: Цепь!

Повідомлення Александр М. » 1.10.18 22:20

Новый велосипед, первая цепь и система визуально в норме, на старом было - менял, потому знаю как оно выглядит). Но тут даже положение переключателя ниже на высоких скоростях...
Вродь Компаньела и Шимано не совместимы...
все цепи совместимы. 114 линков достаточно.
что значит: "положение переключателя ниже на высоких скоростях..."?
Длина цепи: на вашей "крайней" передаче 38/11 лапка задней перекидки должна стоять вертикально вниз и в таком положении направляющий ролик и ролик натяжителя перекидки соосны и перпендикулярны относительно земли (у вас же не двухподвес? там вроде подругому, я не в курсе..)
инфы и рисунков в интернете масса.
КМС у меня тоже держится не более 2000км... и это на шоссейнике с чистой цепью и смазкой.. Наверно сказываются мои 90кг и то, что я больше катаю по рельефу в районе Змиевых валов..
Проверьте длину цепи, возможно придется укоротить.
Scientia potentia est.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 2.10.18 08:08

Новый велосипед, первая цепь и система визуально в норме, на старом было - менял, потому знаю как оно выглядит). Но тут даже положение переключателя ниже на высоких скоростях...
Вродь Компаньела и Шимано не совместимы...
все цепи совместимы. 114 линков достаточно.
что значит: "положение переключателя ниже на высоких скоростях..."?
Длина цепи: на вашей "крайней" передаче 38/11 лапка задней перекидки должна стоять вертикально вниз и в таком положении направляющий ролик и ролик натяжителя перекидки соосны и перпендикулярны относительно земли (у вас же не двухподвес? там вроде подругому, я не в курсе..)
инфы и рисунков в интернете масса.
КМС у меня тоже держится не более 2000км... и это на шоссейнике с чистой цепью и смазкой.. Наверно сказываются мои 90кг и то, что я больше катаю по рельефу в районе Змиевых валов..
Проверьте длину цепи, возможно придется укоротить.
Спасибо! Вечером помучаю.. нужно сразу было разложить цепи вместе и посмотреть...
"положение переключателя ниже на высоких скоростях..."? - имеется в виду что положение лапки заднего переклюка 2-9 на старой, визуально соответствует 2-7 на новой, потому и подумалось что цепь короче... и в нэте вот вычитал что не совместимы, хотя там где покупал пишут что норм :unknown:

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 2.10.18 08:17

2000 км для ланцюга, як на мене, занадто. Більше залежить від того як часто ти чистиш трансмісію і змащуєш ланцюг. У мене один ланцюг відійшов в інший світ не проїхавши і 500 км.
Щодо того, що проскакує ланцюг, було аналогічна ситуація - касеті прийшов повний гаплик, а зіркам - майже гаплик. Заміна ланцюга і навіть його укорочення нічого не дали. Бо по прямій якщо їдеш то ще нормально, а якщо невелика гірка то все, швидкості не переключає, ланцюг проскокує.
Тому єдиний варіань міняти трансмісію на нову. Бо якщо буде щось страре і вбите, то воно знову ж таки зношує всю трансмісію.
А щодо токо як провірити знос трансмісії то, на ютубі є доволі нормальні відео, сам так провіряв.
А щодо довжини візьми і поміряй, ланцюг ставиш на передню велику і задню велику зірку (не пропоскаючи через перемикач) і міряєш довжину, на стику добовляєш 1-2 звена. Але краще глянути відео на ютубі.
У мене 40-32-22 і касета 11-34 і ланцюг 114. Тому краще міряти.
Дякую! Страшно не хочу вірити в те, що за 2000 вбив всю систему)) Цеп почав шелестіти і перший раз спав на ямах (в с.Сергіївка Чернігівської обл. - велосипедний маршрут ще радянських часів, багато хто знає :D ), змащую кожні 150 км, а останнім часом взагалі після майже кожної покатеньки (я по 40 км вечорами)... - велосипед з листопада, все Діор і SLX тому думав, що хватить на довше) Буду перевіряти....

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 2.10.18 19:06

Новый велосипед, первая цепь и система визуально в норме, на старом было - менял, потому знаю как оно выглядит). Но тут даже положение переключателя ниже на высоких скоростях...
Вродь Компаньела и Шимано не совместимы...
все цепи совместимы. 114 линков достаточно.
что значит: "положение переключателя ниже на высоких скоростях..."?
Длина цепи: на вашей "крайней" передаче 38/11 лапка задней перекидки должна стоять вертикально вниз и в таком положении направляющий ролик и ролик натяжителя перекидки соосны и перпендикулярны относительно земли (у вас же не двухподвес? там вроде подругому, я не в курсе..)
инфы и рисунков в интернете масса.
КМС у меня тоже держится не более 2000км... и это на шоссейнике с чистой цепью и смазкой.. Наверно сказываются мои 90кг и то, что я больше катаю по рельефу в районе Змиевых валов..
Проверьте длину цепи, возможно придется укоротить.
Действительно пришлось укоротить еще на 2 звена! Померял цепи, посчитал, оказалось 111 и замок (112 в общем), укоротил, теперь осталось прокатиться. Прокатился и... ничего не поменялось :dash2: - пропускает :unknown: :o

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 3.10.18 13:29

Прошерстил нэт, и получается что не со всеми кассетами совместима (то ли количество зубьев, то ли...). Мне как раз не повезло. Ну... отложу на будущее(

Баал
*
Повідомлень: 5
З нами з: 20.5.18 08:40
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Баал » 3.10.18 17:08

Прошерстил нэт, и получается что не со всеми кассетами совместима (то ли количество зубьев, то ли...). Мне как раз не повезло. Ну... отложу на будущее(
В тому плані, що новий не юзаний ланцюг КМС не підходить до касети?
Чесно кажучи не бачу тут жодної проблеми або невідповідності. Яким чином ланцюг не підходить до касети? Наскільки я знаю ланцюги відрізняються товщиною, чим більше швидкостей, тим тонше ланцюг.
Більше за все, що прийшов гаплик трансмісії, оскільки на зношеній трансмісії ланцюг притирається до касети і зірок. І він працює більш стабільно при перемикані, чим новий ланцюг на цій же трансмісії.

Краще зверніться до веломагазину, у ним є майстри вони точно скажуть в чому проблема.

P.S. З мого досвіду у мене касету прийшлось замінити через 2500 км і зірки через 2600-2700. Це при тому, що ланцюги юзав я одна за одною. Вмер ланцюг, купив новий, і так спочатку.
Зараз хочу спробувати по системі 3 ланцюги по колу юзати

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 4.10.18 08:06

Прошерстил нэт, и получается что не со всеми кассетами совместима (то ли количество зубьев, то ли...). Мне как раз не повезло. Ну... отложу на будущее(
В тому плані, що новий не юзаний ланцюг КМС не підходить до касети?
Чесно кажучи не бачу тут жодної проблеми або невідповідності. Яким чином ланцюг не підходить до касети? Наскільки я знаю ланцюги відрізняються товщиною, чим більше швидкостей, тим тонше ланцюг.
Більше за все, що прийшов гаплик трансмісії, оскільки на зношеній трансмісії ланцюг притирається до касети і зірок. І він працює більш стабільно при перемикані, чим новий ланцюг на цій же трансмісії.

Краще зверніться до веломагазину, у ним є майстри вони точно скажуть в чому проблема.

P.S. З мого досвіду у мене касету прийшлось замінити через 2500 км і зірки через 2600-2700. Це при тому, що ланцюги юзав я одна за одною. Вмер ланцюг, купив новий, і так спочатку.
Зараз хочу спробувати по системі 3 ланцюги по колу юзати

В тому плані, що новий не юзаний ланцюг Campagnolo Record 10 пропускає на 8,9,10 швидкістях, старий КМС ще ходить, але далеко я на ньому вже не поїду((
Тут, на Велокиєві в інструкціях для встановлення цепу видивився, що КМС треба ще вміти правильно ставити - як по направленню, так і сторону, і сам замок *oops* - може б і цеп довше проходив)... а от Campagnolo без різниці в яку сторону - хоча я і так, і так...

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Цепь!

Повідомлення VooDoo » 5.10.18 05:19

В тому плані, що новий не юзаний ланцюг Campagnolo Record 10 пропускає на 8,9,10 швидкістях, старий КМС ще ходить, але далеко я на ньому вже не поїду((
Це свідчить про те, що старий ланцюг занадто "розтягнувся" та при подальшій експлуатації "вбив" 8,9,10 зірки. Заміни касету - новий ланцюг нічого не буде "пропускати". Поміряй розтягнення старого ланцюга (якщо інструмент відсутній, то можна рулеткою на 24 ланки) і отримаєш ще один доказ.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 5.10.18 06:38

В тому плані, що новий не юзаний ланцюг Campagnolo Record 10 пропускає на 8,9,10 швидкістях, старий КМС ще ходить, але далеко я на ньому вже не поїду((
Це свідчить про те, що старий ланцюг занадто "розтягнувся" та при подальшій експлуатації "вбив" 8,9,10 зірки. Заміни касету - новий ланцюг нічого не буде "пропускати". Поміряй розтягнення старого ланцюга (якщо інструмент відсутній, то можна рулеткою на 24 ланки) і отримаєш ще один доказ.
Не може такого бути - не хочу вірити :dash2: ... Замовлю ланцюг Shimano Deore XT CN-HG95 і спробую ще на ньому, це все ж дешевше чим міняти всю систему :duma:
Ну не вкладається в мене те що міг за 2000 вбити цеп і касету - на старому катав 6000 на Асері і проблем не було взагалі хоча його не жалів і давив...

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Цепь!

Повідомлення VooDoo » 5.10.18 08:15

не хочу вірити :dash2: ...
Ну не вкладається в мене те що міг за 2000 вбити цеп і касету
Це ж не питання віри/релігії, в даному випадку все вимірюється, ланцюг зношується разом з касетою - достатньо декілька хвилин для з'ясування стану заліза
Show
нагуглено:
Для определения износа надо измерить длину 24 сегментов цепи. Измерять можно обычной линейкой или рулеткой, не снимая цепь с велосипеда. В этом случае измерения проводят на верхней половине цепи, когда она слегка натянута.

Результаты измерения:
304,8 - Новая цепь.
304,8-306,4 мм - Цепь в норме.
306,4-307,9 мм - Цепь изношена. Если ее заменить сейчас, то поначалу возможны небольшие проблемы из-за несоответствия шага новой цепи и старых звездочек. Через некоторое время цепь и звездочки должны приработаться друг к другу..
307,9 мм или больше - Цепь сильно изношена, кассета и система, скорее всего, тоже. Если заменить только цепь, то процесс приработки может затянуться. Лучше поменять кассету и систему вместе с цепью.
Есть вариант проще — шаблоны-калибры, которые вставляются в цепь. Как только износ превысит допустимую величину, шаблон проваливается в звенья.
Замовлю ланцюг Shimano Deore XT CN-HG95 і спробую ще на ньому, це все ж дешевше чим міняти всю систему :duma:
Скоріш за все на системі зірки ще живі і міняти їх не має потреби.
на старому катав 6000 на Асері і проблем не було взагалі хоча його не жалів і давив...
Так і на цьому проїдеш не менше, якщо залишиш все як є, тільки потім треба буде міняти все разом із зірками на системі. Якщо залишатися в області вангування, то мабуть ключове слово "давив", алже зазвичай в першу чергу дохне середина касети, а в твоєму випадку "края", ти мабуть любитель заламати кардан з низьким каденсом :)

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 5.10.18 08:56

не хочу вірити :dash2: ...
Ну не вкладається в мене те що міг за 2000 вбити цеп і касету
Це ж не питання віри/релігії, в даному випадку все вимірюється, ланцюг зношується разом з касетою - достатньо декілька хвилин для з'ясування стану заліза
Show
нагуглено:
Для определения износа надо измерить длину 24 сегментов цепи. Измерять можно обычной линейкой или рулеткой, не снимая цепь с велосипеда. В этом случае измерения проводят на верхней половине цепи, когда она слегка натянута.

Результаты измерения:
304,8 - Новая цепь.
304,8-306,4 мм - Цепь в норме.
306,4-307,9 мм - Цепь изношена. Если ее заменить сейчас, то поначалу возможны небольшие проблемы из-за несоответствия шага новой цепи и старых звездочек. Через некоторое время цепь и звездочки должны приработаться друг к другу..
307,9 мм или больше - Цепь сильно изношена, кассета и система, скорее всего, тоже. Если заменить только цепь, то процесс приработки может затянуться. Лучше поменять кассету и систему вместе с цепью.
Есть вариант проще — шаблоны-калибры, которые вставляются в цепь. Как только износ превысит допустимую величину, шаблон проваливается в звенья.
Замовлю ланцюг Shimano Deore XT CN-HG95 і спробую ще на ньому, це все ж дешевше чим міняти всю систему :duma:
Скоріш за все на системі зірки ще живі і міняти їх не має потреби.
на старому катав 6000 на Асері і проблем не було взагалі хоча його не жалів і давив...
Так і на цьому проїдеш не менше, якщо залишиш все як є, тільки потім треба буде міняти все разом із зірками на системі. Якщо залишатися в області вангування, то мабуть ключове слово "давив", алже зазвичай в першу чергу дохне середина касети, а в твоєму випадку "края", ти мабуть любитель заламати кардан з низьким каденсом :)
Та ні, трохи переріс малий каденс)) їду на 8-9 постійно і кручу не переставаючи км до 60 з каденсом ну хай не 90, але коло 80 точно) ... а от підйоми - тут таки все може бути - з моїми 106 кг я вкручую не жалючи ні себе ні велосипед (як виклик для мене), як молодий)) то ото можливо і... але ж система 2-10 для підйомів дуже "гуд" і підіймаюсь в основному 2-6, 2-7 тому не повинні б зноситись крайні передачі... все ж грішу на несумісність системи з італійцями - пишуть в відгуках на цеп неодноразово, можливо підійде коли помянію касету на ХТ

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 10.10.18 08:10

Поставил цепь ХТ - пропускает на 9 звездочке, значит все же износ кассеты((
Всем спасибо за комменты!)

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Цепь!

Повідомлення Rodder » 16.10.18 19:04

якщо проблема тільки на одній зірці касети її можна замінити, малі зірки касети продаються окремо
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 17.10.18 09:10

якщо проблема тільки на одній зірці касети її можна замінити, малі зірки касети продаються окремо
Кассета Деор, там меняется вроде только 10-я, а тут пропуска и на 8, на 9.... ХТ кассета трехсоставная, там можно было бы заменить сразу три маленькие (как я понял :D )

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Цепь!

Повідомлення Rodder » 17.10.18 13:27

Кассета Деор, там меняется вроде только 10-я, а тут пропуска и на 8, на 9.... ХТ кассета трехсоставная, там можно было бы заменить сразу три маленькие (как я понял :D )
10 і 9
варіантів багато насправді
можна їздити на старому ланцюгу до убою - до проскоків можна накатати не одну тисячу км, тим більше якщо дабл скоріше за все доведеться попереду тільки велику зірку міняти потім разом з касетою
можна докупити пару ланцюгів б\в, розтягнутих до 0.75 і пускати по колу разом з тим, шо є зараз, найбільш економічно доцільний варіант, як на мене
можна замінити 9 і 10 зірку на нові, а 8 підточити у веломайстра, або всі 3 підточити, або не перемикатись на 8, поки ланцюг не "розтягнеться"
можна поставити спереду більшу зірку, тоді улюбленими передачами стануть не 8,9, а наприклад 6,7
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 17.10.18 14:04

Кассета Деор, там меняется вроде только 10-я, а тут пропуска и на 8, на 9.... ХТ кассета трехсоставная, там можно было бы заменить сразу три маленькие (как я понял :D )
10 і 9
варіантів багато насправді
можна їздити на старому ланцюгу до убою - до проскоків можна накатати не одну тисячу км, тим більше якщо дабл скоріше за все доведеться попереду тільки велику зірку міняти потім разом з касетою
можна докупити пару ланцюгів б\в, розтягнутих до 0.75 і пускати по колу разом з тим, шо є зараз, найбільш економічно доцільний варіант, як на мене
можна замінити 9 і 10 зірку на нові, а 8 підточити у веломайстра, або всі 3 підточити, або не перемикатись на 8, поки ланцюг не "розтягнеться"
можна поставити спереду більшу зірку, тоді улюбленими передачами стануть не 8,9, а наприклад 6,7
Дякую :D В мене тепер є цепи Campagnolo і ХТ, тому добиваю те, що стоїть, разом з касетою і передньою зіркою (у діора, слх і хт матеріал алюміній, і при моїй вазі вони не витримують, а XTR з титаном такий космос, що...; асера -ідеально раніше витримували :D ) Потім міняю на касету і зірку SLX (від ХТ відрізняється не суттєво) і катаю на Campagnolo, надіюсь так як заявлено - 6000 без проблем навіть при моїй вазі *oops* ...
З приводу більшої зірки - я відразу хотів ставити 42, але перемикач не дозволяє, можливо 40 і стала б, але з каденсом я так звик, що 38 для мене ідеально (хоча швидкості не вистачає - оце до речі теж цікаве питання :roll: )

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Цепь!

Повідомлення VooDoo » 17.10.18 19:01

... і катаю на Campagnolo, надіюсь так як заявлено - 6000 без проблем навіть при моїй вазі *oops* ...
Дорослим не обов'язково вірити в казочки, він "розтягнеться" значно раніше. Все залежить від купи умов експлуатації. Для мтб навіть втричі менше - вже дуже ок, а зазначені 6к більше схожі на сферичного коня у вакуумі.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 18.10.18 08:06

... і катаю на Campagnolo, надіюсь так як заявлено - 6000 без проблем навіть при моїй вазі *oops* ...
Дорослим не обов'язково вірити в казочки, він "розтягнеться" значно раніше. Все залежить від купи умов експлуатації. Для мтб навіть втричі менше - вже дуже ок, а зазначені 6к більше схожі на сферичного коня у вакуумі.
Не можна отак брать і вбивать надію :D

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Цепь!

Повідомлення Ul@senko » 18.10.18 09:23

Для мтб навіть втричі менше - вже дуже ок, а зазначені 6к більше схожі на сферичного коня у вакуумі.
Дві кампи с9 по колу. На сквірті. Другий рік.
На сьогодні біля 18К.
Важу не 50 кг :D
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Цепь!

Повідомлення Роман81 » 18.10.18 09:31

Для мтб навіть втричі менше - вже дуже ок, а зазначені 6к більше схожі на сферичного коня у вакуумі.
Дві кампи с9 по колу. На сквірті. Другий рік.
На сьогодні біля 18К.
Важу не 50 кг :D
:Rose:

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Цепь!

Повідомлення VooDoo » 18.10.18 18:34

Для мтб навіть втричі менше - вже дуже ок, а зазначені 6к більше схожі на сферичного коня у вакуумі.
Дві кампи с9 по колу. На сквірті. Другий рік.
На сьогодні біля 18К.
Важу не 50 кг :D
І які з цього висновки? :) Твої кампи не "розтягнулися" і яка довжина 24-х ланок? ТС міг би нічого не міняти і приблизно 10к відкатати на своїй одній кмц разом із заточкою зірок до стану сюрикенів та подальшою заміною всього разом. Як писав вище, є купа факторів умов експлуатації, починаючи із чистоти і закінчуючи стилем педалювання бовтати чи заламувати кардан. Особисто я досить швидко "поклав" пару камп С9, а якби була мета зробити це умисно, то досягнути її можна буквально за декілька покатушок на кшталт такої (фото за посиланням), попадання на багатоденку-гірський марафон в дощову погоду означає автоматичну заміну ланцюга, ну якщо слідкувати на абсолютним здоров'ям зірок.


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей